• 22-04-2014, 10:08:03
  #1
  Googital.com
  NİSAN 2024 Paketlerimiz Güncellenmiştir


  Tüm Hizmetlerimiz için Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.  sott adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah Bey'den Güney Amerikada faaliyet gösteren ispanyolca sitemiz için 1 kelime odaklı platin paket alımı yapmıştık.

  Kelimemiz rekabeti yüksek olan ve 5-6 ülkede kullanılan jenerik bir kelimeydi. 5 Yıldır ilk sayfaya gelemediğimiz sitemizi de yenilemiştik ve sonrasında Platin paketi aldık.

  Şuanda kelimemizde 3 ülkede 1. sıradayız. Diğerlerinde 1-2 sayfalara geldik. Daha da iyi olacağına inanıyorum.

  Teşekkürler.

  Herkese tavsiye ederim.

  ekayacetin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah beyden 3 ay önce açtığım sitem için platin paket satın aldım. Hedeflediğim anahtar kelimede ilk 100 e 3 ay boyunca girememiştim. Emrah bey söylediği tarihte sorunsuz bir şekilde siparişimi teslim etti sitem anahtar kelimede 60. sıraya geldi.Bu sıra hızla yükseliyor. Kaliteli backlink almak isteyen herkese tavsiye ederim.
  EgeCan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah hocamla sürekli olarak çalışıyoruz. Kendisi işinin hakkını veren sürekli olarak çalıştığım nadir insanlardan. Sürekli olarak çalışmalara devam edilecektir çünkü her zaman etkisini görüyorum. Eline emeğine sağlık 6 toplu iş daha teslim alındı.
  metinoz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaştan paket almak isteyen arkadaşların okumasını tavsiye ederim.
  Hizmeti teslim alalı 40 gün oldu. İlk başlarda sıralamda 42-45 arasında bulunan sayfamız 2. haftalarda 30-35arasına kadar yükseldi yalnız daha sonraki süreçte anlam veremediğim şekilde sayfamız 6. sayfaya 51-55 arasına düşmeye başladı. Her gün sitenin durumunu kontrol eden birisi olarak bu durum biraz canımı sıkmadı değil. 1 ay boyunca her gün kontrol ettim fakat gün geçtikçe sayfamın sıralaması olumsuz yönde düşmeye devam edince backlink hizmetinin zararlı olduğuna kanaat getirmiştim. Arkadaşa herhangi birşey sormadım demedim de.

  Daha sonraki süreçte web sayfam yurt dışı aramalarında 6. sırada çıkmaya başladı fakat Türkiye aramalarında yine 60 lardaydı. Bu sefer backlink eklenen sitelerin yurt dışı kaynaklı olduğu için böyle olacağını düşünüp yinede durumu kabullendim.
  Fakat 1 hafta önce baktım ki web sayfam Türkiye aramalarında da 6. sırada çıkmakta. Hemde ilk başta 52. sırada bulunan makale ile değil doğrudan doğruya anasayfamızın adıyla 6. sırada çıkmakta, kaldıki anasayfa adımız ilk 100 de bile yoktu. Bu seviyede bir başarı beklemiyordum.

  Özetle ilk 100 de olmayan web sayfamız şuan 6. sırada. 1 haftadır olumsuz bir değişimde olmadı.

  200 - 300 tl fiyatlarla çalışan kişilerin referanslarını kontrol ettiğimde yapılan çalışmanın kalıcı olmadığını tespit etmiştim hatta öyleki içinde seo yada backlink adı geçen websayfalarına sahip olmalarına rağmen google da "seo" ve "backlink" aramalarında ilk 100 de bile olmadıklarını farkettim. Buradan hareketle kendi web sayfalarını ilk 100 e sokamayan kişilerle çalışmadım fiyat olarak çok cazip olan arkadaşla çalıştım. Sonuçtan memnunum. Arkadaşla çalışacak kişiler gönül rahatlığıyla çalışabilir sadece benim gibi sabırsız olmamalarını tavsiye ediyorum.
  sndesign adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ben arkadaştan edu-gov full paket satın aldım. Güzelce hazırladı ve ilgilendi sağolsun. Nihayet Çalışma meyvasını verdi. Biraz sabır + biraz emek = Ve sonuç aşağıda:

  İkinci siparişi başka bir sitem için geçtim kendisine.

  Yüzlerce lirayı seoculara vermeyin, mantıklı ve yerinde adımlar atın arkadaşlar


  jabbcreative adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 hafta önce bir iş verildi kendilerine, çok memnun kaldık 3 sayfa yukarı fırlattı.
  Tekrar bir sipariş geçtik kendisine, iyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Siyanix adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah arkadaştan daha önce 10 adet platin paket sipariş verildi ve çalışma sonucunda sitelerim evrim geçirdi.az önce 5 platin paket daha sipariş verildi.kendisi çözüm üreten ve kendi kafasına göre değil müşterinin istedikleri dogrultusunda ilerleyen bir arkadaşdır tşk ederiz kendisine..
  WarmachineW adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Adet site için Platin paket sipariş verdim o kadar etkisi oldu ki Sitemde ki her yazı neredeyse ilk sayfalarda. 3 Adet Daha Platin Paket Siparişi Verilmiştir. Teşekkürler Emrah Bey
  gunesgame adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hem yaptığı iş hayet başarılı hemde kendisi çok iyi bir insan. Ben yeni değil çok uzun zamandan beri çalışıyorum hep memnun kaldım kendi dalımda google sıralamasında ana sayfada 7-8 tane websitem var bu işten anladığımı bu yüzden tahmin ediyorum ve bana güvenen varsa arkadaş gayet başarılı tavsiye ederim.
  arap adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  daha önce 1 sitem için çalışma yaptırıldı. Arkadaşın konusuna bilerek yazmamıştım. Çünkü iş tesliminden hemen sonra çalışmanın verimi yapılmaz iyi yorum yaparsam sonra faydasını görmezsem zoruma gider diye yorum yapmadım.

