• 18-01-2023, 01:48:13
  #1
  SON 3 AYLIK İSTATİSTİKTİR.
  REKLAM AÇAMAYAN İHLALLERE TAKILAN KİŞİLERDE İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER ÜCRETLİ ADS KURULUM OPTİMİZASYON TÜM MARKALARA SAĞLANIR.
  SU İSTİMAL EDİLDİĞİ İÇİN SİTE HAKKINDA KESİN ALICI HARİCİ KİŞİLERE SİTE GÖSTERİLMEYECEKTİR.

  BEYAZ EŞYA & KOMBİ KLİMA SERVİS KAYDI ALABİLECEĞİNİZ BİR SİTEDİR. SEKTÖR HARİCİNDE OLAN KİŞİLER YORUM YAPMASSA ÇOK SEVİNİRİM.

  Forum Dışı Whatsapp : TIKLA

  Site adresi : Satış Sırasında Verilecektir.

  Sitenin aylık getirisi
  Adsense Ortalama 1000-2500 TL arasında.
  Bilindiği üzere beyaz eşya kombi klima firmaları gün içerisinde ads üzerinde reklam açarak servis kaydı almaya çalışmaktadır. Sitemizde kombi markalarına ait yapılan seo çalışmaları ile günlük 250-750 kişi arasında kullanıcı girmektedir. Çağrı merkezi olan firmalar numaraları kendi numaraları ile değiştirerek kullanım sağladıklarında Türkiye geneli servis kaydı alabilirler.

  Site İçin istenilen Fiyat = 50.000 Türk Lirası. ( Servis kaydı alarak ekibinizi yönlendirirseniz Maksimum 1 ay içerisinde bu parayı dekar te edebilirsiniz.)
  Sitenin açılış tarihi: 2020-12-27
  DA / PA Değerleri: - 6 / 26
  Kategori, sitenin içeriği nedir: Uzman derecesinde Seo ile hazırlanmış Makale sitesidir.
  Günlük hit sayısı: 1000
  Ziyaretçi kaynağı: %100 Google
  Domainin yaşı: 1
  Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Evet Tüm içerik ile beraber satılıktır.
  Hosting dahil midir: Hayır
  Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
  Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
  Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Wordpress
  Yazılım lisans sonlanma zamanı: Hayır
  Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır


  Merhabalar yaklaşık 3 yıl boyunca yetkili servis ve özel servislere reklam hizmeti vererek firmaları deha derecesinde servis kaydı almayla başlamıştı hikayem. Ardından Google ads bu sektör üzerinde dünya genelinde yasaklama getirdiği söylenilerek yanlızca türkiye'de geçici bir süreyle bu hizmeti aktif tuttuklarına dair bir haber almıştım. Ardından bu şekilde bir proje başlatarak 4 kişilik ekibimizle içerik girişlerine başladık. Her geçecek sene sitenin daha fazla değer kazanacağını biliyordum. Şu an kış ayları geldiği için ağırlıklı olarak sitemiz Kombi & Klima üzerinde hit almaya başladı. Sitemizi kurarken ki ana amacımız kendi çağrı merkezimizi kurarak alınan servis kayıtlarını yetkili servislere ücret karşılığında teslim etmek idi. Fakat teslim alacak kişi veya firma kendi çağrı merkezinde kendi servis kayıtlarını alarak Türkiye' genelinde ağırlıklı olarak hitin %50 'si istanbul %20 'si izmir olarak gelmektedir. Ve bu şehirlerde alınan servis kayıtlarına kendi ekibini veya taşeron çalıştığı ekip personellerini yönlendirerek servisleri tamamlama sonucu ücretlerini alabilirler.

  Kazanç Yöntemi 1
  Yalnızca bir kombi markasında hazırlanan bir makale ile kendi 0850 'li numaramı kullanarak gün içerisinde 4 servis kaydı aldım.

  Bu demek oluyor ki tüm site altyapısındaki numaralar kendi sanal numaranız ile değiştirildiği zaman günlük ortalama 20-30 servis kaydı alabilirsiniz. Gün içerisinde ortalama 100 arama gelecektir fakat garantili ve garantisiz cihazlar neticesinde ortalama 100 aramadan 20-30 servis kaydı sonucuna ulaşacaksınızdır.
  Alınan servis kayıtlarına ekip çalışanlarınızı veya taşeron çalışanlarınızı yönlendirerek servisleri tamamlatıp ücretini kazanabilirsiniz.

  Kazanç Yöntemi 2
  Ekip kurmak istemiyorsunuz diyelim markalara göre numara satışı sağlayabilirsiniz. Örneğin Miele markası çok büyük bir markadır ve yetkili servisi her yerde olmadığı için genellikle özel servislerden de hizmet almaktadırlar. Bu ne demek oluyor Marka kategorisine markanın sağlam marka olmasına örneğin sattıkları ürünler 20-30 BİN Türk lirası üzerinde ürünler olduğu için bunlarında servis ücretleri büyük olaraktır. Bu neticede Reklam açan beyaz eşya firmalarına örneğin Miele markasında numaran yer alsın istiyorsun haftalık veya aylık olarak numaralarını sitenizde bulundurarak onların reklama verdiği ücretleri size talep ederek reklam hizmeti değilde birebir olarak sizlerden hizmet almalarını sağlayabilirsiniz.

  X Firma
  Kış aylarında kombi kategorisinde reklam açmak demek sadece bir servis kaydını ortalama 40-50 TL TBM yani tıklama başı maliyetle alabildiklerini bilmenizi istiyorum.
  Bu da demek oluyor ki X firma günde 50 tane servis kaydı alıyor bunu google ads ile yapıyor. 40*50 = 2000 Türk Lirası sadece servis kaydına dönüştürdüğü arama kayıtlarına Google ADS 'ye ödeme yapmakta. Yanlız detayı kaçırmayın 100 müşteri aramasından ortalama 30-40 adet servis kaydı almaktadırlar. Buda demek oluyor ki X firma günlük ortalama Google ADS 'ye minimum 10.000 TL ödeme yapmaktadırlar. Siz kendiniz sitenizde aylık paket olarak Kombi kategorisini 50-100 Bin TL teklifler ile yer aldıttırabilirsiniz.

  Alacak arkadaşlara birebir olarak sektör hakkında tüm detaylar aktarılacaktır. Taşeron çalışabileceği ekip personellerinin numaralarını tarafımca vereceğim. Dilerseniz kendi ekibinizide kullanabilirsiniz. Türkiyenin büyük firmaları beni tanıyordur. Bu site ile kendilerine nasıl bir rakip çıktıklarınında farkındadır.

  Sitemiz hazırlanırken çok üst düzeyde düşünülerek hazırlandı. Ve her index'ye Yetkili ismi inceledi denilerek 5 yıldız lı gözüken makalelerdir. Yaklaşık beyaz eşya ve kombi klima markası olarak 50-60 ayrı marka bulunmaktadır. Biz ekip olarak ortalama 15 markanın girişini sağladık diğer markaların girişi sağlandığında bu hit dahada yükselecektir. Her bir bölümü ayrı emektir. Daha fazla detay telefonda aktarılabilir. Şimdiden alıcısına hayırlı olsun.

  Detaylar telefon üzerinde aktarılabilir. İyi çalışmalar

  Forum Dışı Whatsapp : TIKLA
 • 29-01-2023, 18:27:18
  #3
  Merhaba detayları pm olarak alabilir miyim? Yada numaranızı verebilirsiniz. Sektörde aktif çalışmaktayım.