Satış: PDF BACKLİNK PAKETİ - Wikipedia.org ve Türkçe Edu Tanıtım Yazısı Hediyesiyle | 40 TL - R10.net
 • 22-11-2020, 11:24:04
  #1
  Ben şimdiye kadar ekşi sözlük - wikipedia ve çok büyük haber sitelerinden defalarca kez tanıtım yazısı satın aldım. Gerçekten işini hakkıyla yapan arkadaşlar vardı ama çoğunlukla wikipedia ve haber sitesi tanıtımlarım ilk yılını doldurmadan patladı. (Benimle aynı kaderi yaşayan pek çok arkadaş vardır eminim.)

  Bende kendi kendime özellikle wikipedia üzerinde yeni yöntemler arayışına girdim. Çoğunlukla başarılı oluyorum. Hali hazırda 1.5 senedir silinmeyen değiştirilmeyen linklerim var. Aşağıda bulunan paketi satın alan arkadaşlara wikipedia backlink çalışmasını bedavaya vereceğim. Detayları sayfanın en altında yazdım...

  Bu paketin bir benzerini bir seo firmasına 50 TL karşılığında yapıyordum. Çok uzunca bir süre yaptım, yollarımızı ayırdığımız için 40 TL karşılığında buradan satışa devam etmek istiyorum.

  PDF Backlinklerimiz (Asıl Ödeme Yaptığınız Paket)

  Anahtar kelimenize uygun olacak şekilde 1 adet 300 - 350 kelime içerik yazıyoruz. Bu içeriği 5 adet pdf backlink sitesinden pdf olarak yayınlıyoruz. Sitelerin reklamını yapmaya gerek yok bir adet örnek görselde yer alıyor.
  academia.edu bazı zamanlarda pdf görüntüleyicilerini kapatıyor. Yalnız pdf linkiniz site içerisinde sabit kalıyor.
  Hediye 1
  da/pa değeri 30/24 olan Tamamen Türkçe Edu Blog tanıtım yazısı!
  Tanıtım yazılarınız tarafımızdan özgün bir şekilde hazırlanır. Siteye eklenir.


  Blogumuz link çöplüğüne dönmüş bir blog değildir. Her tanıtım yazısından sonra 1 adet normal içerik girilerek içerik zenginliğini korumayı amaçlıyoruz. Bu sebepten sizden ricam link çöplüğüne dönmüş, her dilden her içerikten tanıtımın yer aldığı bloglarla karıştırmamanızdır.

  Blog tr uzantılı değildir! Yalnız tamamen Türkçe bir blogdur.

  Blogda tanıtım yazınız ve linkiniz blog bende kaldığı sürece duracaktır! Bu sebepten linkim silinir mi diye düşünmenize gerek olmadığını belirtmek isterim.
  Hediye 2

  1.000+ karma puana sahip olan reddit hesabımızdan - kendi subredditimizde tanıtım yazınızı paylaşacağız.

  Burada normal profilde paylaşmadığımı özellikle belirtmek isterim. Çünkü söz konusu reddit backlink olduğunda bir adet yeni açılmış profilden - profil sayfası üzerinden backlink paylaşımı yapılıp reddit backlink diye yazılmaktadır.

  Çoğunlukla bu paylaşım index almaz. Laf olsun torba dolsun diye yapılır. Benim subredditimde yaptığım paylaşımlar ise çoğunlukla index almaktadır. Dilerseniz burada yayınlanan içeriğinizi +5 TL karşılığında yeni ve özgün bir içerik + 2 adet görselle zenginleştirerek index alma olasılığını artırabiliriz.

  %100 index garantisi vermiyorum ama çoğunlukla index alıyor. (son güncellemede biraz zorlaştı diyorlar deneme fırsatı bulamadım)

  Hediye 3

  17.000 takipçili tumblr hesabımda (PA 57) içeriğe uygun bir görselle linkinizi ve anahtar kelimenizi paylaşıyorum. Eskisi kadar aktif olmasa da gene de pa yüksek olduğu için işinize yarayacağını düşünüyorum.

  Hediye 4

  Twitter hesabımda linkinizi paylaşıyorum.

  Hediye 5

  Telegram hesabımda linkinizi paylaşıyorum.

  Hediye 6

  Facebook sayfamda linkinizi paylaşıyorum.

  Hediye 7
  Eğer içeriğiniz kadınlara uygun bir içerikse facebookta bulunan aktif kapalı grubumda (12.000+ üyeli) içeriğinizi paylaşıyorum. Eğer içeriğiniz uygun değilse scoop.it ve benzeri sitelerden telafi yapıyorum.

