Antalya'da intihar eden kardeşimiz R10'dan - Sayfa 15 - R10.net
  • 11-11-2019, 13:53:05
    Nasıl kıyabildi çocuklarına insan inanamıyor . bir insan çocuklarına eşine ilaç vererek gelin beraber ölelim diyebilir mi? Ben olsam affedersiniz böbreğimi satarım kendim ölürüm yinede çocuklarımın eşimin kılına zarar gelsin istemem.
    Farklı bir psikolojik durum. Allah kimseyi düşürmesin...
    Ülkede zengin olan zenginliğini katlıyor fakir olan fakirliğini katlıyor maalesef..
    uzmansmm.com İnstagram ve Youtube hizmetleri.
  • 12-11-2019, 00:43:01
    42 yaşındayım. İntihar makul bir şey olsa önce benim yapmam gerekiyor.
    yazık ki bu ülkede sosyal - psikolojik olaylar araştrılmıyor. Suç işlendiğinde sadece suçluya öfke, mağdura acıma duygusu, bu çözüm getirme. Önemli olan sorunları anlamaya çalışıp çözüm üzerinde düşünmek.

Dünyanın başka yerlerinde insanlar ne sefalet ne zorluklar ne kölelik yaparak ne mahrumiyetler ve mağduriyetler içinde yaşıyorlar. Buna rağmen yaşam mücadelesine devam.

Bizler ise batıdan aldğımız şımarık gösterişçi lüks ve tüketim meraklısı hayatımızda mutlu olamıyoruz. En zengin film müzik dizi artizleri bile İLAÇ kullanarak mutlu olmaya çalışıyor.

Her şey bir yana, çaresiz kalıp intihar ettin. Cinayet nedir be adam? Burada ciddi bir sorun var. Ya akıl sağlığı ciddi oranda bozuk, ya da kişilik bozuk. belki de her ikisi birden.

Benim bir anlayamadığım olay da münevver karabulutun gariboğlu tarafından testere ile öldürülmesi. bu ülkede bu olaylar gerektiği gibi incelenmiyor. İnsan en sevdiği kişiyeb bunu yapar mı?
    Düşmanına bile yaparken insanın eli titrer.
    Çekiliş | * | |Ekranda Sabit Post Slider Eklentisi Var mı?

• 12-11-2019, 12:40:05
    2 sabinin 1 kadının canını almış cennete gitme temennisinde bulunuyorlar. yansın kardeşim
    >>>> BJK.biz SATILIKTIR<<<<
  • 12-11-2019, 14:08:50
    düz adam adlı üyeden alıntı
    Ne yapalım mesela. Mantıklı bir tane sebep söyle. Küçücük çocukları öldürdüğü iyi olmuş mu diyelim?
    Nereden neyi savunacağınızı şaşırdınız valla. Sırf aykırı olabilmek için neler yazıyorsunuz.
    Romantikliğe bak sen, akli dengesi yerinde olmazmış da yargılamayacakmışız da. Bir de bunun "Çocukları böyle pis bir dünyaya emanet etmek istememiş" diyen versiyonu var.
    ne anlatıyon sen, işine bak. bana mantıklı gelen sebebi söyledim. aklı başında olan, aklını kaybetmemiş, delirmemiş, düşünebilen daha fazla nasıl yazılırsa öyle say anlaman için.. diyorum ki çocuğumuz düştüğünde bile ufak çiziğe canımız gidiyor, bu adamın aklı yerinde olsa bunu yapamazdı, iki tane meleğe kıyamazdı. aynı şeyi tekrar ediyorum. burada çocuk öldürmeyi savunuyormuşum gibi saçma sapan alıntılar yapma, işine bak..
    ϜϓſϞ
  • 13-11-2019, 15:22:21
    Selim hocamla r10dan tanıştım script sattım sonra dost oldum 2 trilyona yakın borcu vardı elimden gelenin fazlasını yaptım elinde 30 40 bin lirası vardı r10dan bazı arkadaşlar dolandirdi birazını dedim çoluğunun çocuğunun parasını yedirme paykasa işine başladı müşteri buldum forum yöneticileri konusunu sildi sektördeki diğer forumdan kişiler sitesine saldırdı. Helal olsun bu hepimizin suçu şuan kendime kızıyorum adam bana en az 10 kere iş teklif etti dedik gel sen yanımda dur ne kazanırsak böleriz ikiye parası pulu batsın karısı kanser hastasıydı, kızımda hastaydı elim ayağım titriyor yemin ederim yazıklar olsun bu adamın ekmeğine taş koyan herkese. Allah hepsinin belanısını versin ☹️
    Ne elinizden gidene, Ne de başınıza gelene, ÜZÜLMEYİN.. Al-i İmran/153