Bu Paketler İşe Yaramazsa, O Siteyi Atın Çöpe Gitsin|TAKLİTLERİMİZDEN Sakının..!| Pr9 - Pr8 - Pr7 || - R10.net
 • 10-10-2012, 01:23:12
  #1
  SKYPE Adresi Değişmiştir, Lütfen Ulaşamayan Arkadaşlar Yeni SKYPE Adresimizi Eklesinler

  R10 Dışı İletişim ( SKYPE ve Mail ) : sebu9@hotmail.com

  Son Güncelleme 01 EYLÜL 2020

  YABANCI SEO PAKETİMİZ : Yabancı SEO Paketi Detayları için TIKLAYINIZ

  Son Örnek Referanslara Linkten Ulaşabilirsiniz : Son Referanslar  evimguzelevim adlı üyeden alıntı
  sonuç almama 2 gün var ama )
  En güzel örnek bu galiba
  pwanedeta adlı üyeden alıntı
  Kendisi bu piyasanın bana göre en iyisidir yani kişisel fikrim budur Çok rekabetçi kelimeler de her sektörde başarı yakaladık kendisiyle. Film sitemiz için çalıştık hitler cidden 1.000-2.000 en fazla 3.000 iken. Çalıştıktan sonra online ve tekil sayacımızı görmeniz yeterlidir diye düşünüyorum:
  Anlık Online
  Tekil Ziyaretçi


  Bunun yanında kendisi de işleri ile çok bilgili ve ilgilidir her türlü sorunuzu çok iyi bir dille cevaplayacağından eminiz. İyi çalışmalar kardeşim


  Arcade adlı üyeden alıntı
  Merhaba arkadaşlar. Ayın 23'ünde platin paketten satın aldım.  Paketi satın aldıgımda hitlerim 4 5k civarındaydı. Bu hafta ne olduysa 10k cıktı dün 38k hiti gördüm ve site çöktü şuam su satte 20k oldu site. Bu ayardada gideceğini tahmin ediyorum.
  Kendisi ile hiç düşünmeden çalışabilirsiniz.
  Bugün raporlarımı teslim etti daha bakmadım bile.

  Parası son kuruşuna kadar helal olsun. Başka paket aramaya gerek yok arkadaşlar...


  Tamamen Yorumsuz Forum Dışı Mail veya Skype Müşteri Yorumları; Kendiniz Okuyup Karar Verin  MAİL ;


  Skype ;

  Yine Skype ( E-Ticaret Çalışma Sonrası Kazanca Bakabilirsiniz )


  Sonucu ;

  OSGB Gibi Bir Zorlu Kelime Çalışması Mail Müşterimiz;


  Skype ( Zorlu Bir Kelime 10. Sayfadan 1. Sayfaya Gelme )
  1. Sayfaya Gelen Müşterimiz ;
  Başka Bir Sitemiz ;
  Yine Bir Müşterimiz ; Adana Evden Eve Nakliyat Kelimesinde Çalışma Sonrası 1. Sayfa ;
  Çalışma Yapılan Başka bir Site ve Kelime ;
  Çalışma Sonrası ; Bosch Servis veya Bosch Servisi veya İzmir Bosch Servisi Kelimeleri Sonuç ;

  Çalışma Sonrası Kelime 1. Sayfa 1. Sıra = Oyun Forumu ;

  Farklı Bir Çalışmamız ;


  İlk 500 de Olmayan Sitelerin Çalışma Sonrası Durumları ;  Baha1984 adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla Uzun sürelerdir çalışırız kaliteli kişiliği ile ve yaptığı harika işler ile kendisine hayranız.. Film sitemizi 5 k da iken çalışmalarıyla çok kısa bir sürede 13 k ya taşıdığı için teşekkür ederiz. Şimdi başka bir sitemiz için tekrar iş verdik . hiç süphem yokki o sitede 13 20 k gorecektir.

  Buda hitimizin ispatıdır arkadaşlar.  TolgaKARAHAN adlı üyeden alıntı
  Üstadımla birlikte, yaklaşık olarak 5-6 aydan beri sürekli olarak çalışıyoruz. İlk başta tek bir siteyle başladık, ardından iki siteye yükselttik çalışmaları ve her ay düzenli olarak çalışma alırım kendisinden. Bende kendisi gibi hizmet sektöründe bulunan biriyim ama arkadaş bir insan 6 ayda raporları bir kere mi sekteye uğratmaz? Yok, bu üstadımız hiç sekteye uğratmıyor çok şükür Sizlere öyle kuru kuruya da çalışma yapmıyor, Google Güncellemelerini takip edip; tüm link inşasını buna göre kuruyor. Linklerini taze tutuyor, öyle ölü linklerle falan uğraştırmıyor sizi. Hizmet aldığınız pakette ne varsa onu yaparım şeklinde değil; her zaman en iyisini nasıl yaparım diye düşünerek hareket ettiğini çok net anlayabilirsiniz raporları aldıktan sonra.

  Sağolsun, arada sırada ufak isteklerimiz taleplerimiz oldu onların hepsine elinden geldiğinde yardımcı oldu; yanımda oldu. Backlink gibi oldukça riskli bir sektörde bu kadar kaliteli birini bulmanız çok çok zor.

  Çalışmaların etkisine gelince; hangi sitede çalışma gerçekleştirdiysek çok kısa süre içerisinde hepsi ilk sayfa ilk 3'e oynuyor. Çalışma süresince 2 adet Google Güncellemesine denk geldim, bu güncellemeler esnasında da anahtar kelimelerimde asla düşüş görmedim. Dalgalanmalar oldu tabii ki lakin bu dalgalanmaların sonucunda hep yükselişte oldum. Sayesinde hala yükseliyorum.

