Ekşi sözlük tanitimi 20 tl - Sayfa 4 - R10.net
  • 11-11-2019, 11:33:48
    yazılarımız silindiği için bu konuda bize nasıl destek olabileceksiniz ? mağduriyet giderilecek mi ?
  • 11-11-2019, 14:56:03
    Hocam 20 TL lik tanıtıma 30 lira gönderdim, para iadesi yapacak mısınız?
    sanalonay com ucuz/hızlı mobil onay
  • 11-11-2019, 23:49:24
    hesaplar banlanması durumunda ücreti iade etmediğimizi konu açıklamasında ÖZELLİKLE YAZMIŞTIK. sizler de bunu bile bile ücret ödediniz. hesaplar banlandı. bu yüzden ücret iadesi yapmayacağız. bütün hesaplarımızı banladıkları için (ki öyle bir zorunluluğumuz olmasa da) yerine başka hesaptan da entry giremiyoruz.

bilimio adlı üyeden alıntı
    Hocam 20 TL lik tanıtıma 30 lira gönderdim, para iadesi yapacak mısınız?
    hesaplar banlanması durumunda ücreti iade etmediğimizi konu açıklamasında yazmıştık ama siz özellikle dikkatimi çektiniz. merakımdan soruyorum. sizinle çalıştığımı hatırlamıyorum. bana özelden isminizi ve hangi başlığa entry girdirdiğinizi atar mısınız? özellikle sizin bir ödeme yapıp yapmadığınıza bakacağım. entry başına 20 tl alıyordum.hiç 30 tl almadım. eğer sizden entry başına 30 tl almışsam 10 tl geri vereceğim. çünkü bu mümkün değil. siz bence başka biriyle karıştırdınız beni. mesajınızı bekliyorum.
  • 12-11-2019, 00:21:39
    bilimio adlı üyeden alıntı
    Öncelikle özür dilerim zannımdan dolayı, başıma gelen olayın özeti şu şekilde;
    Sizin reklam konusuna 18-10-2019 da PMistedikten günler sonra Whatsapp'tan bana mesaj geldi, bende sonra vereceğim diye söyledim. 2-11-19 tarihinde enparadan Serkan Karagöz adına 30 TL para gönderdim. O gün 16 dk yayınlayıp yayından kaldırdılar reklama girdi diye. Başlık WhatsApp Gruplarda Sanal Numara kullanan kişi mesaj ise Muhtemelen gerçek numarasını kimseciklere vermek istemeyen kişidir. Numarasını da sanalonay.com veya türevlerinden almıştır şeklinde bir entry idi. Yarın tekrar yayınlayacağız dediler. Bende bütün bu konuşmaları sanal Whatsapp'ımdan yaptım, akşama sanal whatsapp ım kapandı. Numarasını da kaydetmemiştim. Enpara dan tekrar cüzi bir miktar para gönderdim açıklama kısmına da gerçek telimi verdim ki arasın veya mesaj atsın diye. Ne arayan var ne de soran var. Ben sizin ilandan sonra bana ulaşılınca siz zannedip o gün reklam vermiştim. Muhtemelen başkası sizin ilanı görüp bana ulaşmış. Adam zaten dönmüyor. Tekrar kusura bakmayın.
    anladım hocam. rica ederim. özetle konunun benimle ilgisi yok. karıştırmışsınız.