• 02-09-2021, 18:23:32
  #1


  ÖRNEK ÇALIŞMA


  AETERNUS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ilk 500 de yokken en iyi sitelerde bile kullanılan başlıkta ilk 20 ye girmek mi? buna hayal mi denir ? hayal denilebilirdi @inurdemirel; ile tanışana kadar ama işini süper yaptı tebrikler

  Aksakaloglou adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İletişimi çok iyi, işinde titiz ve disiplinli bir arkadaş. Dürüst biri ama bu bana sürpriz olmadı, zaten hemşehrim olduğu için tahmin ediyordum Kısa süre önce birlikte çalıştık, çalışma biçiminden gayet memnunum. Önüne gelene abi abi deyip aklı fikri sürekli üçkağıtta olan tiplerle karışmasın, bu üslubuyla devam ederse gelecekte de ticarette çok iyi yerlere geleceğine eminim.
  Aksakaloglou adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu konudaki hizmetine gelince; Atari + 3310 paketi aldım. Söz verdiği şeyi söz verdiği sürede eksiksiz teslim edip fazlasını da ekledi. Önemli noktalarda doğru yönlendirmeler yaptı. özellikle dikkat etmesini istediğim konularda da hassas davrandığını raporlarında gördüm. Kendisine de konusuna da başarılar diliyorum.
  CyBerkeUnal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3310 paketi ile çalıştık bol hediyeli elinden geldiğince yardımcı oldu hocam. Her türlü konuda yardımcı oluyor fikirlerini sunuyor kesinlikle çalışmanızı öneririm.

  CeyhunBora adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Commodore 64 paketi alındı ve çok işe yaradı sonraki gün satışlar 3 katına çıktı şaka değil gerçek. Bir daha alım yapacağım en kısa zamanda.

  rootcause adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3310 paketi alındı. Çok ilgili sürekli soru sormama rağmen sabırla yanıtladı kendisini tebrik ediyorum. Tavsiye ederim+ Bol hediyeli ticaret oldu

  dlarakurt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş ile restaurant sitesi, google haritalarda ve site seo çalışması yapıldı. Çok kısa süre içinde ilk yüzde bile olmayan sitemiz anahtar kelimelerde ilk sayfalara kadar yükseldi. E-ticaret sitesinde de kendisiyle çalışacağız.
  Begruzi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Platin paket alındı, teslimat ve raporlama çok iyiydi, etkisi görülmeye başladı bile teşekkür ederim.
  serkansayoglu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  kendisiyle birlikte backlink konusunda çalıştık. aldığı paranın hakkını verdiğini söylemeliyim. gerek raporlama olsun gerek ilgi alaka olsun 10 numara 5 yıldız çalışma idi. backlink almak isteyenlere tavsiyemdir.
  mehmetozturk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma sonrası yaklaşık 1 haftalık süreçte bölgesel olarak 11 basamak yükseldik ve Türkiye genelinde de sıralamaya girdik. Elinize sağlık hocam çok iyi çalışma
  white35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş seo yapmamış, seoda devrim yapmış. Kırk yıl düşünsem aklıma gelmeyecek yöntem ile efsane bir sistem yaratmış. Tebrik ediyorum hocam.
  TheEnes41 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam'dan Backlink Paketi Aldım Çok Kaliteli Bir Şekilde Hepsini Organik Ve Da Pa Değerleri Yüksek Sitelerden Yapmış Sitemde Etkileşimler Şuan Tek Tük Artmaya Başladı Sürekli Çalışmayı Planlıyorum
  dead86 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlk siparişimizde sıralamalardaki ilerlemeyi görünce 2. siparişimizde mega paketi tercih ettik, sitemize oldukça faydalı oldu. Organik hit hediyesi için de ayrıca teşekkür ederiz.
  gakaguka adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sıralamalarıma baya bir etki sağladı, kendisine çok teşekkür ederim. Tarafıma sunulan rapor anlaşılabilir ve kolayca sorgu yapabiliceğim şekilde iletildi. Çok teşekkürlerimi sunarım.
  sinavdan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Harika kaliteli hizmet sıralamada olmayan kelime 4. Sayfada ilk günden elinize sağlık
  germanboys adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş işinde çok iyi olduğunu kanıtladı. Backlink çalışması yapılmış olup hediyesiyle birlikte tarafıma raporunu teslim etmiştir.Kazananlar arasında bende varım sözünde durdu işini layiğiyle yaptı eline sağlık
  muhendisteknik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink hizmeti alınmıştır. Değerleri yüksek sitelerle yapılan çalışma kısa sürede teslim alındı. Hizmet harici de gösterilen sıcak ilgiye de ayrıca teşekkür ederiz. Backlink hizmeti için kendisini tavsiye ederim.
  RedFire adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink konusunda uzman biriyse işte bu arkadaş kısa sürede verilen işi verilen bütçenin fazlasını bile yaparak beni memnun etti gözünüz kapalı iş verebilirsiniz