  Eline emeğine, klavyene sağlık üstadım. Senin gibi kaliteli birini bulmak çok zor


  yusuf219 adlı üyeden alıntı


  İlk başladığında hitlerim çok düşüktü. yaklaşık 2 hafta oldu her geçen gün biraz daha artıyor ve gelişiyor. Tekrardan çok teşekkür ederim gerçekten işinin ehli profesyonel bir arkadaş.. Kesinlikle tavsiye ediyorum..
  modanbu adlı üyeden alıntı
  Merhaba,
  bu kadar çabuk etkileneceğini beklemiyordum.

  http://osmanozturk.web.tr
  http://www.google.com/#q=osman+öztürk

  çalışma öncesinde.
  14. sayfadaydı.


  çalışma sonrasında.
  1. sayfa 3. sıra şuanda.

  Çok teşekkür ederim.

  ZipirPlus_ar adlı üyeden alıntı
  Yok yok olmayacak Arkadaş, Ben bir sitem için bir çalışma daha istiyorum. Ama önce siz değerli arkadaşlarıma bu Abimiz hakkında biraz detaylı bilgiler vereyim Gözlemlerimi Sunayım kısa kısa sonra Yaptığı işin gerçek kalitesini görün..

  - Abimiz, Her konuda bir kere yardımcı olan bir r10 Esnafıdır, ADAMDIR, ABİDİR, bunlar bir kişi için en önemli elementlerdir benim için en azından.

  Yaptığı işten çıkarttığım gözlemler : İlk olarak bana sitemi satmamam konusunda öğüt verdi, Zira satmayı düşündüğüm bir sitemdi Bunun için ilk olarak Teşekkür etmek istiyorum, Daha sonra Çalışmaları satın aldım Bana sonrasında Hediye ettiği bir çalışma daha oldu onun içinde Teşekkür ediyorum.
  Neyse nihayetinde Çalışmalar yapıldı, Raporlar öylesine detaylı geldi ki, Ben üşendim hepsine açıp bakmaya Ben böylesine güzel bir raporlama görmedim desem sanırım yeridir. Bazı arkadaşlar gibi bütün Çalışmayı Bir adet "TXT" dosyasına döküp vermiyor.
  İlk hafta Sitemin kılcal damarlarında bir hareketlenme, Görüşlerde Blurlaşma ve Göz bebeklerinde büyüme gözlemledim, SIRALAMAYA ETKİSİ olmaya başlamıştı, 2.HAFTA Hücresel olarak yenilenmeyi gözlemledim, Eski konularım'ı google 4-5 sıra üstte taşıyarak 1-2 sıralara almıştı Daha sonra hite baktım, Normalde 7-8 K arası ilerleyen hitim 10-11 K gibi yüksek sayılabilecek durumlara geldi.. ÖZETLEMEK GEREKİRSE;

  ÖZET
  1- Sıralamaya %90-100 Etkisi oldu
  2- Eski konularımı google üstlere taşıdı
  3- 1.gün 1 Sıra 2 gün 100.sıra derdimden kurtardı
  4- Bu adam ile çalıştığım için MUTLUYUM neden mi? İş değilde bir abim oldu işte!


  RealOne adlı üyeden alıntı
  Hayatımda gördüğüm ticaret ahlakının kralına sahip nadir insanalardan birisidir kendisi. Bu insanla anlaşamayan iş yaptrıp olumsuz şeyler diyen kişi kendisinde sorun aramalı. Bugüne kadar 6. veya 7. çalışmam kendisiyle ve bunların hiçbirisinden mutsuz ayrılmadım herkes işini bu adam kadar düzgün yapmış olsa ülkede ticaretle ilgili yaşanan sorunların hiçbirisi kalmaz kemalsunalizle.biz adlı web sitem için kendisine çalışma yaptırdım (Bu sadece 1 tanesi) Ve akşam çalışma yapıladı abartmıyorum sabah istatistiklere baktığımda şok oldum bir çalışma bukadar hızlı etkisini gösterebilir o siteye arkadaşımızdan başka hiçbir şekilde çalışma yapılmadı ve site coşmaya başladı 1 hafta sonra o siteyi 2.700 Tl ye siterobottan alıcı buldum ve sattım. Diğer yaptırdığım çalışmalarda aynı şekilde meyvelerini verdi kendisi muhteşem bir insan şiddetle tavsiye ederim herkesin çalışması gerek bu adam bir harika.

  Ek olarak : Platin paket çalışması başlatıldı ödeme eft olarak yapıldı rapor bekleniyor bir sonraki çalışmalarımda yine bu adamla olacaktır bu admın üstüne bu işi yapacak adam tanımam.

  Ek Olarak: Kendisi herzaman belirttiğim gibi ve bundan sonrada belirteceğim gibi işinin erbabı sözünün eri bir insan rapor teslim alındı ve muhteşem sonuçların çıkacağına adım gibi eminim daha önceden yapılan çalışmalarda bunları fördüğüm gibi bundada föreceğim. Konuyla ilgili çalışma yapttırmak isteyen arkadaşlara kesinlikle herkes gibi bende kefilim çalışılması gereken müthiş insan saygılarımı sunar başarılarının devamını dilerim.


