Satış: ★GOOGLE YÜKSELİŞ GARANTİLİ SEO PAKETLERİ ★ PARA İADELİ ★ 2500 + Referans ★ %20 İNDİRİM FIRSATI★ - R10.net
 • 21-03-2015, 23:41:05
  #1
  🚀 Seo paketleri- Seo paketi- Seo paket vb birçok kelimede 1. sıradayız.🚀


  SEO PAKETLERİ KONUSUNDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
  Paketlerde tamamen Google news kayıtlı siteler ile çalışma yapılmaktadır.
  Bu tarz paket işlem yapmak üzere kurulmuş paravan bloglardan vs. işlem yapılmamaktadır.
  Siteler sürekli güncellenen aktif haber siteleridir.Sitelerin Alexa, DA, PA skorları orta durumdadır.
  Kendi söküğünü dikemeyen bir firma değiliz "Seo paketleri, seo paketi, backlink paketleri vb" birçok kelimede ilk sıradayız.
  Paketlerdeki işlemler manuel yapılmaktadır, kesinlikle spam vb riskler yoktur.
  Geçerliliğini kaybetmiş who is backlink vs gibi işlemler paketlerde yer almamaktadır.

  Raporlama ve Süreç
  Türkiye'de ilk ve tek online raporlama sistemine sahip seo paketi hizmeti sunan firmayız.
  Sipariş, ödeme, raporlama vb tüm işlemleri sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  Sadece Güncel Referanslar Bu Alana Eklenmektedir.
  Müşteri yorumları için bu alanı inceleyiniz..
  ResulAcer adlı üyeden alıntı
  Siteme mega paket uygulandı gerçekten titiz, düzgün, kaliteli ve etkili bir çalışma yapıldı. Çalışma raporu söylenen zamanda gönderildi. Sitemde eklediğim yazılar daha hızlı index almaya başladı ve tatmin edecek seviyede hit artışı oldu. Diğer sitelerim içinde yaptırmayı düşünüyorum. Almak isteyen arkadaşlara tavsiye edilir.
  bigadic adlı üyeden alıntı
  Ultra paket alındı arkadaşda sonsuz hizmet resmen çok ilgili ve bilgili bir kişi herşey için teşekkürler
  hasanugur adlı üyeden alıntı
  herşey için teşekkür ederim güzel bir çalışma oldu 19 dan 9 a yükseldik emeğinize sağlık.
  Incubus adlı üyeden alıntı
  2016 mega paket ile bir çalışma talebinde bulundum yaklaşık 10 gün önce. Kendisi çok ilgili. Hem ayrıntılı bir rapor verdi. Hem de Google'da index dahi yeni alan (ilk 10 sayfada bulunmayan) kelimelerimde ikinci sayfanın başına 10.-13. sıralara kadar yükseldim. Hem de sadece çalışma yaptırdığım kelimelerde değil, tüm kelimelere etkisi pozitif oldu. Başka sitelerle de çalışma yaptırmayı planlıyorum, öneriyorum.Hatta şunu da paylaşalım:https://i.hizliresim.com/4r4Zd7.png
  kozlunet adlı üyeden alıntı
  Siteye yaklaşık 1-2 haftadır içerik girmiyorum fakat yaklaşık 10 gündür sıralamalarda yükseliyorum ve index alıyorum, üstelik daha site 2 aylık bildiğiniz üzere yeni siteler oturana kadar en az 5-6 ay güncel içerik girilmesi gerekir, tüm bunlara rağmen çok başarılı sonuçlar aldım, eline koluna sağlık ben bu kadarını beklemiyordum...
  okuzseo adlı üyeden alıntı
  Çok iyi açıklama yapılmış konu başında. Bir çok konu spam olarak görülüyor artık. Sosyal medya önemi arttığı için paket te ona göre güzel biçimde düzenlenmiş. Büyük paketmiş gibi bir çok ıvır zıvır yazılan paketlerden uzak durulmalı. Forumdaki tüm paketleri aldım mesajlarıma bakarak bunu herkes görebilir. Tavsiye ettiğim tek paket budur.R10'un en etkili paketidir ve en dürüst ticaret yapanlarından birisi. Kesinlikle tavsiye ederim.
  caliente adlı üyeden alıntı
  Rapor alındı, çalışmadan önce ilk 500 de olmayan kelimelerde an itibariyle 7 ve 8. sayfalarda yer alıyor. Teşekkür ederim.
  Beryy adlı üyeden alıntı
  gayet başarılı bi çalışma oldu devamlı calısmayı düşündüğüm bir arkadaş sıralamada olmadığım kelime aranma hacmi 1.610.000.000 rekabeti iyi olmasına rağmen şuan 44 sırada diğer 2 kelimede bu yükselişe katıldı diğe bilirim kelimeler gayet güçlü olmasına rağmen sıralamalara girdi şuan index hızı ve hitleri günden güne iyiye gitmektedir. güvenilir arkadaş diğer yaptırdığım seo paketleri arasında en iyi diğe bilirim. NOT: Site 1 ayı bile doldurmamıştır. Alexa Değeri 500 k dır.
  msdselim adlı üyeden alıntı
  herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar daha önce+100 demiştim şuan +200 hit oldu 30tl verdim adsense 1 ayda 45 tlsini çıkarttı zaten inş yeni paketlerde beraber çalışırız
  honda07 adlı üyeden alıntı
