• 22-09-2007, 16:30:51
  #1
  FIRMABURADA.COM
  FirmaBurada.Com
  ----------------------------------------------------------
  Arkadaşlar zamanım olmadığı için ve işlerin yoğunluğu nedeniyle siteyi takip edemiyorum ve sitenin dahada çok değer kaybetmemesi için satmaya karar verdim. Benzerlerinden farklı, gelişmiş ve geliştirilmeye açık bir web sitesidir firmaburada.com
  Siteye gerekli ilgi gösterildiğinde karşılığını alınacağınıza emin olabilirsiniz...
  Şuan onaylanmayı bekleyen 150 den fazla firma var fakat hiçbirine bakamıyorum. Ayrıca site trafiği etkilendiği için firmaburada.com FirmaBurada.Com olarak alt dizine taşınmıştır ve yayınına buradan devam etmektedir. Siteyi alanlar scripti firmaburada.com olarak dilediği hostta barındırabilirler.

  Siteyi alanlara, domain+veritabanı+yönetim paneli verilecektir. Alan adı Natro'da kayıtlıdır, transfer yapılabilir. Veritabanı access olarak veya mssql formatında verilecektir.

  Başlangıç Fiyatı: 300 YTL. En Yüksek fiyatı veren üyeye sistem komple verilecektir. Min. Satış fiyatı 600 YTL'dir.

  Aylık Getirisi: Site araburada.com altında çalıştığı için bilinmiyor. Araburada.com un aylık getirisi 1.000 $ civarındadır.

  Kategori, İçerik: Türkiye'nin en büyük Firma arama motoru.

  Hit Sayısı: Firmaburada.com olarak günlük 1.200 civarı tekil hiti var. Tüm sitenin istatistiklerine Web İstatistikleri www.araburada.com - Son 12 Ay adresinden bakabilirsiniz.

  Domain Yaşı/Pagerank: 2006 nın Aralık ayında register edildi. firmaburada.com olarak sitenin Pagerank değeri 3 (Verify Google PageRank )

  İçerik: Şuan araburada.com/firmaburada dizini altında çalışan tüm dosya ve veriler, alan adı satın alan kişiye verilecektir. Ayrıca şuan sitede görülen tüm sayfaların yanında yönetici panelide verilecektir. 250 MBlık site indexi mevcuttur.Satın alan kişiye site yönetim panelininde eğitimi verilecektir.

  Banlanma Durumu: Sitenin hiçbir yerde banlanma/yasaklanma durumu bulunmamaktadır.

  Lisans: Satın alan kişi site üzerindeki tüm hakların ve verilerin tek sahibi olacaktır. Dosyaların veya veritabanının başka bir satışı olmayacaktır. İstediği takdirde noter onaylı resmi sözleşmede yapılabilir.


  Sorusu olan arkadaşlar PM atabilirler.

  Saygılarımla.
 • 22-09-2007, 17:09:19
  #2
  İş ilanları ve firmalar listesi scripti alacağım. Alternatiflerden biri olarak inceliyorum.

  Birkaç sorum var:
  -Şehirlere ve diğer kategorilere göre listeleme yapabilir mi?
  -Firma ekleme paketleri (altın üye en başta vs. gibi) bir özellik eklemeyi düşünür müsünüz?
  -Sistemi bana ait başka bir alanadı üzerine kurmanızı istesem kurar mısınız?
  -Eklenen şirketlerin ne kadarı şirketlerin kendisi tarafından eklendi? Onun dışındaki kaynak güvenilir mi? Bilgilerin güncelliği hakkında bir şey diyebilir misiniz?
  -Firma veritabanını ayrıca satmayı düşünüyor musunuz? Öyle ise kaç kişiye satacaksınız?
  Bir de yorum:
  -Firma ekle bölümüne girince sorulan soruya "Tamam" cevabını verince anasayfaya dönüyor. Halbuki vazgeç deyince dönmesi, tamam deyince devam etmesi gerekirdi. (Tersi olmuş, kullanıcıların kafası karışabilir)

  Şimdiden teşekkürler.