  WS ;

  power.34 adlı üyeden alıntı
  Öncelikle merhaba herkese
  newyork isimli arkadaşla 45 gün önce yaptığımız anlaşma öncesi googleda aramalarda düşen sitemi 45 günde gerçekten aramalarda 1. sayfa 1. sırada
  diğer kelimelerimde 2. yada 3. sıradayım ve çok memnunum
  kelime rekabeti yüksek olmasına rağmen muazzam verim aldım platin paketi öneririm.
  inanmayan pm atsın ispatlarım.
  sawas_07 adlı üyeden alıntı
  3 günlük ön bilgilendirme. rapor aldıktan sonra:

  anahtar kelime 1 1.sayfa 5 ve 6. sıralarda (2 linkim çıkıyor)

  anahtar kelime 2 2.ci sayfa 1.sırada ve bir tanede 8. sayfa 2.sırada linkim çıkıyor.


  siteme şuan için 2-3 tekil hit var öyle deli gibi bir giriş yok. ama artabilirde.

  ben bukadar etkili ve hızlı, sıralamada yer alacağımı hiç sanmıyordum. ama bugün daha 3. günü ve bu sıralamalarda yer aldıysam 1.syafa 1. sırada yer almamam söz konusu olmaz diye düşünüyorum. tabiki bu durumu sürekli benimde bir şekilde düşmemek için beslemem gerekli.

  sana tekrar teşekkürler hocam. diğer sitelerim içinde mutlaka çalışma yaptırılacak sana.

  hayırlı işler.
  caliente adlı üyeden alıntı
  Rapor alındı, mükemmel bir çalışma çıkarmış. Emeğine sağlık.

  İlk 500 de olmayan kelimelerde direkt 2-3. sayfadan giriş sağladı site, bakalım ilerisi için neler göreceğiz

  recepasann adlı üyeden alıntı
  8. Gün rapor teslim alındı. Şuan istediğimiz kelimede 1. sıraya yerleştik, bununla beraber gelen saldırılar da cabası Hizmetin hakkını fazlasıyla vermektedir. En kısa sürede yeni kelimeler ile tekrar çalışmak istiyoruz.

  youseo adlı üyeden alıntı
  Raporlama alındı, çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.
  Kontrol sağladım çöp domain yok içerisinde bu beni fazlası ile memnun etti, bir kaç hafta sonra yeni bir site ile çalımalara devam edeceğim.

  alisahanyalcin adlı üyeden alıntı
  kısa süre önce paket satın almıştım kendi kelimemde sitem sıralama da bile yoktu şuan kontrol ettiğim zaman 5. sayfa da çıkıyorum
  bazı arkadaşlarımda 4. sayfa da gördüğünü belirtti çok teşekkürler tekrardan paket almayı düşünüyorum

  hasansengun adlı üyeden alıntı
  Merhaba,

  Arkadaşlar sizlere sonuç paylaşımı yapmak istiyorum.
  İlk 10 sayfada olmayan XYZ domainim için Gold Paket çalışması yaptırmıştım. Aradan geçen süre içerisinde düzenli olarak kaliteli makale içeriği girmeye devam ettim. Şuan çok güçlü olan gıda sektöründeki anahtar kelimede artık ilk sayfadayım hem de xyz domain ile. ( Google Adsense başvurumda onaylandı.)
  Bu kadar kısa süre içerisinde sitemi ilk sayfaya taşımanız beni gerçekten şaşırttı.
  Her şey için teşekkür ederim.
  İyi Çalışmalar.

  Burti adlı üyeden alıntı
  Sipariş geçtik bakalım bakalım

  Kajmeroloji adlı üyeden alıntı
  Platin paket için ödeme yapıldı.
  Not : 3 ay kadar önce aldığım paketten aşırı memnunum, hala ilk 2 deyim. İşini temiz ve kalıcı yapıyor ellerine sağlık.
  Metsun adlı üyeden alıntı
  6 site için verdiğim full paket ve gold paket siparişlerinin raporunu, söz verdiğinden daha kısa sürede teslim etti. Ayrıca ekstra hediyeler de eklemiş. Hızlı hizmetin yanında kaliteli raporlama için de teşekkür ediyorum.

  Merttug adlı üyeden alıntı
  Ellerine kollarına sağlık , çok güzel bir çalışma yaptı.

  Çalışma 2 günde bile kendisini gösterdi.

  privatethedawn adlı üyeden alıntı
  kısa süre önce çalışma yaptık.
  kelime muazzam zordu ve helal olsun arama sonuçlarında yokken ilk sayfaya getirdi arkadaş.
  bravo diyorum.
  aynı çalışmanın devamını da sipariş ediyorum


  WebSupport adlı üyeden alıntı
  Raporu teslim aldım ve inceledim. inanın kendisi paketi hariç hediyelerle dolu bir çalışma yapmış. En son backlink çalışmamı 1 sene önce başka birine yaptırmıştım o günden bugüne kimseyle çalışmadım. Bazıları başına buyruk özensiz backlink çalışması yapar çoğu linkler açılmaz, ama bu temiz ve kaliteli çalışmayı överek referans olabilirim.

  Ücretine göre çok güvenilir bir rapor aldım. Kendisi ile bir tanışıklığım yoktur.

  Bol hitli günler dilerim. Tşk Ederim Yeniden.

  NOT: Ayrıca web sitem en son google güncellemesinden sonra anasayfamın indexi google 1. sayfada çıkmazdı.

  Biraz Önce bu yazımdan sonra kontrol ettim web sitem kendi kelimesinde ilk 4'te.

  Silver Pakette Çalışma Yapmıştık. Tşkler.  webtasarimcom adlı üyeden alıntı
  Rapor alındı.

  Biz daha 3. günde etkisini gördük. web tasarım kelimesinde googlede 10. sayfadan 6. sayfaya geldik.

  Diğer sitelerimiz içinde arkadaş ile çalışacağız.


  Lokum adlı üyeden alıntı
  Bugün Raporlamalar elime ulaştı. paranın hakkını fazlasıyla vermişler.
  Bu satıcı ile iş yapmak r10 daki en büyük olma sebebim bundan sonra.

  HELAL OLSUN, diyorum başkada sözüm yok. Çok Teşekkür Ederim..


