Profesyonel SEO Yol Haritanızı Hazırlıyorum. Kendi SEO Çalışmanızı Rahatlıkla Yapabileceksiniz - R10.net
 • 18-04-2019, 05:26:23
  #1
  Profesyonel SEO Yol Haritanızı Hazırlıyorum. Kendi SEO Çalışmanızı Rahatlıkla Yapabileceksiniz.

  Çalışma Şartları; ( Çalışma Yapılmayan Alanlar )
  - Bahis, kumar, milli ve manevi değerlere aykırı İçerikleri bulunan siteler, ...no, şans oyunları vs türü sitelerle çalışma yapılmamaktadır.
  Daniel1336 adlı üyeden alıntı
  Sanki resmen biri benim ve sitem için kitap yazmış. Bu kadar kaliteli bir rapor beklemiyordum açıkcası. Daha önce Erdal Bey ile tanışmamıştım bu konusuna attığım mesaj dışında bir muhabbetimizde olmamıştı ama kesinlik başka sitelerim içinde yol haritası hizmeti almayı düşünüyorum. SEO konusunda sıfır bilgili olsanız bile bu kadar yalın bir anlatım ve püf noktaları ile dolu sayfalarca dokümanı aldığınızda; adım adım kolayca kendi SEO'nuzu yapabiliyorsunuz ve tecrübe kazanıyorsunuz. Teşekkür ederim bu hizmet ile alakalı uygulamarı yapıp sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum.
  bluemoon44 adlı üyeden alıntı
  Sitem için raporu aldım. Hakikaten çok faydalı bilgiler var raporda sadece tek site için değil Seo konusunda tüm siteler için uygulanabilecek ufuk açıcı bilgiler var. Arkadaşı kesinlikle tavsiye ediyorum backlink için yada tanıtım için ücret ödemek yerine bunların da içinde bulunduğu sistemi öğrenirseniz iş çok daha kolay oluyor. Yani açıkçası arkadaş her gün birilerinden balık almak yerine balık tutmayı öğretiyor.
  MrGaspadin adlı üyeden alıntı
  Referans olarak bu hizmeti bana ücretsiz sunduğunuz için öncelikle size teşekkür ederim.. Tanıtımınızda madde madde olan belirtilen bütün herşey raporda mevcut. Zaman harcandığı belli, rapora gelecek olursak, sunum gayet güzel.. Sürekli sitemle uğraşmama rağmen görmediğim yerler olduğunu farkettim, aslında görüpte umursamadığım yerler olduğunu ve bu yerlerin düzeltilmesi gerektiğini raporda öğrenmiş oldum, hem site içi, hem de site dışı, ve yazılımsal anlamda değerli bilgiler mevcut. Hayırlı satışlar dilerim.
  Pluto adlı üyeden alıntı
  Raporu 2.alanlardanım referans olarak , Rapor tam gününde elime ulaştı sağolsun hertürlü yardımcı olucam dedi sorduğum sorulara özenle cevap verdi iç linklemedeki hatalarımı detaylıca yazmış bunlara yavaş yavaş başladım olumlu sonuç alıcağımdan şüphe yok kendisine bu kadar özenli bir rapor yazdığı için teşekkür ederim .Çalışmak isteyen arkadaşlar bana göre çalışsın kendi sitesinin seosunu kendi yapabilecek düzeye rahat gelebilir . Tek sefer ödeme yapıp kendisine takıldığınız konularda mesaj atabilirsiniz.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim hocam
  KatranKOR adlı üyeden alıntı
  Merhabalar, ben raporu alan son kişiyim. Ne yalan söyleyim, raporu almadan önce çok fazla beklentim vardı. Benden önce raporu alanlarında yorumları galiba bende bu beklentiyi yarattı. Ama sonucu tek kelime ile tarif etmem gerekirse, HARİKA!

  Hocam sen ne yaptın yav! Resmen benim sitemin vesikalık fotoğrafını çekmişsin, pasaportumu hazırlayıp, üstüne vize başvurusu yapıp GOOGLE’a yollamışsın! Ben hayatımda bu kadar detaylı rapor görmedim, resmen benim sitem üzerinden SEO nedir? SEO nasıl yapılır? Diye anlatmışsın Ellerine sağlık, çok teşekkür ederim. Her kuruşuna değer bu hizmet.

