Google News Kaydı Yaptırılacaktır ! - R10.net
  • 11-10-2019, 16:26:45
    Arkadaşlar merhaba. Halihazırda hizmet veren haber sitem için News kaydı yaptırmak istiyorum. Daha önce R10 üzerinden 4-5 farklı kişiyle çalıştım. Hepsi de garanti vermelerine rağmen nedense başarılı olamadılar. Nedense diyorum çünkü neden olduğunu kendileri de bilmedikleri için bana da bir sebep veremediler. Şimdi bende ona göre ilan açıyorum. Benim şartlarımla çalışmak isteyen olursa mesaj yazabilir. İlk olarak şunu söyleyeyim ki News kaydı başarılı bir şekilde yapılmadan, onaylanmadan ödeme yapmam. Verdiğim paranın haddi hesabı yok. Lafa gelince herkes garanti veriyor. Ama olmayınca suçu siteye atıyor. Maalesef R10'da bu konuyla ilgili büyük ve beceriksiz insanlarla dolu bir pazar oluşmuş. İkinci olarak makul bir ücret talep edecekseniz cevap yazınız ya da iletişime geçiniz. Lütfen en az 5 onay almış referansı olan arkadaşlar bu onay almış site adreslerini de yazarak cevap yazsınlar.
    Tarafımdan verilen profesyonel editörlük hizmeti için buraya tıklayarak açtığım konuya ulaşablirsiniz.
    Profesyonel bir dille yazılmış makalelerin satışını yaptığım konuya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
    Siteniz için PSD formatında manşet görselleri satışı yaptığım konuya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • 11-10-2019, 17:23:59
    Merhaba. İlanımı inceleyebilir ve çalışmak isterseniz detaylar için PM atabilirsiniz.

Öncesinde ise aktif sitenizi iletirseniz detaylı olarak inceleyebilir ve siteniz hakkında ön bilgi sunabilirim.

Konu: https://www.r10.net/ilan-panosu/1503...iz-hizmet.html