  REeL13 adlı üyeden alıntı
  Bu arkadaşdan daha önce almıştım oldukca faydalı oldu. Şimdi diğer sitelerim için iki paket daha aldım. Oldukça faydalı çalışmalar tavsiye ederim.


  Gökçebilişim adlı üyeden alıntı
  rapor çok kısa sürede elime ulaştı çok acık ve detaylı bir raporlama ve rapor un kontrolünü sağladım linklerin hepsi çalışıyor yaptığı çalışma için teşekkür ederim arkadaşa ve Forumda seo çalışması yaptıracak arkadaşlara mutlaka çalışmanızı öneririm Arkadaş aldığı parayı ve Hak ediyor Helal para
  Not: 2ci paket Siparişi verildi


  kapidaodeme adlı üyeden alıntı
  Seo dedikleri bu olsa gerek, arkadaş gerçekten hızlı ve güzel bir iş çıkardı. En kısa sürede tekrar çalışma yapacağız. Teşekkürler

  Ozsoy05 adlı üyeden alıntı
  Kendisini henüz tanımıyorum ama inanılmaz derecede nazik insiyatifli birisi platin için ödeme geçtim ödeme konusunda esneklik sağladı Allah bir değil bin kez razı olsun.

  burakatre adlı üyeden alıntı
  bu kardeşim ile 2 ay önce çalışmıştım. Alexa yirmi dört bindeydi. 80 TL platin paketi satın aldım. amacım alexada düşüş sağlamak ve kelimede çıkmak idi. site yaşım 1,5 sene.
  www.ensuperhaber.com sitesi 1 ay içinde alexa müthiş düşüş sağlandı ve şuanda 4.555 sıradayım. Teşekkür ederim kendisine. herkese tavsiye ederim bir sitenin alt yapısını oluşturacak herşey mevcuttur


  gunluksayfa adlı üyeden alıntı
  platin paket raporunu aldım gercekten elinize yureğinize sağlık yaptığınız calısmadan cok hedye yapmıs tş ederim. inşallah herkes faydalanır.

  İlkerguzeller adlı üyeden alıntı
  İlk Raporlama alındı çalışma muazzam kaliteli ve hediyeler içinde ayrıca teşekkürler

  isiksusleme adlı üyeden alıntı
  eski çalışmamızda çok başarılı olduğunu gördüm
  ve biraz önce 5 adet sipariş verildi ödemesi yapıldı.

  ferhatsah adlı üyeden alıntı
  75 TL'lik paket alımı yapıp çok memnun kalmıştım.
  ingilizce site için yapabiliyormusunuz bu çalışmayı ve aynı sonucu verirmi?
  Adsense sorun olur mu?

  SerkanKLC adlı üyeden alıntı
  Raporları teslim aldım. Söylediklerinin dışında bir çok kaliteli çalışmada hediye olarak yapmış. Cömertliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Sitem çalışma yapıldığı kelime ile ilgili yükselişini ilerleyen zamanlarda yine bu konu altında belirteceğim.

  byhalo adlı üyeden alıntı
  Evet arkadaşlar çalışmanın sonuçları muhteşem. Siteme daha ürün eklememe rağmen (google indexim 150 civarında) seoda zorluğu 8 olan kelimemde 5. sayfaya yükseldim. Arkadaşa sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu çalışmaya + olarak bir adet .tk flash oyun sitesi açıp kelimem ile anasayfadan bir adet kendi siteme link verdim. Başkada bir çalışma yapmadım. Çalışmayı herkeze tavsiye ediyorum.


  Ersümer adlı üyeden alıntı
  Daha önce gold paket almıştım ve çok memnun kalmıştım. Çok kısa bir sürede etkisini gördüm.
  Arkadaş kesinlikle güvenilir ve işini sağlam ve kaliteli yapan biri.
  Şimdi de 40 C-Class Ip Tanıtım Paketi için anlaşılmış, ödeme yapılmıştır.

  Yine çok iyi bir çalışma olacağını düşünüyorum. Kendisine tekrar teşekkür ederim ...

  Not: Herkese gönül rahatlığı ile önerebilirim ...


  Webteyiz adlı üyeden alıntı
  Rapor teslim alındı bol hediyeli bir çalışma olmuş arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Faydasını göreceğime eminim...

  iSerhatY adlı üyeden alıntı
  Bol hediyeli platin paket raporu şahsıma detaylı ve düzenli biçimde sunulmuştur. Elinize sağlık  PBacklink adlı üyeden alıntı
  Profesyonellik ben burdayım diye bağırıyor adeta.Hayırlı işler  aykuts adlı üyeden alıntı
  arkadaş gerçekten çok ilgili çalışma yapıyor ve zamanında süprizleri cok olan kaliteli bir hizmet veriyor sıralamalara etkisi büyük sekilde fark etti.


  aykuts adlı üyeden alıntı
  bir kelimede çalışma yaptık şu an 20 sayfadan 3 sayfaya geldi platin paketini sipariş verdim bakalım sonuç ne olacak ödemesi akşama geçilecek  Agent adlı üyeden alıntı
  Newyork hocam sağolsun hit düşüşü yaşayan bir site için detaylı bir çalışma yaptı. Allah razı olsun on numara bir insan.


  Minimalite adlı üyeden alıntı
  Bugün raporlarımı teslim aldım gerçekten boyle raporlama yapan birini daha önce görmedim diğerleri gibi baştan salma yapmıyor çok detayli raporlama yapiyor gerçekten kendinisine teşekkür ederim bu konuda iyi iş çıkarmış.