  Benim raporun içinde neler var;

  •Sitemdeki resimlerin incelenmesi ve optimizasyonu
  •CSS ve JS dosyalarının optimizasyonu
  •Websitemin açılış hızını artırma taktikleri
  •Site içi SEO altyapımın oluşturulması ve yaptığım berbat yanlışların düzeltilmesi
  •Bildiğimi sandığım ama hiç bir şey bilmediğim site içi linkleme
  •Benim sektörüme uygun makale nasıl yazılır – nerlerden kaynak almalıyım.
  •Aldığım dandik backlinklerin silinmesi ve kaliteli link alma yolları
  •Bende adsense yok ama bu sitemde olsa, kesin reklam yerleşimeme de birşeyler söylerdi.
  •Daha çok fazlası..

  Ben bir sürü eğitim seti aldım ama cidden böyle detaylı rapor (eğitim) görmedim. Ben şimdi hatalarımı gördüm, yaklaşık bir ay içinde hepsini düzelteceğim. Sonrasında buraya gelişme olup, olmadığını tekrar yazacağım tarafsızca. Erdal Bey’e sabrı ve yardımları için çok teşekkür ederim, zira bu ara çok soru soruyorum Hakkınızı helal edin!
  sinnerxx adlı üyeden alıntı
  1 sitem için rapor aldım, 2 sitem için daha rapor talep ettim.
  Verdiğimiz parayı hak eden bir rapor. SEO noktasında da birçok öneri sunmuş durumda.
  Zaman ayırıp sitelerini analiz edemeyenler için ideal bir çözüm diye düşünüyorum.
  K0bra131 adlı üyeden alıntı
  2 sitem için rapor aldım. Verdiğimiz parayı hak eden bir rapor. Erdal hocamın eline emeğine sağlık tüm sorularıma sıkılmadan tek tek cevap verdi. SEO noktasında da birçok öneri sunmuş.Tekrardan teşekkür ederim.
  gues adlı üyeden alıntı
  raporu teslim aldım, cok tesekkürler.. gayet güzel ve verimli öneriler sunmuş arkadaş, teşekkür ederim.
  sinnerxx adlı üyeden alıntı
  İki sitem için daha alım yapılmıştır. Yine başarılı raporlar gelmiş. Teşekkürler.
  HALLORITR adlı üyeden alıntı
  Çok kaliteli bir iş çıkardı. Gerçekten beklediğimin ve aldığı paranın çok daha üzerinde bir çalışma yaptı. Muhakkak daha birlikte çok iş yapacağız. Herkese tavsiye ediyorum.
  NRUCEL adlı üyeden alıntı
  Raporu teslim aldım ve inceledim. Gayet güzel bir yol haritası çıkarmış. Bilgi düzeyi olmayan biri bile rahatca anlayabilir. Teşekkürler.
  Alshain adlı üyeden alıntı
  SEO Yol Haritası alındı, gayet detaylı bir anlatım yapılmış. Pek çok değerli bilgi bulunuyor içinde, tavsiye ederim
  RuLing34 adlı üyeden alıntı
  Rapor alındı. Detaylı bir rapor olmuş, teşekkür ederim. İnşaAllah hocamızın yol haritasında belirttiği adımlara uyarak siteyi güzel yerlere getireceğime inanıyorum.
  alpkaan adlı üyeden alıntı
  Erdal Beyin yaptığı çalışma süper olmus 2 siteme yaptırdım. bu kadar kapsamlı bir çalıma görmedim. sonuna kadar hakediyor. yol haritasını okuyunca aydınlanma yaşadım resmen. diğer tüm seocuları unutun hepsi hikaye.

  Hattushil adlı üyeden alıntı
  Siteme SEO YOL Haritası çalışmasından son derece memnun kaldım.
  Sitem yaklaşık 2015 yılından beri yayında, SEO konusunda fazla bilgim olmadığı için çalışma yapılması adına bir çok kişi ile çalıştım, hepsi de bunları şunları yaptık diye raporlar gönderdiler ama bu çalışma hepsinden daha iyi hem sitemde SEO adına yapılması gerekenleri öğrendim hem de nasıl yapılması gerektiğini.