  systemkruger adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma sonucu rapor teslim edilmiştir. titizlikle yapılan bir çalışma olduğu açıkça belli. Ayrıca fazladan hediyeler için de tşk ediyorum. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Çok fayda sağlayacağına inanıyorum. İlerleyen zamanlarda tekrar çalışma ümidi ile. Gelişmeleri de paylaşıyor olacağım.
  vanilla adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Baclink çalışması yaptırılımıştır kısa sürede işi teslim etti kendilerinden çok memnun kaldım, bundan sonraki çalışmalarımda inur demirel hocam ile çalışmayı planlıyorum, backlink hizmeti almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
  KaoS_04 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ellerinize saglik hizli ve kaliteli hizmet verdiğiniz icin.Herzaman beraber calismak nasip olur ins guler yuzlulugunuz ve samimi sohbetiniz icinde tessekkür ederim.
  MaRkS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Platin paket aldım. 2500 yerine 3500 backlink gönderimi oldu. Üstelik verdiği süreden daha kısa zamanda işlem bitti. Linkler kaliteli ve hızlı index alıyor.
  MaRkS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Fazladan gönderilen linkler için teşekkürler. Tavsiye ederim.
  MaRkS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Platin paket aldım. 2500 yerine 3500 backlink gönderimi oldu. Üstelik verdiği süreden daha kısa zamanda işlem bitti. Linkler kaliteli ve hızlı index alıyor. Fazladan gönderilen linkler için teşekkürler. Tavsiye ederim. Çalışmanın sonuçlarını ayrıca paylaşacağım.
  mralihan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink çalışması yaptırıldı, beklediğimden daha kısa sürede ve söylenilen sayının 2 katında hızlıca işi teslim ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum. Kesinlikle işinin ehli.
  minigaindev adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yaklaşık 1 günlük bir sürede mükemmel bir çalışma yapıldı. Aldığım hizmette bu kadar hızlı olacağını beklemiyordum. Yakın zamanda ekledikleri kaliteli linklerin etkisini görmeyi umuyorum. Bu kadar temiz ve düzenli çalışma yapıldığı için teşekkürlerimi iletiyorum.
  El3anaor adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink çalışması yaptırıldı. İlgili satıcı ve hızlı sonuc, cok tesekkür ederiz hizmetin devamını almaya devam edıyoruz. kesinlikle tavsiye ederim.
  hobbyst adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok hızlı ve ilgili bir hizmet aldık. Söz verilenin iki katından da fazla backlink sağlandı. İlgi alakanıza teşekkür ederim. Hayırlı satışlar, bol kazançlar dilerim. Yakında yeniden çalışacağız.
  Luxetveritas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor teslim alındı, şimdiden Ahrefs'de alan adı derecemiz yükselmiş görünüyor. Teşekkürler.
  omergrbz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet çalışma satın alındı ve teslim süresi oldukça hızlı ve fazlası ile itinalı bir çalışma ile teslim alındı. Yapmış olduğunuz çalışma için teşekkürler belirtmiş olduğunuz gibi kaliteli ve doğal olarak bir çalışma yapılmış. Kesinlikle yeni çalışmalar alacağım. Gözünüz kapalı bir şekilde işinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Çok Teşekkürler İyi çalışmalar.

