• 20-02-2020, 14:37:56
  #1
  25 Nisan 2022 itibariyle özel SEO projeleri ile devam edilecektir. Lütfen teklif almak için pm gönderiniz.


  Seo Paketleri , Seo Hizmeti , Seo Uzmanı , Kurumsal Seo Danışmanı , Google Seo , İlk Sayfa Garantili Seo , Yükselme Garantili Seo
  SMM PANEL SEO - İNSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN AL - İNSTAGRAM BEĞENİ SATIN AL - TİKTOK TAKİPÇİ SATIN AL GİBİ PAKET SATIŞ KELİMELERİNE ÖZEL SOSYAL MEDYA PAKET SATIŞ SEO ÇALIŞMALARI İÇİN REFERANSLI %100 GARANTİLİ SEO


  Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmetlerimiz Hakkında Detaylar
  Kurumsal seo konusunda verdiğim hizmetlerde amacım sizlerin projelerini üst sıralara taşımaktır. Öncelikli olarak belirtmek isterim ki ilk sayfa garantili seo hizmeti sağlarken amaç google ilk sayfa içerisindeki aranma hacmi pastasından pay alabilmektedir. Kaliteli seo çalışmalarının odağında yatan mantık iç seo kurgusunun düzenli bir şekilde yapılması ve dofollow backlink ile nofollow backlink oranlamasının kurgulanarak uygulanmasıdır.


  İlk sayfa garantili seo her ne kadar zor bir işlem olsa da bu noktada sizleri uzun vadeli çalışma planları ile karşılıyorum. Yurtdışı seo ve yerel seo konularındaki başarılarım ile de e ticaret seo ,paket satış seo , instagram seo , youtube seo , google haritalar yükseltme , google play uygulama yükseltme hizmetleri sağlıyorum.


  Özellikle Google Play Seo konusunda da özel çözümler sunarak google play uygulama indirme noktasında dönüşüm arttırıyorum. Google Play uygulama yükseltme konusundaki özel çözümlerle de uzun vadeli hizmet sunuyorum.


  İngilizce Seo / Almanca Seo / Fransızca Seo / Arapça Seo / Bulgarca Seo ve farklı dillerde kurumsal seo uzmanı ve kurumsal seo danışmanı olarak hizmet sunuyorum.

  Haber sitesi yükseltme , haber sitesi seo , haber sitesi trafik arttırma konularında da özel çözümler türetiyorum.
  1) Kısaca Ben Ne Yapıyorum?


  • İlk olarak sitenizi kapsamlı/detaylı bir şekilde analiz ediyorum ve hatalarınızı, eksiklerinizi gidermenizi sağlıyorum.
  • Başta internet hosting servis sağlayıcınız olmak üzere TEKNİK analiz sağlıyorum.
  • Çalışmalarınızın projelendirilmesini sağlıyorum.
  • Yapmış olduğum tüm çalışmaların ve sunduğum hizmetlerin legal olması, illegal bir hizmet/yöntem kullanılmaması her ay bir destek sunmamı sağlamaktadır.
  • Markalar ve kurumsal firmalar için "MARKA SAYGINLIĞI" oldukça önemlidir. Bu nedenle markanızın, firmanızın adı zedelenmeyecek şekilde tamamen doğru ve bilinçli bir şekilde çalışmalarımı yapıyorum.

  Kurumsal Seo yaptırmak isteyenlerin Pm ile iletişim adreslerini bana bildirmeleri rica olunur.


  Müşteriye göre muamele yapmıyoruz. Her müşteriye eşit ve verilen işe göre plan proje ve çalışmalarımızı yapıyoruz. Aceleci kişilerle değil uzun vadede başarıya inanlar ile iş yapılır.

  LÜTFEN DİKKAT!

  • Sitenizi verdiğiniz emekleri çöpe atabilecek çalışmalar yapmıyorum.
  • Kimsenin yaptığı çöp seo çalışmalardan sonra vasat durumdaki sitelerin işini yapmıyorum.
  • HACKLİNK ZARARLIDIR 20 -30 TL 100-200 TL GİBİ RAKAMLARA GERÇEK SEO DANIŞMANLIĞI YAPILMAZ BUNU BİLMENİZİ DE İSTİYORUM.
  • İŞ KONUSUNDA SEÇİCİYİM HERKES İLE ÇALIŞMIYORUM. YILLARCA DENEYİMLER NETİCESİNDE BU KARARI ALDIK.

