Site adresi: (sadece ciddi alıcılara telefon ile verilecektir.) Mersinde ofisimizde de görüşebiliriz
Sitenin aylık getirisi: açıldığı sene boyunca ortalamaya vurulduğunda aylık geliri ortalama 5000 TL (çok fazla işlerimiz var ara ara aynı ürünleri paylaşarak hiç yeni ürün almadan satış yapmaya çalıştığımız için bu şekilde dir instagram sayfasının vs belli bir kitlesi mevcuttur.)
Sitenin açılış tarihi: Kasım 2021
Kategori / sitenin içeriği: Kadın giyim butik e-ticaret sitesi
Günlük hit sayısı: 50+
Ziyaretçi kaynağı: instagram ve google
DA/PA Değeri: 1
Domainin yaşı: 1 yıl 2 ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Tüm içerikleri ile satılıktır
Hosting dahil mi?: 1-2 ay idare edilir
Banlı olduğu sponsor var mı?: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı?: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?: evet dahildir temavadisinden wp e-ticaret teması mevcuttur
Yazılım lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: yok
Eklemek istediğiniz diğer detaylar ve görseller:


Bize ait yaklaşık 2-3 adet e-ticaret sitesi var eşimle birlikte giyim alanında da güzel kazançların olduğunu düşünerek başladık yanılmadık kesinlikle bu noktada fakat giyim ile birlikte diğer e-ticaret sitelerimiz de ilerleyince onlara ağırlık verdik çünkü onları geçmişten beri kullanıyorduk ve daha çok zevk alıyorduk ilk oldukları için. Giyim ile birlikte yürütemedik çünkü sadece ben ve eşim yapmaya çalışıyoruz reklamı, ürün seçimi, ürün çekimi, kargosu, faturası vs derken olmuyordu ya diğer işimizi veya giyimi bırakacaktık bizde giyimin daha çok getireceğini bile bile giyimi bıraktık çünkü 1.sebep mankenimiz yoktu sesli anlatım vs yapamıyorduk, 2. sebep depo sorunu yaşamamız evin bir odası komple giyim malzemesi ile dolu yer sıkıntısı ve yaptığımız diğer hatalardan biri şu oldu işi bilmeden birden çok fazla ürün aldık ilerisini düşünmedik çünkü giyim sektörü sürekli güncel kalmalı çok fazla ürün alınca maddi bir sıkışıklık olunca buradan gelen geliri bu işi kurarken çektiğimiz krediye sürekli ödedik ve kendimizi güncelleyemedik hep aynı ürünlerde saydık yine de çok şükür her paylaşım vs yapılınca bir iki sipariş geliyor o şekilde devam ediyor. 3.sebep kredi borçlarımızdan nakit ihtiyacının doğması diğer en önemli sebeplerinden biridir. Giyim sektöründe e-ticarete girecek biri varsa bence bu fırsat siteyi kaçırmamalı. Fakat şunu belirteyim şuan var olan ürünlerin tamamı yine moda ufak yeni modeller ekleyerek ve reklam ile hızla ilerleyecek bir sitedir. Ara ara farklı olan ürünler koyuyoruz hemen sorup sipariş vermek istedikleri için instagram sayfasındanda farklı elimizde olmayan modelleride paylaşmamaya çalışıyoruz.

* Şunu belirtelim siteyi yeni wp e geçirdik tema vadisinden yeni aldık daha önce birticaretin eski eticaret scriptini kullanıyorduk değişiklikten kaynaklı olarak istatisklikler mevcut değil fakat kargolar dan inceletebilirim ciddi alıcıya. Veya instagram sayfasında yer alan mesajlardan da görülür.

* İNSTAGRAM HESABI DAHİLDİR
İNSTAGRAM AÇILIŞ TARİHİ: KASIM 2021
İNSTAGRAM HESABI GÖNDERİ SAYISI: 1.127
İNSTAGRAM HESABI TAKİPÇİ SAYISI: 46400 takipçisi mevcut bunun 10000 ni çekiliş ile vs gelendir diğerleri tamamen reklam ile büyütüldü
TAKİP EDİLEN: 0

İnstagram hesabında takipçiler artık yeni ürün beklemektedir.


Reklam ve kâr marjı nedir diye soracak olursanız örnek vereyim: 1 hafta boyunca günde 150 TL reklam çıkınca 1 hafta sonunda ortalama olarak 3500 TL sipariş gelmektedir ilk başlarda daha çok geliyordu çünkü sayfada ürünler değişmedi yeni ürün almadık. bu gelen 3500 TL siparişin 1050 TL si reklam bedeli 1500 TL si ürün bedeli kargo vs oluyor ortalama net kâr 900-1100 arası değişmektedir


Sitede şuan yaklaşık 110 çeşit ürün ve bunların hepsi de eşofman takımı ve pijama takım olarak mevcuttur. Toplam 350-370 adet ürün mevcuttur. Genel olarak S, M, L ve XL bedenlerdir çoğu üründe bir beden, iki beden tükenenler vardık zaten tüm stok sitede kayıtlıdır belli olmaktadır. Bu ürünlerin şuanki toptancılarda maliyeti 300 TL olanda 250 TL olanda var 170 TL, 110 TL olanda var piayasadaki diğer satıcılar bu ürünleri ortalama olarak X2+30 TL vs satmaktadır şuanki güncel toptancı fiyatından ben hızlı satılması için ürünlere net ortalama 130 TL den sayarak minimum 350 adet ürün 45500 TL olmaktadır yalnızca ürün bedelleri olmaktadır. Ortalamaları 150 TL den aşağı olmaz buna emin olabilirsiniz. Perakende satış fiyatınıza X3 bile yapabilirsiniz çünkü şuan ki piyasası o şekilde.

Sitenin ve instagram hesabınında durumları göz önünde bulundurularak Site+ İnstagram Hesabı+ Ürünler 70000 TL istemekteyim acil nakit ihtiyacından kaynaklı olarak şunu da belirtmek isterim 1 Hafta içinde satılmadığı takdirde satış iptal edilecek çünkü kredi ödemesinin tarihi geçmiş olacaktır. 70000 TL ile yalnız bu stoktaki ürünlerin şuanki maliyetleri ürünler satın alınabilir.

Bunun yanında ek olarak hediye çoraplar vs mevcuttur onları da alan kişiye vereceğim.


* Siteyi alan kişiye reklam konusunda destek sağlarım. Aynı zamanda danışmanlık ve reklam ajansımız mevcuttur ücretsiz bir yıl boyunca danışmanlık ve reklamlar konusunda destek sağlayacağız.