• 11-06-2019, 02:16:49
    İş Arayışı

Toplamda 15 yıllık iş hayatımın son 10 yılını firmalara IT desteği vermek adına kurduğum bilişim firmasının (finansal sıkıntılardan dolayı personel alamadığım için ) pazarlamadan tekliflendirmeye, satıştan desteğin verilmesine kadar olan tüm süreci tek başıma yürüterek geçirdim. Bu zaman zarfı içerisinde özellikle müşteri ilişkileri, satış stratejileri ve dijital pazarlama alanında (seo, adwords, sosyal medya ve e-ticaret yönetiminde) kendimi hep geliştirdim. Özellikle son 8 yıldır profesyonel olarak dijital pazarlama yapmaktayım. (Bu konuda birçok referansım da mevcuttur.)

Edindiğim Tecrübeler Doğrultusunda;
    - Firma, ürün yada hizmet tanıtımı için gerekli seo, adwords ve gerekli PR çalışmalarını yürütme,
    - Potansiyel müşterileri tespit etme ve gerekli profesyonel ilişkiyi kurarak bunları satışa dönüştürme,
    - Aktif şekilde yeni müşteri ziyaretleri yaparak ürün - hizmet portföyünü tam ve doğru olarak tanıtma,
    - Satış öncesi faaliyetler, sunum, tekliflendirme ve tüm satış süreçlerini yönetme,
    - Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etme ve doğru ürün - hizmet çözümleri önerme,
    - Müşteri memnuniyeti için satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini takip etme ve olası memnuniyetsizlikleri gidermek için aktif rol alma,
    - Rekabet analizi yaparak firmanın satışına katkıda bulunacak aksiyonlar alma,
    - Bayi ağı oluşturma ve yönetme,

Dijital pazarlama ile ürün yada hizmetlerinizin satışlarını artırmaya yönelik olarak gerek kendi web siteniz üzerinden, gerekse sosyal medya ve pazaryerlerinde (n11, hepsiburada, epttavm, gittigidiyor vb) calismalar yapiyorum.
    Freelancer yada tam zamanli olarak calisabilirim.

Detayli bilgi icin ozelden yazabilirsiniz.
    Seo, Adwords, Sosyal Medya ve E-Ticaret Üzerine Freelancer Danışmanlık Hizmeti
  • 16-06-2019, 23:49:10
    mbwebmaster adlı üyeden alıntı
    il ilçe neresi efendim
    0532 710 7684
    İstanbul, atasehir. Siz ?
    Seo, Adwords, Sosyal Medya ve E-Ticaret Üzerine Freelancer Danışmanlık Hizmeti
  • Bugün, 19:00:34
    merhaba freelance olarak yardımcı olabilir siniz bize detayları görüşmek isterim.