[ Wordpress SEO Expert ] Gelirsiz, Hitsiz Sitelerinizi Canlandıralım , SİTELERİNİZ YÜKSELSİN. - R10.net
 • 01-01-2017, 04:30:18
  #1
  WORDPRESS SEO EXPERT / Daha fazla kazanmanız mümkün.

  Gelirsiz ve hitsiz sitelerinizi canlandırmak istiyorsanız wordpress seo expert çalışması tamda size göre. Peki ama neden ?Hemen açıklayalım;

  * 750 den fazla siteye wordpress seo çalışması yaptık.
  * 12 Yıldır forumdayım güven konusunda sıkıntı yaşamazsınız.Ayrıca kurumsal üyeyiz.
  * Wordpress ve adsense üzerien çok tecrübe kazandık ( Tecrübe en büyük sermayedir zaten )
  * Herkesin erişebileceği fiyattan hizmet veriyoruz (2 paket sigara parasına hemde )
  * Forum üzerinden ( pm ) veya whatsap üzerinden sınırsız destek imkanı veriyorum.
  * Ücretsiz Adsense reklam yerleşimçalışması yapıyoruz.
  * Sizler için yol haritası hazırlıyoruz.


  Peki Neler Yapıyoruz Hemen Bakalım ;

  1 - SEKTÖR VE WEB SİTESİ GENEL ANALİZ ÇALIŞMASI:

  Öncelikle bu konu önemli. Moda sitesi ile sağlık sitesine aynı çalışma yapılmaz. Her sektörün veya içeriğin dinamikleri farklıdır. O yüzden çalışma öncesi çalışma yapılan web sitesinin genel durumu ve sektörü analiz edilir. Ona göre bir yol haritası hazırlanır ve çalışma yapılır.

  2 - WORDPRESS OPTİMİZASYON ÇALIŞMASI:

  Şuan yayında olan ancak gerekli ayarları doğru yapılmamış binlerce web sitesi söz konusu. Bir çok arkadaşımız bunlara dikkat etmiyor. Belkide en büyük hatanız buradadır. Biz yanlış yapılan yada eksik kalan wordpress ayarlarını düzenliyoruz.Bunlar nelerdir ? Title , description , Media ayarları , permalink bağlantıları , ping servisleri , htaccess gibi bir çokayar söz konusu.

  3- GEREKLİ EKLENTİLER VE AYARLARI:

  Bu kısımda çok önemli. Hani bir tabir vardır çirkin kadın yoktur makyajsız kadın vardır şeklinde. Aslında bu bizim içinde geçerli. Wordpress alt yapılı sitemizden eklentiler sayesinde yüksek hitlere ve gelirlere ulaşmamız mümkün. Bunun yanında gereksiz eklentiler dende kurtulmak gerekli kesinlikle. Siteniz için en uygun ve ihtiyaç duyulan eklentileri kuruyor , gereksiz sorgu sayısını yükselten sitenin sırtına yük olan eklentileri de devre dışı bırakıyoruz.

  4- SOSYAL MEDYA ÇALIŞMALARI VE DETAYLAR:
  Artık devir sosyal medya devri. Bu tarz nimetlerden yararlanmaz ise sadece google indexleri üzerinden tekil ziyaretçi kazanmaya çalışma sizi zorlar ve zamanınızı alır. Ancak sosyal medya gibi büyük bir pastadan kendinize dilim almanız halinde, yükselişiniz basamakları 3'er şekilde çıkmanız anlamına gelir. Sosyal medya hesaplarınızı açıyoruz , profillerini oluşturup sitemize entegre hale getiriyoruz. Tüm hesaplar site devir edilir.

  5- PARAVAN BLOGLAR VE ÇALIŞMALARI:

  Olmazsa olmazlardan birine daha geldik. Paravan bloglar bir evin kolonları gibidir. Kolonu olmayan ev nasıl yıkılırsa paravansiz bir web sitesinin ömrüde çok uzun sayılmaz. Siteniz ile alakalı keyword domainler ile açılmış paravan bloglarınızı hazırlıyoruz. Yine siteniz ile paravanları entegre ediyoruz. Paravan blogların da tüm devri ve kontrolü müşterimize veriliyor.

  6- PROFESYONEL ADSENSE REKLAM YERLEŞİMİ.( ÜCRETSİZ ):

  Büyük harfler ile başlık attım.Çünkü yılların vermiş olduğu tecrübe ile hem mobil hemde deskop adsense reklam yerleşimini yapıyoruz. Bakın burası çok önemli.Sadece reklam yerleşimini 50-200 lira fiyat aralığında hizmet verenler var. Bizim çalışmamızda bu reklam yerleşimi fiyata dahildir. İnanılmaz bir kazanç elde ediyorsunuz bu 6. adımda.

  7- TEMİZ EDU BACKLİNK ÇALIŞMASI:

  Backlink en önemli husustur eğer sıralamada yükselmek istiyorsanız. Siteniz için özenle seçilmiş 10-20 adet aralığında edu balink çalışması raporunuzda ayrıca listelenir. Tüm edu backlinkler özgün içerikler ile elde edilir.

  8- FORUM TANITIMI ÇALIŞMASI :
  Edu backlink çalışması gibi backlink tabanlı çalışma olan forum tanıtımı siteniz için 5 farklı foruma açılan konulardan oluşur. Ana siteye yada dilerseniz alt sayfalarınıza bağlantı vererek çalışmanızı tamamlarız.Bu çalışmamızda ana rapordan hariç raporlanır.

