• 13-07-2019, 21:31:25
    Kendi facebook sayfalarım için surekli facabook reklam cikiyorum ancak maliyet bi hayli fazla facebook bunisess yada nasıl yapiyorsanız ogrenmek istiyorum bazi arkadaslar 0.0001 gibi reklam cikiyor bunu ogrenmek içib ucretli egitim istiyorum.

Not: kimsenin isini elinden almam bu işi kendim icin kullanicam para yada yardim icin dahi olsa bunu r10 uzerinden kullanirsam -trader verme hakkina sahip olabilir zira kisinin kendi emegi.
    Haber Sitelerim: www.5ve5.com - www.haber.tc
  • 13-07-2019, 21:52:46
    @AbdullahAA; Hocam Yardımcı Olur Size İletişime Geçebilirsiniz.
    Hayal Et- Planla - Hayata Geçir
  • 13-07-2019, 21:55:23
    ibrhmatysn adlı üyeden alıntı
    @AbdullahAA; Hocam Yardımcı Olur Size İletişime Geçebilirsiniz.
    Etiketlediğiniz için çok teşekkür ederim hocam. Pm gönderiyorum.
    FACEBOOK SPONSOR KONUM : https://bit.ly/2N5kDLN
  • 13-07-2019, 22:11:12
    sivas adlı üyeden alıntı
    Kendi facebook sayfalarım için surekli facabook reklam cikiyorum ancak maliyet bi hayli fazla facebook bunisess yada nasıl yapiyorsanız ogrenmek istiyorum bazi arkadaslar 0.0001 gibi reklam cikiyor bunu ogrenmek içib ucretli egitim istiyorum.

Not: kimsenin isini elinden almam bu işi kendim icin kullanicam para yada yardim icin dahi olsa bunu r10 uzerinden kullanirsam -trader verme hakkina sahip olabilir zira kisinin kendi emegi.
    Hocam her şeyden önce facebook neye göre ücretlendirme yapıyor onu bilmeniz gerek. Kısaca özetliyim facebook google gibi değildir burada rekabete göre tıklama başı maliyetler belirlenmez buradaki ücretlendirmeler tamamen ilgi alakaya dayalıdır. Yani eğer reklamınız çok ilgi görürse yani çok tık alırsa maliyetler düşer 0,01 0,02 0,05 0,001 olabilir. (örnekler dini paylaşımlar, milli duygular, Abartı yanıltıcı haberler, cinsel ürünler gibi) Fakat reklamınız orta seviyelerde ilgi görüyorsa 0,8, 0,25 arası değişir. (ürün satışı parfüm, ayakkabı v.s gibi ) Eğer reklam içeriğiniz az ilgi görüyorsa bunun kat kat üstü olacaktır.

Bir örnek daha veriyim Facebook 100 kişiye gösterim yapar. Her 100 kişide reklamının aldığı tık ve etkileşim ortalaması maliyetlerini belirler. Yani 100 kişiden ne kadar çok kişi reklamına tık veya etkileşim yaparsa fiyatların o derece düşer .

Burada sektörünüz ve yaptığınız reklam içerikleri önemli. İnsanların ilgisini az çekiyorsa onlara çok tıklatamazsınız aldatıcı görseller koyup insanları reklamınıza tıklatma teşfiğinde bulunabilirsiniz fakat bu seferde facebook reklamınızı durduracaktır. Veya reklamınıza alakasız kişiler gelicektir buda boş ve anlamsız olacaktır. Sektörünüze göre en iyi görsel sunum ve açıklamalarla iyi bir reklam içeriği hazırlayın hedef kitlelerinizi geniş tutun 1 reklam seti açacağınıza 10 tane reklam seti acın testler yapın her birinde farklı görseller farklı açıklamalar kullanın hangisi daha cok ilgi çekiyor görürsünüz ve fazla harcayanları kapatırsınız ekstradan bir şey yapmanıza gerek yok.
    Skype Kbilisim / Facebook reklam hizmetleri - Facebook Reklam Sorunları ve Çözümleri - Sıfır hesap ile reklam hesabı üretme taktiği
  • 13-07-2019, 22:17:06
    Eyvallah hocam söylediklerinize dikkat edicem aslında mantıklı geldi
    Haber Sitelerim: www.5ve5.com - www.haber.tc
  • 14-07-2019, 01:19:25
    sivas adlı üyeden alıntı

Allah şimdiden yardımcınız olsun herkes eğitim satmak için yazacaktır size @KBilisim; hocam hakkında güzel yorumlar duydum alabilirsiniz
    İlerlemenin sırrı başlamaktır.