PHP: Tekli veya Çoklu Ürün Satış Scripti + PAYTR SANAL POS + Seo Uyumlu + İsteğe Özel TASARIM - R10.net
  • 12-06-2019, 12:41:21
    Herkese Merhaba

Konuyu çok fazla süslenmiş resimlerle donatmayacağım. Son derece sade ve yaptığım işi anlatan bir konu olacaktır.

Bir seo uzmanı ve yazılımcı olarak özel bir firmada çalışıyorum. Ek iş anlamında bu satışı yapıyorum. Bu yazılım dışında da özel tasarım ve yazılım işleriniz için pm atabilirsiniz.

MG Yazılım & SEO Ürün Satış Scripti'nin Özellikleri

Tekli veya çoklu ürün satışı yapabilirsiniz

Her sipariş için otomatik takip kodu oluşturulur. Böylelikle siz ve müşteriniz siparişi takip kodundan bulabilirsiniz.

Ürünler slider şeklinde sitede yayınlanır, istediğiniz kadar slider ve ürün ekleyebilirsiniz.

Sitenin slogan bölümü dahil her yerine yönetim panelinden müdahale edebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızı yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.

Sitenize isterseniz menü veya alt sayfa ekleyebilir, bilgilendirme sayfaları oluşturabilirsiniz.

Bilgilendirme ve alt sayfalar seo uyumlu url şeklinde yapılmıştır.

Paytr Sanal Pos entegrasyonu sayesinde ödemelerinizi kredi kartı ile online alabilirsiniz.

Sistem kodlanırken Php,Pdo,Json,Jquery,Html,Css,Bootstrap kullanılmıştır.

Tasarım tüm ekranlara uygun responsive görünüme sahiptir.

Yönetim Panelinin Özellikleri

Gelen siparişler bölümünde arama tuşuna basılmaksızın sadece yazarak arama yapabilirsiniz,sonuçları anında önünüze dökecektir.

Ana sayfa özet bilgiler sayesinde gelen siparişlerinizi ve ürünlerinizin sayısını takip edebilirsiniz.

Sitenin tüm ayarlarını genel ayarlar bölümünden yapabilirsiniz.

Ödemesi yapılan siparişlere " Ödendi" ibaresi getirebilir,düzenleyebilir ya da silebilirsiniz.

Yönetici hesap bilgilerinizi yönetim panelinden değiştirebilirsiniz.

Menü - Sayfa filtreleme,ekleme,düzenleme ve silme işlemlerini yapabilirsiniz.

Ürün filtreleme,ekleme,düzenleme ve silme işlemlerini yapabilirsiniz.

Sitedeki sosyal medya hesaplarınızın ayarlarını değiştirebilirsiniz.

6 Farklı renk seçeneği ve 3 farklı yerleşim seçeneği ile yönetim panelinizi kullanabilirsiniz.

Site Demo için Tıklayın !

Admin Panel Demo için Tıklayın !

Giriş Bilgileri: admin@hotmail.com şifre: 123456

Not: Arkadaşlar şuanda gördüğünüz tasarım temsilidir. Scripti almak isteyenin sektörüne özel tasarım yapılacaktır. Sistemi değiştirecek istekler olmadan yapılacaktır. Extra istekler ek ücrete tabi olur.

Size Özel Tasarım + Sanal Pos Entegreli Ürün Satış Scripti Yalnızca 250 TL'dir.

Sadece yazılım ise 80 TL dir.

Domain Lisanslama Yapılır.

Satış Güncel...
    GÜVEN!