Satılık Projelik Domainler - R10.net
  • 13-08-2019, 21:41:14
    Domain Adı: oyna dot online
    Bitiş Tarihi:
    8/10/2020
    Kayıt Firması:
    GoDaddy
    Transfer Ücreti:
    Firma içi ücretsiz, dışarıya alıcı öder
    Fiyat: 1
    00 TL
    Özel Notlar:
    Saçma sapan bir proje için domain ararken denk geldim. Satılmazsa kendim kullanacağım. cs.oyna dot online, gta5.oyna dot online, mc.oyna dot online ve benzeri birçok oyunun sunucuları için kullanılabilir. Flash oyun sitesi yapılabilir.

Domain Adı: kurbanliksatis dot com
    Bitiş Tarihi:
    1/20/2020
    Kayıt Firması:
    GoDaddy
    Transfer Ücreti:
    Firma içi ücretsiz, dışarıya alıcı öder
    Fiyat: 20 TL
    Özel Notlar:
    GoDaddy'nin tahmini biçtiği fiyat "$1,336". Kurban bayramında projelendirmek amacıyla aldım, evet biliyorum, bayram geçti malum proje mroje de yok zaten. Önümüzdeki yıla değerlendirebilir alacak arkadaş.

Domain Adı: biyolog dot xyz
    Bitiş Tarihi: 25 Temmuz 2020
    Kayıt Firması: Natro
    Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz, dışarıya alıcı öder
    Fiyat: 25 lira
    Özel Notlar: 10 adet özgün makale içerir. Keywords planner istatistikleri şu şekilde; "biyolog 1 B-10 BDüşük ₺31,58 ₺78,30". Satın aldığım resellerin part time çalışması nedeniyle adsense "sitenize ulaşılamıyor" diyerek geri çevirdi. Yeni hosta taşıyıp başvuru yapılırsa kesin onay alır.

Elimde ayrıca kad-riye dot co var (arada tire yok, sansüre takıldım). Antalya'nın eski beldelerinden biri. Tatil bölgesi . Teklife göre satabilirim. Satılmazsa projede kullanacağım.
    oyna[dot]online - biyolog[dot]xyz - kurbanliksatis[dot]com - satılık domainler
    Satılık eski Donanım Haber hesapları