1. Sayfa GARANTİLİ Aktif Destekli SEO Danışmanlığı Hizmeti l Kalıcı Çalışma ve Kesin Sonuç Alın l - R10.net
 • 05-10-2018, 12:59:32
  #1
  Profesyonel SEO Danışmanlığı
  Anahtar Kelime SEO Çalışması - Local SEO Çalışması - Hitlendirme ve Google Trend Çalışmaları
  Neden Beni Tercih Etmelisiniz :
  # 4 yıldır web alanında seo çalışmaları yaparak faliyet vermekteyim. Google arama motoru algoritmik değişimlerini çok yakından takip ediyor, doğru çalışma planımı her geçen gün güncelleyerek düzenliyor, geliştiriyorum. Arama motorlarında üst sıralara çıkmak için her siteye aynı çalışmayı değil, analizler ve takiplerim sonucu özel yol haritası ile çalışma ilerleyişi hazırlıyor ve uyguluyorum.
  # Analiz yeteneğimin iyi olduğunu bilerek ve düşünerek siteniz için en doğru yol haritasını tespit ederek hazırlıyor, çalışma içerisindeki verimi en üst düzeyde tutarak google aramalarında doğru etkiyi almayı ve kalıcı olmasını sağlıyorum.
  # 4 yıldır web ajansında seo danışmanlığı yaptım ve yapmayada devam ediyorum. Web sitelerin analizlerini dış seo ve iç seo olarak hangi kısımlara müdahale edildiğini çok iyi biliyor bu alanda tecrübeli olduğumu sizlere belirtmek istiyorum.

  Çalışma Yaptığım Bazı Anahtar Kelimeler:
  - Okul Danışmanlığı
  - Web Tasarım
  - Film izle ve Film kelime Türevler
  - Dizi Yorumları
  - İstanbul Nakliyat
  - Evden eve nakliyat
  - Dekorasyon Kelimeleri
  - Lokasyon bazlı Kelimeler


  Çalışma Şeklim ve İlerleyişim:
  # Öncelikle müşteriyle görüşme esnasında seo çalışması yaptırmadaki amaç öğrenilir. Amaç doğrultusunda web siteniz ve sektörünüzle alakalı detaylı bir analiz çıkarılıp hazırlanır. Bu analiz doğrultusunda çalışma planı ve ilerleyişin şekil teması kurulur. Çalışma esnasında en başta web sitenizin Google arama motorları için on page yani iç seo olarak adlandırdığımız kurala uygun olup olmadığı incelenir.
  # Web siteniz güncel algoritmaya iç seo tarafından uygun değilse: tamamen profesyonel olan on page seo analiz araçlarımız ile sitenizin durumunun raporu çıkarılarak dış seo çalışmasına başlamadan önce sitenizin tamamı iç seo optimizasyonuna tabi tutulur. Tüm hatalarınız google nezdinde sorunsuz hale getirilir.
  # Dış seo çalışmalarımızda sitenizin çalışma yaptırma şekline göre anahtar kelime üzerinden analiz edilerek yine özel çalışma planı çıkarılır. Kalıcı link ve reklam odaklı işlemler ile hem anahtar kelimeleriniz google sıralamalarında yükselir hemde marka bilinirliği olarak adlandırdığımız web site isminizin duyurulması sağlanır. Yaptığımız çalışmalar hem seo hemde reklam niteliği taşıdığı için google'da bir taraftan yükselme yakalarken diğer taraftanda hitlerinizin artışını sağlamış oluyoruz.

  Çalışmamızın Fiyatlandırması:
  # Web sitenizin temel durumlarıda dahil çalışma yaptırmak istediğiniz şekle göre bunlar içerisinde: direk anahtar kelime yükseltme çalışması yada reklam odaklı bir çalışma olsun bunların analizi yapılıp, kelime oranına kelimelerin rekabet düzeyine, sitenizin yaşına ve google arama motorundaki temel düzeyine bakılarak fiyatlandırma çıkarılır. Çalışmalarımızın yarısı iş başında olacak şekilde kalan yarısı ise iş sonunda teslim edilecek şekilde uygulanır.

  Referanslarımız Nelerdir:
  # 4 yıldır seo ve web tasarım alanında hizmet veriyorum +100 web sitesine seo +30 mobil olarak aso çalışması yapmış bulunmaktayım. Referanslarım içerisinde tanınmış büyük kurumsal firmalarda mevcuttur. Yapılan çalışma ve müşteri gizliliğinden ötürü forum içerisinde direk olarak paylaşım yapmıyorum. Referanslarımı öğrenmek isterseniz iletişim kanalımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  İletişim Bilgilerim:
  # Günün istediğiniz saatinde benimle iletişim kurmak isterseniz R10 Üzerinden PM atabilir yada Skype adresimden : seoexpecto@gmail.com ulaşabilir yada Mail adresim olan: seoexpecto@gmail.com mail adresime dilediğiniz vakit mail atabilirsiniz.
 • 05-10-2018, 13:53:28
  #2
  Arkadaş sitenin detaylı araştırmasını yaptı. Yakında çalışacağız
  Gönlüm CHMOD 777
 • 05-10-2018, 15:55:02
  #3
  Soviet adlı üyeden alıntı
  Arkadaş sitenin detaylı araştırmasını yaptı. Yakında çalışacağız
  Teşekkür ederim her zaman bekleriz
 • 05-10-2018, 16:07:26
  #4
  Konunuz hayırlı olsun. Güzel işler çıkarmanız dileğiyle..
  Seo Danışmanlığı: 0551 172 70 86 (Başka numara bulunmuyor.)
 • 07-10-2018, 10:39:15
  #5
  localseoturkey adlı üyeden alıntı
  Konunuz hayırlı olsun. Güzel işler çıkarmanız dileğiyle..
  Teşekkür ederim, çok sağolun