reklam sunumu kısıtlandı maillerinden bıkanlar? - R10.net
  • 02-12-2019, 13:08:35
    kapanmış 20 civarı uygulama için 2-3 günde bir mail atıp reklam sunumu kısıtlandı diyor google.
    aynı uygulama için defalarca mail atılıyor.
    uygulama bir yıl önce askıya alınmış bugün hala maili geliyor.
    her mail geldiğinde inşallah altiflerden biri değildir korkusu yaşıyorum

google bunu niye yapıyor anlayan varmı bu basit bir hata aslında nasıl olurda bunu farketmezler yada engellemezler
    satın al
    ***mutlak güç, yozlaştırır!
  • 02-12-2019, 20:26:44
    Madjal adlı üyeden alıntı
    kapanmış 20 civarı uygulama için 2-3 günde bir mail atıp reklam sunumu kısıtlandı diyor google.
    aynı uygulama için defalarca mail atılıyor.
    uygulama bir yıl önce askıya alınmış bugün hala maili geliyor.
    her mail geldiğinde inşallah altiflerden biri değildir korkusu yaşıyorum

google bunu niye yapıyor anlayan varmı bu basit bir hata aslında nasıl olurda bunu farketmezler yada engellemezler
    Bunu yapıyor çünkü küçük geliştirici çok da umrunda değil. Yani adamların önceliği değil, istersen öl banane diyorlar. Öncelikleri farklı.

Bunun bilincinde olmak gerekiyor böyle kabulleneceğiz Google'u, yapacak bir şey yok.

Ben Google'ın bu işlerden yetkili yöneticisi olsam Indie geliştiricilerin yolunu açmaya çalışırdım sanırım ama onlar henüz aydınlanmamışlar. Indie geliştiriciler de çok önemli aslında google için.

Yaratıcı fikirler, yenilikçi bakış açıları genelde bunlardan çıkar çünkü.

Google tarafından "iplenmek" istiyorsanız kurumsal bir algı oluşturmaktan başka çareniz yok. Ya da çok iyi uygulamalarınız olacak milyonlar indirecek, başka türlü zor..
    Dikkat! Yükseltiyorum. Uygun fiyata ASO çalışması. - Bilgisayar Mühendisi

https://www.r10.net/android-amp-ios-...el-analiz.html
  • 02-12-2019, 20:32:16
    Arkadaşım günlük 50$ lik adwords reklamı verdi o hesaba bile kısıtlama geldi.
    Digital Marketing