   Kurumsal Hizmet ve Referanslarımız :
   • Hali hazırda şu an güncel 100 + aktif web sitesi referansımız bulunmaktadır.
   • Geçmişten günümüze sayısız firmaya hizmet verdim değişik sektörlerde tanınmış markalara seo desteği hizmeti sağladım.
   • Eğitim kurumlarına seo hizmeti verdim projelendirme yaptım .
   • Ünlü Özel Sağlık Kuruşları Şirketleri
   • Ünlü E ticaret Siteleri
  Farklı sektörlerden çok gelişmiş referanslar  Nelere Çözüm Sunuyorum ?


  Yüksek Adwords Maaliyetleri
  Fazlasıyla şişirilmiş spam çalışmalar
  Sürekli ertelenen işlemler
  Başarısız Süreçler
  İş Prensibi


  İşlerde kesinlikle 1 aya sıran şudur , 2 aya budur demiyorum. Sadece olabilecek en iyisini sağlıyorum.
  Aylık raporlama şeklinde ilerliyorum. Önemli detaylarda telefon desteği veriyorum.
  Raporlarımda sadece performansı sunuyorum . Kalem kalem açık rapor maalesef ki art niyetli sonuçlar doğuruyor. Bunu diğer meslektaşlarıma da öneririm.
  Hacklink kesinlikle kullanmadan iş yapmak önemlidir.  Ufuk36 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisiyle bir e ticaret sitemiz için anlaşma yaptık. Sağolsun her konuda yardımcı oluyor. Öncesinde hiç bir kelimede sıralamaya giremezken şuan bizimle alakasız kelimelerde bile sıralamaya girdik. Yakında uğraştığım başka bir projeyide hayata geçirebilirsem kendisiyle o site için de anlaşmayı planlıyorum. Siteleri kesinlikle emanet edebileceğiniz bir insan. Herkesin çalışmasını tavsiye ederim.
  UlasOdabas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Serkan beye bir yerel gazetenin internet sitesi için iç seo ve opt. işi verildi. ilk intiba olarak; anlayışlı sorunun ne olduğunu kavrayıp çözüm önerileri sunabilen birisidir. Çalışmalarını da aynı doğrultuda tamamlayacağını düşünmekteyim. Çalışma bittikten sonra sonuçları daha detaylı olarak belirteceğim.
  YavuzTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  @rootman; hocam ile bir müşterimizin seo'su için anlaşma sağladık daha saatler içerisinde ciddi etkilerini gördük, teşekkür ederiz tekrar çalışmak üzere.
  GWEB adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlgilenmediğim ve çok gerilere düşen bir sitemizi Serkan hocama emanet ettik.
  Şuanki gelişmeler çok olumlu yönde ilerliyor ve umutlanmamızı sağladı teşekkürler.
  dmr88 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam bundan aylar önce bir kampanya yapmıştı ve bana ücretsiz hizmet sağlamıştı. Kendisine bu fırsatla teşekkür ederim. Forum tanıtımları ve anahtar kelime çalışmalarıyla siteme katkıda bulundu. Hayırlı işler dilerim.
  cok_asi55 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşı geçen seneden beri sömürüyorum adeta. İşinin ustası. Hack seo değil, gerçek seo yapıyor. şuanda aktif olarak 3 sitem için çalışıyorum, toplamda 4 site için çalıştım. İlk 4 ay bir sitem için deneme yaptım, ilk 100de olmayan sitemi kelimesinde googleda tam 1. sıraya çıkardı, sonra, başka bir sitem ile çalışmaya başladık. Ana kelimede ilk sayfayı bırak sitemdeki çoğu kategoride beni ilk sıraya taşıdı. Tabi bir günde olmadı bu süreç, azimle, emekle basamak basamak. Sektörde Türkiye'nin en büyüklerinin olduğu google sıralamalarının arasına benide getirdi.


