• 08-07-2019, 21:26:02
    !!! E-Ticaret Dekorasyon İnci Web Sitesi - Paytr - Netgsm - Havale - Kapıda Ödeme Modülleri - KAMPANYA FİYATI İLE Yıllık : 35 TL !!!

Genel Özellikleri

• Sınırsız Ürün Ekleme
    • Sınırsız Marka Ekleme
    • Sınırsız Kategori Ekleme
    • Varyant Sistemi
    • Varyantlara Secenek Ekleme ( + - ) Fiyatlandırma
    • Sipariş Yönetimi
    • İade Yönetimi
    • Havale Bildirim Sistemi
    • Sipariş Durumları Modülü
    • Kargo Yönetimi
    • Banka Hesap Yönetimi
    • Ödeme Yönetimlerini Kontrol Sistemi
    • Kapıda Ödeme ( kapıda kredi kartı kapıda havale sistemi )
    • Üyelik Sistemi
    • Sınırsız Bayilik Sistemi ( bayi kategorilerine göre Yüzde Komisyon Belirleme )
    • Sayfalar Modülü
    • Blog Modülü
    • Sıkca Sorulan Sorular Modülü
    • Slider Modülü
    • Destek Sistemi
    • Mesaj Bildirim Sistemi
    • Netgsm Modülü
    • Sipariş Durumlarını Sms ile bildirme
    • İstatistikler
    • Ana Sayfa Aktif Pasif Yönetim Modülü
    • Genel Ayarlar
    • Seo Ayarları
    • İletişim Ayarları
    • Toplu Sms Gönderim Modülü ( bayi - Normal Üye - Tümüne Gönder )
    • Bakım Modu Sistemi
    • Daha Sayamadığımız Birton Özellik....

Sürüm Notları ( Güncellemeler)

Sürüm 1.0.1.1 (Haziran 2019)
    Özellikler:
    • Toplu Sms Gönderme Modülü.
    • Sistem Logları Geliştirmesi.
    • Bakım Modülü.
    • Ekstra Alanlar Modülü Geliştirme.
    Sürüm 1.0.1.0 (Haziran 2019)
    Özellikler:
    • Sınırsız Kategori Sistemi ve Sürükle Birak ağaçlandırma.
    • Markalar sistemi ürün eşleştirme.
    • Admin Hızlı istatistikler modülü.
    • Varyant Sistemi Ürün entegresi.
    • Varyant Kategorilendirmesi.
    • Varyant Stok Tanımlama.
    • Varyant ek Fiyat + - Özellikleri.
    • 'Netgsm Entegresi.
    • Kargo Modülünün Dinamikleştirilmesi ( Sınırsız Kargo ).
    • Kapıda Ödeme Ek fiyat Güncellemesi.
    • Dinamik Banka hesap yönetim entegresi.
    • Paytr Entegresi (Beta).
    • Üye Sistemine Bayi entegrasyonu.
    • Bayi Komisyon Oranı Belirleme.
    • Sıkca Sorulan Sorular Modülü.
    • Blog Modülü.
    • Sayfalar Modülü.
    • Destek Sistemi Modülü ( Müşteri ve admin entegrasyonu).
    Notlar

Yazılım Domain Lisanslı ve Kendi Sunucularımızda Barınmaktadır Minimal Fiyat Politikası Güdülmüştür. Açık kaynak ve dış hosting verilmemektedir.

Item Purchase Code:
    f57202..-9697-....-....-..e6e87defdf

İletişim
    hiratuvaweb@gmail.com - Skype: erka.web Tel : 0212 909 54 52

İletişim
    hiratuvaweb@gmail.com - Skype: erka.web
  • 08-07-2019, 21:49:53
    Her yıl 35 tl vereceğiz hosting masrafımız yok dimi?

Sitenin 7/24 açık kalması için sunucularınızı güveniyormusunuz? Yedeklerimizi sürekli olarak alacakmısınız?
    Hosting den kaynaklı sorunlar karşısında sorumluluklarınız nelerdir?

