• 05-07-2024, 12:45:55
  #1
  SATILIK !!! (organikbesin.com) SATIŞ FİYATI: 20 bin TL'dir.

  18 yıllık DEĞERLİ DOMAİN üzerine kurulu sistem.

  18 yıllık DEĞERLİ DOMAİN, HAZIR KURULU E-TİCARET SİTESİ (LOGOSU, SLOGANI, SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ V.S HERSEYİ HAZIR)

  Sitemiz şuanda aktif ürün satışı olarak faaliyette değildir. İsteyen, siteyi alacak kişi kendi üretici ve ürün gruplarını oluşturabilir...Projemizi iş değişikliğimiz ve yoğunluğumuz sebebiyle teslim devrediyoruz.

  Sitemizin alan adı oldukça değerli olup 18 yıllıktır. Bir pazaryeri sitesidir. İsteyen sadece kendi ürünlerini de satabilir. Ya da pazaryeri olarakta devam edebilir. Üretici paneli mevcuttur. Site kurgu oluşturmaya uygundur. Sunucusu, yazılımı, altyapısı herşeyi hazır.

  Websitesi, logosu, sloganı ve marka çalışması profesyoneller ile birlikte hazırlandı. İyi bir seo çalışmasıyla bu site çok daha iyi bir konuma gelecektir. İsteyen kendi ürünleriyle kendi satışını yapabilir sitede. Ya da pazaryeri oluşumu ile çalışabilir.

  Teknik Bilgiler ;
  29.01.2007 yılında tescil edilen jenerik alan adımız 18 yıllıktır. Bu sebeple SEO açısından oldukça değerlidir. Benzeri alan adlarının değeri araştırılıp on binlerce dolar olduğu analiz edilebilir. Yakın zamanda domain süresi yenilenmiştir.Sunucumuz Digitalocean şirketinde olup Frankurt lokasyonludur. Linux Ubuntu tabanlı olup Litespeed – Cyberpanel kullanılmıştır. Aylık maliyeti iyi optimize edilmiştir. Woocommerce Wordpress tabanlı bir e-ticaret sitesidir. Dokan eklentisi ile tam otomize bir c2c pazarlama sitesi durumuna getirilmiştir. Lisanslı Premium tema kullanılmış olup, herhangi bir sahte eklenti kullanılmamıştır. Dokan eklentisi dahil lisanslıdır. İsteyen C2C mantığıyla devam edebilir. Ya da sadece kendi ürünlerini kendi sattığı bir senaryoda da ilerleyebilir. Site altyapısı uygundur. C2C kurguda sitelerin ideasoft, ticimax gibi e-ticaret sitelerinden satın alma ve aylık bakım maliyetleri oldukça yüksektir. Bu konuda ilgili firmalardan tam kurulu full paket, kendi satış senaryonuza göre fiyat isteyebilirsiniz.

  Mail altyapısı olarak Yandex kullanılmıştır. Tüm sosyal medya kanalları açılmıştır."Sağlığınız, Yediğinizdir" sloganımızdır. İsrafı önle sosyal sorumluluk projemiz var.

  Logosu ünlü bir tasarımcı tarafından tasarlanmıştır. Site tasarımında logonun renklerine sadık kalınmıştır. Kartvizit dahil tasarımı yapılmıştır. Ekstra 3 farklı yedek marka logosu da mevcuttur. İstenirse onlar da kullanılabilir.Facebook Pixel ve Google Ads dönüşümleri yapıldığı için dijital pazarlamaya hazır durumdadır.Giriş seviye seo çalışması yapılmıştır.


  E-Mail: organikbesincom@gmail.com

  Site adresi: organikbesin.com
  Sitenin aylık getirisi: PM iletilecektir.
  Sitenin açılış tarihi: Yeni Site
  Satış Fiyatı: 20.000 TL
  DA / PA Değerleri: PM iletilecektir.
  Kategori / sitenin içeriği: Gıda, Beslenme
  Günlük hit sayısı: -
  Ziyaretçi kaynağı: Çoğunlukla Google
  Domainin yaşı: 17
  Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Tüm içerik
  Hosting dahil mi?: Evet.
  Banlı olduğu sponsor var mı?: Hayır
  Banlı olduğu arama motoru var mı?:Hayır
  Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?:EVET
  Yazılım lisans sonlanma zamanı:-
  Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: Yok
  Eklemek istediğiniz diğer detaylar ve görseller: PM ile iletilecektir
 • 07-07-2024, 19:15:25
  #2
  Detayları PM ile alabilir miyim