  Çalışma yaptığım sitede hitler gün geçtikçe yükselmeye başladı. bugün iki sitem için daha spariş verdim
  BilgiciDedeniz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir sitem için çalışma yaptırdım, çalışma yaptırmazdan önce sitem 30. sıralardaydı. Çalışma sonrasın da site, 15. Sıralara kadar yükseldi.
  mewo95 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı, sitem 7-8. sıralardaydı organik hit vs. uğraşıyordum paketi aldıktan sonra direk 3. sıraya çıktı.
  Emrah Bey çok ilgili, teşekkürler.
  eminbarkcin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşın işi teslim ettikten sonra üzerinden biraz süre geçti ve yapılan çalışmalar etkisini göstermeye başladı. Tekrar ellerinize sağlık. Yakında tekrar sipariş geçeceğim.
  Euros adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yeni siteler açıyorsanız eğer ana site mayetinde bulunduğunuz sektörde, kendi sektörünüzdeki sitelerden backlink almadan önce 30. günden sonra ilk olarak bu çalışmayı yaptırırsanız muazzam bir etki veriyor.

  Ortalama 200k civarında hitim var, yeni site kurduğumda hep işe Emrah arkadaşımızdan platin paket alarak başlıyorum, artık doğal bir süreç oldu.

  Daha öncesinde 3 defa platin paket almıştım, bugün yeni 2 tane platin paketin de siparişi verildi.

  Kendisine teşekkür ederim kaliteli hizmeti ve güzel ticaret anlayışı için.
  editoralp adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Uzun yorum yapmak için 2-3 gün beklemek istedim ve beklenen gün geldi Konularda gezerken Emrah hocamın konusunu gördüm, ilgimi çekti. Bir baktım yüzlerce yorum, kaliteli profil herkes memnun vs. Bende bir platin paket siparişi vermek istedim. Üzerinde calısma yaptığınız sitem 25. gününü yeni doldurdu. Kendisine 2 kelimeden oluşan anahtar kelime ilettim. Platin paket ile yaklaşık 60 küsür backlink calısması yaptı. Ayrıca 2 tane bonus hediyesi verdi onun için ayrı teşekkürler parantez açmak istedim. Herneyse sitemiz daha 25 günlük ve rakipler de gayet köklü siteler. İlgili aramada 60 küsürlerdeyken backlınk calısmasından sonra ilgili anahtar kelimede 6. sıraya geldik Her gün baktığımda 20 sıra birden atladı ve bugün baktığımda inanamadım Gercekten hakkını veren bir kişilik kendisi. Hem karakteri hem çalışması 10 numara 5 yıldız. Backlink çöplüğü değil onu anladım. Tekrardan teşekkürler Emrah hocam. Herkese platin paket tavsiye ederim. Yükseliş isteyenler için Hayırlı günler
  ByAsLaN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah hocam ile daha önce çalışma paketleri farklı iken çalışmalar yapmıştık. Şimdi yeni gördüm paketler büyümüş ve birleştirilmiş çok güzel paketler çıkmış ortaya.

  Platin paket için çalışma yaptırılmıştır.
  azattarinci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet platin paket alındı, rapor tarafıma teslim edildi. Çalışma yaptığı kelimede sitem ilk sayfaya çıktı. Teşekkürler
  demirumt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kardeşim'in ellerine sağlık. Çalıştığı siteler gerçekten alexa değeri yüksek siteler. şimdi raporu teslim aldım. bu kadar beklemiyordum açıkçası. farklı yerlerde saçma sapan ücretlerle seo hizmeti aramanıza gerek yok. Emrah kardeşimin fiyatları da gayet uygun bu fiyata bu kalite iş çok güzel bir fırsat. Herkese tavsiye ederim. Eline emeğine sağlık kardeşim..
  Mf.Rub adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 Site için çalışma yapıldı 1 kelime verdiğim halde direk 5-6 kelimeyi etkiledi
  Aldığım, açtığım tüm siteler için çalışmaya devam

  Teşekkürler dost
  necmicolak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gold paketi bugün teslim aldım.

  Hit durumumda gözle görülür derecede artış oldu. index hızında da aynı şekilde artış oldu. kendisine çok teşekkür ederim. beklediğimden çok daha iyi sonuçlandı.
  yolcu_34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2.ci calisma olarak baska sitem icin gold paket isi verildi Emrah hocama. Ilk pakette baya faydasini gordum bundada gorecegim insallah. Saygilarimla.