  Secriva adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gerçekten çok başarılı bir çalışma gerçekleştirdi. Kendisiyle olan çalışmalarımıza devam etmek istiyorum.
  Bmcoder adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink hizmeti satın alındı gayet ilgili ve güvenilir bir kişilik. Çalışmasını gayet hızlı ve titiz bir şekilde yapıp detaylı olarak raporlama yaptı. İlgi ve alakası için teşekkürler bol kazançlar
  MisakiTaro adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink çalışması yaptı ve işi kısa sürede teslim etti, çok memnun kaldım. Raporu da çok kısa sürede paylaştı. Kendisine teşekkür ediyorum, size de tavsiye ediyorum.
  Superbia adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocamız Sitemiz için backlink çalışması yaptı raporu inceledim DA - PA'ları yüksek kaliteli girişler yapılmış sıralamama şimdiden etki etti tekrardan teşekkürler elinize sağlık
  hommbitkisel adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink hizmeti alındığında bu kadar hızlı bir sonuç alacağımı düşünmemiştim ilginiz için çok teşekkür ederiz.
  ultibil adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink alındı oldukça kaliteli şekilde linkler sağlanmış. İçeriklerin özgün olmasının faydası olacağını düşünüyorum teşekkür ederim.
  ezaman adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi kaliteli bir hizmet sağladı, teşekkürler. Verdiği hizmet ile ilgili olarak da kısa sürede rapor sundu.
  akanze adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink çalışması alındı ve kısa sürede teslim edildi. İlgilendikleri için teşekkürler Heyecanla etkisini bekliyorum
  UurBey adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam ile 3 adet anahtar kelime için çalışma yaptık. Çalışma stilini ve raporunu baya beğendim. Tanıtım yazısı için ayrıca teşekkür ediyorum kendilerine, temiz ve titiz bir çalışma sağladı kendileri ����
  DataBaseVeri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşımız çok ilgili ve alakalı..Çalışmasından memnun kaldık...Teşekkür ederiz emeğine sağlık..
  dinozor adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kısa süreli iş teslimi için teşekkür ederim İyi çalışmalar dilerim
  ihy1010 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1000 adet backlink paketini aldık. Rapor zamanın da teslim edildi. 800 ilave hediye backlink için de teşekkür ederim. Başarıya ulaşıldığında sürekli çalışmalarımız olacaktır
  eskidefterler adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  merhabalar. son derece ilgili ve zamanından önce ekstra hizmetleri ile kesinlikle öneririm. tekrar teşekkür ederiz. eski defterler
  emirhanokr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink çalışması alındı hızlı bir şekilde teslim etti yakın zamanda faydasını göreceğimden eminin teşekkürler
  hdfilm27 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmet alındı detaylı rapor iletildi. Güzel çalışma olmuş teşekkürler.
  RedlineModa adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinde iyi biri, hayırlı işlerin olsun hocam
  muratuzerek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışmamı sürpriziyle birlikte teslim etti. Ayrıca raporlaması da işini ne kadar düzgün yaptığının kanıtıdır.
  insidious adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hizmet alındı rapor teslim edildi kendisi çok ilgili güzel çalışması için teşekkür ederim.
  kulera adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Baclink çalışması yaptı. Bence gayet güzel. Çok hızlı işlem yaptı. Teşekkür ederim.
  hyperzone adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink çalışması yaptırıldı, hızlı ve güvenilir. Teşekkür ederim.
  rupica adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink hizmeti alındı, ilgi ve çalışma için teşekkür ederim
  cadaveria adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Link çalışması yapıldı kısa sürede linkler iletildi teşekkürler.
  dowhile adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink paketi alındı , rapor teslim edildi gayet ilgili arkadaş teşekkürler.
  emreyildz41 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Baclink paketi alında belirtilen süre içerisinde teslim edildi kendisine teşşekkürler
  Rgyazilim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink çalışması yaptırdım . Kısa sürede işi teslim etti raporu bir şekilde . İşini takip eden bi arkadaş herkeze tavsiye ederim .
  hizmetsatisi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kaliteli hizmet baclink çalışması yaptırılmıştır
  Victionx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink hizmeti alındı teşekkürler
  Mino adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Zamanında teslim alındı gayet özenle hazırlanmış güzel bir çalışma teşekkürler
  rosettas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Deneme backlinkler elime ulaştı, 100 değil çok üzerinde bir sayı ile deneme backlink hediyesini verdiler. Ücretli olarakta çalışacağız inşallah.
  eskidefterler adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba. 100 yerine 200 backlink ile ücretsiz hizmetleri için teşekkür ederim, R10 forum üyelerine de şiddetle öneririm. Teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim.