  Arkadaşlar bu yazıyı yazmak için 1 ay bekledim kelimelerdeki sıralamaları takip ettim ve sonucu güzel olarak gördüm. Etrafta bir sürü backlink hazır paketleri almayın diye yazı yorum görürsünüz ve alanlarda sonuçları niye paylaşmaz diye sorarlar işte bende bu sorulara yanıt olsun diye bu sonuçları paylaşmak istedim. sitem daha 4 aylık ve kelimelerde ilk500 de bile değildim paketi satın aldım ve 3 anahtar kelime de nekrotasarımın ilgisi, yönlendirme ve çalışmaları ile bu sonuçlara geldim ve 1 aylık bir sürede. Bence bu başarı harika benim için. tabi nekrotasarım ile umarım herkes için cevap olmuştur. nekro tasarıma tşkler iyi çalışmalar.
  ekeinteraktif adlı üyeden alıntı
  Nekro Ajans'a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.Gerçekten şuana kadar çalıştıgımız tüm seo paket hizmeti veren şahıs ve kurumlardan cok cok ilerideler.Çalışma sonrası direk sonuç aldık, 1. sayfaya yerleştik ve inşallah bundan sonra uzun soluklu da calısmaya devam edeceğiz.
  Skala adlı üyeden alıntı
  Rapor bugün ulaştı. Şuan Alexa değerim belli bir şekilde düştü. İlerleyen zamanlarda olumlu sonuçlar bekliyorum. Teşekkürler.
  hakanbodurlu adlı üyeden alıntı
  Bu paketi 10 gün önce almıştım. 10. gün raporu gönderdiler. Gerçekten çok özenli bir çalışma olmuş. Yani ödenen miktarın kat be kat üzerinde bir çalışma. Ayrıca iş profesyonelce yapılmış örneğin yazdıkları tanıtım yazılarının noktalama ve imla kurallarına bile dikkat edilmiş. Bu tür şeyler çok önemli. Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.
  Radisone adlı üyeden alıntı
  İkinci kez çalışıldı ve ikinci kez mutlu olundu. Son derece kaliteli ve temiz iş. Yeniden çalışacağız.Teşekkür ederim.
  skayvolker adlı üyeden alıntı
  Çalışma beklediğimden bile kaliteli arkadaşlar herkese öneririm iyi satışlar
  ahmet27 adlı üyeden alıntı
  3 tane site icin anlasilmisti ve zamaninda raporlarmayi yapti arkadas. ellerine saglik
  musfar adlı üyeden alıntı
  Rapor elime ulaştı,güzel bir çalışma olmuş,teşekkürler.
  heer1903 adlı üyeden alıntı
  rapor teslim alındı. gayet özenli bir çalışma olmu, tavsiye olunur teşekkürler
  suleymanurkmez adlı üyeden alıntı
  Raporları aldım teşekkür ederim tek tek detaylı linkler verilmiş güzel bir çalışma elinize emeğinize sağlık..
  atmaca221 adlı üyeden alıntı
  Paket çalışması söyledikleri tarihte sorunsuz ve tam olarak yapıldı. Raporları da aynen gönderdiler. Teşkkkürler. Nekro Ajans.
  bisiklet adlı üyeden alıntı
  Raporu teslim aldım. Düzenli, olumlu sinyalleri almaya başlamıştım.Tavsiye ederim. 2. Paket için alım yapcağım.
  mumo 99 adlı üyeden alıntı
  http://i57.tinypic.com/1z3m35i.pngGold paket alındı ilgili arkadaslar skype den de yardımcı oldular,Firma ile calısmak daha guven verici(Düz mantık yok!! sürekli paket satmaya calısanlardan degiller)
  tuncayaygün adlı üyeden alıntı
  https://i.hizliresim.com/2g0N8j.pnghttps://i.hizliresim.com/BMB62g.pngpaketini satın aldım zamanında teslim edildi gereğinden fazla ilgi yaptı herşey için teşekkürler tekrardan çalışmaya devam edeceğim firma
  samosata adlı üyeden alıntı
  Sitemin kelime yükselişi
  memati08 adlı üyeden alıntı
  rapor bu gün ulaştı elime.kapsamlı bir çalışmanın yapıldığı belli.ilerleyen günlerde etkisini göstereceğini umuyorum.
  serhanefe adlı üyeden alıntı
  Arkadaş raporu söylemiş olduğu tarihte teslim etti, Güzel çalışma tebrikler.
  OgameTurkiye adlı üyeden alıntı
  http://www.hizliresimyukle.com/image.../09/7.sira.jpgİlk durumun keşke resmini çekseydim.1 Nisan Tarihinde 14. sıradaydım. 'ogame' kelimesinde. Bu kelime benim için önemliydi.9 Nisan tarihinde ise 7. sıradayım. yani ilk sayfadayım.Diğer istediğim kelimem ise 'hizli ogame'http://www.hizliresimyukle.com/image.../09/4.sira.jpgTekrar teşekkürler nekrotasarım.
  okucukkurt adlı üyeden alıntı
  Rapor teslim alındı. Emeğinize sağlık. Zamanında teslim için teşekkür ederim. Umarım etkilerini de zamanında gelince göreceğiz. Saygılar.
  emeklilik adlı üyeden alıntı
  Bir adet site için çalışma yaptırıldı ve Raporu alındı...Gayet iyi bir çalışma .. Teşekkürler..
  Çağlar adlı üyeden alıntı
  Turan Bey ile çalışmaya 24 Mart tarihinde başladık. 2 kelime için sıralama çalışması yaptırdık. Çalışmanın etkisini göstermeye başladığı zaman 31 Mart tarihi oldu. 31 Mart tarihindeki sıralamalarım aşağıda :
  https://i.hizliresim.com/j4kzlJ.png
  Çalışma etkisini şu an tam göstermedi. Yavaş yavaş artıyor. Bu işler sabır işleri arkadaşlar. 31 Mart tarihinden sonra 7 Nisan tarihinde yani tam 1 hafta sonra sıralamalarım bu hale geldi :
  https://i.hizliresim.com/nA8Y1l.png
  Turan Bey'e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Alış-Verişimizden çok memnun kaldım. Artış devam ettikçe konuya ekleyeceğim.