  Samsung ile
  newpage adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah Bey'den aldığım backlinkler etkisini gösteriyor yaptığımız çalışmaya güzel bir takviye oldu
  EralpCicekdagi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 site için 60 sitelik çalışma yaptırıldı, etkisini gördüm.

  1 site için daha 25 edu gov paketi sipariş verildi.
  Misafir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yapılmıştır. Oldukça zor bir kelimede 8. sırada olan sitemiz 4.sıraya getirilmiştir. İlgili ve detaylı rapor sunan bir arkadaş, teşekkürler.
  Minic adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor teslim alındı. Gördüğüm en güzel backlink çalışması. Haftaya ikinci sitemiz için çalışma yapılacaktır. Yaptırmayı düşünen arkadaşlar alabileceğiniz en güzel backlink paketi boşuna 200 300 vererek spam sitelerden link almayın.
  YusufKISA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlk olarak 1-2 çalışma yaptık memnun kalınca 16 adet çalışma satın alındı. Raporları teslim aldık tavsiye ederim. Temiz ve risksiz bir şekilde sitesini çıkartmak isteyenler için ideal.
  Dreamhunter adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı ve an itibariyla teslim alındı. Arkadaş son derece titizlikle ekleme işlemini yapmıştır. Yine çalışmak isteyeceğim nadir insanlardan birisi. Ellerine emeğine sağlık Emrah hocam.
  habermark adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ellerinize sağlık 2 sitem için biri yabancı biri türkçe 2 platin paket aldım güzel linklemeler ve tanıtım çalışması oldu teşekkür ederim
  fanty_35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sipariş verdiğim iki pakette zamanında titiz bir çalışmayla teslim edilmiştir.

  Tekrar çalışmak ümidiyle..
  Tarbilisim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ikincikez calısma yapılmıstır titiz bir çalışmayla teslim edilmiştir.
  Gloreix adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 site için hizmet alındı sonuç hızlı yükselme çok teşekkür ederim güvenilir ve iyi bir arkadaş hiç düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz.
  sandox adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş verildi - iş tamamlandı ve çok memnun kaldım teşekkür ederim
  fthhhh41 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Raporlar alındı başarılı hızlı ve ilgili bir arkadaş
  AlptekinCan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma yaptırılmıştır çok iyi bir rapor geldi teşekkürler
  hizliseedbox adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 adet paket alındı ve rapor teslim edildi ilgi ve alaka için teşekkürler.
  ClaudiusMedia adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Edu gov 3 paketi raporu teslim alındı gayet güzel bir çalışma olmuş teşekkürler
  diğer siteler için siparişlerim olacak
  İyi çalışmalar dilerim .
  sislan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı ve verilen tarihte iş teslimi sorunsuz bir şekilde yapıldı, teşekkür ederiz.
  dizayn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 site için çalışma yaptırıldı, ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. kısmetse en kısa zamanda tekrar çalışılacaktır.
  mesut16 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sürekli Emrah hocamla çalışıyoruz. Yine paket aldım Teşekkür ederim ilgin için.
  ermanaltind adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  platin paket sipariş verildi, hemen her güncellemede Emrah hocamızla iş yapıyoruz sağolsun her defasında aynı özenle güzel iş çıkartıyor.
  EmProduksiyon adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Site tüm anahtar kelimelerde 1.sayfa ilk 4'e oturdu.
  Harika bi çalışma, ekstra birşey yaptırmadım.
  En yüksek paket ile geldik 1. sayfaya.
  teşekkürler
  PaTrOn35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2. sitem için çalışma yaptırıldı rapor her zamankı gibi sorunsuz teslım ettı tşkler
  oflibaba adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Her elime aldığım siteye ilk önce yaptığım iş bu paketlerden almak. Yine kaliteli bir hizmet aldım. Teşekkür ederim
  xbased adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma yaptırılmıştır, faydasınıda görmeye başladım açıkçası teşekkür ederim.
  sessizcocuk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yapılmıştır. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Emrah Hocam'a teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
  emreyurtseven adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Güzel,temiz Hızlı iş her anlamıyla karşılık alabileceiğiniz bi arkadaş.
  Effe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor alındı, arkadaşa ilgisi için ayrıca teşekkür ederim.
  AhmetKofali adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor teslim alınmıştır, çalışma güzel olmuş.
  Novaport adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma alındı, söz verdiği gibi zamanında ve bahsi geçen tüm değerlere göre linkler eklendi. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
  Ceybi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  kendisine bir site ile ilgili çalışma yaptırıldı gerçekten çok ilgili ve alakalı çok teşekkür ederim hocam herşey için teşekkürler eline emeğine sağlık.
  maruchi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışmalar zamanında teslim alındı. işini iyi yapan bir arkadaş. tavsiye ederim.
  NeUTraliZE adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı, çok ilgili bir arkadaş.
  web43 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Film sitesi için çalışması ve link çalışması yaptırıldı...
  Daky adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Iki paket siparişi teslim alındı. Teşekkürler

  KingDizayn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma Yaptırıldı Tşkler Ellerinize Saglık
  metropolfrm adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 adet backlink paket alınmıştır. rapor zamanında teslim edildi
  web43 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Film sitesi için çalışması ve link çalışması yaptırıldı...
  MyKaBuS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor Alınmıştır.

