Site adresi: SADECE CİDDİ ALICILARA VERİLECEKTİR. (Herkesin zamanı değerli. Gereksiz yere sormayın.) (Profildeki site değildir.)
Sitenin aylık getirisi: AYLIK Ortalama 200K₺ Ciro / AYLIK Ortalama 40K₺'den Fazla Kâr (100K₺-110k₺ Kârı görmüştür ve raporludur.)
Sitenin açılış tarihi: 10.07.2021
DA / PA Değerleri: DA=5 / PA=30
Kategori / sitenin içeriği:SMM PANEL (API ODAKLI)
Günlük hit sayısı: API Paneli Olduğu İçin Normal Müşterisi Yok.
Ziyaretçi kaynağı: Sadece R10'da Satış Konusu (Reklamsız)
Domainin yaşı: 1 Ay Sonra 2 YIL Olacak
Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Ciddi Alıcıya İletilecek Demoda Gördüğü Herşey Dahil (Domain de Dahil) (Sadece WhatsApp hattı satılmayacak.)
Hosting dahil mi?: Perfect Panelde Olduğu İçin Hosting Bulunmuyor.
Banlı olduğu sponsor var mı?: Hayır (Bilinen haliyle)
Banlı olduğu arama motoru var mı?: Hayır (Bilinen haliyle)
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?: Kiralık Panel (Son Kirası 150$ ve Genel de Bu Miktarda)
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Aylık (Her Ayın 10'unda)
Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b.) bir problem var mı?: Hayır (Bilinen haliyle)
Eklemek istediğiniz diğer detaylar ve görseller:

Tamamen API üzerinden bayi odaklı kurulan bir panel olduğu için; son müşteri dediğimiz bayi olmayan müşteriler pek fazla yoktur. Bu nedenle sürekli bir şikayet etmeler veya yorucu destek talepleri oluşmamaktadır.
Site reklam masrafı olmadığı ve sürekli müşteri desteği sağlamak gerekmediği için; pasif gelir sayılabilir. Tabii servis çeşitliliği arttırılırsa ve ufak reklamlar yapılırsa; kârı ciddi anlamda etkiler ve yükseltir. Çünkü site geçmişinde bilinen bir şikayet kaydı veya hukuki problemi bulunmamaktadır. Müşteriler tamamen dürüst iş yapıldığı için sürekli memnundur.

API Paneli olduğu için %75 sağlayıcıdan direkt servisler satılmaktadır ve piyasanın en düşük fiyatları olmasına rağmen, direkt piyasaya servis sağlayan panel olduğu için,; yüksek kâr bulunduğu halde yine piyasadan ucuza satış yapmış olmaktadır.
Alan kişi sağlayıcı servislerini direkt olarak indirimli fiyattan almaya devam edecek. Bu şekilde de direkt olarak kârları ortalama olarak bu seviyede devam eder. (Müşteriye yaklaşıma bağlı olduğu için garanti verilmez.)

Bayilerle %90 oranında WhatsApp gruplarından destek iletişimleri sağlanmaktadır. Siteden destek açan birkaç bayi mevcut ve onlarda günde 1-2 kere ticket açmaktadır. Taleplere çözüm sağladıkça bayilerin güveni sürekli artmaktadır.
WhatsApp grupları ve direkt bayi panellerin sahiplerinin iletişim bilgileri de alacak kişiye teslim edilecektir.

Sitede ki WhatsApp numarası devredilmeyecek. 3-4 farklı işte kullanıldığı için; ilgili site üzerinden ulaşanlara yeni sahibinin numarası iletilecek ve bizden yana kesinlikle müşteri çekme gibi bir durum oluşturulmayacaktır.

R10 Konuları, Logolar ve Tüm Tasarımlar Devredilecek.

Site için istenen fiyat: 5xx.xxx₺ ve üzeridir.

Herkesin zamanı değerli. Lütfen sadecce CİDDİ ALICILAR iletişime geçsin. Site adresi sormak için yazmayınız.

WhatsApp: +90 850 305 9902