  Yenile adlı üyeden alıntı
  Arkadaştan Sitemiz için Seo Desteği Aldık, Güzel iş Çıkarttı. Tavsiye Ederim


  blntplt adlı üyeden alıntı
  Arkadaş gününden önce raporları teslim etti, hızlı, kaliteli ve yine bol hediyeli bir çalışma olmuş. Teşekkür ederim. Emeğine sağlık Newyork...


  yusuf219 adlı üyeden alıntı
  Raporları biraz önce teslim aldım herşeyi fazlasıyla ve hediyeleriyle teslim etti. Son derece güvenilir ve sağlam birisidir..  ThePartizan adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla ilk defa çalışıyorum. İki anahtar kelime üzerinde çalıştık. Çalışma bitmeden Google'da etkili sonuçları görmeye başladım. Çalışmanızı rahatlıkla tavsiye edebilirim.
  TurKNike adlı üyeden alıntı
  Sitemi Açtığımdan Beri Sadece Newyork Arkadaşımla Çalışıyorum bana her konuda destek ve yardım ettiği gibi yaptığımız çalışmalar sonrasında nihayet sitem kelimesinde 1 inci sayfa ve 1. inci sıraya gelmiştir daha önceki çalışmada 7.inci sıraya kadar gelmiştik 2 inci çalışmayı yaptırdıktan kısa süre sonra 1 inci sırayı elde ettik. Kendisiyle Çalışmakla tereddüt etmeyin.

  Saygılarımla.

  RCT adlı üyeden alıntı
  3 Adet Paket Alındı . Raporlar Söylenen Zamanda Ulaştı. Kelimelerimde İlk 2 Günde 26.sıradan 19. sıra Ve İlk Yüzde Olmayan Kelimemde 58. Sıra Şimdilik.
  Yeni Sitelerimin İçin Yeni Paketler Alacağım . İşini Hakkıyla Yapan Bir Arkadaşımız İtrade Verirken Çok Memnunum İbaresi Aradım...
  worldwide adlı üyeden alıntı
  Arkadaş söylediğinden fazlasıyla bol hediyeli bir şekilde çalışma yapmıştır.Yapılan çalışmadan kesinlikle memnun kalınmıştır belirtilen anahtar kelimelerde yükselişler başlamıştır.Güvenilir işini dört dörtlük yapan bir arkadaş.
  tepenet adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla Silver paket çalışması yaptık. Yorum için biraz beklemeyi tercih ettim. Çalışma yaptığımız kelimede sitem google sıralamasında 500 site içersinde yoktu. Bir hafta gibi bir süre geçti. Şimdi 4. sayfaya kadar yükseldi. Teşekkür ederim Bakalım daha ne kadar yükselecek.

  TurKNike adlı üyeden alıntı
  yakın zamanda daha önce çalışma yaptığım sitem için bir çalışma daha yaptıracağım ve yeni acmayı düşündüğüm site içinde yaptıracagım acıkcası Newyork hocamdan kolay kolay şaşmam .. siteme çalışma öncesi Hitim 200-300 idi şuan ise 1500 Tekil ve her gün dahada artıyor alexa değerimde günlük 100-200 k düşüyor yaptığı işi hakkıyla yapıyor. Ayrıca sadece çalışmalara ücret alıyor yanında da muhabbet ve sohbeti ücretsiz

  kskboy adlı üyeden alıntı
  Gerçekten çok etkili 2 günde 4-5 sıra oynadım 1. sayfada teşekkürler tekrar uzun soluklu çalışmamız dileğiyle.

  kenansagiroglu adlı üyeden alıntı
  Arkadaşa ilgisinden dolayı bir kezde sizin huzurunuzda teşekkür ederim. Açık ve Net söylemek gerekirse, İlgisi işe başlamadan böyleyse, işinde başarılı olmaması imkansız. Emin ellerde sitemin daha iyi yerlere geldiğini göreceğime emin olduğum için çok mutluyum.
  Çalışma Sonrası;


  kenansagiroglu adlı üyeden alıntı
  Hani reklam falan diceksiniz belki ama şu kadarını söyliim, bu arkadaş aylık arama oranları çok yüksek olan bir anahtar kelimede 2. sayfaya getirdi sitemi, sitede anahtar kelimeye ait içerikte yok aslında, yeni site olduğu için çalışmalar devam etmekte. Allah razı olsun arkadaşım senden hakkını sonuna kadar verdiğini kanıtladın. Seninle sonuna kadar çalışılacaktır. Eyvallah.

  YNSKVN adlı üyeden alıntı
  Rapor teslim alındı, cok detaylı ve temiz bir çalışma yapmış. dönüşler süper teşekkür ederim

  ZipirPlus_ar adlı üyeden alıntı
  Şimdi diyeceğim o ki, Bütün bu işlemlerin dışında kendisi hakkında düşüncelerimi birazda olsa değiştirdiğimi belirtmek isterim, Şu varki ilk başta "Ulan bu adam havalının teki" demedim desem yalan söylemiş olurum, Hatta çalışmak bile istemedim sonra bazen tabularınızı yıkmanız gerekir bende öyle yaptım daha Sonra ekledim işte iş alımı gerçekleştirdik, Bir süre sonra benim için artık bir abiydi, Ciddi anlamda öyle yahu bir Adam bu kadarmı sevimli olur, Bu kadarmı tatlı dilli ve Bu kadar mı iyi niyetli olur. Düşününce iyi ki tanımışım diyorum, Zira Bu kadar Övgüye ben olsam BEDAVA çalışma yapardım ama bu yaptığı çalışmaları varya başka yerde bulamazsınız, Daha rapor teslim edilmeden (Çalışma devam ediyor ) Etkisini görüyorum bunu hissedebilirsiniz. Eğer iyi bir blogger iseniz. Sonrasında eklemek istediklerim o kadar çok olacak ki Ayrıntılı olarak dönüş yapacağım Ama bu aldığı ücretler GANİ GANİ HAKKIDIR. Teşekkür ederim Üstat.