  Çok Teşekkür Ederim İnşallah Hedef Kelimede Yükselirim.

  ...
  PaTrOn35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  yabanci oyum sitem için 2 paketdende aldim daha once baska sitem için paket almısdım ilgili arkadas inşallah ilerde diger sitelerim içinde alırım başka çalısmalarınız olursa iletirseniz sevinirim hocam işini düzgün gününde teslim eden arkadaslar oldukça ticaret zevkli iştır iki tarafda kazanır hayirli işler.
  tasarimmarket adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  7 adet site için çalışma yaptırılmıştır. Rapor alındı.
  SuratTeknoloji adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma Yaptırıldı.Diyer projelerde çalışmak dileği ile.
  WEBTURA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sorunsuz şekilde 24 saat içerisinde teslim alındı. Linkler tek tek incelendi, bir soruna rastlanmadı. Emrah Hocam'a emeklerinden ötürü teşekkür ederiz. Daha nice çalışmalara inşallah..
  fRtkmR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Teşekkür ederiz, işi teslim etti.. Umarım iyi dönüşler olur
  hbilek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet alındım ve raporladı. İyi çalışma teşkekürler.
  Direct adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş verildi ve işi temiz bir şekilde yaptı, teşekkürler
  kaangumus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  sorunsuzca raporu aldım . güzel çalışma teşekkürler
  future adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor teslim alınmıştır 3 site için, teşekkürler.
  Tekrar çalışmak dileğiyle.
  kopollo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 pakette alındı. siteler on numara
  mos adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor alındı. Temiz bir çalışma olmuş. Kolay gelsin.
  kaptan2302 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  PLATİN PAKET satın alındı arkadaş detaylı raporla çalışmanın bittiğini bildirdi kontrolleri yaptım başarılı ve süper bir çalışma olmuş ellerinize sağlık hocam hayırlı işler .. Platin paketi öneririm arkadaşlar ...
  eturker adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  rapor teslim alındı teşekkürler.
  tito adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  rapor teslim alındı, teşekkürler...
  doctor_cmptr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma yaptırıldı...
  İlgili etiketler: Backlink satın al, backlink çalışması satın al, profesyonel backlink çalışması, r10emrah backlink, profil backlink, seo çalışması, tanıtım yazısı satın al

  Eski konu içeriğimiz

  Dünyaca Ünlü Sitelerden Backlink Fırsatıyla Karşınızdayız.
  %100 MANUEL Çalışma / PROGRAMSIZ VE DOĞAL BACKLİNK İNŞAASI.
  %100 OLUMLU PUAN ve 5000 ve Üzeri Referans ile Sizlerleyiz.  TÜM HİZMETLERİMİZ : www.Googital.com  İLETİŞİM: Özel mesaj & WhatsApp(Skype/mail adresimiz çok sayıda şifre denemesi yapıldığı için kilitlenmiş durumda ve geri almakta sorun yaşadık, oradan sipariş veren arkadaşların forum veya whatsapp üzerinden ulaşması rica olunur.)

  ############################

  Çalışma için gerekli bilgiler,

  Site adresiniz:
  1 anahtar kelimeniz:
  15-20 kelimelik içinde anahtar kelime geçen siteyi tanıtıcı kısa bir açıklamanız:

  Bu şekilde bilgi vermeniz yeterlidir.

  ############################  Piyasada Ucuz fiyatla tek tıkla 500 link gönderen, otomatik PROGRAMLA Yapılan Spam linkler değildir. Ucuz Spam linkler alıp sitenizi Filtreye sokmayın!  %100 Elle eklenmektedir.

  • Siteler Dünya çapında otoriter sitelerdir.

  • Mozrank, hit, alexa ve trustrank değerleri de çok yüksektir.

  • Her sayfada sadece size ait özel link bulunur.

  • Her çalışmada doğal link olması için ip adresi değiştirilip linkiniz eklenir.

  • Tamamen YASAL bir şekilde Size özel, siteniz veya anahtar kelimeniz ile ilgili kısa boşta bir kullanıcı adı ile hesap açılır, linkleriniz eklenir. Silinme olasılığı %1 denecek kadar azdır.

  • Dofollow/nofollow karışıktır. Son panda ve penguin güncellemesinden sonra nofollow linklerin değeri arttı.

  • Trustrank değeri ve Google sıralamanızı ve Alexa değerlerinizi yükseltir.

  • Sitelerin ortalama yarısına anahtar kelime, yarısına ise linkinizi ekletebilirsiniz.

  • Edu paketteki 3-4 site TR karaktere izin vermez. (ş,ü,ç,ğ gibi karakterler desteklemez, s,u,c,g şeklinde eklenir. + Edu sitelerde bazen sunucu sorunu olabiliyor, böyle durumlarda normal kaliteli sitelerden ekleme yapılır.)

  • Sitelere kesinlikle ping yapmıyorum. Bu zararlı bir işlemdir, doğal olması için zamana bırakmanız gerekmektedir,index sorumluluğu size aittir.

  • İş bitimi detaylı rapor sunulur. (Raporu link olarak iletiyoruz, müşteri gizliliğinden dolayı rapor iletildikten 20 gün sonrasında arşivimizden silinir.)

