Bu ürünü tasarlıyabilecek kişiyi arıyorum - R10.net
  • 24-11-2019, 04:01:40
    Aşağıdaki ürünü tasarlıyabilecek bir arkadaş arıyorum.
    Fiyat konusunu her türlü anlasabiliriz, önemli olan ürünü gercekten yapabilmesi.

• 24-11-2019, 04:06:31
    Eliteizmir adlı üyeden alıntı
    Aşağıdaki ürünü tasarlıyabilecek bir arkadaş arıyorum.
    Fiyat konusunu her türlü anlasabiliriz, önemli olan ürünü gercekten yapabilmesi.

Hocam selamlar, bu ürünü tasarlamak işin kolay kısmı. Forumda yüzlerce tasarımcı arkadaş çizimler ile yapabilir hatta istediğiniz başka şeyleri bile eklerler üzerine.

Ama bunu üretmesi zor. Yani bunun için kalıp üretilmeli, kalıbın fiyatı tahmin ettiğinizin çok üstünde.

Benden tavsiye isterseniz, size bunu tasarlayacak değil üretecek kişi lazım.

Bionluk gibi sitelere girip 3D baskı yapan kişilere söyleyip ancak o tarzda bir tık daha ucuz şekilde ürettirmek.

Olmuyorsa ve Türkiye'de bulamadıysanız yurt dışından sipariş etmeniz.

Hiç biri olmuyorsa kalıp maliyetlerine bence hiç bakmayın derim ben
  • 24-11-2019, 04:16:05
    yapanı bulmak zor

alternatifler: https://www.google.com/search?q=zombi+maskesi

google yorum hizmeti
    uygulama indirme hizmeti

[★] 3 mesaj üst üste yazmak ve multi konu açmak yasaktır.
    [★] konulara baltalıyıcı mesajlar atmayınız.
    [★] sorularınızı off-topic yerine sorum var kategorisine açınız.
  • 24-11-2019, 04:32:49
    Baris13 adlı üyeden alıntı
    Hocam selamlar, bu ürünü tasarlamak işin kolay kısmı. Forumda yüzlerce tasarımcı arkadaş çizimler ile yapabilir hatta istediğiniz başka şeyleri bile eklerler üzerine.

Ama bunu üretmesi zor. Yani bunun için kalıp üretilmeli, kalıbın fiyatı tahmin ettiğinizin çok üstünde.

Bionluk gibi sitelere girip 3D baskı yapan kişilere söyleyip ancak o tarzda bir tık daha ucuz şekilde ürettirmek.

Hocam bu üründen 1 adet edinmem gerekiyor ne yapmalıyım bilmiyorum kafamda 200 lira gider diye hesapladım ama evdeki hesapda çarşıya uymuyor hiç bir zaman.

Hagiwhat adlı üyeden alıntı
    yapanı bulmak zor

alternatifler: https://www.google.com/search?q=zombi+maskesi
    Haklısınız yapanı bulmak zor türkiyede yapacak cok zor sanıyorum
  • 24-11-2019, 07:35:36

Tam tersi, bunun imalatı kolay. Ben 3D Baski hizmetleri vermekteyim. Baskisi halledilir.
    Esas zor olan bunun tasarimi.
    3Boyutlu Yazıcı, Baskı ve Tasarım hizmetleri http://instagram.com/aksiz3d
  • 24-11-2019, 07:53:49
    Eliteizmir adlı üyeden alıntı
    Hocam bu üründen 1 adet edinmem gerekiyor ne yapmalıyım bilmiyorum kafamda 200 lira gider diye hesapladım ama evdeki hesapda çarşıya uymuyor hiç bir zaman.

Haklısınız yapanı bulmak zor türkiyede yapacak cok zor sanıyorum
    200 lira çok düşük bir rakam toptan üretim yapan yerden alsanız bile belki bu fiyatlar yapabilecek bir maske. Özel üretim binlerce lirayı bulur.
    Google Cloud Kodları ve Hesapları Satılır!
    Ne Mutlu Türküm Diyene !
  • 24-11-2019, 08:01:59
    Soap adlı üyeden alıntı
    Tam tersi, bunun imalatı kolay. Ben 3D Baski hizmetleri vermekteyim. Baskisi halledilir.
    Esas zor olan bunun tasarimi.
    O zaman 200 liraya arkadaşa yaparsanız epey mutlu olur, arayışta olduğu belli oluyor.
  • 24-11-2019, 08:18:03
    O zaman 200 liraya arkadaşa yaparsanız epey mutlu olur, arayışta olduğu belli oluyor.
    Baskı konusunda yardımcı olurum ama dedigim gibi tasarım kısmı zor. Kaldı ki 200 liraya ticari olarak boyle bir calisma yapacak birini bulacagini sanmiyorum. Tahminimce gunler, belki haftalar surebilecek bir is.
    3Boyutlu Yazıcı, Baskı ve Tasarım hizmetleri http://instagram.com/aksiz3d
  • 24-11-2019, 10:18:41
    kertenkele01 adlı üyeden alıntı
    200 lira çok düşük bir rakam toptan üretim yapan yerden alsanız bile belki bu fiyatlar yapabilecek bir maske. Özel üretim binlerce lirayı bulur.
    Haklısın kral çindeki tedarikcilere mi baksam acaba belki orda ucuza yaptırabilirim?
    Soap adlı üyeden alıntı
    Baskı konusunda yardımcı olurum ama dedigim gibi tasarım kısmı zor. Kaldı ki 200 liraya ticari olarak boyle bir calisma yapacak birini bulacagini sanmiyorum. Tahminimce gunler, belki haftalar surebilecek bir is.
    Sağolun arkadaslar en azından ilgilenip yorum attınız, çindeki tedarikcilere mi baksam acaba belki orda ucuza yaptırabilirim? Ama çindeki tedarikçileri nasıl bulabilecegimi bilmiyorum.