SIFIR - PS4 1 TB - Özel Seri (Kolleksiyon) - Kırılabilir (Versiyon 5.05) - İMKANSIZ FİYATA!!!! - R10.net
  • 12-10-2019, 21:35:32
    Arkadaşlar merhaba, özellikle meraklıları için bir üründür.
    Cihaz Özel Seri Call Of Duty Black OPS III Temalı bir üründür, içinde çıkan joystickten konsolun kendisine, hatta oyununda gelen koda kadar çok farklı bir üründür, genelde kolleksiyonerlerin aldığı ve sakladığı ürünlerden biridir.
    2200-2500 TL verip 2. el kırık cihaz alana kadar alın size sıfır ürün 100 lira verin siz kırdırın güle güle kullanın...

Ürün 3 yıl kadar önce alındı, (faturası mevcut) hiç bir şekilde kullanılmadı.
    İlk alındığı zaman tv ye bağlandı güncellendi ve kutusuna geri kaldırıldı. Bunun haricinde asla açılmadı ve çalıştırılmadı. Bildiğiniz sıfır durumdadır, yineliyorum oyunu, kulaklığı, kolu vs. ne varsa hiç bir şekilde açılmadı jelatininde paketiyle duruyor. Sony eurasia garantilidir (doğal olarak garantisi bitti), herşeyi (tüm kutu içeriği eksiksiz şekilde) mevcuttur.
    Özel bir sürümdür, dışı siyah mat ve turuncu kombinasyonda, koluda aynı şekildedir.
    Kendi COD oyunuda sıfır şekilde yanında tabi ki. İsteyene ekstra 150 TL karşılığı 250 TL değerinde 2 oyun daha verebilirim.
    Ben cihazı elden dükkana satayım dedim, Kadıköy de bir dükkanda aynı cihazdan gördüm (2.El) fiyat sordum 2100 TL dediler, bende sıfır var kaça alırsınız diye sordum (bunu telefonla yaptım ayıp olmasın diye) 1400 TL fiyat verdiler. Bende bunları gözeterek çok uygun bir rakam yazdım, kaçıran gerçekten üzülür.
    Ciddi ciddi sıfır ve anlattığım şekilde dışında asla ama asla kullanılmamıştır, farklı birşey çıkması durumunda BEDAVA vermeyi garanti ediyorum.
    Merak ettiğiniz çok sorduğunuz sorular:

Soru: Ürün sıfır mı?
    Cevap: Evet sıfır, ilanda yazan ve anlatıldığı şekilde, farklı birşey olursa BEDAVA veririm geldiğinizde.
    Soru: Kırık mı oyun yüklenir mi?
    Cevap: Ben kullanmadığım için kırdırmadım (zaten ilk aldığımda kırılmıyordu), fakat versiyon 5.05 altı olduğu için İstanbul'da 100-150 TL karşılığı cihazı kırıp, 1 TB harddiskin tamamını oyun dolduran yerler var, bu ücreti karşılarsanız sizin için yaptırabilirim, yada siz kendiniz de kırdırabilirsiniz.

Soru: Sony cihazı mı?
    Cevap: İthalatçı garantili değil, Soneurasia (Sony Türkiye) tarafından getirilmiş, garantisi sony tarafından verilmiş bir resmi cihazdır, öyle paralel ithalat falan değil yani.

Soru: Neden ucuz?
    Cevap: İhtiyacım yok, bu sebeple ucuza veriyorum, ben kullanmıyorum belki ihtiyacı olan biri vardır alsın o kullansın diye.

Soru: Son fiyat mı ?
    Cevap: Fiyatı çok uygun yazdım bu yüzden son, fakat 20-30 liranız çıkışmıyorsa sorun değil, o kadar ikramım olur merak etmeyin, ancak bundan fazlası mümkün değil asla.

Soru: Taksit şansı var mı?
    Cevap: İsteyen arkadaşlara belli kartlar için 1850 TL / 3 Taksit sağlayabilirim.

Soru: İstanbul dışı alım yapabilir miyim?
    Cevap: Kargo ile gönderim sağlanır sorun olmaz, ancak güven sebebiyle ve dolandırılma ihtimalime karşılık maalesef önce havale/eft sonra kargo şeklinde gönderim sağlayabilirim. Bununla birlikte İstanbul'da bulunan bir tanıdığınız varsa ona da teslim edebilirim.

Fiyat 1800 TL 'dir, İstanbul Ümraniye de ikamet ediyorum.
    0532 330 30 31 veya PM den dönüş yapabilirsiniz.

Eski Coder Yeni Web Meraklısı
  • 31-10-2019, 19:22:26
    İlan günceldir artık bedava mı verelim ne yapalım

Kocaman yazayım şuraya da Versiyon 3.15
    Eski Coder Yeni Web Meraklısı