  -Çalışma teslim süremiz paket başına (bayram tatilleri hariç) ortalama 10-15 gündür.

  Bu süre içinde bilgi verilmemektedir, yalnızca iş bitimi bilgi verilmektedir.

  (Çalışma teslim süreleri ortalama olarak verilmiştir, bir sorun olmadığı sürece bu şekildedir, sitelerde bakım, sunucu sorunları vb. sorunlar olabilir, bu nedenle veya daha kaliteli olması için hizmet verdiğimiz siteleri yeniledigimizden dolayı çalışmalarda bazen gecikme yaşanabilir.)

  Not: Her çalışma 1 url ve 1 kelime içindir. Verilen iş, iptal edilemez. Çalışmaya başlanmadıysa, ikinci siteniz için değişim yapılabilir.


  Toplu alımlarda indirim yapılır, fiyat sorabilirsiniz.


  Ödeme onayından sonra siparişler işleme alınır.


  Önemli: Hizmet sağladığımız müşteri aynı hizmeti sunamaz. Sitelerin raporu, ücretsiz veya ticari amaçla satılamaz/dağıtılamaz! Tespiti halinde şikayet edilip cezai işlem uygulanacaktır.

  Ayrıca; Google'ın siteler üzerinde yüzlerce algoritması var, yararını deneyerek test edebilirsiniz. Konumuzda yeterince müşteri yorumu mevcuttur.
  Bu garantili bir çalışma değil dir. Garantili çalışma için seo hizmetimizi almanız gerekmektedir, bunun fiyatı da kelime rekabetine göre aylık 5000-10000 tldir.

  Saygılarımla..


  Tüm Hizmetlerimiz için TIKLAYINIZ.


  Müşteri Yorumlarımız için SPOİLERİ Açabilirsiniz.

  sott adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah Bey'den Güney Amerikada faaliyet gösteren ispanyolca sitemiz için 1 kelime odaklı platin paket alımı yapmıştık.

  Kelimemiz rekabeti yüksek olan ve 5-6 ülkede kullanılan jenerik bir kelimeydi. 5 Yıldır ilk sayfaya gelemediğimiz sitemizi de yenilemiştik ve sonrasında Platin paketi aldık.

  Şuanda kelimemizde 3 ülkede 1. sıradayız. Diğerlerinde 1-2 sayfalara geldik. Daha da iyi olacağına inanıyorum.

  Teşekkürler.

  Herkese tavsiye ederim.

  ekayacetin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah beyden 3 ay önce açtığım sitem için platin paket satın aldım. Hedeflediğim anahtar kelimede ilk 100 e 3 ay boyunca girememiştim. Emrah bey söylediği tarihte sorunsuz bir şekilde siparişimi teslim etti sitem anahtar kelimede 60. sıraya geldi.Bu sıra hızla yükseliyor. Kaliteli backlink almak isteyen herkese tavsiye ederim.
  EgeCan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah hocamla sürekli olarak çalışıyoruz. Kendisi işinin hakkını veren sürekli olarak çalıştığım nadir insanlardan. Sürekli olarak çalışmalara devam edilecektir çünkü her zaman etkisini görüyorum. Eline emeğine sağlık 6 toplu iş daha teslim alındı.
  metinoz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaştan paket almak isteyen arkadaşların okumasını tavsiye ederim.
  Hizmeti teslim alalı 40 gün oldu. İlk başlarda sıralamda 42-45 arasında bulunan sayfamız 2. haftalarda 30-35arasına kadar yükseldi yalnız daha sonraki süreçte anlam veremediğim şekilde sayfamız 6. sayfaya 51-55 arasına düşmeye başladı. Her gün sitenin durumunu kontrol eden birisi olarak bu durum biraz canımı sıkmadı değil. 1 ay boyunca her gün kontrol ettim fakat gün geçtikçe sayfamın sıralaması olumsuz yönde düşmeye devam edince backlink hizmetinin zararlı olduğuna kanaat getirmiştim. Arkadaşa herhangi birşey sormadım demedim de.

  Daha sonraki süreçte web sayfam yurt dışı aramalarında 6. sırada çıkmaya başladı fakat Türkiye aramalarında yine 60 lardaydı. Bu sefer backlink eklenen sitelerin yurt dışı kaynaklı olduğu için böyle olacağını düşünüp yinede durumu kabullendim.
  Fakat 1 hafta önce baktım ki web sayfam Türkiye aramalarında da 6. sırada çıkmakta. Hemde ilk başta 52. sırada bulunan makale ile değil doğrudan doğruya anasayfamızın adıyla 6. sırada çıkmakta, kaldıki anasayfa adımız ilk 100 de bile yoktu. Bu seviyede bir başarı beklemiyordum.

  Özetle ilk 100 de olmayan web sayfamız şuan 6. sırada. 1 haftadır olumsuz bir değişimde olmadı.