  orchuns adlı üyeden alıntı
  Platin paket alındı ve işi zamanında teslim etti güvenilirdir. Pr 0 olan sitem 1 oldu şimdiden Teşekkürler...

  yusuf219 adlı üyeden alıntı
  Çalışma biteli 2 gün oluyor gözle görülür bir artış var çok teşekkür ederim.. Kesinlikle tavsiye ediyorum..

  webtasarimcom adlı üyeden alıntı
  10 adet site için çalışma yapıldı

  rapor alındı

  çok başarılı arkadaş
  bysca adlı üyeden alıntı
  İşine özen gösteren değerli bir arkadaş, kaliteli çalışma + benim için en önemlisi zamanında teslim ve güzel raporlama teşekkürler.

  mucoco adlı üyeden alıntı
  "Gold + Blogspot" için anlaşılmış,

  Arkadaş söylediğinden fazlasıyla bol hediyeli bir şekilde çalışma yapmıştır.Yapılan çalışmadan kesinlikle memnun kalınmıştır.

  DcTurk adlı üyeden alıntı
  Arkadaş bir gün içerisinde raporu sundu. Ekstra çalışma bile yaptı. Kendisine teşekkür ederim. Eminim yaptığı çalışma ilerleyen günlerde siteye de yansıyacaktır

  controlbilisim adlı üyeden alıntı
  Az önce hiç beklemediğim sürpriz bir pm aldım.Arkadaştan hiç bir talebimiz olmamasına rağmen cumartesi hediyesi olarak dizin ekleme ve toplist hizmeti sağlamış bize.Eline sağlık diyorum,bu devirde böyle şey kaldımı? Teşekkür ederiz tekrar çok mutlu olduk


  berkan_33 adlı üyeden alıntı
  İşi Başarı ile Teslim Aldım ...
  Arkadaşa Gözü Kapalı Kefilim ..
  İşini son derece titizlikle ve özenle yapmaktadır.
  Kesinlikle Güvenilir ve ilgili ..
  Teşekkür Ederim
  Ayrıca Extra Bir çok hizmette aldım

  İyi Çalışmalar Dilerim

  Çalışma Sonucu;


  berkan_33 adlı üyeden alıntı
  Çalışma yapılalı 3 gün oldu sitemde gözle görülür ciddi bir artış söz konusu

  Muz adlı üyeden alıntı
  Sagolsun arkadas isinde bir numara cok ilgili biri verdigim para Helali hos olsun. isi bitirip raporu teslim etti gercekten tavsiye ederim..

  medevil adlı üyeden alıntı
  Çalışma bitti, gerçekten çok ilgili bir arkadaş. Ellerine sağlık teşekkür ediyorum. Ayrıca herkesin söylediği gibi hediyeleride cabası. Kimseyi hediyesiz göndermiyor anladığım kadarıyla Umarım yine çalışma fırsatı buluruz.


  EnesVural adlı üyeden alıntı
  Süper Çalışma Bundan Sonra Her Zaman Sizinle Çalışacağım


  ugurugurcan adlı üyeden alıntı
  Dönüşler harika oldu gerçekten bu arkadaş emeğinin hakkını veriyor

  blntplt adlı üyeden alıntı
  Arkadaş taahhüt ettiği tarihten önce işi bitirip, hediyeleri ile birlikte detaylı raporu teslim etmiştir. Titiz çalıştığı bariz ortada. Teşekkür ederim.


  turkstar adlı üyeden alıntı
  arkadaş güvenilir biridir tavsiyemdir..


  r1mec adlı üyeden alıntı
  Raporu aldım arkadaşın çok düzenli bir çalışma sistemi var. Tebrik ediyorum ve başarılarının devamını dilerim.

  TurkHosted adlı üyeden alıntı
  2 adet rapor teslim alındı, güzel özverili bir çalışma olmuş. Newyork'a teşekkürler.

  Fadeex adlı üyeden alıntı
  Teşekkürler başarılı bır çalışma olmuş emeğinize sağlık..

  FatihSERT adlı üyeden alıntı
  paket alındı.raporuda aldım.
  ilgili bir arkadaşımız teşekkür ederim.


  Galder adlı üyeden alıntı
  Rapor alınmıştır güzel çalışma tşkl  Megabytes adlı üyeden alıntı
  raporumu aldım arkadaş çok ilgili ve bu işi iyi biliyor.


  dogaatac adlı üyeden alıntı
  çalışma yapılmıştır .
  detaylı rapor az önce elime geldi.

  4-4 lük çalışma.herkese öneririm.

  2. Çalışma
  boluwebtasarim adlı üyeden alıntı
  bu adam fena beyler herkez gözü kapalı çalışabilir yeni açtığım bir site için çalıştım ve insan olarak iyi ve iş olrak mükemmel çalışıyor.

  açtığım site daha 1 ay olmadan ilk açtığımda alexa sıralaması 24.xxx.xxx'den şuan 5.xxx.xxx sıralarına düştü index olarakta harika index almaya başladı açıkcası ilk başlarda daha 600-700 index varken şuan 2800-3000 index arasında he bide unutmadan index hzı 9 saatten daha aşağıya düştü gerisini siz düşünün tşk ederim

  Mecruh adlı üyeden alıntı
  Raporlar ulaştı. Haftalık çalışma ile devam edeceğiz
  Teşekkürler...


  werthamon adlı üyeden alıntı
  Wiki backlink hizmeti satın alınmıştır..bu arkadas inanılmaz işler yapıyor çok hızlı bir şekilde raporu teslim aldım..tşklerimi iletiyorum.umarım birlikte daha çok işler yaparız..kolay gelsin..
  hakantopuzoglu adlı üyeden alıntı
  Çok hızlı ve kaliteli bir hizmet aldığım için memnunum. Çalışmaya devam edeceğim.

