Webmaster Forum - R10.net

Webmaster Forum - R10.net (https://www.r10.net/index.php)
-   SEO Danışmanlığı (https://www.r10.net/seo-danismanligi/)
-   -   Seowox Seo Hizmetleri İade Garantili 45 İle 90 Günde İlk Sayfa 12 Ay Kalıcılık Garantisi Veriyoruz. (https://www.r10.net/seo-danismanligi/1751560-seowox-seo-hizmetleri-iade-garantili-45-ile-90-gunde-ilk-sayfa-12-ay-kalicilik-garantisi-veriyoruz.html)

DestekHizmetleri 14-09-2017 13:38:48

Seowox Seo Hizmetleri İade Garantili 45 İle 90 Günde İlk Sayfa 12 Ay Kalıcılık Garantisi Veriyoruz.
 

Ekim 2019 Çalışma Saatleri

Hafta İçi : 15:00 01:00 Saatleri Arasında Arayabilirsiniz.
1 Ocak ile 1 Ekim 2019 Arası Cumartesi ve Pazar Günü KAPALIYIZ.
Cumartesi : 15:30 22:00 (Teknik Destek Verilmiyor) Sadece Satış Ve Pazarlama
Pazar : 16:00 21:30 (Teknik Destek Verilmiyor) Sadece Satış Ve Pazarlama
Yukarida belirtilen Tarihler Arasındaki Saatler Harici Destek Ve Hizmet Vermiyoruz.
SADECE TELEFON ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.
Saygılarımızla
http://resimag.com/p1/d107534107.jpeg
https://i.imgyukle.com/2018/10/29/xu9cP.pngSEOWOX, SEO ÇALIŞMASI YAPTIRDIĞINIZ DA SEO DANIŞMANLARINA BUNLARI SORMANIZI TAVSİYE EDİYOR !!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Gerçek bir seo hizmeti almak istiyorsanız öncelikle şunları uygulayın.

1. KURUMSAL REFERANSLARA SAHİP Mİ ?
2. BELİRTTİĞİ REFERANSLAR DA SİZE BELGELENDİRME YAPABİLİYOR MU ?
3. SÖZLEŞMEDE AÇIK ADRES BELGESİ VAR MI , ŞİRKET ADRES BEYANI DOĞRU MU ? ,NOTER ONAYLI İMZA SİRKÜLERİ ? DETAYLI SÖZLEŞME SUNUYOR MU ?
Bu detayları sağlamayan seo uzmanları ile çalışmayın .
------------------------------------------------------------------------------------------------------


Bizimle İletişime Geçmeden Önce Lütfen Burayı Okuyunuz.

1. Whatsapp üzerinden mesaj ve fiyat teklifi vermiyoruz.
2. P.M. İsteyerek Fiyat İsteyene Fiyat Vermiyoruz ( İşi Bilmeden Analizini Yapmadan Nasıl Fiyat Verelim ? )
3.Lütfen Telefon Yolu İle İletişime Geçiniz.


HIZLI DESTEK HATTI : 0553 091 SIFIR BİR 91

HIZLI DESTEK HATTI SADECE ÇAĞRI KABUL ETMEKTEDİR. SMS VE HERHANGİ BİR ONLİNE MESAJLAŞMA HİZMETİMİZ YOKTUR


R10.Net Üyesi Olmayanlar : destek @ seowox.com ' a mail gönderdiklerin de tarafımızdan hızlı dönüş almaktadır. Lütfen mail gönderileriniz de iletişim numaranızı yazmayı unutmayınız.


Not : PM MESAJLARINA CEVAP VERİLMEYECEKTİR. LÜTFEN TELEFON ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.


H*ck, Ad*lt, Spam, Bahis, Sesli, Görüntülü Sohbet, Yetkisiz İlaç Ürünleri Satışı ,Nakliyat, Halk Sağlığı ile Oynayan Sağlık Ürünleri Satan Vb. Siteler , Kadiköy beyaz eşya servisi, Şişli klima servisi gibi işler ve T.C yasalarına aykırı siteler kabul edilmemektedir.


