Selamlar arkadaşlar, yanıma 2 tane arkadaş aldım onlara iş öğretiyorum hem de harçlıklarını çıkartıyorlar ( 14-15 yaşında ). Bu hafta bana yüzlerce firma rehberi listesi çıkartacaklar ama çalışan listeleri bulmak için kayıt yapmamız lazım.
Bizde düşündük ki bunu yaparken forumdan 3 kişinin de firmasını eklesin hem de para kazansınlar. Firma rehberlerinde bir sınırlama yok bulabildikleri kadar bulup, eklenenlere ekleyecekler. Belki de 500-1000 adet net sayı yok.
Raporlama yapılacak, giriş mailleri ve şifreleri sizlere verilecek. Sadece üyelikli firma rehberlerine değil haber sitelerinde ki rehberlere de girecekler.

Sık Sorulan Sorular:
  • Yüksek Sayıda Girmek Siteye Zarar Verir mi?
    Ben yıllardır kurumsal firmalara hizmet veriyorum, bir hafta da 500+ girdiğimde oldu hiçbiri zarar görmedi. Çünkü bugün 500 tane girilmesi demek hepsinin aynı anda index alması demek değildir. Bazı rehberler 1-3 hafta da onaylıyor.
  • Ne Gibi Faydaları Var?
    Direk çıplak url olarak eklendiği için domain değerlerinin yükselmesine ve seo anlamında site sıralamanızın spamsız yükselmesine olanak sağlıyor.
Kendim bu uygulamayı çok yaptım ve kaliteli bir şekilde yükseliş sağladım bu yüzden gönlünüz rahat olsun. Zarar görebileceğiniz bir işi kesinlikle uygulayıp üyeliğimi riske atmam. Normal şartlarda 50-60 firma rehberini 75-150 TL arasında yapmaktadır. Biz bu çalışmayı sadece 3 kişiye, 2 haftalık süreç içerisinde bitecek şekilde

150 TL'YE YAPIYORUZ
Kalan Stok: 2