  naboocreative adlı üyeden alıntı
  E-ticaret sitemiz için 2 kelimede çalışma yaptırdık. Kelimelerden biri 13 diğeri ise 22. sıradaydı. Turan Bey'in çalışmasından sonra 15. sırada yer alan kelimede şu anda 9. sıraya gelmiş durumdayız. Daha önce 22. sırada yer alan kelimede ise şu anda 14. sıraya gelmiş durumdayız. Sanırım daha da yükselecek. Durum bunu gösteriyor. Kelimeleri açıklayamıyorum. Kusura bakmayın Lakin her ikisi de rekabeti olan kelimeler. Yukarıya çıktıkça burada yazacağım. Teşekkür ederim
  dodanli adlı üyeden alıntı
  Rapor çok hızlı bir şekilde temin edildi. Gerçekten de harika bir çalışma çıkarılmış. Etkisini tabi ki bir günde görmek mümkün olmayacaktır ama paket güçlü bir içeriğe sahip. Aynı sektörden olmamak şartıyla herkese tavsiye ediyorum İki hafta sonra etkilerini de paylaşacağım.
  mühendis adlı üyeden alıntı
  Merhaba arkadaşlar,Raporu almamın üzerinden bir hafta geçti. Çalışma başlangıcıdan ise 17 gün. Kelimelerdeki değişimler bu şekildedir. En önem verdiğim kelimede yükseliş iyi. Zamanla çalışmamla ve çalışmanın etkisi ile daha da ilerlerse çok iyi olacak benim açımdan. 2 kelime ilk sayfaya son sıradan girdi.
  akcyaz adlı üyeden alıntı
  Çok ilgili bir arkadaş . Verdiği hizmet gerçekten Temiz ve Net. Tavsiye ederim.
  onlysound adlı üyeden alıntı
  1 Hafta içinde ki değişim. Kral oyun kelimesinin zorluğunu herkes bilir ;[http://i.imgur.com/myoquhS.png
  teka iletisim adlı üyeden alıntı
  arkadaşla ortalama 1 hafta önce anlaşma yapmıştık 1.sayfa garantili ve su anda çok iyi ilerliyoruz çok ilgili ve işten çok dost olduk
  samosata adlı üyeden alıntı
  KAS adlı üyeden alıntı
  2.kez SEO paketi alındı, son derece ilgili ve güvenilir. Bol bol hediyeli paketlerinden tekrar alacağım.
  mts adlı üyeden alıntı
  Arkadaşlar ile geçen hafta bir çalışma yapmıştık, şuan kelimelerimin birinde 2. sayfadan 1. sayfaya yükseldim. Ellerinize sağlık.
  Xor adlı üyeden alıntı
  Mega paket satın alındı. Ödeme yapıldı, çalışma sonuçlarını bekliyoruz.Ayrıca hiç bir yerde görmediğiniz kadar çok ilgili, dürüst oldukları konusunda bahse girerim
  techandworld adlı üyeden alıntı
  bir adet referans alındı rapor teslim alındı gerçekten işinde titiz başarılı bir arkadaş tavsiye ederim
  meclisiala adlı üyeden alıntı
  Tam zamanında rapor teslim alındı. Gayet kibar biri. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz
  WANTED adlı üyeden alıntı
  Daha önce bir cok seo paket olayi denedim hiç biri halt yaramadı sırf ucuz diye bu arkadaşın da paketinden aldım sonuşları beni şaşırttışu an kontrl ettm ki ilk 30 da takipci al ve takipci satin al kelimelerinde ilk 300 de bile degildim ki 2 ay içinde ilk 15 ve ilk 30a cıktım şoklardayim ne kadar teşekkür etsem azdir.takipci satin al normalde yoktum bile http://prntscr.com/7bclzutakipci al ilk 300 de bile degildim ya şaka gibi http://prntscr.com/7bcm4h
  tefon adlı üyeden alıntı
  Gerçekten çok güzel ve yararlı bir çalışma yaptık. İşini son derece özenli ve titiz yapan bir arkadaş. Daha ilk ticaretimiz olmasına rağmen ödeme vb. konularda hiçbir sıkıntı çıkarmadı ve tertemiz şekilde çalışmayı bitirip raporladı.Çalışmanın sonuçlarını da 1-2 haftaya kadar olumlu şekilde alırız inş.2. siparişimi de verdim kendisine, onun da raporu bekleniyor.
  zhanugur adlı üyeden alıntı
  Sizlere almış olduğunuz pakette vereceği hizmetin fazlasını sunuyor o konuda şüpheniz olmasın. Ben Mega Paket konusunda anlaştım ve gayet memnun kaldım. Çok incelemezseniz facebook twitter gibi durumları göz önüne almadığınız taktirde piyasanın gayet üzerinde bir çalışma çıkartıyorlar.Bu almış olduğum sanırm 5.çalışma ve aralarında memnun olduğum tek çalışma oldu.En güzel yanı da tabiki makaleleri ayrı ayrı yazıp PR li sitelere dağıtmış olması.Teşekkür ediyorum çalışma için tekrardan.
 • 22-03-2015, 00:21:11
  #3
  1 adet sipariş verildi pazartesi kısmetse çalışmaya başlanılacak.
 • 22-03-2015, 01:03:36
  #4
  Tüm işlemleri sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş, ödeme, raporlama vs sistem üzerinden yapılmaktadır. Kredi kartı, havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.
  Hızlı sipariş vermek ve detayları incelemek için buraya tıklayınız.
  Whatsapp destek aktiftir.
  Whatsapp : 0850 840 95 39
  Hızlı iletişim için :
  Mail :info@seobaz.com
  Telefon : 0850 840 95 39 - 0553 159 0 159
  Skype : Desteğimiz yoktur.