  200 - 300 tl fiyatlarla çalışan kişilerin referanslarını kontrol ettiğimde yapılan çalışmanın kalıcı olmadığını tespit etmiştim hatta öyleki içinde seo yada backlink adı geçen websayfalarına sahip olmalarına rağmen google da "seo" ve "backlink" aramalarında ilk 100 de bile olmadıklarını farkettim. Buradan hareketle kendi web sayfalarını ilk 100 e sokamayan kişilerle çalışmadım fiyat olarak çok cazip olan arkadaşla çalıştım. Sonuçtan memnunum. Arkadaşla çalışacak kişiler gönül rahatlığıyla çalışabilir sadece benim gibi sabırsız olmamalarını tavsiye ediyorum.
  sndesign adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ben arkadaştan edu-gov full paket satın aldım. Güzelce hazırladı ve ilgilendi sağolsun. Nihayet Çalışma meyvasını verdi. Biraz sabır + biraz emek = Ve sonuç aşağıda:

  İkinci siparişi başka bir sitem için geçtim kendisine.

  Yüzlerce lirayı seoculara vermeyin, mantıklı ve yerinde adımlar atın arkadaşlar


  jabbcreative adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 hafta önce bir iş verildi kendilerine, çok memnun kaldık 3 sayfa yukarı fırlattı.
  Tekrar bir sipariş geçtik kendisine, iyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Siyanix adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah arkadaştan daha önce 10 adet platin paket sipariş verildi ve çalışma sonucunda sitelerim evrim geçirdi.az önce 5 platin paket daha sipariş verildi.kendisi çözüm üreten ve kendi kafasına göre değil müşterinin istedikleri dogrultusunda ilerleyen bir arkadaşdır tşk ederiz kendisine..
  WarmachineW adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Adet site için Platin paket sipariş verdim o kadar etkisi oldu ki Sitemde ki her yazı neredeyse ilk sayfalarda. 3 Adet Daha Platin Paket Siparişi Verilmiştir. Teşekkürler Emrah Bey
  gunesgame adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hem yaptığı iş hayet başarılı hemde kendisi çok iyi bir insan. Ben yeni değil çok uzun zamandan beri çalışıyorum hep memnun kaldım kendi dalımda google sıralamasında ana sayfada 7-8 tane websitem var bu işten anladığımı bu yüzden tahmin ediyorum ve bana güvenen varsa arkadaş gayet başarılı tavsiye ederim.
  arap adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  daha önce 1 sitem için çalışma yaptırıldı. Arkadaşın konusuna bilerek yazmamıştım. Çünkü iş tesliminden hemen sonra çalışmanın verimi yapılmaz iyi yorum yaparsam sonra faydasını görmezsem zoruma gider diye yorum yapmadım.

  Çalışma yaptığım sitede hitler gün geçtikçe yükselmeye başladı. bugün iki sitem için daha spariş verdim
  BilgiciDedeniz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir sitem için çalışma yaptırdım, çalışma yaptırmazdan önce sitem 30. sıralardaydı. Çalışma sonrasın da site, 15. Sıralara kadar yükseldi.
  mewo95 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı, sitem 7-8. sıralardaydı organik hit vs. uğraşıyordum paketi aldıktan sonra direk 3. sıraya çıktı.
  Emrah Bey çok ilgili, teşekkürler.
  eminbarkcin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşın işi teslim ettikten sonra üzerinden biraz süre geçti ve yapılan çalışmalar etkisini göstermeye başladı. Tekrar ellerinize sağlık. Yakında tekrar sipariş geçeceğim.
  Euros adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yeni siteler açıyorsanız eğer ana site mayetinde bulunduğunuz sektörde, kendi sektörünüzdeki sitelerden backlink almadan önce 30. günden sonra ilk olarak bu çalışmayı yaptırırsanız muazzam bir etki veriyor.

  Ortalama 200k civarında hitim var, yeni site kurduğumda hep işe Emrah arkadaşımızdan platin paket alarak başlıyorum, artık doğal bir süreç oldu.

  Daha öncesinde 3 defa platin paket almıştım, bugün yeni 2 tane platin paketin de siparişi verildi.

  Kendisine teşekkür ederim kaliteli hizmeti ve güzel ticaret anlayışı için.
  editoralp adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Uzun yorum yapmak için 2-3 gün beklemek istedim ve beklenen gün geldi Konularda gezerken Emrah hocamın konusunu gördüm, ilgimi çekti. Bir baktım yüzlerce yorum, kaliteli profil herkes memnun vs. Bende bir platin paket siparişi vermek istedim. Üzerinde calısma yaptığınız sitem 25. gününü yeni doldurdu. Kendisine 2 kelimeden oluşan anahtar kelime ilettim. Platin paket ile yaklaşık 60 küsür backlink calısması yaptı. Ayrıca 2 tane bonus hediyesi verdi onun için ayrı teşekkürler parantez açmak istedim. Herneyse sitemiz daha 25 günlük ve rakipler de gayet köklü siteler. İlgili aramada 60 küsürlerdeyken backlınk calısmasından sonra ilgili anahtar kelimede 6. sıraya geldik Her gün baktığımda 20 sıra birden atladı ve bugün baktığımda inanamadım Gercekten hakkını veren bir kişilik kendisi. Hem karakteri hem çalışması 10 numara 5 yıldız. Backlink çöplüğü değil onu anladım. Tekrardan teşekkürler Emrah hocam. Herkese platin paket tavsiye ederim. Yükseliş isteyenler için Hayırlı günler
  ByAsLaN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah hocam ile daha önce çalışma paketleri farklı iken çalışmalar yapmıştık. Şimdi yeni gördüm paketler büyümüş ve birleştirilmiş çok güzel paketler çıkmış ortaya.