HAKKIMIZDA BİRAZ BİLGİ EDİNMEK İÇİN BU YAZIYI LÜTFEN OKUYUNUZ. 18.02.2019
Merhabalar hiç kimse mükemmel değildir, biz de çok mükemmel değiliz. Fakat her zaman doğru olduğunu bildiğimiz sistemler ile müşterilerimize dürüst bir şekilde işimizi yapıyoruz.. Seowox olarak büyük markalara ve kuruluşlara danışmanlıklar yapmaktayız. Bize gelen herkese müşteri gözü ile bakmıyoruz dost olarak bakıyoruz. Ufak tefek Seo çalışması yaptırmak isteyen kişilere 100 TL - 200 TL ver demek yerine ücretsiz bir şekilde yardımcı olmaktayız öneriler sunmaktayız.

Çünkü biz zaten Seowox olarak her zaman kazanan bir markayız .

Ve bu sayede Türkiye'nin dört bir yanına müşteri ziyaretlerine gittiğimizde hiç müşterimiz olmayan fakat bana da uğra , bir çayımı, kahvemi , yemeği mi ye diyen dostlar kazanmaktayız. İnsan kazanmak bizim için herşeyden önemlidir bunu bilmenizi isteriz.

Bazen abuk subuk sorular alıyoruz bunları cevaplamak isterim. . Bu tür sorular sormak yerine konumuzu baştan sona okuyarak ilerlemeniz durumun da sorularınızın defalarca cevaplandığını görebilirsiniz. Konumuza baktığınız da ticaret puanımız ''0'' dır forum üzerinde ticaret puanı kabul etmiyoruz. Bize gelen müşterilerimize referanslarımızı göstererek bizi tercih etmesini sağlamaktayız. Seowox olarak milli projeleri destekliyoruz, televizyonlar da gördüğünüz devlet destekleri ile yürütülen dev markaların icatlarının ve projelerin web sitelerinin 30 Ülke de tanınması için seo çalışmalarını seowox olarak yönetmekteyiz. Bizlerle iş birliği yapan büyük ajanslar var bu ajansların müşterilerine onların adına taşeron olarak hizmetler vermekteyiz. Yine Türkiye 'nin en büyük sağlık markalarına doğrudan hizmetler veriyoruz.

Ve bunun gibi daha çok sayıda hizmetler sunmaktayız.

Aynı sektörden aynı kelimelere ikinci müşteri almıyoruz, Bu konuda çok katıyız sırf 2-3 defa reddettiğimiz halde aynı sektörde başka müşteri almıyoruz diye söylememize rağmen , Sen benim işimi nasıl almazsın falancanın dostuyum diyenlere kadar tehditkar konuşanlara bile şahit olduk. ;)

Geçen yıl Engelli indirimi yaptık, Photoshop da sahte engelli raporu belgesi yapanlarla bile karşılaştığımız oldu . İyi niyet hareketlerimiz bir çok defa suistimal edildi ve sonrasında bu indirimi kaldırdık . Daha şahsi konuşayım Biri %90 diğeri %70 engelli raporu olan evimde iki birey bulunmaktadır. Sırf onların yaşadığı zorlukları,dışlanmışlıklarını hayatım boyunca yakından bildiğim için. Engelli arkadaşlarımıza toplumda herkes ile eşit olduğunu görmelerini sağlamak adına %50 Engelli indirimi yaptık. Çünkü bu insanların dünyasını çok iyi biliyordum bende bir katkıda bulunmalıydım.