 • 22-03-2015, 02:12:06
  #5
  Nekrotasarim adlı üyeden alıntı
  SİTENİZE 5-10 LİRALIK PAKETLER İLE ÇÖP LİNKLER SAĞLAMAYIN.FAYDASI DEĞİL ZARARI OLACAKTIR!
  GOOGLE SON GÜNCELLEMESİ VE DEĞİŞEN ALGORİTMALARI FAZLA LİNKİN SİTEYE ZARAR VERDİĞİNİ GÖSTERDİ.40 LİNK ALACAĞINIZA BİR TANE SAĞLAM KALICI LİNK EDİNİN!
  DİĞER PAKET SATIŞI YAPANLARIN GOOGLE GÜNCELLEMELERİNDEN NE KADAR HABERDAR OLDUKLARI ORTADA SİTENİZİ SPAMA BENDEN İYİ KİMSE SOKAMAZ DİYE BAĞIRIYORLAR YAPTIKLARI PAKETLERLE AYRICA NEDEN KONULARDA BİR TANE DAHİ SIRALAMA DEĞİŞİMİ OLAN GÖRSELİ YOK DİYE DÜŞÜNDÜNÜZMÜ ?


  SATMAK İÇİN PAKET SATMIYORUZ SİTENİZE YAPTIRACAĞINIZ 500 LİRALIK SEO ÇALIŞMASı KISA BİR SÜRELİĞİNE 30 TL !

