• 08-05-2024, 00:34:55
  #1
  Seo & Makale & Facebook
  • Site adresi: SADECE PM ile ileteceğim.
  • Sitenin aylık getirisi: 3 Yıl 650.000 TL Web sitesi raporları aşağıda mevcut (Trendyol ve diğer pazaryerleri bu ciroya dahil edilmemiştir.)
  • Sitenin açılış tarihi: 09.02.2021
  • DA / PA Değerleri: 14/20
  • Kategori / sitenin içeriği: Saat ve Aksesuar (NOT: Replika saatler vs değildir. Tüm saatler orijinal faturalıdır.)
  • Günlük hit sayısı: 10-20 Arası %70'ı Google
  • Ziyaretçi kaynağı: %70'ı Google %15 Sosyal medya %15 diğer
  • Domainin yaşı: 3
  • Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Ticimax alt yapısında isteyen Special Extra Paket'ten devam eder. Fakat ticimaxta bildiğim kadarıyla paket devri olmuyor yeni bir pakette aynı şekilde devam edilebilir.
  • Banlı olduğu sponsor var mı?: Hayır YOK
  • Banlı olduğu arama motoru var mı?: Hayır YOK
  • Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?: Ticimax alt yapısında isteyen Special Extra Paket'ten devam eder. Fakat ticimaxta bildiğim kadarıyla paket devri olmuyor yeni bir pakette aynı şekilde devam edilebilir.
  • Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: Hayır YOK
  • Eklemek istediğiniz diğer detaylar ve görseller:
  Sitenin İnstagram Sayfası da mevcuttur. Kurulduğu günden beri aktif olan bir sayfa 1900 gönderi 82.000 Takipçisi 20 Takip edileni var. Reelsler de kendi sesimizi hiç kullanmadık çok değişken reels izlenmeleri 1k izlenmede var 100k izlenmede var. Beğenmeleri de genelde düşük o noktayı tam çözemedim. Takipçilerin %70'i reklamla kasılmıştır bir kısmı reels ile kalan kısmı da kaliteli çekilişler ile kasılmıştır. Reelsler de orijinal kendi sesimizi hiç kullanmadık kullanılması instagram üzerinde etkileşimi arttırabilmektedir.

  Sitede Toplamda 685 Stok adet ürün mevcuttur. Bu ürünlerin yaklaşık 450-500 tanesi saattir. Bu saatlerin toptancı alış fiyatları 150 TL ile 550 TL arasındadır. Site satış fiyatları 390 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. Aksesuar ürünler yine aynı şekilde şuan çelik pandora ağırlıklı mevcuttur. Çoğunluk çelik kararma yapmayan modelleri çok az bijuteri 1.sınıf kaplama vip bijuteri ürünler mevcuttur.

  Yani şuan sadece ürünleri toptancıdan satın alsanız 150000 TL eder.

  MARKANIN Trendyolu'da mevcut şahıs firmasından ötürü mağaza devri olmuyor fakat marka patent devir edileceği için aynı isimle yeniden mağaza açabilirsiniz. Buradaki ciroda trendyol kazancı dikkate alınmamıştır. Markanın duyulması için trendyolda da mağaza açılmıştır. Fiyatları daha yüksek konulmuştur komisyon oranları dikkate alınarak oradan da arada satışlar gerçekleşmekte fakat onu yukarıda belirttiğimiz ciroya dahil etmiyorum zaten markayı satın alınca kendi adınıza aynı isimle mağazanızı isterseniz oradan da devam edebilirsiniz. Tüm ürünlerin görsel çekimleri ve videoları bize aittir hiç bir alıntı görsel mevcut değildir tamamı orijinal çekimdir.


  Site geçen sene deprem sürecine kadar çok iyi düzenli gidiyordu geçim kaynağımızı sağlayan E-ticaret sitelerimiden biri. Deprem sürecinde kayıplarımız oldu uzun bir süre çalışamadık, çalışamayınca kazanç sağlanamadığından sıkıntıya girdik bu sebepten o dönemden itibaren karar aldık e-ticaret sektöründeki işlem hacmimizi azaltıp geçim kaynağımızı kaydırıp Seo ve web sitesi gibi işlemlere verdik. Bu sebepten dolayı reklamlarımızı durdurduk genelde instagram profil ve web sitesi facebook instagram dönüşüm reklamları çıkıyorduk. Adwords reklamı hiç çıkmadık belki adwords reklamı daha büyük bir etkileşim ve satış gerçekleştirebilir. Adwords reklamlarından anlamadığımız için hep geri durduk.


  Site için basit bir seo çalışması 2 yıl önce yapmıştık o çalışmadan dahi etkili sonuçlar elde ettik. Sitedeki ürünler isimlerinde hep sıralamada. Siteye o zamandan sonra hiç dış seo çalışması yapılmamıştır. Hatta şunu da söyleyeyim adam gibi ürün özellikleri kısmı özgün bir şekilde yazılmamış onları daha farklı ve detaylı ürün tanıtım yazıları oluşturulsa çok iyi yerlere gelir. Site google alışverişler bölümünde de yer alıyor. İyi bir seo çalışması ile reklam çıkmadan çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.