  Platin paket için çalışma yaptırılmıştır.
  azattarinci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet platin paket alındı, rapor tarafıma teslim edildi. Çalışma yaptığı kelimede sitem ilk sayfaya çıktı. Teşekkürler
  demirumt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kardeşim'in ellerine sağlık. Çalıştığı siteler gerçekten alexa değeri yüksek siteler. şimdi raporu teslim aldım. bu kadar beklemiyordum açıkçası. farklı yerlerde saçma sapan ücretlerle seo hizmeti aramanıza gerek yok. Emrah kardeşimin fiyatları da gayet uygun bu fiyata bu kalite iş çok güzel bir fırsat. Herkese tavsiye ederim. Eline emeğine sağlık kardeşim..
  Mf.Rub adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 Site için çalışma yapıldı 1 kelime verdiğim halde direk 5-6 kelimeyi etkiledi
  Aldığım, açtığım tüm siteler için çalışmaya devam

  Teşekkürler dost
  necmicolak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gold paketi bugün teslim aldım.

  Hit durumumda gözle görülür derecede artış oldu. index hızında da aynı şekilde artış oldu. kendisine çok teşekkür ederim. beklediğimden çok daha iyi sonuçlandı.
  yolcu_34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2.ci calisma olarak baska sitem icin gold paket isi verildi Emrah hocama. Ilk pakette baya faydasini gordum bundada gorecegim insallah. Saygilarimla.

  Samsung ile
  newpage adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Emrah Bey'den aldığım backlinkler etkisini gösteriyor yaptığımız çalışmaya güzel bir takviye oldu
  EralpCicekdagi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 site için 60 sitelik çalışma yaptırıldı, etkisini gördüm.

  1 site için daha 25 edu gov paketi sipariş verildi.
  Misafir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yapılmıştır. Oldukça zor bir kelimede 8. sırada olan sitemiz 4.sıraya getirilmiştir. İlgili ve detaylı rapor sunan bir arkadaş, teşekkürler.
  Minic adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor teslim alındı. Gördüğüm en güzel backlink çalışması. Haftaya ikinci sitemiz için çalışma yapılacaktır. Yaptırmayı düşünen arkadaşlar alabileceğiniz en güzel backlink paketi boşuna 200 300 vererek spam sitelerden link almayın.
  YusufKISA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlk olarak 1-2 çalışma yaptık memnun kalınca 16 adet çalışma satın alındı. Raporları teslim aldık tavsiye ederim. Temiz ve risksiz bir şekilde sitesini çıkartmak isteyenler için ideal.
  Dreamhunter adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı ve an itibariyla teslim alındı. Arkadaş son derece titizlikle ekleme işlemini yapmıştır. Yine çalışmak isteyeceğim nadir insanlardan birisi. Ellerine emeğine sağlık Emrah hocam.
  habermark adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ellerinize sağlık 2 sitem için biri yabancı biri türkçe 2 platin paket aldım güzel linklemeler ve tanıtım çalışması oldu teşekkür ederim
  fanty_35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sipariş verdiğim iki pakette zamanında titiz bir çalışmayla teslim edilmiştir.

  Tekrar çalışmak ümidiyle..
  Tarbilisim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ikincikez calısma yapılmıstır titiz bir çalışmayla teslim edilmiştir.
  Gloreix adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 site için hizmet alındı sonuç hızlı yükselme çok teşekkür ederim güvenilir ve iyi bir arkadaş hiç düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz.
  sandox adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş verildi - iş tamamlandı ve çok memnun kaldım teşekkür ederim
  fthhhh41 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Raporlar alındı başarılı hızlı ve ilgili bir arkadaş
  AlptekinCan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma yaptırılmıştır çok iyi bir rapor geldi teşekkürler
  hizliseedbox adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 adet paket alındı ve rapor teslim edildi ilgi ve alaka için teşekkürler.
  ClaudiusMedia adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Edu gov 3 paketi raporu teslim alındı gayet güzel bir çalışma olmuş teşekkürler
  diğer siteler için siparişlerim olacak
  İyi çalışmalar dilerim .
  sislan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı ve verilen tarihte iş teslimi sorunsuz bir şekilde yapıldı, teşekkür ederiz.
  dizayn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 site için çalışma yaptırıldı, ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. kısmetse en kısa zamanda tekrar çalışılacaktır.
  mesut16 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sürekli Emrah hocamla çalışıyoruz. Yine paket aldım Teşekkür ederim ilgin için.
  ermanaltind adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  platin paket sipariş verildi, hemen her güncellemede Emrah hocamızla iş yapıyoruz sağolsun her defasında aynı özenle güzel iş çıkartıyor.
  EmProduksiyon adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Site tüm anahtar kelimelerde 1.sayfa ilk 4'e oturdu.
  Harika bi çalışma, ekstra birşey yaptırmadım.
  En yüksek paket ile geldik 1. sayfaya.
  teşekkürler
  PaTrOn35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2. sitem için çalışma yaptırıldı rapor her zamankı gibi sorunsuz teslım ettı tşkler
  oflibaba adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Her elime aldığım siteye ilk önce yaptığım iş bu paketlerden almak. Yine kaliteli bir hizmet aldım. Teşekkür ederim
  xbased adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma yaptırılmıştır, faydasınıda görmeye başladım açıkçası teşekkür ederim.
  sessizcocuk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yapılmıştır. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Emrah Hocam'a teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
  emreyurtseven adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Güzel,temiz Hızlı iş her anlamıyla karşılık alabileceiğiniz bi arkadaş.
  Effe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor alındı, arkadaşa ilgisi için ayrıca teşekkür ederim.
  AhmetKofali adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor teslim alınmıştır, çalışma güzel olmuş.
  Novaport adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma alındı, söz verdiği gibi zamanında ve bahsi geçen tüm değerlere göre linkler eklendi. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
  Ceybi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  kendisine bir site ile ilgili çalışma yaptırıldı gerçekten çok ilgili ve alakalı çok teşekkür ederim hocam herşey için teşekkürler eline emeğine sağlık.
  maruchi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışmalar zamanında teslim alındı. işini iyi yapan bir arkadaş. tavsiye ederim.
  NeUTraliZE adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma yaptırıldı, çok ilgili bir arkadaş.
  web43 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Film sitesi için çalışması ve link çalışması yaptırıldı...
  Daky adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Iki paket siparişi teslim alındı. Teşekkürler