  Electr0sis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  On numara hizmet veriyorlar , ben istedim 1000 onlar yolladı 2500 , böylede bol gönüllü bir seo uzmanı gerçekten, çalışması harika söze gerek yok çok fayda göreceğime eminim teşekkürler.
  dnztanverdi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1000 adet backlink paketini aldık. Rapor zamanın da teslim edildi. 1000 ilave hediye backlink için de teşekkür ederim. Başarıya ulaşıldığında sürekli çalışmalarımız olacaktır
  rodokarde adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Uğraş gerektiren bir iş, ellerine sağlık. Faydasınıda zamanla mutlaka görürüz. Hayırlı işler olsun.
  kumanya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink çalışması alındı ve kısa sürede teslim edildi. İlgilendikleri için teşekkürler etkisini bekliyorum
  Maximusfel adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İngilizce sitem için backlink çalışması yaptı. sitelerin da-pa değerleri gerçekten yüksek. Fayda göreceğini umuyorum. tavsiye ederim.
  mehmetozturk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Biraz önce çalışma raporunu aldım, Da ve Pa değeri çok iyi sayfalardan backlinkler geldi. Fazla fazla backlink yollamışlar hemde. Elinize sağlık çok güzel çalışma
  ucretsizhosting adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  sipariş verildi ve 1 günde teslimat sağlandı çok teşekkür ederim kendilerine
  Denizciyiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş çok özenli bir rapor hazırlayıp tarafıma gönderdi. Kısa sürede etki edeceğine şüphem yok.
  xxx786 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yapılması gerekenden fazlası yapılmış. PA DA değerleri yüksek sitelerden farklı makaleli bloglar ile backlink sağlandı. Güzel hizmet. Tavsiye ederim. İnşallah tekrar çalışırız. ☺ Başarılar.
  burakgungormus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş özenli ve detaylı rapor gönderdi. Büyük etki edeceğini düşünüyorum. Teşekkürler.
  GenPilates adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Herşeyden önce sözünün eri bir arkadaş. Bu sektörde verdiği sürede iş yapan nadir insanlardan. Hassasiyetiniz için teşekürler. Uzun yıllar klinik pilates domainimiz için çalışmak dileği ile hoşçakalın.
  ishakonc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink çalışması yaptırılmıştır:İşinde süperler fazlası ile backlink hediyesi verdi.En yakın zamanda tekrar satın alacağım.Kendisine teşekkür ederim burdanda hediye backlinkleri için.
  semihgr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hizmet alınmıştır. Hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Daha fazla çalışmak dileğiyle.
  storemedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hızlı işlem kaliteli hizmet! daha ne istenilebilir ki
  Terek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  rapor gelmeden etkisini görmeye başladım raporuda aldım fazlasıyla etkili düzenli olarak çalışmayı düşünüyorum
  ASanli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Elinize kolunuza sağlık çalışma yaptırıldı raporlar teslim alındı güzel çalışma tavsiye ederim.. Herşey için teşekkürler.
  maksel adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Platin paket alındı, teslimat ve raporlama çok iyiydi, etkisi görülmeye başladı bile teşekkür ederim.
  Gulsoyalp adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink hizmeti alıntı şimdiden sonuc almaya başladık teşekkürler
