Satılık Yüksek Gelirli Film indirme Sitesi - R10.net
 • 22-11-2020, 07:39:37
  #1
  Site Türkiyede ve Yurtdışında tanınmış Vip film indirme sitesidir. Film izleme sitesi değil Film indirme sitesidir. 2000 e yakın Vip üyesi vardır ve günden güne vip üye sayısı artmaktadır. Hitlerin tamamı organiktir ve hiçbir seo çalışması yapılmamıştır. Site "Film indir" ve birçok anahtar kelimede ana sayfadadır. Turbobit+Vip Satış+Backlink+Reklam+Sunuculara Film taşıma şeklinde kazançları mevcuttur. Seo ve hitlendirme çalışmaları yapılırsa çok daha ciddi kazançlar elde edilebilir. Aşağıdaki resimlerden ortalama gelirleri görebilirsiniz.

  +4 Adet Film indirme sitesi daha site ile birlikte verilicektir.

  Pm ve tel ile ulaşabilirsiniz.

  Hayırlı olsun.

  Site adresi: PM veya Tel
  Kategori, sitenin içeriği nedir: Film indirme Sitesi (72 TB Kendi Özel Dedicate Sunumuzdan Vip Üyelik Verilmektedir) (Sunucu ücreti çok düşüktür)
  Site için istenen fiyat: 29.500 TL
  Sitenin aylık getirisi: 3500 TL - 6000 TL (ilgilenilirse Çok Daha Artabilir)
  Gelir Kaynakları Nedir: Vip üyelikler + Link Alımı + Makale Alımı + Reklam + File Host + iptv ve film sitelerine yapılan taşıma ve transfer hizmetleri
  Sitenin açılış tarihi: 4 Yıl 6 Ay
  Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
  Hosting dahil midir: Dahil
  Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
  Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
  Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
  Yazılım lisans sonlanma zamanı: Süresiz
  Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

  SİTE KAZANÇLARI "TURBOBİT + VİP ÜYELİK" OLARAK GÜNCEL GERİYE DÖNÜK ŞEKİLDE AŞAĞIDADIR. BUNLARIN DIŞINDA BUTON + BACKLINK + REKLAM GELİRLERİDE MEVCUTTUR. BUNLARDA GÖSTERİLEBİLİR. AŞAĞIDAKİ RESİMLER ALACAK OLAN ARKADAŞ İÇİN BİR NEBZEDE OLSA FİKİR SAĞLAYABİLİR.  Yazıları silinmiş klavye gibiyim. Kullanmasını bilene önemsiz, Bilmeyene işkence!
 • 22-11-2020, 08:05:21
  #2
  torch adlı üyeden alıntı
  Yurtdışı seyahat ve iş sebeplerimden dolayı ortalama gelirinin 10 katına Aylık 3.5k civarlarında hatırı sayılır gelirli film sitemi satışa çıkartıyorum. Sitemi satmamın Farklı bir sebebi yoktur. Site Türkiyede ve Yurtdışında tanınmış vip film indirme sitesidir. Film izleme sitesi değil Film indirme sitesidir. 2k yakın vip üyesi vardır ve günden güne bu artmaktadır. Hitlerin tamamı organiktir ve hiçbir seo çalışması yapılmamıştır. Reklam, link ve vip üye kazançları mevcuttur. Ciddi alıcı arkadaşlara site gelir ve kazançları net bir şekilde gösterebilirim. istenilen fiyatı üç aşşağı beş yukarı bellidir. hesabında yatırımını gösterebilen kişiye site adresini ve fiyatı paylaşma hakkım saklıdır.

  pm ve tel ile ulaşabilirsiniz.

  Şimdiden hayırlı olsun.
  PM alabilirmiyim
 • 22-11-2020, 08:06:34
  #3
  XTRA adlı üyeden alıntı
  PM alabilirmiyim
  pm gönderildi.
  Yazıları silinmiş klavye gibiyim. Kullanmasını bilene önemsiz, Bilmeyene işkence!