En uygun fiyata kendinize ait paravan bloglar ile yükselişe geçmeye hazır olun!

Paravan blog & site ağınızı kuralım, ana sitenizi beslemeye başlayın.

Paravan Blog Nedir?
Alıntı
İnternet sitenizin hedeflediği anahtar kelime grubu için oluşturulan ve sadece o anahtar kelime grubunu urlsi, içeriği, başlıkları ve fotoğraflarıyla hedefleyen ücretsiz uzantılı blog sitesidir.
Paravan Site Nedir?
Alıntı
Paravan site, bilindiğinin aksine sadece bedava subdomain sitelerinde blog kurularak link çıkışı yapılan site veya siteler değildir. Paravan site kurulum amacı itibarı ile başka bir siteye hizmet eden sitelere denir. Bu bedava bir platformda olabilir ücretli bir platformda olabilir.
WordPress, Blogcu, Blogspot, Blogger, Simple Site, weebly, Webflow, Yola, Strikingly, wix.com, Website, Doodlekit, Carrd gibi subdomain sitelerinden oluşturma sağlanır. Sitelerin backlinklerini artırmak için kullanıldığı gibi sitelerin tanıtımını, bilinirliğini arttırmak içinde kullanılan bir yöntemdir. Kurulum amcına uygun olarak hizmet verdiği siteye link çıkışı yapılarak Ana Sitenin otoritesi arttıralarak trafik arttırması sağlanır.
Neden Paravan Blog Tercih Etmelisiniz?
Alıntı
Sadece sizin sitelerinize link çıkışı olur. (Tanıtım yazısı aldığınızda rakiplerinizde aynı yerden tanıtım yazısı alabiliyor ve aranızda ki fark azalıyor)
Kaliteli backlinklere en risksiz şekilde sahip olursunuz.
Kendi sektörünüze ait sitelerden bağlantı aldığınız için sıralamada yükselmeniz daha kolay olur.

Fiyat Tablosu
  • 3 Adet Paravan Blog
  • Her Bir Site İçin 5 Adet İçerik
  • Ömür Boyu Ücretsiz Destek
= 300 TL


Çalışma sonrasında paravan blogları nasıl yöneteceğiniz, neler yapacağınız, nasıl kısa sürede etkili bir SEO çalışması yapabileceğinize dair özel pdf dosyamızı sizinle paylaşacağız.


Daha fazla bilgi almak veya konu hakkında sohbet etmek için pm yoluyla iletişime geçebilirsiniz.