• 14-07-2019, 16:19:38
    Site Adresi : https://freemedya.net/
    Site İçin İstenen Fiyat : 3.900 TL ( Pazarlık Olabilir )
    Site Aylık Getirisi: 500- 2000 TL Arasındadır ( Geçen Ay gelir 1985 TL dir. )
    Site Açılış Tarihi : 17.08.2018
    Günlük Tekil Kullanıcı: 200 - 300
    Ziyaretçi Kaynağı : %95 Google
    Domain Yaşı : 1Yıl
    Site Tüm İçeriği İle Birlikte mi Satılık, Sınırlama Var İse Neler: Komple site içeriği ile birlikte satılıktır.
    Hosting Dahil midir : Dahil Değildir. 1.2 Ay İdare edilir
    Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır yok.
    Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır yok.
    Kullanılan yazılım lisansı satışa dahil mi : Evet
    Yazılım Lisans Sonlanma Zamanı: Sınırsız
    Sitenin Satışında Herhangi Hukuki Bir Problem Var mı, Telif Hakkı vb: yok

Merhaba arkadaşlar konum forum kurallarına uymadıgımdan dolayı silindiğinden toparlayıp tekrar açtım. son 3 aydır siteyle düzgün ilgilenemediğimden ve başka bir projeyle ilgilendiğimden Paneli satmaya karar verdim.

Burdan gelen parayı yeni projeme harcamayı düşünüyorum. Belki bazılarınızın duyduğu tanıdık bir paneldir. Bloğu tamamem kendi kodlamamdır. Seo için tasarlanmış olup seosu 6 ay yapılmıştır. 3 aylık arama gösterimi 180 bin dir ortalama konumu 15 dir.

Blogdaki Yazılar 2.3 Kat arttırlırsa arama hacmi ve tıklamalar yükselir. Geçen ay 1985 Tl Kazanç elde edilmiştir. Seo harici hiç bir forumda konusu bile açılmamıştır. Gelirlerinin hepsi google üzerindendir.

Youtube İzlenme satın al , Youtube beğeni satın al gibi kelimelerde 15 - 20 sıralarında çıkmaktadır. Seo devam ederse iilk sıralara çıkabilir. Sadece instagram odaklı değildir. Sitedeki servisler kaldırılmıştır.
    FreeMedya Adında Sms başlığı mevcuttur, dahildir.
    Bloğunda Adsense vardır.
    Şu Ana Kadar 15 Binden Fazla Ödeme alınmıştır.
    Buypayer Ödeme sistemi mevcuttur.
    Paytr ödeme sistemine başvulmuş ve kabul edilmiştir.

Site Ortalama Aylık olarak 3 bin tıklama almaktadır. Forumlarda ( seo hariç ) Bir tane bile satış konusu bulunmamaktadır. Dilerseniz , forumlardan aylık kazancı arttırabilirsiniz.

3 Aylık Google Arama Verileri

Son 28 Gün Rapor / Aylık 3 bin tıklama googleden gelmektedir. Kendi üyeleri falanda mevcuttur.

Tıklanan Bazı Kelimeler

Google Analytics

• Bugün, 01:13:55
    PurePower adlı üyeden alıntı
    sadece k.listesi satıyormusun
    Maalesef herşey birlikte satıyorum