Ve sonrasında r10' üye olan olmayan bir çok engelli kardeşimiz ile tanıştık, onlara yardımcı olduk onları mutlu etmeye çalıştık. Telefon da konuşamayan engelli kardeşlerimize aileleri aracılığı ile destekler sağladık ve gerçekten ihtiyaç sahibi olanlardan beş kuruş para almadık ..
Adamın teyzesi,amcası engelli aynı evde bile yaşamıyorlar alakaları yok, sapasağlam onun raporunu versem %50 indirim yaparmısın diyen yüzsüzlerle bile karşılaştık. Bizi bu konuda gerçekten güven olarak çok yıprattılar. Engelli kardeşlerim sizler değil karaktersiz kişiler bunu yaptılar.


ARTIK BU İNDİRİMİMİZ RAPOR İLE DEĞİL ŞAHSİ OLARAK TANIDIĞIMIZ KİŞİLERE OLACAKTIR.

BİZ SİZLERE DOĞRU VE ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE KALİTELİ İŞLER ÜRETMEK İÇİN HER ZAMAN BURADA OLACAĞIZ.

Değerli vaktinizi bu ilanımızı okuyarak geçirdiğiniz için teşekkür eder, en yakın zaman da sizinle tanışmayı dileriz.


Saygılar .

WebxGroup 24-10-2017 13:30:17

Merhabalar

Öncelike SeoWox ailesine teşekkür etmeden geçemeyeceğim. Verilen işlerin üstesinden gelip üzerine ilgi göstermeleri de şahane.

Verilen 3 işi de geniş bir anlatım ile yaptılar. Firma olarak SeoWox u tavsiye ederiz.

tatu 27-10-2017 12:01:20

Firmamız için uzun süredir düzenli çalışacağımız bir seo uzmanı veya şirketi arayışındaydık. Seowox ailesi ile şirketimizin kurumsal siteleri adına çalışmaya başladık. 3 etaplı bir çalışma şekli kurguladık ve adım adım ilerleyerek 3 farklı sitemizide kendilerine emanet edeceğiz.
İlk adım olarak Seowox yetkilileriyle İzmir'de 3 kere toplantı yaptık ve anlaşmamızın sonucunda çalışma garantilerini kapsayan noter onaylı sözleşmemizi imzalayarak kendilerine ödemeyi peşin olarak gerçekleştirdik. Çok aydınlatıcı ve ilgili bir ekipleri var.
İlerleyen günlerde çalışmanın gelişmelerini de buraya ekleyeceyim.

DestekHizmetleri 31-10-2017 03:22:33

Alıntı:

WebxGroup Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072814335)
Merhabalar

Öncelike SeoWox ailesine teşekkür etmeden geçemeyeceğim. Verilen işlerin üstesinden gelip üzerine ilgi göstermeleri de şahane.

Verilen 3 işi de geniş bir anlatım ile yaptılar. Firma olarak SeoWox u tavsiye ederiz.

Alıntı:

tatu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072824286)
Firmamız için uzun süredir düzenli çalışacağımız bir seo uzmanı veya şirketi arayışındaydık. Seowox ailesi ile şirketimizin kurumsal siteleri adına çalışmaya başladık. 3 etaplı bir çalışma şekli kurguladık ve adım adım ilerleyerek 3 farklı sitemizide kendilerine emanet edeceğiz.
İlk adım olarak Seowox yetkilileriyle İzmir'de 3 kere toplantı yaptık ve anlaşmamızın sonucunda çalışma garantilerini kapsayan noter onaylı sözleşmemizi imzalayarak kendilerine ödemeyi peşin olarak gerçekleştirdik. Çok aydınlatıcı ve ilgili bir ekipleri var.
İlerleyen günlerde çalışmanın gelişmelerini de buraya ekleyeceyim.

Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

SysteMNetwork 01-11-2017 00:42:40

Ticaret sitesi için anlaşmayı yaptık, çalışmalara başladık ilgi ve alakasından dolayı Seowox'a teşekkür ederim, işlem sonucunda çalışmanın sonuçlarını paylaşacağım.

