SEO Danışmanlığı Hizmeti. SEO ile uçuşa hazır mısınız? - R10.net
 • 14-08-2019, 14:32:42
  #1

  Selamun Aleyküm Kardeşlerim, Ağabeylerim.


  Eğer bir wordpress siteniz varsa ve anahtar kelimelerinizde yükselmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemin adı;
  https://www.wpsefi.com/seo/

  yaklaşık 9 ay önce kurdum. Profesyonel olarak 1 yıldır seo alanında denemeler ve test işlemleri gerçekleştiriyorum. Yaptığım testlerden öğrendiğim tekniklerle insanlara faydalı olma peşindeyim.
  SEO çalışmasını şu şekilde gerçekleştiriyorum. Öncelikle vermiş olduğunuz siteyi Screaming Frog SEO Spider ile tarayıp olası hataları tespit edip bunları düzelterek işe başlıyorum. Ardından site içi SEO kriterlerini inceleyip gerekli düzeltme işlemlerini yapıyorum. İçeriklerinizi va rakipinizin içeriklerini karşılaştırarak yazılması gereken ve alınması gereken backlink yada tanıtım miktarlarını söylüyorum. Ardından almış olduğunuz backlinkleri test edip zararlı gördüklerimi disawov aracı ile red ediyorum. Anahtar kelimelerinizde nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ile ilgili fikir veriyorum. Sizden istediğim içerikleri girdiğinizde tekrar kontrol edip yanlışlarınızı birlikte düzeltmeye özen gösteriyorum. Siteniz yavaş ise optimizasyon alanında ücretsiz olarak yardımcı oluyorum.

  Bu zamana kadar çalıştığım firmalardan bir tanesi. Bunun gibi 10 a yakın site gösterebilirim. 0 organik ile başlayıp, 1000'in üzerinde günlük organik trafik artışı sağladım siteler mevcut. Bunları yayınlayıp gösteriş yapmak istemiyorum. SEO alanında kendime güveniyorum. İllada referans isterim derseniz müşterilerimin telefon numarasını veririm kendiniz sorarsınız.

  Avşar Vinç

  Çalışılan anahtar kelimeler

  tuzla kiralık vinç 1. sıra
  kartal kiralık vinç 1. sıra
  sultanbeyli kiralık vinç 1. sıra
  sancaktepe kiralık vinç 1. sıra
  pendik kiralık vinç 1. sıra
  beykoz kiralık vinç 1. sıra
  ümraniye kiralık vinç 1.sıra
  gebze kiralık vinç 1.sıra
  ataşehir kiralık vinç 2.sıra
  üsküdar kiralık vinç 2. sıra
  çekmeköy kiralık vinç 2.sıra

  Organik SEO çalışması için;
  0551 245 40 82
  nolu telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul Sultanbeyli de ikametgah etmekteyim. Sultanbeyli'ne gelene ısmarlayacak çayımız vardır....

  Referans çalışma maalesef şimdilik alamıyorum.
  https://www.wpsefi.com