  Misafir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Seo hizmeti alındı, sağ olsun ilgili ve alakalı bir arkadaş. Sitem daha yeni olduğu için Google sıralamasının altında almış olduğum hizmetle basamakları teker teker yukarı çıkacak diye düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.
  tnyblc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  almış olduğum paketlerin raporları an itibari ile tarafıma gönderildi biraz da inceleme fırsatım oldu paket içeriğinden çok daha fazla backlink çalışması yapılmış sağ olsun zamanla sonuçları gözlemledikçe konu altına yorum yapmaya devam edeceğim ilk izlenimlerim oldukça olumlu çok güzel bir iş çıkartmış teşekür ediyorum
  sosyofun adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sipariş verildi, kendilerine anlayışı için teşekkür ederiz.
  sosyofun adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendileri, 1 günde raporu teslim etmiştir. Güzel çalışma için teşekkürler.
  Teyyare adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Mega paket alınmıştır. Dediği sürede teslim etti. İlgileniyor, anlatıyor size anlamadığınız noktaları. Tekrar çalışmak dileğiyle.
  saitelmas37 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Baclink çalışması alındı. Mükemmel hizmet ve hızlı teslimat. İlgi alaka on numara. Özenerek iş yapılmış. Çok teşekkür ederim. ����
  Abc_18 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhabalar, arkadaş işinde özenli ve çok dikkatli şekilde çalışmaktadır. Kendisi dediği gün işi teslim etmiştir. Raporlaması ilgisi ve alakası çok güzel ve samimi. Kendisi ile çalışmaktan mutluluk duydum. Tekrardan çalışma dileği ile. Teşekkürler
  corso adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  backlink hizmeti alındı. Gayet hızlı ve temiz çalışma . Üstelik fazla fazla çalışmış. Teşekkür ederim .
  MehmetSizgen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink Mega Paket satın alınmıştır ve hakkıyla işlemler yapılarak teslim edilmiştir. Elinize sağlık başarılı ve ilgili bir arkadaş.
  rodosbilisim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gold paket çalışması yapıldı. Hızlı ve ilgili memnun kaldım tavsiye ederim.
  fatihdijital adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışmadan memnun kaldığım için 2. siparişimi verdim. Sürekli çalışaçağız artık. Emeğiniz için teşekkürler.
  TANSEL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Raporu teslim aldım ciddi bir emek verilmiş, çalışma için teşekkürler
  melihrich adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor teslim alındı. Vaat edilen backlinkten fazla backlink eklendi. Güzel bir jest. Teşekkürler.
  trojanhorse adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink çalışması yaptırılmıştır. kısa süre içerisinde kaliteli ve olduğundan fazla bir iş çıkarılmıştır. tekrar çalışmak dileği ile
  Huned adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Baclink çalışması yaptırılımıştır kısa sürede işi teslim etti kendilerinden çok memnun kaldım, backlink hizmeti almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Çok Teşekkür Ederim
  pilsen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinin ehli eline sağlık, başarılarının devamını dilerim.
  gezgingazeteci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş backlinkleri söz verdiği sürede gönderdi. Organik sıralamamıza doğrudan katkı sağladı. Teşekkür ederiz.
  musakuru0 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink Hizmeti Sağlandı kısa sürede teslim etti Anlayışlı ve Güvenilir İnsan A++++

