İngilize ve Türkçe Bireysel - Kurumsal Siteler İçin Site İçi SEO - R10.net
 • 12-09-2019, 12:57:25
  #1
  L


  İNGLİZCE - TÜRKÇE SİTELERE YAPILABİLMEKTEDİR
  Merhaba,Yeni kurulan firmamızın gerçekleştirdiği faaliyetlerden biri tüm Site İçi SEO çalışmaları... Aşağıdaki faaliyetleri sizin için gerçekleştirebilir ve sitenizin SEO uyumlu hale gelmesine katkıda bulunabiliriz.
  1-) Sitenizin arama sonuçları, tema ,içerik ,url yapısı, hosting analizi yapıldıktan sonra aşağıdaki işler buna bağlı olarak geliştirilir.
  2-) Sitenizi spame düşürebilecek tüm iç etkenler ortadan kaldırılır.
  3-) Sitenize gerekli olan SEO uygulamaları yüklenir ve ayarları yapılır. Var olan uygulamaların ayarları kontrol edilip, tekrar optimize edilir.
  4-) Eklenti kurulmadan kapsamlı bir kötü bot engelleme sistemi kurulur. Sitenize giren kötü amaçlı botların en aza indirilmesi sağlanır.
  5-) Eklenti kurulmadan diğer sitelerden ve kullanıcılarda gelen 404 ataklarının önüne geçecek bir sistem kurulur.
  6-) Eklentili-eklentisiz sitenizin dizaynına ve hosting planına göre sayfa boyutu düşürme ve cache çalışması yapılır.
  7-) Kalıcı bağlantılarınızın ayarları incelenir, seo uyumlu hale getirilir. Aynı zamanda Google Yapısal Veri ve Rich Snippet ile uyumlu bir sistem kurularak, link sisteminizin SEO'ya aktif katılımı sağlanır. Yapısal Veri Nedir?
  8-) Makale içindeki alt başlıklarınızın arama sonuçlarına aktif olarak katılması sağlanır ve alt başlıklardan da hit alınması hedeflenir.
  9-) Sitemap oluşmu ve konfigürasyonu sağlanır.
  10-) Sitenizin mobil görünüm optimizasyonu incelenerek üzerinde çalışma yapılır. Robots dosyanız mobil görünüm için optimize edilir.
  11-) Sitenize hit sağlayacak konular analiz edilerek sizlere bu konuda kelime listesi sunulur.
  12-) All in One SEO eklentisi ya da Yoast Eklenir ayarları yapılır. (All in One SEO'yu önermekteyim. Kullanıcının tecrübesine göre eklentinin ayarları yapılır)
  13-) Site içi Site Haritası sistemi eklenir.
  14-) Site görselleri için hızlandırma çalışmaları ve SEO çalışmaları gerekiyorsa yapılır.
  15-) Google Webmaster Tools'da HTML Geliştirmeleri hataları düzeltilir. HTML Geliştirmeleri için manuel optimizasyon limiti 10'dur. Bunun üzerindeki bir rakam çıktığı takdirde site sahibine konu hakkında bilgi verilir ve sorunun çözümü anlatılır.
  16-) Yapılandırılmış Veri hataları ortadan kaldırılır. (Ya da en aza indirgenir. Bazı temalar dizayn yapıları dolayısıyla maalesef bu konuda %100 izin vermiyor)
  17-) Sitenizdeki optimizasyon hataları incelenip site sahibine bu konuda detaylı bilgi verilir.
  18-) Siteniz yeniyse ve inceleme içericekse inceleme için Google yapısal veri uyumlu, kullanıcı katılımlı eklenti yüklenir. Kullanıcıya kullanımı hakkında bilgi verilir.
  19-) Mevcut backlinklerin analizi yapılarak site sahibinin bundan sonra uygulaması gereken link stratejisi belirlenir.
  20-) Adsense reklam yerleşimi ve adsense için sorular cevaplanır.
  21-) Kullanılan ana temada kritik değişiklikler yoksa Child (Çocuk) tema kurularak bütün değişikliklerin kalıcı olması sağlanır, güncellemelerin önüne geçilmez.
  22-) Gerekiyorsa eklentisiz database optimizasyonu yapılır.
  23-) CPU kullanımından şikayetçi olan müşterilerimize optimizasyon uygulanır.
  24-) Destekleyen hostinglere WebP çalışması yapmaktayız.
  25-) İstenilen herhangi 1 Semrush raporu verilecektir.