  İddaa ediyoruz bu paketler sayesinde sitenizin değerini 10 katına çıkaracaksınız.
  Sitenize gelen Hiti görünce siz bile inanamıyacaksınız !

  Müşterimizden gelen bir mesaj
  DİGİTURK GİBİ ARANMA HACMİ YÜKSEK ZOR BİR KELİMEDEKİ SONUÇ !  Örnek Paket Raporu


  Telefonla iletişim : 0850 840 95 39 - 0507 168 03 85

  PAKETLER GÜNCELLENDİ 04.03.2015 BU PAKET KISA BİR SÜRELİĞİNE GEÇERLERİDİR!
  www.nekrotasarim.com Sitemizden Canlı Destek ile günün her saati(10:00-05:00)bize ulaşabilir paketleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.!
  TAMAMI C CLASS İP TANITIM YAZILARI !

  NEDEN BİZ ?
  Sürekli Olarak Google güncellemelerine göre paketler hazırlıyoruz!
  Müşterilerimizi Google Güncellemelerinden Haber ediyor.
  Sitesinin eksiklerini bildirip yol gösteriyoruz.
  Site İçi optimizede en uygun fiyatlara yardımcı oluyoruz.
  En Önemlisi Müşterilerimizi Son Gelen Güncellemerle TANITIMIN YAZISININ önemini anlatıyor buna yönelik Paketler sunuyoruz.
  1000 Adet twitter Profilde sitelerinizin Reklamını Yapıyoruz.
  1000 Adet Takipçi gönderip kendi reklamlarını yapmalarına imkan sağlıyoruz!
  Paket içerikleri Alexa,Pagerank,Trustrank,Hit gibi metriklerin yükselişinde dogrudan etkili olup İzlenmesi gereken bir Seo statejisidir.


  Paketlerin Olumlu sonuçlarını şu şekilde sıralanabilir;
  1. Hedef Kelimelerde Yükselme
  2. Alexa'da yükselme
  3. İndexlenme Süresinde düşme
  4. Hit Artışı


  Notlar :
  Referans Alımı bitmiştir.
  Rapor teslim süresi 1-7 gündür.
  Yapılan çalışmalar kesinlikle legaldır.
  Yapılan çalışmalar keslinlikle kalıcıdır.
  TÜM SİTELER TÜRKÇEDİR.
  PR8 Linkler Profil backlik olarak temin edilmektedir.Dofollow çıkışlıdır.
  [/CENTER][/CENTER]
  pm iletildi.
 • 22-03-2015, 03:24:56
  #6
  Ben bugün analiz raporlarımı sabırsızlıkla bekliyor olacağım. 73 dakikadır bıkmadan sorularıma yanıtlar aldım. Turan Bey size çok teşekkür ediyorum. Allah bol kazanç nasip etsin. Çalışmalarınızda da can-ı gönülden başarılar dilerim.

  Nekrotasarim adlı üyeden alıntı
  SİTENİZE 5-10 LİRALIK PAKETLER İLE ÇÖP LİNKLER SAĞLAMAYIN.FAYDASI DEĞİL ZARARI OLACAKTIR!
  GOOGLE SON GÜNCELLEMESİ VE DEĞİŞEN ALGORİTMALARI FAZLA LİNKİN SİTEYE ZARAR VERDİĞİNİ GÖSTERDİ.40 LİNK ALACAĞINIZA BİR TANE SAĞLAM KALICI LİNK EDİNİN!
  DİĞER PAKET SATIŞI YAPANLARIN GOOGLE GÜNCELLEMELERİNDEN NE KADAR HABERDAR OLDUKLARI ORTADA SİTENİZİ SPAMA BENDEN İYİ KİMSE SOKAMAZ DİYE BAĞIRIYORLAR YAPTIKLARI PAKETLERLE AYRICA NEDEN KONULARDA BİR TANE DAHİ SIRALAMA DEĞİŞİMİ OLAN GÖRSELİ YOK DİYE DÜŞÜNDÜNÜZMÜ ?