Bahsettiğimiz bir blog sitesi değil eticaret sitesi

Son zamanların popular ödeme aracı firması shoppier entegresi yapmayı düşünüyormusunuz?

Ürün detay sayfasında açıklamanın altında benzer ürünler mutlaka konulmalı ve ürün detay sayfası çok sıradan çok stabil ve basit, sağında büyük boşluklar var, açıklama metninin olduğu alan biraz daha derli toplu olabilir.

Ara kısımlar çok açık bu kadar ara boşluklara hiç gerek yok hocam,
    Anasayfadaki slayt alanı daha iyi olabilirdi çok acemice duruyor.

Biraz daha elden geçerse eğer ve sorularıma cvp alabilirsem önümüzdeki ay fason ürünler için açacağım yan sanayi sitelerim için yıllık satın alabilirim 3-4 site açıcam.

Hayırlı satışlar diliyorum.
    1) Pinterest Board Canavarı (İtinayla Pano İndirilir)
    2) Pinterest Editörlüğü için Pm atabilirsiniz, fiyatlar uygundur.
  • 08-07-2019, 23:16:49
    WebnetMasteR adlı üyeden alıntı
    Her yıl 35 tl vereceğiz hosting masrafımız yok dimi?

Sitenin 7/24 açık kalması için sunucularınızı güveniyormusunuz? Yedeklerimizi sürekli olarak alacakmısınız?
    Hosting den kaynaklı sorunlar karşısında sorumluluklarınız nelerdir?

Bahsettiğimiz bir blog sitesi değil eticaret sitesi

Son zamanların popular ödeme aracı firması shoppier entegresi yapmayı düşünüyormusunuz?

Ürün detay sayfasında açıklamanın altında benzer ürünler mutlaka konulmalı ve ürün detay sayfası çok sıradan çok stabil ve basit, sağında büyük boşluklar var, açıklama metninin olduğu alan biraz daha derli toplu olabilir.

Ara kısımlar çok açık bu kadar ara boşluklara hiç gerek yok hocam,
    Anasayfadaki slayt alanı daha iyi olabilirdi çok acemice duruyor.

Biraz daha elden geçerse eğer ve sorularıma cvp alabilirsem önümüzdeki ay fason ürünler için açacağım yan sanayi sitelerim için yıllık satın alabilirim 3-4 site açıcam.

Hayırlı satışlar diliyorum.
    Merhabalar Öncelikle sistem Güncellenerek gelmektedir. şuan hali hazırda bir ajansta çalışmaktayım o yüzden güncellemeler boş zamanlarımda geliştirilmektedir. Eticaret Altyapısını Guzel hosting üzerinde barındırılacaksınız. 7/24 hizmet ve yedekleme vs konularda r10 üzerinde yorumlara bakabilirsiniz. Türkiyede parmakla gösterilecek sayılı firmadır.

Güncellemeler Talebe göre şekillendirmeyi düşünüyorum. Listedeki Hazırlamayı Düşündüğümüz Modüller Kupon Sistemi Puan Sistemi Gerekli Kurumsal Modüller Hizmetler Resim galeri vs.. ( shoppierde bu listeye dahil edilebilir ayni şekilde iyzicoda )

Evet Tasarımsal olarak sade bir tasarım seçmeyi düşündük Nedeni her sektöre hitap eden minimal ürünler çıkarabilmek. ( Ürün detay sayfasına benzer ürünleri not aldım modüller olarak geliştirmeyi düşünüyorum teşekkürler. )

Bir önceki Konumdada full slider farklı ürün sergisi ve ana sayfa tasarımına göz gezdirebilirsiniz demosu http://0102.eticaretweb.site/

Neden 35 TL ? aslında ücretsiz bir hizmet olarak sunmayı düşünüyordum. Bu seferde gelen yoğun talebin ve desteğin karşılanamayacağı için minimal fiyatla müşteri sunumunu gerçekleştirdik.

Sürüm Notlarını takip etmenizi isterim güncellemeler o bölümde yayınlanacaktır.

