Ürün şok markette satılmaktadır.Bölgeniz için online marketi aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.
http://bit.ly/2lU8flH


ÜRÜN HAKKINDA
Elma sirkesinin lezzetini ve şifasını en doğal yoldan alın diye, organik ve taptaze elmalarla 100 yılı aşkın uzmanlığımızı birleştirdik, tam tadında, tam doğallığında, ideal koşullarda şişeledik. Elmanın tarihi insanlık tarihi kadar eski. Sağlıklı olmak dendiğinde akla gelen ilk meyve olmasıda tesadüf değil. Çünkü tarih boyunca bu böyle olmuş, insanlık türlü dertlerine elma ile şifa bulmuş. Zengin mutfağımızın, tatlılarımızın, ara öğünlerimizin, çocuklarımızın beslenme çantalarının vazgeçilmezi elmanın şifa gücü, sirkenin mucizevi etkileriyle birleşince, hele bir de organik olunca, onu her an elimizin altında istememiz çok normal. Lezzeti bir yana, gelin bir de sağlığımız için ne gibi faydaları bulunuyor, onlara bakalım.

Kan şekerini düzenlediği için öğün kontrolü sağlar. Tokluk hissi verdiği için kilo kontrolü sağlar. İyi bir antioksidandır, bağışıklığınızı güçlendirir.

Güçlü bir antibakteriyel olduğu için dezenfektan görevi görür. Damar sağlığına iyi geldiği için kalp hastalıklarından korur. PH dengenizi olumlu etkiler, toksinlerden arındırır.