  GENEL WEB SİTESİ Satış Raporları:

  Sitede Kayıtlı üye sayısı: 980 dir. Üyeliksiz alışverişte aktiftir sitede.
  KALAN 70 BİN TL 'LİK KISIMDA HAVALE & EFT İLE YAPILAN ÖDEMELERDİR.

  BU RAPORLAR HAZİRAN 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN OLAN KAZANÇLARDIR. BU TARİHTEN 4 AY ÖNCE SİTE KURULMUŞTU BAŞKA BİR SCRİPT KULLANIYORDUK SATIŞLAR ÇOK ARTINCA HAZİRAN 2021 İTİBARİ İLE TİCİMAX A GEÇTİK.


  SON 6 AYLIK WEB SİTESİ SATIŞ RAPORU:

  KALAN 4000 TL DE HAVALE EFT İLE ALINMIŞTIR.

  BU MARKAYI SATIN ALIP DİREK BİRİNCİ GELİR KAYNAĞI İŞİNİZ OLARAK YAPABİLİRSİNİZ. UZUN BİR SÜREDİR REKLAM ÇIKILMAMASINA RAĞMEN GOOGLEDEN VEYA İNSTAGRAM PAYLAŞIMLARDAN KAYNAKLI OLARAK SATIŞ YAPILMAKTADIR.

  TRENDYOL VE SHOPİER İLE DE SATIŞ GELİYOR ARADA BUNLARI BU RAPORLARA DAHİL ETMİYORUM. TRENDYOL ALGORİTMASI ÖYLE BİŞEY Kİ MAĞAZA DÜZENLEME YAPINCA DAHİ SATIŞ GELİYOR FAKAT BİZ TRENDYOLDAN SATIŞ YAPMAYI SEVMİYORUZ. MARKAMIZI KENDİ WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN GELİŞTİRMEK İSTEDİK HEP.

  TİCİMAX destek alanına bu soruyu sordum: Merhabalar. Web sitemi bir başkasına devir edebilme imkanım var mı? Elbette diye cevap aldım fakat yarın mesai saatleri içerisinde net bir cevap alabilirim. Devredilen kişi yeniden bir paket mi almalı yoksa var olan paket üzerinden yenileme mi yapmalı onu da öğrenip yine konuyu güncellerim. Burada vereceğim fiyat yenileme de olsa yeniden yeni pakette olsa bunlardan bağımsızdır. Yıllık yenileme olursa daha uygun bir fiyat olmaktadır. Yeni paket alımı olursa biraz daha ilk ödemesi yüksektir.


  SATIŞA DAHİL OLANLAR:

  2 Adet patent ( İsim&logo patenti ve yalnız logo simgesi patenti olmak üzere iki adet patent devredilecektir.) Bunun için oluşan bir ek ücret var ise alıcıya aittir.
  Domain devirleri .com ve .com.tr
  Sitede yer alan tüm ürünler
  82K takipçili İNSTAGRAM SAYFASI
  Shopier Mağazası
  Trendyol

  SİTE kesinlikle herşeyiyle satılıktır. Sadece instagram satılık mı sadece ürünler satılık mı pazarlığına girmeyelim site Satışa dahil olan tüm hepsi ile birlikte satılıktır. Tek birini de alsanız hepsini de alsanız aynı fiyat geçerlidir.

  Tüm bunlar için istenilen Fiyat 200.000 TL'dir. (Seo ve reklam ile 2 Ayda bile amorti edecek bir tutar) Fiyatı çok uygun tuttum sebebi bu işi yapacak birinin gerçekten markayı ilerletmesini istememdir. Kendi kurduğumuz markayı çok iyi yerlerde görmek mutlu ediyor.

  * Sitede yer alan ürünlerin faturası mevcuttur. Fatura kesilip teslim edilir.
  * Kargo anlaşması olmayanlar Geliver'i kullanabilir. Ara sıra kullandım güzel bir sistemleri var ben beğendim.
  * Toptancı ile tanıştırılır numaralar verilir her gelen yeni ürünün görselini iletir beğendiğiniz modeli nereye isterseniz hazırlayıp gönderir size. En uygun fiyattan bulabileceğiniz bir toptancıdır. Tüm ürünlere fatura kesmektedir ve gayet uygun vermektedir.
  * Toptancıdan isterseniz kendi marka adınıza bile saat ürettire bilirsiniz. Devir sonrası neler yapabilirsiniz nasıl yapabilirsiniz detaylı bilgi verilecektir.  Yukarıda tüm bilgiler detaylı olarak verilmiştir. Detaylı okumadan lütfen PM istemeyin.
 • 09-05-2024, 02:29:55
  #2
  detaylar hakkında pm lütfen
 • 09-05-2024, 10:21:13
  #3
  Seo & Makale & Facebook
  Fucktoriyel adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  detaylar hakkında pm lütfen
  Merhabalar, hangi detay hakkında pm istediğinizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. Konu içerisinde tüm detaylar açıklanmıştır.
 • 21-05-2024, 02:26:40
  #4
  Hocam whatsapp numaranız ile birlikte site ismini alabilir miyim