Aina hakkında bilgisi olan? - Sayfa 2 - R10.net
  • 14-09-2019, 07:57:36
    Monachopsis adlı üyeden alıntı
    Aynen ben de onun dediklerini aktarıyorum o zaman ne sen ne ben tanıyoruz dostum
    bana da madagaskar da cocuklara baktıgını söylüyordu yani durumları olmayan insanlara yardım ettiğini,okul , kıyafet , barınma vs ihtiyaclarını google adsense ve yaptığı sitelerden yada aldığı onaylardan gelen paralarla gercekleştirdiğini söylüyordu

inşallah hakkında ciddi birşey yoktur peki tahmini forum geneli ne kadar bir zarar mevcut ben 2 site yönlendirmiştim onay için mesela 100 tl vermistim sonra bugun indirim var domain başı 25 tl den onaylayacagim regleyebildigin kadar regle demişti domain sonrada ulasamadım zaten
  • 14-09-2019, 15:16:43
    saulzaents adlı üyeden alıntı
    bana da madagaskar da cocuklara baktıgını söylüyordu yani durumları olmayan insanlara yardım ettiğini,okul , kıyafet , barınma vs ihtiyaclarını google adsense ve yaptığı sitelerden yada aldığı onaylardan gelen paralarla gercekleştirdiğini söylüyordu

inşallah hakkında ciddi birşey yoktur peki tahmini forum geneli ne kadar bir zarar mevcut ben 2 site yönlendirmiştim onay için mesela 100 tl vermistim sonra bugun indirim var domain başı 25 tl den onaylayacagim regleyebildigin kadar regle demişti domain sonrada ulasamadım zaten
    Benim şu an 20 domain. Ama senin anlattıklarına da bakılırsa herkese farklı farklı hikayeler anlatmış, masallar uydurmuş. Ameliyat konusu ve sağlık problemi olmadığına artık eminim çünkü bu kadar hikayeyi farklı anlatan bir insanın normal olduğunu da zannetmiyorum. Bahsettiğim gibi mesele bir yada 100 domain değil, yaptığı davranış. Pazartesi günü hakkında cumhuriyet savcılığına başvuruda bulunacağım gerisini kendi düşünsün. Tekrar ediyorum asla sağlık problemi değil mesele. Nokta!
    Para ve zeka. Para imkan, ikisi beraber imkansızı yaratır.