• 10-07-2019, 14:07:47
    24 HAZİRAN 2019
    -Domain ve host godady' den alınmıştır.
    25 HAZİRAN 2019
    -Forum içi tema kurdurucak ayarları yapacak arkadaşlar aranmaya başlandı. Bulundu ve tema kurduruldu.
    26 Haziran 2019
    -Tema kurduruldu içerikle tek tek girilmeye başladı başlangıç olarak 200 kelime özgün günlük 3 makale girildi. /console ve analtycs eklendi.
    27 Haziran 2019
    -Seo eklentileri ve site hızlandırma çalışmaları başka bir arkadaş tarafından kuruldu. Adsense başvuruldu
    28 Haziran 2019
    -SSL kuruldu./ Günlük içerikler girilmeye devam ediyor.
    29 Haziran 2019
    -Site hızla index almaya başladı.
    30 Haziran 2019
    -Tema sıkıntı çıkarmaya başladı yavaşlığı ilerde sorun yapacağı için farklı temalar aranmaya başladı.
    2 Temmuz 2019
    -Temayı kuran arkadaş, w*****z tema kurmuş, gereken işlemler yapıldı yeni tema ayarlandı ve kuruldu.
    3 Temmuz 2019
    -Hızlı bir tema kurulduğu için index hızımızda arttı içerikler son gaz devam.
    4-5 Temmuz 2019
    -Adsense sıkıntı yaratacağının sinyallerini verdi. Çünkü karışıklık oldu. Bu yüzdün admatic başvursu yapıldı.
    6 Temmuz 2019
    -Aksilikler devam ediyor, googlede 70 olan index sayımız ani çakışla 50 lere indi.
    7 Temmuz 2019
    -Alexa değerlerimiz olumlu ve hızlı. Admatic kabul edildi siteye eklendi.
    8 Temmuz 2019
    -Kelimemizde 17. sıradayız, Admatic Kodları siteden kaldırıldı çünkü adsense sorun yapabilir diye düşündüm ve kazancıda oldukça azdı.
    9-10 Temmuz 2019
    -Resim özeti aşağıdadır
    www.enlersitesi.com

NOT: ADSENSE' DE GARİP OLAYLAR YAŞANDI ÖZETİ BÖYLEDİR.

Merhaba, hayatımda ilk kez adsense başvurdum yaptığım işlemler biraz karıştı sırayla ne yaptığımı özetliyorum.

1. İlk olarak websitem için açtığım mail adresiyle adsense başvurdum fakat sonra yıllardır kullandığım mail adresini kullanmam daha doğru diye düşünerek iptal edip güncel mail adresimle başvurdum, kodlarımı yerleştirdim aradım 15 gün geçti Hesabınız Etkinleştiriliyor da kaldı. Bende sanırım gri listeye falan düştüm diye düşünerek başvurumu iptal ettim, sitede kodları sildim.

2.Daha sonra en başta kullandığım mail adresine geçme kararı aldım başvurdum 2 adsense hesabınız var dedi bende diğerini iptal ettiğimi onayladım, yeni kodu yapıştırdım site kodu bulamadı biraz zorladım 24 saat sonra tekrar deneyin dedi.

3.Bende iptal ettiğim 15 günlük hesabımı tekrar aktif ettim geri bildirim vs bulundum kodumu tekrar yapıştırdım adsensim cok karıstı google yetkilileri sitemi inceyebilir mi? azından red vs gelirse ona göre yol çizebilirim sistem siteme bug' da bırakmış gibi bir oluştu.

Güncelleme 9 Temmuz: 2019: İlginç bir şekilde iptal edip tekrar başvuru yapmama rağmen iptal etme özelliği tekrar aktif oldu, hesabınız etkinleştiriliyor olarak bekliyorum. Yorum öneri ve yardımlara açığım
  • 10-07-2019, 14:10:38
    Red gelirse bile tekrar başvur en son kabul ediyorlar test edildi
    "Memati Öldü Be Ustaa"
  • 10-07-2019, 14:13:32
    M3M4Ti adlı üyeden alıntı
    Red gelirse bile tekrar başvur en son kabul ediyorlar test edildi
    Hocam red gelse keşke gelmiyor ki
  • 10-07-2019, 14:14:22
    Adsense hikayem;

Godaddy domain alındı, Saçma sapan bir hosting ile..

Wordpress ve w***z tema kuruldu..

10 Tane 400-500 kelimelik özgün makale yazdım.

Adsense'e başvurdum ( ne analytics ekledim ne index e baktım )

red geldi.

Tekrar başvurdum.

red geldi. ( Bu süre içinde sitede hiç bir değişiklik ve içerik girişi yapmadım )

Tekrar başvurdum.

Onaylandı
  • 10-07-2019, 14:15:29
    serocum adlı üyeden alıntı
    Hocam red gelse keşke gelmiyor ki
    red gelmemesi daha güzel haftada bir adsense onaylatırım red gelmiyorsa baya zaman geçmiş ise 15 gün içinde onay gelecektir.
    "Memati Öldü Be Ustaa"
  • 10-07-2019, 14:16:13
    Doan adlı üyeden alıntı
    Adsense hikayem;

Godaddy domain alındı, Saçma sapan bir hosting ile..

Wordpress ve w***z tema kuruldu..

10 Tane 400-500 kelimelik özgün makale yazdım.

Adsense'e başvurdum ( ne analytics ekledim ne index e baktım )

red geldi.

Tekrar başvurdum.

red geldi. ( Bu süre içinde sitede hiç bir değişiklik ve içerik girişi yapmadım )

Tekrar başvurdum.

Onaylandı
    Hocam benim neden böyle ki anlamıyorum
  • 10-07-2019, 14:19:19
    Hocam benim neden böyle ki anlamıyorum
    boş bir domain register edin, pm atın sıfırdan birlikte alalım adsense isterseniz yardımcı olayım.
  • 10-07-2019, 14:20:29
    Doan adlı üyeden alıntı
    boş bir domain register edin, pm atın sıfırdan birlikte alalım adsense isterseniz yardımcı olayım.
    Hocam bu siteye cok emek verdim
  • 10-07-2019, 14:25:07
    Hocam bu siteye cok emek verdim

siteyi inceleyerek şunları şunları yapın diyecek seviyede bilgim yok üzgünüm. Dilediğiniz zaman p.m. atın sıfır domain ile yardımcı olayım.