Cep telefon aksesuarlarında toptan ve perakende alışveriş için en uygun fiyata tek adres bk iletişim - R10.net
  • Dün, 03:54:08
    Değerli R10 Üyeleri ; N11- GittiGidiyor - Amazon - HepsiBurada - Sahibinden - Alibaba Gibi E-Ticaret Alışveriş Sitelerinin altında sizlere hizmet sunuyoruz. Telefon aksesuarlarında birden fazla ürünle sizleride bekliyoruz. Web sitemiz kurulum aşamasında olup, istediğiniz gibi alışveriş yapabileceksiniz ve piyasa'da satılan fiyatlarla karşılaştırabilirsiniz. Aldığınız ürünler kontrol edilip size o şekilde yönlendirilme yapılmaktadır. Kontrolsüz ürün çıkışı kesinlikle yapılmamaktadır. Güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ambalanj'ı açılmayan ürünlerde hasarlı be bozuk geldiği taktirde ürünü iade edebilir ve değiştirmek isterseniz değişim yapabilirsiniz.

Türkiye'nin heryerine kargo ile gönderim yapılmaktadır. 250 tl altı kargo ücretlerini siz ödüyorsunuz. Kapıda ödeme şekli şuan için aktif değildir. EFT ve Havale ile Gönderebilirsiniz.
    Dükkan açacacak ve elindeki parayı katlayacak extraa, kazanç sağlamak isteyen kardeşlerimiz varsa özel'den ulaşabilir. Gerekli bilgiyi ve ürün pazarlamasını yapmasında yardımcı olacağım. Piyasayı artıran ve fiyatı abartan her işletmeye ile firmaya rakip olmak için sizleri ekip olmaya ve bu işe yönelerek yüksek miktarda ek kazanç yapmaya davet ediyorum. Ortak iş birliği için : 0551 127 85 26 - 0352 606 0354 Whatsapp üzerinden ve arayarak bilgi alabilirsiniz.
    2 TL'den Başlayan Ürünlerimizi görmek için Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.
    Buda benden olsun Ürün tedariğinde alışverişlerimiz'de açık hesab ve zamanlı ödeme kolaylığı'da sunuyorum. Yalnız güven ve zaman sürecinde

Yerimiz : Kayseri Merkez Home Ofis / BK İletişim Toptan & Perakende E-Ticaret Pazarlama
    https://resmim.net/preview/xbbkTF.jpg İşinize yarayacak ürünler. Link açılmayacak olursa whatsapp'dan grafigi iletebilirim.
    Sınırlı Stok

Ücretsiz reklam yapmak için tıkla
    https://www.ilanverdim.com
  • Bugün, 19:41:35
    Merhabalar sipariş verdiğim ürünler kargodan geldi hocam ilgili ve güvenilir bir arkadaş fiyatları gayet makul hatta uygun ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum hayırlı satışlar.
    Seo Uyumlu Makaleler Yazılır.