DestekHizmetleri 20-11-2017 20:09:40

gönderilen p.m' leriniz de lütfen site adresini yazmayı unutmayınız aksi halde mesajlarınıza dönüş yapılmamaktadır.

ByAsLaN 21-11-2017 18:34:27

Alıntı:

DestekHizmetleri Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072902982)
Daha hızlı dönüş almak için lütfen 0553 091 01 91 Nolu numaradan arayınız. Ayrıca gönderilen p.m' leriniz de lütfen site adresini yazmayı unutmayınız aksi halde mesajlarınıza dönüş yapılmamaktadır.

Skype kullanıyorsanız iletebilirmisiniz.

mito 21-11-2017 20:48:39

Özellikle %40 ve engelli olan arkadaşlara indirim yapacağını belirtmesi beni gerçekten çok şaşırttı ve duygulandırdı açıkçası.Webmaster platformlarında Daha önce hiç bir yerde böyle bir hassasiyetle karşılaşmamıştım.. Kendisine özellikle teşekkürlerimi bildirdim ve hemen randevu aldım sitem için..
Hassasiyetinden dolayı tekrar teşekkür ediyor,randevu gününü merakla bekliyorum
iyi çalışmalar

htuna 22-11-2017 17:57:58

İlgili arkadaşlar, görüşme için İzmir'den Bursa'ya geldiler ve anlaşma sağladık çalışmaya başlıyoruz. hayırlı olsun.

TaxiDriver 23-11-2017 17:38:07

seowox ile web sitemiz için yaklaşık 20 gün çalışmaya başladık. ilk çalışmamızda bu kadar kısa sürede sonuç almayı beklemiyordum bunun için çok mutluyum yeni siteler için anlaşmaya vardık kendisi çok ilgli sağolsun seowox çalışmasını herkese öneririm

Mega 24-11-2017 07:57:55

Kendisi ile bilgi amaçlı iletişime geçtim sağolsun merak ettiğim tüm soruları ve püf noktaları içtenlikle ve samimiyetle cevapladı. Düşündüğüm kelime için bir arkadaş ile anlaşma yaptığı için farklı sektör tavsiyesi de muhabbetin bonusu oldu :)

DestekHizmetleri 27-11-2017 16:06:28

Alıntı:

htuna Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072909407)
İlgili arkadaşlar, görüşme için İzmir'den Bursa'ya geldiler ve anlaşma sağladık çalışmaya başlıyoruz. hayırlı olsun.

Hayırlısı olsun bugün resmi noter onaylı sözleşmemizi bursaya gelip imzaladık . Tercihiniz için teşekkür ederim.

Alıntı:

TaxiDriver Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072912613)
seowox ile web sitemiz için yaklaşık 20 gün çalışmaya başladık. ilk çalışmamızda bu kadar kısa sürede sonuç almayı beklemiyordum bunun için çok mutluyum yeni siteler için anlaşmaya vardık kendisi çok ilgli sağolsun seowox çalışmasını herkese öneririm

Hayırlısı olsun önceligimiz memnuniyetinizdir.

Alıntı:

Mega Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072914408)
Kendisi ile bilgi amaçlı iletişime geçtim sağolsun merak ettiğim tüm soruları ve püf noktaları içtenlikle ve samimiyetle cevapladı. Düşündüğüm kelime için bir arkadaş ile anlaşma yaptığı için farklı sektör tavsiyesi de muhabbetin bonusu oldu :)

Biz her gelen müşteriye ticari göz ile bakmıyoruz. Aynı sektör de ikinci müşteri almıyoruz. Her zaman bekleriz.

dealer 30-11-2017 13:59:58

pm alabilirmiyim

DestekHizmetleri 01-12-2017 13:54:08

Alıntı:

dealer Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072934863)
pm alabilirmiyim

