Bu Yaştan Sonra Okunur Mu ? - Sayfa 9 - R10.net
  • 16-09-2019, 08:09:47
    Değerli kardeşim her yaşta okunur, sadece ailenle kötü olma istemiyorsan hem çalışıp hem okuyacaksın. Ben Türk silahlı Kuvvetlerinde görev yaparken önce AÖF Adalet, sonra Hukuk Fakültesi okudum. Hukuk Fakültesini kazandığımda yaşım 30 idi. Ailem de zaten eve ekonomik katkım devam ettiği için karışmayı bırak destek oldular. 35 yaşımda meslekten istifa edip kendime yeni bir hayat kurdum. Şu an hukukçuyum ama hala bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. PHP öğrendim, şu an frameworklere bakıyorum.... Bu böyle uzar gider netice itibarıyla öğrenmenin yaşı yok ve hayatta neyden zevk alıyorsan onun uzmanı ol. Hayatında başarılar
  • 17-09-2019, 16:04:04
    okumassan adisin dostum. Bu ülkeye genç lazım, temiz taze beyinler lazım, çalışkan işini doğru yapan, ülke aşkıyla ülkesine değer katacak kişiler bizleriz, ben 3. sınıfa başladım, Çevrem çok şükür genişledi daha yeni ayhan karaman eğitimi aldım, oradaki insanlar sohbetler bi kaç kişi r10dan vardı. Yapamayacağın hiç bir şey yok, çalış çabala geliştir ve kazan, Dünya endüstri 5.0a girerken biz hala 4.0dayız. Adamlar marsa bitki yetiştiriyorlar biz medyada karalama kampanyaları yapalım. Adamlar helikopterin uberini yapıyorlar, biz hoşaf suyunu tubitakta birinci yapıyoruz. Zaman çabalama zamanı, zaman girişim zamanı, dijital çağ zamanı, sosyal medya zamanı. Bizim hiç bir ırktan farkımız yok. Hatta bizim bu ticaretteki azmimizi, baskınlığımızı(kafe açalım, dışardan getirip burda satalım gibi) dijital çağ'a aktarmalıyız. Biz üreletim onlar alsın bizden. Umarım hakkında hayırlısı olur ve yılmazsın... Bölüm tavsiyesi olarak güzel bir üniversite olursa yönetim bilişim sistemleri veya bilişim sistemleri bölümü önerebilirim. 4 Yıllık ve temel yazılım+donanım+veri+işletme dersleri var. Puanlarıda yüksek değil...
    başlıyoruz...