• 02-05-2022, 00:23:11
  #1
  Merhabalar, 2021 Yılının 7. ayından beri üzerinde çalıştığımız yapımızı en stabil şekilde 2021 yılının aralık ayından beri webailesi.com üzerinde kullanmaktayız ve bunu yakında wisecp,direct api ve whmcs yazılımları ile çalışan bir eklenti ile piyasaya süreceğiz.

  Kısaca nedir bu?
  Bu yazılım eklibimiz tarafından autovm ve benzerlerinin kapalı kaynak kod içermesinden ötürü geliştirilmiş olan bize ait olan sunucu kontrol ve oluşturma panelidir. Bu yazılım ile bir çok ekstra özel yapılar desteklenebilir örneğin webailesi için kullanılan bir kaç özel yapı,
  • Opsiyonel firewall(Switch, mikrotik ve diğer api servisli cihazlar ile çalışabilir).
  • Hat takip aracı(Tüm cihazlar ve sanal sunucuların hatlarını loglayabilir ve izleyebilirsiniz)
  • Ram, CPU & trafik geçmişi.
  • İP Yönetim aracı
  • Oyun sunucusu kurulum sistemi(Sıfırdan klon değil)
  Neler ekleyebiliriz?
  Sınır yok! Siz isteyin ve sistemlerimizde test ederek tüm müşterilerimizin opsiyon kullanıma sunalım tüm yapımız harici eklenti sistemi ile çalışır dilediğiniz sistemi kapatabilir, geliştirebilir veyatta talep edebilirsiniz.

  Güvenlik?
  • Sistem yarı açık kaynak yarı kapalı kaynak olarak çalışmaktadır. API Sunucuları gizli tutularak yedekli 3 farklı merkezi baz alarak %100 uptime sunmaktadır(google cloud(1), amazon aws(2) ve türknet(3)) api sunucuları asla uzaktan erişilebilir yapıda değildir ve tam kapalı olarak hizmet verir sizin paneliniz dışında asla dışarıdan trafik içeri giremez. Sizin istekleriniz ise tam denetimden geçer ve belirli izinler çerçevesinde işlem görür.
  • Yazılım konusunda en büyük referanslarımız arasında İBB ve İYİ Parti gibi dev yapılı sistemler bulunuyor tüm yazılımlarımızda PCI-DSS testi yaptırabiliriz.
  • Eklentilerimiz devamlı güncel tutulabilecek yapıda hazırdır bir güncelleme gerektiği zaman sistemleriniz api sunucularımızın desteklediği özel yapı ile direkt size uzaktan yüklenecektir.
  • Kapalı sistem avantajı! Tüm sistem sadece sizin web sitenizin ip adresi üzerinden erişilir ve tokenler ile şifrelenir asla zararlı bir işlem uygulanamaz sizin admin panelinize girilmediği sürece hiç bir şekilde dışarıdan müdahele edilemez!
  • Veri gizliliği tüm şifreleriniz api servislerimiz dışında harici cloud servislerinde barınan özel şifreleme yöntemleri(bizim için oluşturulan şifreler md5 vs. gibi değildir) ile tokenler aracılığı saklanır ve gerektiğinde doğrulamalar yapılarak sınırlı erişimler sağlanır.
  • Uyarı sistemleri, hattınız ramlar, diskler ve diğer donanımlar otomatik olarak taranır ve sizlere ihtiyaç duyulursa veyatta acil durumda mail yoluyla ekstra ücretle sms ile bilgilendirilir.
  Bu yazılım ile geliştirilen harici diğer eklentiler?Görseller ile bu panel neye benziyor?

  Bilgilendirme sistem şuanda sorunsuz şekilde webailesi üzerinde aylardır çalıştırılmaktadır. Hiç bir şekilde sistem arzasına karşılaşmadan tam stabil düzeyde çalışmaktadır ve geliştirilmektedir. Sizden isteğimiz bu sunduğumuz & sunacağımız hizmet hakkındaki önerileriniz ve sorularınız nedir? Geri dönüşleriniz bizim için oldukça önemlidir.
 • 02-05-2022, 00:35:04
  #3
  Elinize saglik, bu alanda calisma yapilmasini gormek gercekten cok guzel, basarilarinizin devamini dilerim
 • 02-05-2022, 00:39:45
  #4
  Wal3x adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Güzel sistem başarılar dilerim.
  hardlower adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Elinize saglik, bu alanda calisma yapilmasini gormek gercekten cok guzel, basarilarinizin devamini dilerim
  Güzel geri dönüşleriniz için teşekkürler.
 • 14-05-2022, 09:50:27
  #5
  Harika görünüyor, zamanla çok daha iyi bir konuma geleceğine eminim. Özellikle güvenlik tarafındaki hassasiyetiniz ve tedbirleriniz ilgimi çekti. Her şeyin dilediğiniz gibi olmasını umuyorum. 😊
 • 15-05-2022, 15:18:53
  #6
  Malifeon adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Harika görünüyor, zamanla çok daha iyi bir konuma geleceğine eminim. Özellikle güvenlik tarafındaki hassasiyetiniz ve tedbirleriniz ilgimi çekti. Her şeyin dilediğiniz gibi olmasını umuyorum. 😊
  Son zamanlarda sektörde yaşanan olayları takip ediyoruz bu yüzden tabiiki en önde tuttuğumuz özellik güvenlik oldu ve geliştirmeyede devam edeceğiz tahminen temmuz ayı içersinde versiyon 1.1 ile çıkış sağlayacağız. Tabiiki bunu destekleyen merge sistemleride yayınlayabiliriz.