  Diğer işleri de yayınlayacağız yakında...
  Burada yaptığımız çalışmalar bir optimizasyon çalışmasıdır. Bu paket için sınırsız SEO Danışmanlığı sunmuyoruz. Bir süre sonra danışmanlık hizmeti istiyorsanız, ücretli olarak alabilirsiniz. Fatura kesinlikle kesiyoruz.
  Ücret : 600 TL'dir. Yukarıdaki İşler Haricinde Yapılacak İşlemlere Göre Artış Gösterebilir
  Yeni Siteler İçin: 450 TL'dir. Yukarıdaki İşler Haricinde Yapılacak İşlemlere Göre Artış Gösterebilir
  Günde sadece 1 çalışma alınacaktır. - Ücret Peşin Alınmaktadır.
  ÖRNEK İŞ RAPORU: https://www.docdroid.net/uiaHwgr/site-ici-seo-son.pdf
  İş Alımı Durumu: AÇIK
  WhatsApp: 5050199074
  Bazı Türkçe - İngilizce Çalışmalarımız:

  İngilizce çalışmamız siteyi biz kurduk seosunu biz yaptık ve yapıyoruz:
  [CENTER]


  İngilizce Kurumsal Site Çalışması
  Türkçe Kurumsal Site Çalışması
  İngilizce Site Çalışmamız
  İngilizce Site Çalışması
  Türkçe Site Çalışması


  2015 yılında müşterinin isteğiyle açtığımız ve seosunu yaptığımız bir site ve günlük tekil ziyaretçisi
  Bazı işini yaptığımız arkadaşlardan yorumlar:
  guttsay adlı üyeden alıntı
  Burhan bey detaylı bir çalışma süreci ile uzun süredir gerek hantallığı gerekse kronikleşmiş sorunları olan sitemize uzun ve detaylı, temiz ve iyi niyetli bir çalışma yaptı. Temiz dedim çünkü sitemizde iş yapsın diye sitemizi emanet ettiğimiz adamlar sitemize coinhive yerleştirmekte, iyi niyetli dedim çünkü kendisinden kaynaklanmamış sorunlara dahi büyü bir özveri ile el attı. Bu yüzden Sönmezajans ekibi ve Burhan bey r10 camiasında iyi işler yapacak ve bu yaptıkları işler ile hem ses getirecek, hem de çokca dost kazanacaktır. Bu yorumu hür irademle ücretli bir çalışmam için yazıyorum bu çalışma referans bir çalışma değildir. Bu yazı kendilerine karşı oluşmuş büyük bir güven sonucu yazılmıştır. Ticari ve iş ahlakı açısından bu ekip gözü kapalı güvenilecek bir ekiptir.
  netst4rz adlı üyeden alıntı
  Son zamanlarda çok yavaşlayan resim ağırlıklı gmetrix ve page insight gibi yerlerde % 40 ların altında olan sitemi burhan abiye teslim ettim , 2 gün gecesi gündüzü sitem ile ilgilenip calışmasını yaptı , Bu esnada sohbeti muhabbetide kesmedi. 2 günün sonunda sitemin calışmasını bitirdi optimizasyonu seosunu herşeyini tam takır halleti ,sitemin hızı gmetrix'de 96'ların uzerine çıktı , ve hit almaya başladı. Kendisi gibi bi kişilik ile tanıştığım için çok memnun oldum bundan sonra diğer projelerim için kapsını çalacağım adamdır. Herşey için teşekkürler abi eline sağlık.
  Peker adlı üyeden alıntı
  Son adsense hikayemdeki sitemde 1 aydır acayip bir yavaş açılma sorunu vardı. Site tıkanıyordu. 1 ay boyunca gitmediğim insan kalmadı. Tabi burhan abimin işleri yoğun olduğu için rahatsız etmemiştim. Bugün isyana geldim ve kendisine ulaştım. sayamadığım çokluktaki kişinin yapamadığını 1 saatte farketti ve halletti. İçim rahat uyuyucam. Sağolasın abi.

