• 14-07-2019, 17:27:37
    Merhabalar ;

Bir kaç gün önce ayarlayabildiğim ufak bir bütçe ile (yani 300 TL civarı ) tema alıp site açtım.
    Bu arada 1-2 gün önce bir makale yayınladım ve siteye bugün bir kişi yorum yapmış,iyi paylaşım olmuş diye.
    Bir ay boyunca belli aralıklarla yazı girip daha sonra adsense başvurusu yapmayı düşünüyorum.
    Kısacası, sosyal medyadanda hit getirmeyi düşünüyorum.Ancak onun haricinde seo ile ilgili neler yapabilirim?
    Konu hakkında gerçekten bilgi verebilecek olanlara şimdiden teşekkürler.
    Yani internetten baktım ancak genelde bilindik tüyolar var.Yani site haritası oluşturmak,anahtar kelimeler gibi..
    REFERANSLARA BAKMAK İÇİN HEMEN TIKLA
    "Bant reklam-hareketli banner ve tanıtım&reklam videosu hizmetlerinizi yerine getirebilirim."
  • 14-07-2019, 17:31:46
    Nette gördüğünüz teorik olması gereken alt yapıyı hazırlayıp çok iyi içerik girmeniz dışında kimsenin verebileceği elde tutulur bi şeye denk gelemezsiniz yazılacaklardan. Bir seo uzmanı veya ajansı ile çalışmanız faydalı olur.
  • 14-07-2019, 17:35:56
    Hayırlı olsun,

wordpress kurulu olarak varsayımda bulunuyorum.

1. robots.txt olsun
    2. ssl cpanel kullanıyorsanız ücretsiz kurulabiliyor diye biliyorum.
    3. Sitemap (site haritası)
    4. All in one seo fakat son zamanlarda yoast seo daha aktifleşti.
    5. Görsel kullanacaksan bunların özgün olması imkanın varsa
    6. İçerikleri hazırlarken kendine sorman gereken soru ; bu içerikten başka sitelerde var benim siteme ziyaretçi neden girsin ? Ekstra ne katabilirim şeklinde faydası olacaktır.
    7. Site içi linkleme çok önem kazandı son dönemlerde bunlara dikkat edebilirsiniz.
    8. Facebook - Twitter - scoop.it benzeri sitelerde içerikleri paylaşarak fayda sağlayabilirsin.

şuan için aklıma gelenler bunlar

dip not: Günümüzde ziyaretçilerin %90 ı artık mobil üzerinden siteleri ziyaret ediyor bunuda göz önünde bulundurun.
    sergenica adlı üyeden alıntı
    Merhabalar ;

Bir kaç gün önce ayarlayabildiğim ufak bir bütçe ile tema alıp site açtım.
    Bu arada 1-2 gün önce bir makale yayınladım ve siteye bugün bir kişi yorum yapmış,iyi paylaşım olmuş diye.
    Bir ay boyunca belli aralıklarla yazı girip daha sonra adsense başvurusu yapmayı düşünüyorum.
    Kısacası, sosyal medyadanda hit getirmeyi düşünüyorum.Ancak onun haricinde seo ile ilgili neler yapabilirim?
    Konu hakkında gerçekten bilgi verebilecek olanlara şimdiden teşekkürler.
    Yani internetten baktım ancak genelde bilindik tüyolar var.Yani site haritası oluşturmak,anahtar kelimeler gibi..
    https://i.hizliresim.com/AqjooL.gif
    Kaliteli insan işiyle, Boş insan kişiyle uğraşır..!
  • Dün, 23:11:30
    işe yarar içerikleri düzenli olarak üreten hızlı bir site yapmanızı öneririm.
    başarılar diliyorum