Yazıklar olsun! Otizmli çocukları yuhaladılar - Sayfa 2 - R10.net
  • 08-11-2019, 14:06:11
    Kaçan Panda adlı üyeden alıntı
    Yaradanın insanları yaratırken bizi diğer canlılardan ayırmak için verdiği en büyük özellik akıl ve gelişimdir. Tüm insanlar bunu yapabiliyorken, sizde eksik olduğunu bir düşünün. Sizin elinizde olmayan sebeplerle, yaradanın tüm insanlara sunduğu özelliklerden birinin sizde olmadığını düşünün. Bu insanlar toplumda var ve saygı duymak zorundayız. Hala mı ikna olmadınız? O zaman, kusura bakmayın size laf anlatacak kadar dil bende yok.
    Ben saygı duymadığımı söylemedim bu bir.

İkincisi iyi şekilde gözlem altında olmazsa bu tür sorunlar daha farklı sorunlar ortaya çıkarabilir.

Üçüncüsü ise bende de bir eksiklik bulunmakta diğer insanlarda olup da bende olmayan, ama şükür iyi ellerde büyüyebildiğim için bununla baş edebiliyorum yani merak etmeyin sizin düşünün dediğiniz şeyi yaşıyorum zaten.

Son olarak lütfen bilip bilmeden, tanıklık etmeden başkaları hakkında yapmadığı bir şeyi yapıyormuş gibi yorumlarda bulunmayın.

Oyun_Bozan adlı üyeden alıntı
    Çocuksun büyüyüp çocuğun olduğunda anlayacaksın bu tür konularda şimdilik büyüklerini dinle.
    Altta verdiğim yanıt sizin için de geçerlidir.

Lütfen kendi kafanızdaki insanlarla muhatap olun. Sizin gibi küçümser yapıda insanlar isterse 70 yaşında olsunlar bırakın saygı duymayı , yanlarında bile bulunmam. Kendi düşünce yapınızla sizi baş başa bırakıyorum ve forum üzerinden de engelliyorum. Mesajlarınızı görmek zorunda değilim ben.
  • 08-11-2019, 14:10:27
    Bu ayrımcılığı bu ülkeye getirenlerin, Allah cezasını versin.

Allahın verdiğini kınamak.. Yaşattığını yaşamadan ölmeyeceksin bu dünyada..

• 08-11-2019, 14:13:39
    mlbdestek adlı üyeden alıntı
    Ben saygı duymadığımı söylemedim bu bir.

İkincisi iyi şekilde gözlem altında olmazsa bu tür sorunlar daha farklı sorunlar ortaya çıkarabilir.

Üçüncüsü ise bende de psikolojik bir problem bulunmakta ama şükür iyi ellerde büyüyebildiğim için bununla baş edebiliyorum yani merak etmeyin sizin düşünün dediğiniz şeyi yaşıyorum zaten.

Son olarak lütfen bilip bilmeden, tanıklık etmeden başkaları hakkında yapmadığı bir şeyi yapıyormuş gibi yorumlarda bulunmayın.

Altta verdiğim yanıt sizin için de geçerlidir.

Lütfen kendi kafanızdaki insanlarla muhatap olun. Sizin gibi küçümser yapıda insanlar isterse 70 yaşında olsunlar bırakın saygı duymayı , yanlarında bile bulunmam. Kendi düşünce yapınızla sizi baş başa bırakıyorum ve forum üzerinden de engelliyorum. Mesajlarınızı görmek zorunda değilim ben.
    Çevremde senin gibileri durdurmam zaten. Doğuştan engelli insanlara saygısı olmayan birine saygı gösterecek değilim söylediklerimde hakaret vs yoktu ama ne anadıysan artık sen zihnini engellemişsin beni engellesen ne olacak.
    Satılık 13 Yaşında Resim Domaini
    Haberler.Tc Son Dakika Güncel Haberler
    Satılık 2 karakterli domain
  • 08-11-2019, 14:17:43
    Oyun_Bozan adlı üyeden alıntı
    Çevremde senin gibileri durdurmam zaten. Doğuştan engelli insanlara saygısı olmayan birine saygı gösterecek değilim söylediklerimde hakaret vs yoktu ama ne anadıysan artık sen zihnini engellemişsin beni engellesen ne olacak.
    Tm.

Her şey ayağına gelsin de öyle olsun diye isteyen kişiler için edit:
    "Bence olayların objektif bir şekilde herkesten dinlenmesi lazım."