  Baglumfrm adlı üyeden alıntı
  Teşekkür ederim raporları aldım ALLAH razı olsun güzel çalışma  iSoTurK adlı üyeden alıntı
  işiniz açık ve bol olsun hocam

  hizmet alınmış çok güzel hitmet veriyor ve ziyaretçi defterlerinin olduğu siteler kaliteli sitelerdir önerilir.


  onrckr adlı üyeden alıntı
  Rapor teslim alındı , hızlı ve güvenilir bir arkadaş.  Myilmaz adlı üyeden alıntı
  Çalışma yaptırıldı.teşekkürler.  SeoZe adlı üyeden alıntı
  çalşma siparişi verildikten sonra çok kısa bir sürede raporlar teslim alındı arkadaşımız hızlı ve düzgün iş çıkardı extra çalışma yapıp yollamış saolsun tavsiye ediyorum.


  NAVIGATOR adlı üyeden alıntı
  Çalışma yaptırdım. İlgili bir arkadaş. Teşekkürler...


  frx1 adlı üyeden alıntı
  ilgili bir arkadas kisa surede calismayi teslim ediyor.


  Eyce adlı üyeden alıntı
  Raporu teslim aldım. Önemli ve Hit'i yüksek sitelere yapmış olması beni sevindirdi.
  İşini iyi yapan biri oldugu kesin.
  Teşekkürler.


  Mehtix adlı üyeden alıntı
  güvenilir bir arkadaş aynı zamanda çokta yardımcı oluyor kesinlikle tavsiye ederim..


  2. Çalışma
  Mehtix adlı üyeden alıntı
  çalışma yaptırıldı hızlı bi arkdaş gayette ilgili

  Çalışma Sonucu ;


  Mehtix adlı üyeden alıntı
  arkadaşın çalışması sayesinde alexram 24mden 10m ye düştü teşekkürler  AsmA adlı üyeden alıntı
  Hayırlı Satışlar Hocam. Kendisi İlgili Bir Arkadaştır.


  bambo adlı üyeden alıntı
  İşi zamanında yapan, işin hakkını veren bir arkadaşımız. Teşekkürler.  boluwebtasarim adlı üyeden alıntı
  iş tamamlanmıştır ve eskisi ilk saniyelerden anlaşılmıştır çok iyi güvenilir ve temiz iş yapan birisidir teşekkür ederim...


  krake adlı üyeden alıntı
  Hızlı ve kaliteli çalışma için tşk ederim.  dincerecevit adlı üyeden alıntı
  Hayırlı satışlar, ilgili, iyi ve dürüst bir arkadaştır.  Tektufek adlı üyeden alıntı
  Arkadaşa çalışma siparişi verildikten hemen sonra çok kısa bir sürede raporlar teslim alındı arkadaşımız hızlı ve düzgün iş çıkardı herkese tavsiye ediyorum.

  privatethedawn adlı üyeden alıntı
  1 adet platin paket, 1 adet te blog çalışması sipariş edildi ve ödeme garanti bankası ile havale yapıldı. daha önce de arkadaş ile 7-8 çalışma yaptık çok faydalı oldu.
  teşekkürler

  mucoco adlı üyeden alıntı
  Platin paket çalışması teslim alındı bu sanırım 4. çalışmamız, bu seferki ultra hediyeli teşekkür ederim.


  ugurugurcan adlı üyeden alıntı
  Platin paket alınmıştır dönüşler güzel herzaman çalışıyorum arkadaşla.

  ahmetos adlı üyeden alıntı
  Platin paket eksiksiz ve üstüne bol çok bol hediyeli olarak yapılmıştır.
  Raporlar detaylı ve kontrol edilmiştir.

  Sizinle yine çalışacağım. Şimdiden iyi bayramlar, hayırlı işler.
  Elinize sağlık.


  CoRcH adlı üyeden alıntı
  Paketleriniz cok genismis hocam. Butun sosyal backlink hizmetleri mevcut.
  Hayırlı işler.


  Fadeex adlı üyeden alıntı
  Bir site ıçın çalışma yaptırılmıştır ılgılı ve yardım sever arkadaş tesekkurler


  cnrmedya adlı üyeden alıntı
  Arkadaşa teşekkürler güzel çalışmalar cıkartıyor, arkadaşla çalışmaya devam edicez


  sitenianlat adlı üyeden alıntı
  Bi konudaki mağduriyet sonucu arkadaş yardım etti. Çalışma yaptırıldı. çook teşekkürler.


  KR@LKSK adlı üyeden alıntı
  Daha önce kendisiyle çalışmıştık. Şimdi de kendisi hediye çalışma yaptı üstelik benim talebim olmamasına rağmen

  Tekrar teşekkür ediyorum


  Dio adlı üyeden alıntı
  Raporlar alındı. Sonuç herşey söylendiği gibi temiz işçilik. Güvenilir.

  Magic adlı üyeden alıntı
  raporlar teslim alındı, teşekkürler


  kenansagiroglu adlı üyeden alıntı
  Arkadaş Raporlarını teslim etmiş olup, ciddi emeğinin karşılığını vermiştir. Teşekkür ediyorum sürekli çalışılacağını bildirir. Başarılar dilerim.
  tasarimmarket adlı üyeden alıntı
  Rapor alınmıştır. Arkadaş çok tatlı sevimli iyi bir arkadaştır. güvenle iş verebilirsiniz.  controlbilisim adlı üyeden alıntı
  Rapor Teslim alındı,incelendi,arkadaş anlaştığımızdan tam olarak %25 fazla iş yapmış,eline,emeğine,yüreğine sağlık başarılarının devamını dilerim,senin gibiler bu piyasada herzaman dimdik ayakta durur.Tekrar teşekkürler.Diğer işlerimizde görüşmek üzere....  muhammedislam adlı üyeden alıntı
  gold paket alındı, güzel çalışma çıkardı


  Doc.Deniz adlı üyeden alıntı
  İşi 1 günde halletti, çok hızlı bir arkadaş. Umarım faydalı olur teşekkürler.


  draligus adlı üyeden alıntı
  Özetle tekrar çalışmayı planlıyorum..