  Hediye 8
  +7500 takipçisi ve milyonlarca görüntülenmesi bulunan pinterest hesabımız üzerinden tamamen organik bir şekilde tanıtımınızı yapıyoruz.

  Wikipedia Hediyemiz Hakkında

  Öncelikle benim gibi bedavaya verenden de ücret karşılığında satandan da alsanız size ortalama 10 - 20 gün süre verecektir.
  Çünkü wikipedia'da onaylanma süresi ortalama o kadar sürmektedir. Pandemi döneminde bu süreç biraz uzadı. Örneğin 5 kasımda gönderdiğim bir gönderi 22 kasımda onaylandı...
  Onaylanma garantisi vermiyorum. Yalnız yaptığım değişiklikleri ekran görüntüsü olarak göndereceğim. Aklınızda “bu adam wikipedia reklamı yaptı bize tanıtımı sattı arkası gelmedi” diye düşünmeyin diye onaya giden tüm değişiklikleri ekran görüntüsü olarak gönderiyorum.

  Elimde sihirli bir değnek yok, o sebepten wikipedia'da garanti veremiyorum. Yalnız samimiyetime inanarak kendi web sitemi ekliyormuş gibi ilgilendiğimi fark etmeniz için tüm işlemleri görsellerle ispat etmeye çalışıyorum.

  Değerli Yorumlarınız:

  uFkmedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşlem başlangıcından işlem sonuna kadar ilgili, alakalı ve yardımcı bir arkadaş. İşinin hakkını sonuna kadar veriyor. Teşekkür ederim.
  scourgeofgod adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gayet tertipli ve düzenli bir çalışma oldu, kendi siteleri gibi ilgilendiler. Teşekkür ediyorum
  AlperTolga adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Aylardır aradığım yazar arkadaşmış kendisi. Çok harika bir iş çıkardı. Kesinlikle tavsiyemdir.
  ferhatgokce adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce iş alımı yaptığımı yazmıştım. İş teslim edildi, gerçekten çok emek verilmiş ve uğraşılmış çok teşekkür ediyorum. Herkese kesinlikle öneriyorum.
  XcomX adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sipariş verildi ve çok hızlı teslim alındı, işini hakkıyla yapan bir arkadaş, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
  TolGames adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlgi alakası için teşekkür ederim. Çok güzel bir işi hakkıyla tamamladı. İnanılmaz yardımsever birisi çok teşekkürler.
  Smashing adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  rapor teslim alindi elinden gelenin fazlasini yapmaya calisan ilgili bir arkadaş
  hayalifenomen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Toplu makale alımı yapıldı. Backlink paketi için de en kısa zamanda görüşeceğiz.

  İşini iyi yapan, karşı tarafı yormayan, memnuniyet odaklı birisi olduğu için ayrıca teşekkür ederim.
  alikrts adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  özel olarak makale yazdırıldı.zamanında teslimat a++ kalite.

  Ödeme yolları: enpara

  Ücret: 40 TL - Dilerseniz +5 TL'ye reddit içeriğiniz için ekstra 1 içerik yazabiliriz.

  Örnek link gönderimi yapılmayacaktır. Elimden geldiğince objektif bir şekilde hizmeti özetlemeye çalıştım. Wikipedia'da şikayet olması durumunda linkler kaldırıldığı için hiçbir müşterimizin linklerini paylaşmayacağız o sebepten örnek paket pm istemezseniz memnun oluruz.

  Ortalama teslimat süresi 7 iş günüdür. Bize sorarsanız süreci biraz daha uzatırsak siteniz açısından daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Ürün siparişinde kaç gün içerisinde teslimat istediğinizi belirtirseniz daha etkili olur.


  +18, bahis, illegal sitelere çalışma yapılmaz.

  Wikipedia hediyeniz için sitenizde bilgi verici bir içeriğin olması gerekmektedir.
  Eğer yoksa da yazın yardımcı olalım...
 • 22-11-2020, 12:46:11
  #2
  ZeroBilisim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ref olabilirim
  ref hizmetimiz bulunmamaktadir maalesef hocam, fiyati uygun tuttuk.
 • 23-11-2020, 18:05:14
  #4
  Smashing adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iban bilgileri ve istedigin bilgileri pm alayim
  pm gönderildi. Satış devam ediyor.
Yukarı