  KingDizayn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma Yaptırıldı Tşkler Ellerinize Saglık
  metropolfrm adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 adet backlink paket alınmıştır. rapor zamanında teslim edildi
  web43 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Film sitesi için çalışması ve link çalışması yaptırıldı...
  MyKaBuS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor Alınmıştır.

  Çok Teşekkür Ederim İnşallah Hedef Kelimede Yükselirim.

  ...
  PaTrOn35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  yabanci oyum sitem için 2 paketdende aldim daha once baska sitem için paket almısdım ilgili arkadas inşallah ilerde diger sitelerim içinde alırım başka çalısmalarınız olursa iletirseniz sevinirim hocam işini düzgün gününde teslim eden arkadaslar oldukça ticaret zevkli iştır iki tarafda kazanır hayirli işler.
  tasarimmarket adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  7 adet site için çalışma yaptırılmıştır. Rapor alındı.
  SuratTeknoloji adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma Yaptırıldı.Diyer projelerde çalışmak dileği ile.
  WEBTURA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sorunsuz şekilde 24 saat içerisinde teslim alındı. Linkler tek tek incelendi, bir soruna rastlanmadı. Emrah Hocam'a emeklerinden ötürü teşekkür ederiz. Daha nice çalışmalara inşallah..
  fRtkmR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Teşekkür ederiz, işi teslim etti.. Umarım iyi dönüşler olur
  hbilek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 adet alındım ve raporladı. İyi çalışma teşkekürler.
  Direct adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İş verildi ve işi temiz bir şekilde yaptı, teşekkürler
  kaangumus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  sorunsuzca raporu aldım . güzel çalışma teşekkürler
  future adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor teslim alınmıştır 3 site için, teşekkürler.
  Tekrar çalışmak dileğiyle.
  kopollo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 pakette alındı. siteler on numara
  mos adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rapor alındı. Temiz bir çalışma olmuş. Kolay gelsin.
  kaptan2302 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  PLATİN PAKET satın alındı arkadaş detaylı raporla çalışmanın bittiğini bildirdi kontrolleri yaptım başarılı ve süper bir çalışma olmuş ellerinize sağlık hocam hayırlı işler .. Platin paketi öneririm arkadaşlar ...
  eturker adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  rapor teslim alındı teşekkürler.
  tito adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  rapor teslim alındı, teşekkürler...
  doctor_cmptr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma yaptırıldı...
 • 22-04-2014, 22:24:32
  #2
  site adreslerini pm alabilirmiyim
 • 22-04-2014, 23:05:02
  #3
  Googital.com
  Gün içinde örnek link göndereceğim hocam..
 • 23-04-2014, 19:50:39
  #4
  Üyeliği durduruldu
  Ben de ornk bir calisma alabilirmiyim emrah
 • 23-04-2014, 21:43:18
  #5
  Üyeliği durduruldu
  Merhabalar emrah kardeşimizden 1 adet Google+ sayfamız için 1k takipçi satın alındı. ödeme yapıldı hizmet teslim alındı.

  kardeşim 5 adet site için backlink paketinde indirim talep edecektim. ajans için fiyatınız ne olur acaba devamlı çoklu alım yaparım ben seninlede uygun fiyat verirsen irtibatı koparmamış oluruz.
 • 23-04-2014, 22:35:32
  #6
  Googital.com
  PM gönderildi. Arkadaş ile 5 site için Anlaşılmıştır.
  Teşekkürler.
 • 24-04-2014, 09:39:13
  #7
  Site adreslerini pm alabilir miyim?

  GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 • 24-04-2014, 13:15:05
  #8
  Googital.com
  dezda adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Site adreslerini pm alabilir miyim?

  GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  Örnek link pm gönderilmiştir.
 • 27-04-2014, 11:48:21
  #9
  bir site için sipariş vermek istiyorum.