  Çalışma Sonucu;


  draligus adlı üyeden alıntı
  popüler bir kelimede 2 gün içinde 8. sayfadan 5. sayfaya çıktım.


  gumba adlı üyeden alıntı
  Arkadaşa çalışma siparişi verildikten hemen sonra çok kısa bir sürede raporlar teslim alındı arkadaşımız hızlı ve düzgün iş çıkardı herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca kendisi istedigmizden fazlasını vererek eklemeler ve + hizmetler verdi tşkrler

  mfe34 adlı üyeden alıntı
  Newyork;Raporlar Teslim Edilmiştir, Kelimelerde iyi yerlerdesiniz, Umarım Kalıcı Halde Durur, İyi Günler Dilerim.

  Çalışma iyi bir şekilde tamamlanmıştır , arkadaş başda ne söz verdiyse sonrada onu yerine getirmiştir , esnaflığı için teşekkürler.

  Xnbia adlı üyeden alıntı
  Gold paket raporu alındı, çok detaylı ve arkadaş çok ilgili kesinlikle tavsiye ederim.

  acelemvar adlı üyeden alıntı
  Newyork arkadaşımız raporlarımı söz verdiği tarihten önce teslim etmiştir. Açıkçası raporları bu kadar kısa sürede alacağımı tahmin etmiyordum. Bu kadar kısa sürede yaptığı kaliteli ve ekstra çalışmadan dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

  extraloob adlı üyeden alıntı
  2 günde işi teslim etti bakalım dönüşü nasıl olacak, arkadaş güvenilirdir başarıalr dilerim.
  TUGR4 adlı üyeden alıntı
  özenli titiz ilgili uygun bilgili nazik dah ne olsun teşekkürler çalışma raporları elime ulaştı çıkarımım budur. Tekrar çalışacağız hayırlı işler.

  izmirfm adlı üyeden alıntı
  2 site için çalışma yaptırılımıştır. Klaiteli bir raporlama ve çalışma olmuş. Teşekkürler

  webtasarimcom adlı üyeden alıntı
  1 Adet alınmıştır.

  Arkadaş çalışmalarında çok başarılı olduğu için BEKLENİYOR cümlesini kullanmıyoruz bile. Çalışmalara başarılı olarak bakıyoruz

  Teşekkürler

  noname52 adlı üyeden alıntı
  rapor teslim alındı hızlı ve sorumlu bir arkadaş teşekkür ederiz..
  HLMEKZ adlı üyeden alıntı
  Platin paket çalışması yaptırıldı.Sonuna kadar emek harcayan en ufak bi sıkıntıda yardımcı olan değerli bir arkadaş şüpheniz olmasın bol kazançlar.
  sebe adlı üyeden alıntı
  Bir adet oyun sitem için görüşüldü. Sağolsun arkadaş her sorumuza üşenmeden cevap veriyor ve gereken ilgiyi fazlasıyla gösteriyor. Böyle insanlarla gerek iş yapmak, gerekse tanışmak gerçekten güzel.
  TeXaS adlı üyeden alıntı
  Rapor teslim alındı , ayrıntılı ve güzel bir çalışma gerçekleştirmiş kendisine teşekkür ederim

  KingBoatman adlı üyeden alıntı
  işini çok iyi yapan ve işin arkasında duran bir arkadaşımız ben tebrik ediyorum.

  bir çok insan al parayı bak keyfine der ama sen öyle degilsin.

  medevil adlı üyeden alıntı
  Çalışma bitti, gerçekten çok ilgili bir arkadaş. Ellerine sağlık teşekkür ediyorum. Ayrıca herkesin söylediği gibi hediyeleride cabası. Kimseyi hediyesiz göndermiyor anladığım kadarıyla Umarım yine çalışma fırsatı buluruz.


  Herkese Bol Kazançlar, Bol Hitler...
  Müşterimizin Güzel Dilekleri için Sonsuz Teşekkürler...

 • 10-10-2012, 03:01:12
  #3
  Bazı Arkadaşlar 2018 ve 2019 Yılı REFERANS ları sormaktalar.

  Bu Mesaj Altında Birkaç Örnek Referanslar Gösteriyorum

  Buyrun;
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------  --------------------------------------------------------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------


 • 10-10-2012, 15:27:45
  #4
  Güvenilir Arkadaştır. İşi Saglam Yapıyor. Hayırlı işler.
 • 10-10-2012, 16:54:07
  #5
  Dio adlı üyeden alıntı
  Ödeme Yapıldı PM Atıldı.
  Raporunuz Tamamlanmış Olup, Teslim Edilmiştir.

  Bol Hitli ve Bol Kazançlı Günler.
 • 10-10-2012, 17:15:30
  #7
  Eyce adlı üyeden alıntı
  Güvenilir Arkadaştır. İşi Saglam Yapıyor. Hayırlı işler.
  Saolun Efendim, Sizde öylesiniz.


  AsmA adlı üyeden alıntı
  Hayırlı Satışlar Hocam. Kendisi İlgili Bir Arkadaştır.
  Teşekkürler Efendim, Yardımım Dokundu ise Ne Mutlu Bana.
 • 10-10-2012, 21:26:23
  #8
  deathles adlı üyeden alıntı
  konuya pm gönderildi..
  Dönüş yapıldı.
 • 11-10-2012, 01:29:09
  #9
  Raporlar alındı. Sonuç herşey söylendiği gibi temiz işçilik. Güvenilir.