  9- YOL HARİTASI ( TAVSİYELER İÇERİR ):

  Bu çalışmamızda sizin yaptığınız yanlışları yada eksik kalanları size söylüyoruz. Çalışma sonrası yapmanız gerekenleri izah ediyoruz. Uyulması gerekenler ve yapmamanız gerekenleri liste halinde sizlere sunuyoruz. Çok değerli bilgiler yer alır bu kısımda.

  10- RAPORLAMA VE DETAYLAR:

  İddaa ediyoruz bu çalışmamızın raporlaması forumda tektir. Anlaşılır ve sadece anlatımın yanı sıra göze hoş gelen listelemeler , anlatımlar , örneklemeler ile sizlere süper ötesi bir sunum yapıyoruz.(Pdf Formatında ) Raporlarımızı Google drive üzerinde yıllardır tutuğumuz gibi hazırda yedek olarak tutuyoruz. Olursa silinir veya kaybederseniz yeniden bize ulaşmanız halinde raporunuzu size tekrar gönderiyoruz.

  DİKKAT ÖNEMLİDİR .

  Bu kısmı çalışma yaptıracak arkadaşların okumasını rica ediyorum. Her çalışma %100 sonuç vermez.Garanitili yada sözleşmeli çalışmalarda bile bazen olumsuzluklar olmaktadır. Bizim çalışmamızda da keza bu durum geçerlidir. Biz yinede çalışmamıza güveniyoruz. Herhangi bir gelir veya hit garantisi vermesekte eğer raporda sunduğumuz tavsiyeleri web site sahibi uygularsa sonuçların çok daha verimli olacağını biliyoruz. Müşterimizden istediğimiz tek şey; çalışma sonrası sitesi ile ilgilenmesidir. İlgisiz kalan hiçbir web sitesi başarıyı asla yakalayamaz. Ayrıca yapılan çalışmada bir emek ve zaman harcanmaktadır.Bu yüzden ücret iadesi tamamlanmış çalışmalarda geçerli değildir.


  FİYAT VE ÖDEME BİLGİLERİ

  Çalışmamızın fiyatı yapılacak işlemlere bakıldığında gerçekten çok düşüktür. Amaç hem çok fazla kişinin yararlanması hemde bizim yeni ticaretler ile dostluklar kazanmamızdır. Fiyatımız sadece 60 liradır.

  Ödemeyi enpara hesabımıza yada cebe havale olarak alıyoruz.

  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  r10.net : PM
  Mail : fatihhhakbas @ gmail.com
  Skype: f.akbass


  Çalışma Teslim Süresi.

  Bu konuda büyük bir ilke imza atıyoruz. Çalışmalarımız 2 iş günü içinde teslim ediliyor.( Yoğunluk var ise 7 iş gününe kadar çıkabilir )


  Bir müşterimizden gelen yorum:


  REFERASNLAR ( GELİR VE HİT GÖRSELLERİ):

  12.06.2019 Tarihli sıcak referans


  12.06.2019 Tarihli sıcak referans 2  Wordpress deneyimlerimizi blogspota aktardık.  Türkçe Sitelerdir.  Bir müşterimizin sitesi 15 günlüktür geliri 1-2tl  SADECE 380 İNDEX İLE 600 HİTİ YAKALADIK.  İngilizce Niche blogspot çalışmasıdır site 14lüktür.
  İngilizce wordpress tabalı niche çalışmalarımız.  47 19 onay almadan işlem yapamyın.Sorumluluk kabul etmem.
 • 01-01-2017, 06:11:20
  #2
  Mesajım bulunsun, durumum musait oldugunda bir paket alabilirim.
  Satılık Jenerik,İsim,Sohbet,Projelik Domainler,Gittigidiyor,Vbulletin Lisanslar
 • 01-01-2017, 07:19:53
  #3
  Referans olabilirim

  Diger seo konularinda calismayi satin almis musterilerin yorumlarini okuyarak iş yapilir genelde.

  Ama adamin kendisi buyuk bir ref adsense ve google konusunda. Google siralamalarini ve adsenseyi alt ust etmis bir ustadimiz..

  Bu işin kurdu olmus birisidir.

  Bool kazanclar. Mutlu yillar.
 • 01-01-2017, 09:21:12
  #4
  TrusTy adlı üyeden alıntı
  Mesajım bulunsun, durumum musait oldugunda bir paket alabilirim.
  Meblada yardımcı olur ve her daim beklerim dost.

  medyamio adlı üyeden alıntı
  Referans olabilirim

  Diger seo konularinda calismayi satin almis musterilerin yorumlarini okuyarak iş yapilir genelde.

  Ama adamin kendisi buyuk bir ref adsense ve google konusunda. Google siralamalarini ve adsenseyi alt ust etmis bir ustadimiz..

  Bu işin kurdu olmus birisidir.

  Bool kazanclar. Mutlu yillar.
  Referansa ihtiyaç duymuyorum.Ayrıca teşekkür ederim dost güzel düşüncelerin için.

  2 sipariş alındı.
  47 19 onay almadan işlem yapamyın.Sorumluluk kabul etmem.
 • 01-01-2017, 21:53:25
  #7
  Avelox adlı üyeden alıntı
  hayırlı olsun fatih hocam iyi çalışmalar
  Teşekkür ederim dost.
  cleiner adlı üyeden alıntı
  Yaptığınız işlemlerin içinde; site hızlandırma çalışması yapıyor musunuz?
  Tabiki yapıyoruz.
  47 19 onay almadan işlem yapamyın.Sorumluluk kabul etmem.
 • 02-01-2017, 02:50:23
  #9
  Jackson adlı üyeden alıntı
  Detaylı özel mesaj alabilirmiyim
  Bilgilendirme yapıldı.
  47 19 onay almadan işlem yapamyın.Sorumluluk kabul etmem.