Konuyu incelediğiniz için teşekkürler.
    İletişim
  • 09-07-2019, 12:33:38
    ErKa adlı üyeden alıntı
    Merhabalar Öncelikle sistem Güncellenerek gelmektedir. şuan hali hazırda bir ajansta çalışmaktayım o yüzden güncellemeler boş zamanlarımda geliştirilmektedir. Eticaret Altyapısını Guzel hosting üzerinde barındırılacaksınız. 7/24 hizmet ve yedekleme vs konularda r10 üzerinde yorumlara bakabilirsiniz. Türkiyede parmakla gösterilecek sayılı firmadır.

Güncellemeler Talebe göre şekillendirmeyi düşünüyorum. Listedeki Hazırlamayı Düşündüğümüz Modüller Kupon Sistemi Puan Sistemi Gerekli Kurumsal Modüller Hizmetler Resim galeri vs.. ( shoppierde bu listeye dahil edilebilir ayni şekilde iyzicoda )

Evet Tasarımsal olarak sade bir tasarım seçmeyi düşündük Nedeni her sektöre hitap eden minimal ürünler çıkarabilmek. ( Ürün detay sayfasına benzer ürünleri not aldım modüller olarak geliştirmeyi düşünüyorum teşekkürler. )

Bir önceki Konumdada full slider farklı ürün sergisi ve ana sayfa tasarımına göz gezdirebilirsiniz demosu http://0102.eticaretweb.site/

Neden 35 TL ? aslında ücretsiz bir hizmet olarak sunmayı düşünüyordum. Bu seferde gelen yoğun talebin ve desteğin karşılanamayacağı için minimal fiyatla müşteri sunumunu gerçekleştirdik.

Sürüm Notlarını takip etmenizi isterim güncellemeler o bölümde yayınlanacaktır.

Konuyu incelediğiniz için teşekkürler.
    Ben tşk ederim hocam,

Son kullanıcı olduğumuz için ve süre içerisinde birçok yazılım incelediğimiz için, sizin gibi birçok yazılımcıya önerilerimiz oluyor,özellikle eticaret temalarında ürün detay sayfası çok önemli
    detay sayfasında ki tüm alanlara bi göz atın yukardan aşağıya doğru, çok boşluklar var ve çakma bi ticaret sitesi izlenimi veriyor.

Guzelnet ile çalışıyorum firmayı iyi biliyorum, siz de kendi yedeklerinizi almalısınız sistemsel yedek alınıyor diye bence bu rehavete girmeyin, yıllar önce r10 aynı durum yaşandı.

Shopier kullandığım için ödeme sisteminde ilk tercihim shopier, güncellemeleri takip edeceğim.

Sizde güncelledikçe etiketlerseniz sevinirim, hayırlı işler diliyorum.
    1) Pinterest Board Canavarı (İtinayla Pano İndirilir)
    2) Pinterest Editörlüğü için Pm atabilirsiniz, fiyatlar uygundur.
  • 09-07-2019, 14:37:33
    WebnetMasteR adlı üyeden alıntı
    Ben tşk ederim hocam,

Son kullanıcı olduğumuz için ve süre içerisinde birçok yazılım incelediğimiz için, sizin gibi birçok yazılımcıya önerilerimiz oluyor,özellikle eticaret temalarında ürün detay sayfası çok önemli
    detay sayfasında ki tüm alanlara bi göz atın yukardan aşağıya doğru, çok boşluklar var ve çakma bi ticaret sitesi izlenimi veriyor.

Guzelnet ile çalışıyorum firmayı iyi biliyorum, siz de kendi yedeklerinizi almalısınız sistemsel yedek alınıyor diye bence bu rehavete girmeyin, yıllar önce r10 aynı durum yaşandı.

Shopier kullandığım için ödeme sisteminde ilk tercihim shopier, güncellemeleri takip edeceğim.

Sizde güncelledikçe etiketlerseniz sevinirim, hayırlı işler diliyorum.
    Güncelleme : Ürün Detaya benzer ürünler Entegresi getirilmiştir.
    İletişim