• 12-05-2024, 15:52:24
  #1
  Pandeminin bittiği ilan edileli 1 yıl oldu fakat hâlâ medyada ve sosyal medyada epideminin yani salgının devam ettiği yönünde bir şeyler yazılıyor. Son aylarda Covid salgınının devam ettiğini bizzat yaşayarak görenler veya bir tanıdığından öğrenenler varsa bildikleri belirtileri ve hastalığın ağırlık derecesini yazabilir mi?

  Hiç Covid'e yakalanmayanlar veya Covid'in uydurma olduğuna inananlar varsa onlar da düşüncelerini yazabilirler.
 • 12-05-2024, 16:02:22
  #2
  E-ticaret Yazılımları
  Ben normalde öksürmem bir keresinde kovid olup koku gitmişti bende öyle anlamıştım gecenlerde o kadar kuvvetli olmasa yine aynı belirtiler 2 gün sürdü tekrar oldum mu bilmiyorum
 • 12-05-2024, 16:07:57
  #3
  2 ay önce kötü bir rahatsızlık atlattım doktor antibiyotik felan yazdı almadım. Serum takdırdim 3 kez. Ortalama 3 4 serumda atlatiliyor bu yeni çıkan hastalık. Sarı serumlar varya atom diyor sağlıkçılar onlardan..


  Daha evvel Bir salgın vardı evet fakat bence öldüren salgın değil bu hastalara verilen ilaçlardı. Hala bu gorusteyim. Covid testlerim negatif çıktı ama o salgına bir dönem yakalandığımı düşünüyorum.
  Bu konu o kadar ateşli bir şekilde savunuldu ki bu forumda anlatamam. Yani adamlar para verip adam tutsa bizdeki boşlar kadar savunamazlar emin ol. Soruyorsun aşının içeriğini bilmiyor hastalara verilen ilaçları bilmiyor ama öyle bir savunuyor ki Allahım Allahım. Ya aşıyı ne veren ne de yapan bilmiyor böyle bir saçmalık olabilir mi?

  Aşı zararlıydı hastaneler de verilen ilaçlar zararlıydı. Kalp sıkıntım yoktu çarpıntılarım ve ağrılarım başladı. O aşıların acısını da daha da ilerde çekeceğiz.
 • 12-05-2024, 16:21:09
  #4
  Covid dedikleri şey gribin bir tık ağır hali. Aşı üretme telaşı ve dünyayı kurtarma tezgahına milyar euroları cebine koyanlar halen bu oyunu bir kaç yıl daha sürdürürler, Sağlık sektörü artık malum para üzerine kurgulanmış. Öyle büyük tezgahtı’ki ilk etapta yaşlıları öldürüp, sonra, tedbir almayan aşıyı zorunlu yapmayan pandemiyi ciddiye almayan hükümetleri hedef tahtasına koyup, hepimize sağlı sollu dayadılar.. İlk yakalandığım 25 gün sürdü hayatımda öyle kötü hastalık görmemiştim, sonra yakalandığımda gripsen hafif geçti. Adamlar şiddetini bile versiyon güncelleyerek acayip yönetti.. şimdi: Sinir, kas, eklem, kalp damar sorunu olmayan insan kalmadı. Artık pek fazla ölüm olmaz. Bu sektörde yeni ilaçlarla, yeni yöntemlerle pandeminin ekmeğini yemeye devam edecekler.