Mesaj gönderildi

medkir 02-12-2017 23:46:35

pm lütfen

DestekHizmetleri 04-12-2017 04:02:26

Alıntı:

medkir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072942451)
pm lütfen

Pm gönderildi

medkir 04-12-2017 10:06:43

Alıntı:

DestekHizmetleri Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072945939)
Pm gönderildi

posta kutunuz dolu. cevap yazamıyorum hocam

ArisToteLes 04-12-2017 10:26:04

İletişim kuruldu proje ve iş konusunda güzel bir sohbet gerçekleştirdik en kısa zamanda 2 projem için birlikte calisacagiz

DestekHizmetleri 04-12-2017 17:07:42

Alıntı:

ArisToteLes Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072946227)
İletişim kuruldu proje ve iş konusunda güzel bir sohbet gerçekleştirdik en kısa zamanda 2 projem için birlikte calisacagiz

Tercihiniz için teşekkür eder. Hayırlı olmasını dileriz.

Sekoo 06-12-2017 21:32:25

hocam imzamda ki site için sineklik fiyatları kelimesinde ilk 3 'e girebilmek için detayları pm atarmısınız

DestekHizmetleri 07-12-2017 14:29:29

Alıntı:

Sekoo Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072955157)
hocam imzamda ki site için sineklik fiyatları kelimesinde ilk 3 'e girebilmek için detayları pm atarmısınız

Fiyat gönderilmiştir.

NetX 09-12-2017 12:39:36

O. M. gondermis, fiyat istemistim ama yogunsunuz sanirim.

DestekHizmetleri 09-12-2017 18:17:48

Alıntı:

NetX Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072962918)
O. M. gondermis, fiyat istemistim ama yogunsunuz sanirim.

Evet yoğunluk söz konusu fakat telefon ile ararsanız daha hızlı dönüş alırsınız. İlginiz için çok teşekkür ederim.

chivas 11-12-2017 03:15:48

2 adet haber sitemiz için çalışma yaptırılacaktır. iletişim bilgileriniz ile dönüş rica ediyorum

DestekHizmetleri 11-12-2017 13:52:24

Alıntı:

chivas Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072968052)
2 adet haber sitemiz için çalışma yaptırılacaktır. iletişim bilgileriniz ile dönüş rica ediyorum

,dönüş yapılmıştır.

htuna 11-12-2017 16:26:00

Çalışmamızın 2. haftasında en iddialı kelimede ciddi bir yükseliş oldu. Çalışma çok güzel gidiyor sürekli güncelleyeceğim.

DestekHizmetleri 12-12-2017 13:37:37

Alıntı:

DestekHizmetleri Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072968922)
,dönüş yapılmıştır.

Dönüş yapılmıştır.
Alıntı:

htuna Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072969429)
Çalışmamızın 2. haftasında en iddialı kelimede ciddi bir yükseliş oldu. Çalışma çok güzel gidiyor sürekli güncelleyeceğim.

Biz her zaman müşterilerimize hızlı ve kalıcı çözümler sağlamak için uğraş vermekteyiz. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

elazigfirat 12-12-2017 16:51:06

Başta Kurumsal Yaklaşımından ve Engellilere Tanıdığı Bu Ayrıcalıktan Dolayı Teşekkür Ederim. Profesyonel Manada Kurumsal Danışmanlık Hizmeti Almaya Başladık. Hayırlı Olsun.

DestekHizmetleri 12-12-2017 23:44:04

Alıntı:

elazigfirat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072972668)
Başta Kurumsal Yaklaşımından ve Engellilere Tanıdığı Bu Ayrıcalıktan Dolayı Teşekkür Ederim. Profesyonel Manada Kurumsal Danışmanlık Hizmeti Almaya Başladık. Hayırlı Olsun.

Hayırlısı olması dileklerimiz ile. Bizi tercih ettğiniz için teşekkür ederiz.

