• 29-03-2024, 11:42:05
  #1
  Merhaba
  Kripto bölümünde iki adet farklı borsada TAMAMEN ÜCRETSİZ iki adet işlem kopyalama hizmetim var. Burada özellikle ücretsiz deme nedenim teknik olarak ücretsiz olmasa da sizden bir ön ödeme alınmaması ve kazanç elde ettikçe sizin ödemenizi borsanın bana komisyon olarak yapması.
  Her iki hizmetim de son derece başarılı ve kazançlı olsa da hizmetlerime olan ilgiyi arttırma konusunda bazı eksiklerim olduğunu ve duyurma konusunda çok da başarılı olamadığımı düşünüyorum. Bu konuda deneyimli kişilerden akıl almanın doğru olacağını düşündüm. Hizmetlerimi daha çok kişiye duyurmak için sizce ne yapılmalı ? tanıtım yazısı, websitesi, reels tiktok vs sizce nasıl bir yol izlenmeli.
  Her türlü öneri ve eleştiriye açığım fikir veren herkese teşekkür ederim.

  Hizmetlerime ilgi gösteren ve birlikte kazanç elde ettiğimiz herkese de teşekkür ederim.
 • 29-03-2024, 11:44:42
  #2
  R10 bildirim reklamı en iyisidir.
 • 29-03-2024, 14:27:52
  #3
  Platin üye
  Tiktok, instagram ve blackhatworld.com reklamı.
 • 08-04-2024, 16:54:08
  #4
  bu işler için en iyi mecra twitter. Oradan kitle oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda telegram üzerinden de aktif bir grubunuz olmalı. Çok net sinyallerinizden bir veya bir kaç tanesini belirli periyotlarda ücretsiz paylaşmalısınız. Kazanç oranı arttıkça insanların etkileşimi artacaktır. Daha fazla sinyal içinde telegramda kurduğunuz 2. grubunuza ( bu ücretli grup olacaktır) çekebilirsiniz. İnsanlar kazandıkca grubunuza gelmeyi düşünecektir. Burada önemli olan ona ne kadar kazandırabileceğinizi görmesidir.
  Örnek bir senaryo ile gidelim.
  Ttrader 100 dolarlık bir cüzdan ayırıyor sizi denemek için. Sizinde ücretli grubunuz aylık/yıllık/sınırsız vb 10 dolar bir ücreti oldugunu varsayalım.
  Siz ilk gün %5 lik garanti bir sinyal verdiniz ( kaldıraçlı işlemler için) kısa vadede kazancı alırsa ilgisini çekmiş olursunuz.
  Veya 2x yapacak spot bir işlem verdiniz ve bu kısa vadede oldu. Yine bu traderin ilgisini çekmiş olacaksınız.

  Bu aşamadan sonra ise trader sizin grubunuza girecek bir kar elde edince denemek isteyecektir.

  Piyasada ki fenomenler ve ücretli gruplar bu şekilde takipçi çekmektedir. ( Gözlemlerim bu yönde)