Rent A Car & Otomotiv Sektörüne Özel SEO Danışmanlığı - R10.net
 • 22-09-2017, 09:43:37
  #1
  Merhaba,
  Uzun yıllardır özellikle paravan site sistemleri üzerinde çok kafa yorduktan sonra, ne istediğini bilen maksimum 3 kişi ile daha çalışmaya karar verdim.
  • Rent a car veya otomotiv sektöründe olan
  • Özellikle "kurumsal" site sahibi
  • Açık kaynak kodlu CMS veya yazılımına müdahale edilebilecek bir site alt yapısı kullanan
  • Güvenli yükselmenin zaman aldığının farkında olan ve kalıcı başarı arayan
  • 1 ay içinde birinci sayfaya neden sokmadın beni diye bilgisizce taleplerde bulunmayacak olan
  • Yapılan çalışmalarda ben şeffaflık sunacağım. Yani öncel ajanstan 400 TL 'ye alınan newsli sitedeki haberi, 1000 TL'ye satmaya çalışmayacağım. Fakat bunun karşılığında faturaya danışmanlık ücreti olarak yazacağım bedele bir ay sonra göz koyup, bunu düşürmeye kalkacak kişi ile, bu konudaki ilk cümlesinden itibaren çalışmaya son veririm. Bir daha da 5 katını teklif etse dahi çalışmam.
  Benim çalışma politikam son derece şeffaf.
  Örnek vererek anlatmak istiyorum.
  Sizinle aylık 4.000 TL'ye anlaştık. Ve ben sizle anlaşırken "bunun 3.000 TL'si dışarıdan alınacak link vs. için, 1.000 TL'si danışmanlık bedelim" şeklinde açık olarak belirtirim.
  Yapılan her harcamadan, hangi tarihte yapıldığına kadar detayı ile birlikte haberiniz olur. Bu ay 3.000 TL'lik link ücretinin 1000 TL'sini kullandıysam, kalan 2000'i cebime atmam, gelecek ay kullanmak üzere ayırırım.

  İade garantisini, yaptığı işe güvenmeyenler verir. Kurumsal firmalarla iş yaparken başarıya dayalı ödeme planı verebilecek kadar yaptığımız işe güveniyoruz.

  Çalışma boyunca alınan her bir backlink excel tablosunda tarihi ve fiyatı ile kayıtlı kalır.
  Semrush, similarweb gibi alınan raporların her biri, tarihleri ile birlikte klasörünüze kayıtlı olur. 3 ay sonra, ya ne durumdayız bir bakalım dediğinizde, gelişimi aşama aşama görebilirsiniz.

  Neden otomotiv ve rent a car sektörü diye açtım konuyu?

  Elimde bu sektörlerde açık paravanlar ve açılabilecek güzel domainler var.
  Tamamını aktif ettiğimde, sizin için mükemmel bir backlink ağı oluşuyor. Bu hem kendi projemizin gelişimi için faydalı olacak, hem sizlerin siteleri için. Maksimum 4 firma ile çalışacağım. O yüzden otomobil bloğum var çalışma yapar mısınız diyerek gelmeyin lütfen. Fiyatlar kurumsal firmalara hitap edecek şekilde olacak.

  Referans için Google'da lastik, lastik fiyatları, michelin fiyatları, lassa fiyatları gibi aramalar yapabilirsiniz. Zira çalışma yaptığım sitelerin trafiği sadece anasayfalarını değil, alt sayfalarını da üst sıralara taşıyorum.

  * Adwords partner olarak kendi ajansımla, Google'ın orjinal paneli üzerinden AdWords hizmeti de sunmaktayım. Aylık 10.000 TL üzeri AdWords harcaması yapıyorsanız bu alanda da destek verebiliyorum.
  - Pazarlama ve satış arasındaki fark.