  denizhan3434 adlı üyeden alıntı
  Gayet başarılı bi arkadaş verdiğimiz işler google optimizasyon eklentisiz site hızlandırma kodların düzenlenmesi ve daha fazlası başarılı ve titiz bir şekilde tamamlanmıştır.Gösterdiği ilgiden ve yapılan işlerden dolayı teşekkür ederim.Çalışmaya devam ediyoruz...
  CeRo adlı üyeden alıntı
  Gerçekten bilgili bir arkadaş,Bir kaç gün içerisinde seo hakkında güzel bilgiler paylaştı benimle, paylaşmaktan yardım etmekten çekinmeyen birisi.Gece-Sabah-Akşam her zaman irtibat halinde oluyor kesinlikle cevap vermemezlik ve ego mevcut değil.Güzel bir proje'de emin adımlarla yürüyoruz.Projeyi tamamladıktan sonra da çalışmak isteyeceğim birisi.Çalışmasam da bundan sonraki yaşantımda samimi sohbeti, seviyeli birey olduğundan dolayı dostluk edeceğim birisi.Çalışmaya devam ettikçe konuya bilgiler ekleyeceğim.
  tasarti adlı üyeden alıntı
  Sağolsun arkadaş öyle bir hizmet verdi ki referans olduğu halde gerçekten çok samimi söylüyorum para ile bu değerli bilgiler alınamazdı. Parasız bu kadar ilgi gösterdi ki paralı olsa ne olacaktı bilmiyorum. İşi çok çok iyi biliyor sitemi resmen direkten döndürdü. İnşallah sayesinde de iyi seviyelere gelecektir. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kibarlığı, yardım etme çabaları olsun 4 4 lük bir iş çıkarttı ortaya. Bunşarı buraya inanın bana referans oldu diye yazmıyorum. Hem ben dan dan bi adamımdır referans olupta memnun kalmasa idim açık açık söylerdim. Kendisine çok teşekkür ediyorum Onlarca işlemi sıkılmadan usanmadan yapıp birde üstüne verdiği değerli bilgiler için minnettarım. Üstadımız ile çalışmaktan kesinlikle korkmayın zaten çalışma fırsatı bulursanız abartmadığımı da göreceksiniz. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
  Ouwax adlı üyeden alıntı
  Yapılan çalışmadan 1 hafta sonra, 14 yazı ile 1.5 günde adsensemi de aldım.
  https://i.hizliresim.com/Plpo27.png

  Ouwax adlı üyeden alıntı
  Arkadaş, bireysel sitemin iç seo ayarlarını referans amacı ile gerçekleştirdi.İnanılmaz samimi bir şekilde çalışmasından ziyade, 3.5 saat bir fiil sorularıma yanıt vererek skype üzerinden yaptığım yanlışlıkları ve öğrenmem gereken şeylerin de hepsini söyledi. Çok titiz ve ince bir şekilde bütün ayarları güncelledi. Önümüz de ki 1 ay içinde, neler yapmam gerekenleri de belirtti fazlasıyla. Şimdi süreci zamana bırakmak gerekiyor.Arkadaşın yaptıklarını üstün körü sıralamam gerekirse, "All In One Seo" gibi eklenti ayarlarından, post ayarları ve içerik düzenlemelerini, rich snippet ve sürpriz(kendi yöntemleri) ayarlarının hepsi gerçekleştirdi.Sitem'de 10 tekil hit ya vardı ya da yoktu, gün geçtikçe güncellemeleri yaparak hizmetin etkisini sizlere tanımlayacağım.Güvenerek çalışabilirsiniz, "referans" çalışması için bu kadar samimi ve sıcak bir çalışma beklemiyordum açıkcası. Tekrar teşekkür ediyorum kendisine.
  alicandir adlı üyeden alıntı
  On numara iş, on numara insan, ahlak sahibi ve mert. Parasının kat ve kat fazlası emek verdi, Allah razı olsun gerçekten. Güvenle alışveriş yapın çok temiz bir insan.
  talibim adlı üyeden alıntı
  Burhan Bey tam da yorumlarda kendisi hakkında güzel dileklerde bunlunulduğu gibi bir insan. İşinin ehli ve elinden gelenin fazlasını yapıyor. Burada yazılan hizmetlerin yanı sıra ekstra bir çok hizmeti de oldu. Mesela siteme google özel arama ekledi eklentisiz ve oldukça şık oldu. Kendisine güvenle sitenizi teslim edebilirsiniz. Hem işi nin ehliyle çalışmış hem de iyi bir erkadaş edinmiş olursunuz.
  M_Can adlı üyeden alıntı
  Optimizasyon ve düzenleme çalışması yaptırıldı.