  SATMAK İÇİN PAKET SATMIYORUZ SİTENİZE YAPTIRACAĞINIZ 500 LİRALIK SEO ÇALIŞMASı KISA BİR SÜRELİĞİNE 30 TL !

  İddaa ediyoruz bu paketler sayesinde sitenizin değerini 10 katına çıkaracaksınız.
  Sitenize gelen Hiti görünce siz bile inanamıyacaksınız !

  Müşterimizden gelen bir mesaj
  DİGİTURK GİBİ ARANMA HACMİ YÜKSEK ZOR BİR KELİMEDEKİ SONUÇ !  Örnek Paket Raporu


  Telefonla iletişim : 0850 840 95 39 - 0507 168 03 85

  PAKETLER GÜNCELLENDİ 04.03.2015 BU PAKET KISA BİR SÜRELİĞİNE GEÇERLERİDİR!
  www.nekrotasarim.com Sitemizden Canlı Destek ile günün her saati(10:00-05:00)bize ulaşabilir paketleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.!
  TAMAMI C CLASS İP TANITIM YAZILARI !

  NEDEN BİZ ?
  Sürekli Olarak Google güncellemelerine göre paketler hazırlıyoruz!
  Müşterilerimizi Google Güncellemelerinden Haber ediyor.
  Sitesinin eksiklerini bildirip yol gösteriyoruz.
  Site İçi optimizede en uygun fiyatlara yardımcı oluyoruz.
  En Önemlisi Müşterilerimizi Son Gelen Güncellemerle TANITIMIN YAZISININ önemini anlatıyor buna yönelik Paketler sunuyoruz.
  1000 Adet twitter Profilde sitelerinizin Reklamını Yapıyoruz.
  1000 Adet Takipçi gönderip kendi reklamlarını yapmalarına imkan sağlıyoruz!
  Paket içerikleri Alexa,Pagerank,Trustrank,Hit gibi metriklerin yükselişinde dogrudan etkili olup İzlenmesi gereken bir Seo statejisidir.


  Paketlerin Olumlu sonuçlarını şu şekilde sıralanabilir;
  1. Hedef Kelimelerde Yükselme
  2. Alexa'da yükselme
  3. İndexlenme Süresinde düşme
  4. Hit Artışı


  Notlar :
  Referans Alımı bitmiştir.
  Rapor teslim süresi 1-7 gündür.
  Yapılan çalışmalar kesinlikle legaldır.
  Yapılan çalışmalar keslinlikle kalıcıdır.
  TÜM SİTELER TÜRKÇEDİR.
  PR8 Linkler Profil backlik olarak temin edilmektedir.Dofollow çıkışlıdır.
  [/CENTER][/CENTER]
 • 22-03-2015, 03:45:05
  #7
  Tüm işlemleri sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş, ödeme, raporlama vs sistem üzerinden yapılmaktadır. Kredi kartı, havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.
  Hızlı sipariş vermek ve detayları incelemek için buraya tıklayınız.
  Whatsapp destek aktiftir.
  Whatsapp : 0850 840 95 39
  Hızlı iletişim için :
  Mail :info@seobaz.com
  Telefon : 0850 840 95 39 - 0553 159 0 159
  Skype : Desteğimiz yoktur.
 • 22-03-2015, 03:56:57
  #8
  Skype ekledim hocam.
  SKYPE ve TELEFON üzerinden adımı verenlere inanmayın, PM ile teyit alınız.
 • 22-03-2015, 04:38:07
  #9
  Tüm işlemleri sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş, ödeme, raporlama vs sistem üzerinden yapılmaktadır. Kredi kartı, havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.
  Hızlı sipariş vermek ve detayları incelemek için buraya tıklayınız.
  Whatsapp destek aktiftir.
  Whatsapp : 0850 840 95 39
  Hızlı iletişim için :
  Mail :info@seobaz.com
  Telefon : 0850 840 95 39 - 0553 159 0 159
  Skype : Desteğimiz yoktur.