  İlk çalıştığım site için 4 ayda 1. sıraya getirdi dedim ya, o siteme bir daha seo yaptırmadım, hala 1. sırada, arada bi eskiden 1. sırada olan site beni geçip 1. oluyor, ben bazen 2 oluyorum, ama sonra tekrar 1e geri çıkıyor. Hatta 2 ay önce cloudflare ye eklemiştim sitemi, sonra dnsinde bir sorun çıkmış, ben bunu bir hafta sonra farkettim, sitelerimin google sıralamalarına can sıkıntısından bakarken baktım benim o site 2. sayfaya düşmüş, site çalışmıyor, kafamdan kaynar sular döküldü, hemen dnsleri düzelttim, site 1 ay sonra tekrar 1. sıraya geri döndü. Yani arkadaşın seosu tamamen doğal ve verimli olduğu için uzun süredir elini sürmediği halde site hala yerini koruyor., İçerikte girmiyorum siteye.  Son altı aydırda 2 site daha verdim arkadaşa, onlarda da çalışmalarını başarıyla yapıyor. Sitelerimden birisi ingilizce site. Toplamda 1,5 yılı aştı çalışma süremiz.


  Eline sağlık ustamın, tavsiye ederim.
  cok_asi55 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  geçen ay çalışmaya başladığım ingilizce sitemde google globalde arkadaş 2. sıraya taşıdı. Teşekkür ediyorum kendisine.


  gerçekten işin ehli. Bir de şu google zırp pırt saçma güncellemeler getirip sıramaları mahvetmese çok daha hızlı olacak bu işler.
  Noventa adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  @St3ch; ile uzun yıllardır yollarımız kesişiyor. Kendisi ile hem ortak projelerimiz oldu hem de birçok değerli müşterimi kendisine yönlendirdim. Bu zamana kadar beni hiç üzmedi, müşterilerimden hepsi olumlu dönüş yaptı mağçup olmadım sayesinde. Hayırlı işler dilerim

  3 HAFTADA ALINAN EFSANE SONUÇ


  • E-Ticaret Sektörü Referans
  • Eğitim Sektörü Referans

  Benzeri işlem ile geçen yıl kuruma 32 milyon TL net gelir sağlanmıştır.

 • 07-03-2020, 03:03:10
  #2
  Sitemizi emanet ettik, çalışmalara devam edeceğiz. Değerli hocama teşekkür ediyorum.
 • 10-03-2020, 04:24:02
  #3
  2 kişiye anlaşılan fiyat üzerinden %50 indirim uygulanacaktır.

  Çalışma yükselme odaklıdır ve elbetteki hedef ilk sayfa seo çalışmasıdır , ancak bunu doğal olmayan yollarla 1-2 ayda değil olması gereken sürede yapıyorum. Bu yönde çalışmak isteyenler pm atabilir.
 • 21-03-2020, 10:11:25
  #4
  @St3ch; ile uzun yıllardır yollarımız kesişiyor. Kendisi ile hem ortak projelerimiz oldu hem de birçok değerli müşterimi kendisine yönlendirdim. Bu zamana kadar beni hiç üzmedi, müşterilerimden hepsi olumlu dönüş yaptı mağçup olmadım sayesinde. Hayırlı işler dilerim
 • 21-03-2020, 15:39:43
  #5
  St3ch adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 kişiye anlaşılan fiyat üzerinden %50 indirim uygulanacaktır.

  Çalışma yükselme odaklıdır ve elbetteki hedef ilk sayfa seo çalışmasıdır , ancak bunu doğal olmayan yollarla 1-2 ayda değil olması gereken sürede yapıyorum. Bu yönde çalışmak isteyenler pm atabilir.
  Hocam bi sitem için tek anahtar kelime bu %50 indirim konusundan faydalanmak istiyorum konu hakkında bilgi verebilir misiniz?
 • 21-03-2020, 15:48:35
  #6
  SrdL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam bi sitem için tek anahtar kelime bu %50 indirim konusundan faydalanmak istiyorum konu hakkında bilgi verebilir misiniz?
  Bilgilendirme sağladım
 • 27-03-2020, 21:34:00
  #7
  merhaba web sitem için 4 anahtar kelime çalışması yaptırmak istiyorum fiyat alabilir miyim?