  Erdal hocam son derece ilgili,
  Takılığım her alanda bana yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor.

  SEO çalışması yaptırmak isteyen kişilere şiddetle tavsiye ederim.

  StackNova adlı üyeden alıntı
  Geçen hafta istediğim analiz raporum gecikmeden elime ulaştı. İyi hazırlanması için 5 adet hediye makalemin hazılıkları devam ediyor Rapor gerçekten cok detaylı ve hiç seo bilmeyen birinin anlayacagı kadar açık. Üstelik raporu alalı cok kısa süre olmuş olmasına ragmen destek verme konusunda çok pozitif bir yaklaşım var.

  Teşekkürler.

  HESAP NUMARALARIM

  Kuveyt Türk Katılım Bankası Bursa Osmangazi Şubesi
  Hesap Sahibi: Erdal Gözüm
  Hesap No : 10102357
  İBAN NO: TR78 0020 5000 0101 0235 7000 01

  ----------------

  PTT Posta Çeki Hesabı
  Hesap Sahibi: Erdal Gözüm
  Hesap No : 05441111


  ----------------
 • 18-04-2019, 05:45:25
  #3
  memati08 adlı üyeden alıntı
  Önce ücret sonra rapor sanırım.
  Evet üstad önce ücret sonra rapor ve yol haritası.  Arkadaşlar sadece SEO Analiz Raporu değil aynı zamanda Web Siteniz İçin Nasıl SEO yapacağınıza dair bir SEO Yol Haritası hazırlıyorum.
 • 22-04-2019, 01:33:12
  #6
  Arkadaşlar merhaba,

  Şurada >> detaylı bir ilân açtım fakat uzun olduğu için okunmamış sanırım.

  Sunduğum hizmeti kısaca yazayım;


  1 - ) Sitenizi tüm eksikleri ile profesyonel olarak analiz ediyorum.
  2 - ) Rakiplerinizi tespit edip sizden fazla olarak ne yapmışlar analiz ediyorum.
  3 - ) Yukarıdaki iki maddede söz ettiğim analizleri detaylı rapor olarak hazırlayıp size sunuyorum.
  4 - ) Site ve rakip analiz raporlarına ek olarak sizin 6 ay boyunca adım adım yapmanız gereken tüm SEO çalışmalarını içeren Profesyonel SEO Yol Haritanızı hazırlıyorum.
  ( Tüm çalışmaları siz yapacaksınız ben sunduğum raporlar + yol haritası ile birlikte 6 ay boyunca takıldığınız her noktada sınırsız destek sağlayacağım )

  SEO Yol Haritanız size özel çok detaylı bir başucu kitabı gibi olacak.

  + Hediye Olarak;

  Peki bu hizmeti neden almalısınız?

  1 - ) Bir web sitesi nasıl analiz edilir öğrenmiş olacaksınız.
  2 - ) Sadece günlük 1 saatinizi ayırarak kendi SEO çalışmalarınızı adım adım nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.
  3 - ) Bir web sitesinin aramalardaki sıralaması adım adım nasıl yükseltilir öğrenmiş olacaksınız.
  4 - ) Sitenize zarar vermeden bilinçli SEO çalışması yapmayı öğreneceksiniz.
  5 - ) Etkili ve kaliteli backlink hangi kaynaklardan alınır öğreneceksiniz.
  6 - ) Backlink almayı düşündüğünüz ve görünüşte otoriter ve yükselişte olan bir sitenin aslında gerçekten otoritermi yoksa gizli ve farkettirmeden düşüşemi geçmiş bu kritik bilgiyi öğreneceksiniz.
  ( backlink aldığınız web sitesi çok kaliteli ve yükselişte görünse bile küçük bir ivmeylede olsa düşüşe geçmişse alacağınız backlinkle sizinde web siteniz mevcut durumundan düşecektir. Backlink alırken bu çok önemli kritere dikkat etmelisiniz. Size sunacağım bilgiler arasında nasıl dikkat edeceğiniz hangi kriterlere göre backlink alacağınız bilgisinede ulaşacaksınız )

  Neden Bu Kadar Düşük Ücretle Üst Düzey Bir Hizmet Sunuyorum?