  kirliciki adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bol hediyeli hizmet için teşekkürler.

  populerbayi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  altın paket alındı işlem tamamlandı elinize sağlık iyi çalışmalar

  ibrahimt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  princess paket satın alındı bir haftada teslim ettiler... fazla olsun eksik olmasın anlayışı anlaştıgımız backlimnk miktarının üzerinden bir calışma yapılmış...
  ibrahimt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  tavsiye ederim.
  bluemansiiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Raporumu teslim aldım. Rapor ve açıklamalar gayet iyi gözüküyor. Fazladan gönderim için teşekkür ederim. Henüz backlinklerin tamamı gözükmedi semrush üzerinde gözüktüğü zaman skorlamaları hakkında da bilgi paylaşacağım.

  tyfree adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaştan mega paket ile ilgili çalışma yaptırıldı. Oldukça ilgili ve tüm sorularıma sabırla cevap verdi. Hediyeleriyle birlikte güzel bir çalışma oldu. Ileriki günlerde tekrar çalışacağımı düşünüyorum. Emeklerine sağlık inurdemirel
  Academic adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor belirtilen süreden daha kısa zamanda teslim edildi ve belirtilen backlinkten daha fazlası için teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

  LeventersoY adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  R10'da 15 yıllık üyeyim. Böyle hızlı teslimat görmedim Ekstra hediyeler içinde ayrıca teşekkür ediyorum.
  adwork adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  backlink hizmeti alındı. öneririm. mutlaka çalışmalısınız.teşekkür ederim.
  nrkn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gümüş paket sipariş verildi ve belirtildiği gibi 4 gün içerisinde rapor teslim edildi. Etkisini zaman içerisinde takip ediyor olacağım. Teşekkürler.
  Abdulkadir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 Adet mega Paket siparişi vermiştim 10 gün içinde çalışmayı tamamlayıp rapor sundular, çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler.
  vendetta7 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  platin paketi alındı. Arkadaş işi zamanında ve fazlasıyla teslim etti. içiniz rahat bir şekilde sipariş verebilirsiniz. teşekkürler
  dead86 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kaliteli hizmet baclink çalışması yaptırılmıştır
  Malifeon adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink hizmeti aldım. Kendisi çok nazik, sabırlı ve işinin ehli. İlerleyen süreçte de çalışmayı düşünüyorum.
  burakdijital adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ilgili saygılı kibar bir satıcı bilgi aldık ve gümüş paketini satın aldık gayet başarılı hızlı bir şekilde işi teslim etti bir dahaki ticarette görüşmek üzere hocam
  FurkanDeniz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gümüş firması için backlink çalışması yaptırılmıştır. Gerçekten işini çok iyi bilen bir arkadaş. İnşallah yakın zamanda daha yukarı sıralara çıkabiliriz.
  KozluMedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink çalışması yaptırdım ve gerçekten çok memnun kaldım uzun yıllar beraber çalışacağız inşallah hediye için ayrıca teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

  AtomAnt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  mega paket alındı beklenenden hızlı dönüş oldu çalışmalarımızın devamı olacak..

  sonmohikan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3210 paketi alındı hocam bol hediyeli bir calışma ile güzel iş çıkardı teşekkürler elinize sağlık tekrar çalışmak dileğiyle hocam allaha emanet

  BaaRaaN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet ATARI paketi alındı ve rapor'u aldım az önce, Farklı 1 paket için daha ödeme gönderildi. Tavsiye edilir, Teşekkürler.

  TheLeader adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Cok ilgili bir beyefendi ve mükemmel bir çalışma.
  hasan_t adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3310 paketi alındı fazlasıyla yaptı ilgili arkadaş
  Darklesy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocamızdan prenses paketi aldım fazlasıyla gönderim oldu şimdiden farkı görmeye başladık Hocamız çok yardımcı oldu her konuda kendisine ayrıca teşekkür ederim...
  Gokotas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink alındı zamanında teslim etti teşekkürler.
  oLbMaestro adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Atari paketi alındı gayet ilgili ve tecrübeli bi arkadaş ���� Fazlasıylada gönderim yaptı sağolsun �� işlem hızlıydı ve işlem sonunda sunum dosyasıda iletti sağolsun
  Demir3q adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Commodore paket satın alındı. Hediyeleri ile birlikte teslim edildi. Ahrefs'e yansımaya başlamış bile. Teşekkürler.
  VatanWebTasarim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Commodore 64 paketi alınmıştır. Linkler fazlasıyla gönderilmiş, makale düzgün hazırlanmış ve raporu zamanında teslim etti arkadaş. Teşekkürler++

  Peksoft adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3310 paketini aldım. İletişim, hizmet, hız, konu tasarımı mükemmel. Hediyeler için ayrıca teşekkür ederim.