MCfrim 13-12-2017 10:56:42

Hocam mesela 3500tl paketinizde kaç anahtar kelimede çalışıyorsunuz ?

DestekHizmetleri 13-12-2017 13:10:30

Alıntı:

MCfrim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072975054)
Hocam mesela 3500tl paketinizde kaç anahtar kelimede çalışıyorsunuz ?

Rekabet, sıralama ve konumlarınız kelime sayısını değiştirmektedir.Sabit şu kadar kelime demiyoruz ,p.m. ile site adresinizi telefonunuzu yollayın biz size dönüş yapalım.

mailreklam 13-12-2017 14:34:06

pm atıldı.

DestekHizmetleri 15-12-2017 11:46:42

Alıntı:

mailreklam Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072975706)
pm atıldı.

Geri dönüş yapılmıştır.Duyuru : 14-15 Aralık 2017 Tarihleri arası İstanbul da görüşmeler de olduğumuz için pm mesajlarınıza cevap veremiyoruz. Taleplerinizi 0553 091 01 91 numaradan bize ulaşarak iletmeniz rica olunur.

Om3rc4nss 16-12-2017 21:23:01

seowox ile sitelerim hakkında uzun uzun konuştuk. Telefonda saatlerce çalışmaların nasıl yapılacağını, skype görüntülü görüşme ile kelime analizlerini sıkılmadan keyifli bir şekilde anlattılar. seowox ile çalışma anlaşması yapmama rağmen bu kadar destek veriyor olması keyifliydi. Umarım sitem veya sitelerim için kendisi ile çalışırım.

ErdemTepe 17-12-2017 15:45:28

seowox ile sitelerim hakkında uzun uzun konuştuk. gerçekten bu işin hakkını veren parmakla sayılacak kişiler arasında birisi. kendisine tşk ederim ilgisinden vermiş olduğu bilgilkerden dolayı.

DestekHizmetleri 18-12-2017 04:34:40

Alıntı:

Om3rc4nss Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072986627)
seowox ile sitelerim hakkında uzun uzun konuştuk. Telefonda saatlerce çalışmaların nasıl yapılacağını, skype görüntülü görüşme ile kelime analizlerini sıkılmadan keyifli bir şekilde anlattılar. seowox ile çalışma anlaşması yapmama rağmen bu kadar destek veriyor olması keyifliydi. Umarım sitem veya sitelerim için kendisi ile çalışırım.

Teşekkür ederim güzel yorumunuz ve değerlendirmeniz için . Seo danışmanlığı yapıyorsanız müşterinizi bilgilendirmek zorundasınız. Bu yüzden biz şeffaf davranmayı seviyoruz.

Alıntı:

ErdemTepe Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072988661)
seowox ile sitelerim hakkında uzun uzun konuştuk. gerçekten bu işin hakkını veren parmakla sayılacak kişiler arasında birisi. kendisine tşk ederim ilgisinden vermiş olduğu bilgilkerden dolayı.

Güzel yorumunuz ve değerlendirmeniz için teşekkür ederim .

BosTasarim 19-12-2017 01:17:47

Tasarım sitemin seo çalışması için pm attım

DestekHizmetleri 19-12-2017 14:29:30

Alıntı:

BosTasarim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1072993580)
Tasarım sitemin seo çalışması için pm attım

Mesajınız cevaplanmıştır.

aliarbak 27-12-2017 05:04:36

Gerçekten çok ilgili bir uzman. Yardımlarınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim hocam.

htuna 27-12-2017 12:44:30

Çalışmaya başlayalı 1 ay oldu, çalışma yapacağımız kelimlerin pek çoğunda ciddi yükseliş var hatta 1 tanesini 1. sayfaya çıktı bile. Sözleşmede yazmadığımız işe yarayan bir çok kelimede de üst sıralara doğru ilerliyoruz. Çalışmamız devam ediyor. Gelişmeleri buraya yazmaya devam edeceğim.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:15:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.