  1 - ) Esasen burayı okunamıza çokta gerek yok fakat açıklama yapayım. En önemli amaç mavi tık almak ve ticaret puanımı yükseltmek. Zira ticaret puanımı yükseltmek için TC Kimlik + SMS vs vs tüm bilgileri R10 platformuna kaydettim ancak mavi tık oluşabilmesi için belirli bir ticaret puanı gerekiyor. Bu puanı alabilmek içinde ticaret yapmak gerekiyor. Benim için R10 kaliteli ve üst düzey bir pazar / ticaret alanı. Şu ana kadar bu ticaret alanını istediğim gibi kullanıp düşündüğüm gibi ticaret yapamadım. Zira ticaret güven gerektirir, güven içinde mavi tık ve yüksek ticaret puanı. Bu yüzden üst düzey bir hizmeti çok düşük bir ücretle sunarak hem ticaret puanımı artırmayı hemde kaliteli ticari dostluk ve arkadaşlıklar geliştirmek amacındayım.

  2 - ) SEO konusunda üst düzey bilgi ve profesyonelliğe sahibim. Bu bilgi ve profesyonelikle R10 platformunda profesyonel SEO Danışmanlarından biri olarak bilinmek, kaliteli çalışmalara imza atıp insanlara fayda sunmak, kazanmak ve kazandırmak amacındayım. Şu göz ardı edilemez bir gerçektir. İnsanlara fayda sunamıyorsanız uzun vadeli başarı elde edemez, aynı zamanda parada kazanamazsınız. Bu konuyla ilgili olarak bir çok arkadaşın "neden adsenseden para kazanamıyorum" veya "neden az kazanıyorum" yada "projem neden başarılı olmuyor" vs vs. türü sorunlarınında temelinde bu gerçek yatıyor. Bu konuyu çok detaylı bir makale olarak yakın zamanda R10 da yazmayı planlıyorum.


  Peki Bu Hizmetin Ücreti Ne?

  * Ücret bir defaya mahsus sadece 450 TL

  * Ödemenizi aşağıdaki hesap numaralarımdan birine gönderebilirsiniz.


  Hesap Numalarım

  Kuveyt Türk Katılım Bankası Bursa Osmangazi Şubesi
  Hesap Sahibi: Erdal Gözüm
  Hesap No : 10102357
  İBAN NO: TR78 0020 5000 0101 0235 7000 01

  ----------------

  PTT Posta Çeki Hesabı
  Hesap Sahibi: Erdal Gözüm
  Hesap No : 05441111


  * Destek ve Yardım

  Takıldığınız her noktada 10:00 - 19:00 Saatleri arasında arayabilir, 19:00 'dan sonra whatsapp yada mail ile iletişime geçebilirsiniz.

  Telefon : 0 (537) 416 49 81 | Mail : bilgi@etkinseo.com | erdalgozum@gmail.com


  --------

  Bu ilanla ilgili aklınıza takılan, sormak istediğiniz herhangi birşey varsa konu altına yazıp sorabilirsiniz.


  -------
 • 22-04-2019, 01:48:25
  #8
  ahzukabz adlı üyeden alıntı
  Analiz için teşekkürler. Benim site sektördeki diğer arkadaşlara nazaran çok yeni. Domaini 2018 - 02 - 07 tarihinde tescil ettim fakat uzun süre bekledi. Bu gecikmelere rağmen şu an yerelde ilk sayfada genelde ise ikinci sayfadayım.
 • 22-04-2019, 01:58:03
  #9
  ErdalGozum adlı üyeden alıntı
  Analiz için teşekkürler. Benim site sektördeki diğer arkadaşlara nazaran çok yeni. Domaini 2018 - 02 - 07 tarihinde tescil ettim fakat uzun süre bekledi. Bu gecikmelere rağmen şu an yerelde ilk sayfada genelde ise ikinci sayfadayım.
  Varmı referansiniz? Ben ilgileniyorum. Birde bu site hangi kelimede ikinci sayfa onuda soyleyin