  Om89 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sağolsun backlink konusunda yardımcı oldu faydalı sitelerde paylaştı umarım en kısa sürede sonucunu göreceğiz
  Furyy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3310 paketi alındı hediyeli bir çalışma yapılmış güvenilir ve zamanında teslim eden arkadaş semrush raporu ile birlikte teslim edilmiş güzel

  erdemsenelll adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Harika ve hızlı hizmet. 3310 paketi aldındı. Aklıma takılan tüm sorularımın cevaplarını en hızlı şekilde aldım. Kendisinin hediye ettiği sürprizlerde cabası. Düşünen herkese tavsiye edebilirim.

  DiZiNi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  güzel ve hızlı bir süreç oldu çalışmamızı hızlıca tamamlayıp gönderdi teşekkürler.

  onurak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 adet paket alındı, teşekkürler

  G3da adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3310 paketi alındı. Bol hediyeli bir çalışma yaptı @batoksca; hocam. Teşekkürler.


  AETERNUS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iş verildi her türlü soruyu sorununuzu cevaplıyor yardımcı oluyor kendi alanı olmayan işlerde bile tavsiyede bulundu yaptığı işi sadece parası için değil de severek yapan birisi eline emeğine sağlık raporlar için teşkkürler

  halmubay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Adet Atari paketi aldım hızlı bir şekilde tarafıma teslimi sağlandı ellerinize sağlık hocam ��

  Ragor adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bol bol hediyeli backlink paketi alındı teşekkürler

  AETERNUS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ilk 500 de yokken en iyi sitelerde bile kullanılan başlıkta ilk 20 ye girmek mi? buna hayal mi denir ? hayal denilebilirdi @batoksca; ile tanışana kadar ama işini süper yaptı tebrikler
  AETERNUS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  manisatesisat adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşimi teslim etti.. kaliteli hizmeti için çok teşekkür ederim..

  Kozmos adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gameboy paket alınmıştır. Güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum, ekstra hediyeler içinde teşekkür ederim.

  YavuzTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Backlink paketi satın alındı sorunsuz şekilde rapor teslim alındı. Memnun kaldım.
  YavuzTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışmalar ve rapor oldukça özenli, temiz bir iş ortaya çıktı tavsiye ediyorum.
  FurkanS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlk defa denedim. Çok memnun kaldım ve o kadar ilgili ki

  MiLLer7 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3310 paketi satın alındı hızlıca tarafıma gönderildi eline sağlık teşekkürler.
  Beryy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  mario paket teslim alındı gayet başarılır bir çalışma eksiksiz hediyeli teşekkürler herşey olması gerektiği gibi

  enisyavuz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  daha önce çalışmıştık şimdi bir başka site için yine paket satın aldım. Hızlı dönüş sağlıyor ve hizmetleri gerçekten etkili.. Şimdilik Yoshi paketini alıyoruz bu site için.
 • 02-09-2021, 18:27:46
  #2
  Başarılı bir konu tasarımı olmuş hocam. İyi satışlar dilerim. Yazım bulunsun alabilirim yakın zamanda.
 • 05-09-2021, 15:08:15
  #5
  hasan_t adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3310 paketi alındı fazlasıyla yaptı ilgili arkadaş
  Çok teşekkür ederim hocam, yine beklerim.
 • 07-09-2021, 12:38:10
  #7
  Truha adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  mesajım bulunsun. hayırlı işler. referans varsa görebilirim.
  Teşekkür ederim öncelikle. Referans konusunda da PM gönderdim hocam.
 • 07-09-2021, 18:26:37
  #8
  Hocamızdan prenses paketi aldım fazlasıyla gönderim oldu şimdiden farkı görmeye başladık Hocamız çok yardımcı oldu her konuda kendisine ayrıca teşekkür ederim...
 • 07-09-2021, 18:27:58
  #9
  Darklesy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocamızdan prenses paketi aldım fazlasıyla gönderim oldu şimdiden farkı görmeye başladık Hocamız çok yardımcı oldu her konuda kendisine ayrıca teşekkür ederim...
  Var olun hocam, ben teşekkür ederim.