• 12-07-2019, 08:34:29
    Merhaba,

İzmirde yaşayan genç bir yakınım için webden yada izmir içi çalışılabilecek bir iş arıyoruz.

Çok genç yaşta ileri derecede böbrek yetmezliği tanısı konuldu. ve ne yazıkki şuan haftada 3 gün dializ almak durumunda kalıyor. (bu günlerde dializden ötürü bitkinm durumda kalıyor.) Hayata dair tüm planları alt üst oldu. Organ nakli olması gerekiyor olsa bile 1 yıl hiç çalışmaması gerekecek. Hastalığın verdiği psikolojiden ötürü ailesine karşıda hırçın davranıyor. bu sebeple gelecek ödemeleri ve hastalık psikolojisini atmasını sağlayabilecek bir iş arıyoruz.

Kendisi ile daha önce forum üzerinden bir kaç çalışma yapmıştık. İş öğretildiği zaman yapabilir.
    WP konu ekleme işi hali hazırda yapıyor. Fakat öğretildiği zaman her işi yapabilecek kabiliyette ve yetenektedir.
    Post işleri, film ekleme, dizi ekleme, Canlı destek, insatgram facebook sayfaları üzerinde çalışmalar, Photoshop konularını yapabileceğini düşünüyorum. Her türlü iş fikrinize açığım.

Gerek izmir içi gerekse online iş önerilerinize ve tekliflerinize açığız. İzmir bölgesinde hali hazırda gerçekleştirebileceğiniz ticari faaliyetlerinize destek olabiliriz.

Allah kimseyi hastalıkla sınamasın. Bol bereketli günler diliyorum.

Saygılar..
    * IVR Hesaplarınız Botsuz Temin Edilir. Fake Bayan Profil Hazırlanır (İnstagram, Facebook)
    * Makale Yazımı , İçerik Çalışmaları ( İngilizce - Türkçe ReWrite, Film İçerik Makale Yazımı)
    * Uygun fiyatlı İçerik Taşıma (C/P), İçerik Ekleme , Haber Editörlüğü
    * Blog forum kurulumlari
    * Sosyal medya hesap yonetimi
    * Facebook & instagram icin IVR Hesaplari Olusturma
    * Film sitesi editörlüğü
    * Video Düzenleme - Hazirlama - Seslendirme (Eşim ve Ben bu konuda calisiyoruz)
    * C# ile Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Tüm işlemleriniz titizlikle ve hızlı bir şekilde tamamlanır. Trade'lerimi İnceleyiniz.
  • 12-07-2019, 08:37:05
    Çok geçmiş olsun. Allah rez zamanda şifa versin inşallah.

İş bulana kadar Toloka üzerinden görevleri yapabiliri. Akmasa da damlar, boş oturmamış olur.
    http://www.hergunkampanya.com/2018/1...ara-kazan.html
    -----------> www.HERGUNKANPANYA.com