  Açılış süresi çok uzun süren sitemin, optimizasyonu sonrası sitem mükemmel bir şekilde açılır hale geldi, Karmaşık yapı ve CSS'e müdahelerde bulundu, javascript dosyalarınıda kontrol edip image'lere kadar detaylıca el attı. yaparken ara ara benide bilgilendirip nelere dikkat etmem gerektiğini söyleyerek ileriye yönelik olarak, nasıl önlem alacağın konusundada beni bilgilendirdi ki en güzel nokta bu idi bence. tekrar çalışmak üzere teşekkür ederim Burhan bey'e. Çalışmadan çok memnun kaldım
  Peker adlı üyeden alıntı
  Son adsense hikayemdeki sitemde 1 aydır acayip bir yavaş açılma sorunu vardı. Site tıkanıyordu. 1 ay boyunca gitmediğim insan kalmadı. Tabi burhan abimin işleri yoğun olduğu için rahatsız etmemiştim. Bugün isyana geldim ve kendisine ulaştım. sayamadığım çokluktaki kişinin yapamadığını 1 saatte farketti ve halletti. İçim rahat uyuyucam. Sağolasın abi.
  DME adlı üyeden alıntı
  Bugüne kadar hizmet aldığım, yaptığı işi severek ve anlatarak yapan ender insanlardan bir tanesi. Benim için yaptığı işin maddiyatı ölçülemez. Özellikle belirtmek isterim ki, yeni site açan, işin alt yapısını bilmeyen herkese açık yüreklilikle tavsiye ederim. Emin olun hem güzel bir dost edinecek hem de sitenize değer katacak çalışmalara şahit olacaksınız.

  Teşekkür ederim güzel insan. İşin gücün rast gelsin.
  cleiner adlı üyeden alıntı
  Kendisi ile dün site hızlandırma konusunda görüştük, gayet ilgili alakalı ve dürüst bir insan.
  İşini hakkı ile yaptığı çok ortada. Burhan beye hiç tereddüt etmeden işlerimizi teslim ederiz.
  GodLessTurtLe adlı üyeden alıntı
  Kesinlikle çalışabilirsiniz, dürüst ve iş ahlakına önem veren çok samimi birisi. Büyük bir platformumuz için destekte bulundu kendisi. Şiddetle tavsiye ederim
  hasandogus adlı üyeden alıntı
  Burhan bey çok yardımcı oldu.İngilizce sitem için iç seo çalışması satın aldım.İç seo bilgisiyle sitemi efsane hızlandırdı ve tam bir arama optimizasyonu haline getirdi. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Tüm sorunları ortadan kaldırdı. Rich snippeti'de ayarladı Tam istediğim gibi oldu.
  Bireysel ve Kurumsal İngilizce - Türkçe Sitelerde SEO Danışmanlığı

  Site İçi SEO Çalışması, Siteniz FULL SEO UYUMLU OLSUN