Seowox Seo Hizmetleri İade Garantili 45 İle 90 Günde İlk Sayfa 12 Ay Kalıcılık Garantisi Veriyoruz. - Sayfa 55 - R10.net
 • 04-09-2020, 17:04:52
  cazasca adlı üyeden alıntı
  Seowox ' dan danışmanlık hizmeti alınmıştır, çalışmaya başlanılmıştır.

  Samimi, ilgili bir arkadaşımız, başarılı bir çalışma yapacağına inanıyorum.
  Seowox'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz.

  Dilsiz adlı üyeden alıntı
  Çalışmaya başlayalı henüz 2 ay dolmadan ortalama 3k olan hitimi hiçbir backlink vs almadan sadece site içi düzenlemeler ile gün itibariyle ortalama 15-20k hite çıkartmış durumdayız. Şu sıralar sıkça kurduğum cümleyi burda da tekrarlayım; aldığı para helali hoş olsun, kuruşuna kadar bereketini görsün. Keşke daha önce Seowox ile çalışmış olsaydık da geçen süreçte bu kadar zorlanmasaydım diyorum.
  Bu süreçte 5.500 anahtar kelimede ilk sayfaya giren bir istatistiği de aşağıya bırakayım.  Arkadaşımızın sitesi dün yorumunu attıktan sonra dün itibari ile rekor kırarak Günlük 36.000 Tekili de gördü. Evet 45 gün bir sürede backlink almadan 5.500 + den fazla kelimede müşterimizin sitesini ilk sayfaya getirdik zaten yukarıda detayları mevcut 14 temmuz ve 4 eylül karşılaştırmasında görünüyor.

  Çalışma yapılan site başlangıç tarihi olan 14 Temmuz 2020 de 4. ve 10. sıra arası 5.539 Anahtar kelimede ilk sayfada iken 4 Eylül 2020 de alınan istatistik sonucuna göre 5500 + den fazla yeni anahtar kelimenin ilk sayfaya gelmesi ile 11.097 kelimeye yükselmiştir.. Bununla birlikte ilk 3 sırada 282 olan kelime sayısı 509'a yükselmiştir.
 • 04-09-2020, 19:31:24
  Merhabalar. Yaklasik 1 ay kadar önce, buradaki 52 sayfa yorumu 2 defa okuyup en kısa zamanda SeoWox ile çalışmaya başlayacağımı söylemiştim. Tanışmak için aradığımda yardımcı olmak için verdikleri bilgilerle satışlarımı 4 katına çıkardım. Bugün de kendileriyle çalışmaya başladık. İki taraf için de hayırlı olsun. Güzel sonuçlar çıkacağına eminim
 • 09-09-2020, 21:15:12
  Seowox adlı üyeden alıntı
  Çalışma Saatleri
  Hafta İçi : 14:30 - 02:00 Saatleri Arasında Arayabilirsiniz.
  Cumartesi ve Pazar Günleri KAPALIYIZ.
  Cumartesi : 15:30 - 23:00 (Teknik Destek Verilmiyor) Sadece Satış Ve Pazarlama
  Pazar : KAPALIYIZ
  Yukarıda Belirtilen Tarihler Arasındaki Saatler Harici Destek Ve Hizmet Vermiyoruz.

  LÜTFEN SADECE TELEFON ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.
  Saygılarımızla


  SEOWOX, SEO ÇALIŞMASI YAPTIRDIĞINIZ DA SEO DANIŞMANLARINA BUNLARI SORMANIZI TAVSİYE EDİYOR !!!
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Gerçek bir seo hizmeti almak istiyorsanız öncelikle şunları uygulayın.

  1. KURUMSAL REFERANSLARA SAHİP Mİ ?
  2. BELİRTTİĞİ REFERANSLAR DA SİZE BELGELENDİRME YAPABİLİYOR MU ?
  3. SÖZLEŞMEDE AÇIK ADRES BELGESİ VAR MI , ŞİRKET ADRES BEYANI DOĞRU MU ? ,NOTER ONAYLI İMZA SİRKÜLERİ ? DETAYLI SÖZLEŞME SUNUYOR MU ?
  Bu detayları sağlamayan seo uzmanları ile çalışmayın .
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Bizimle İletişime Geçmeden Önce Lütfen Burayı Okuyunuz.

  1. Whatsapp üzerinden mesaj ve fiyat teklifi vermiyoruz.
  2. P.M. İsteyerek Fiyat İsteyene Fiyat Vermiyoruz ( İşi Bilmeden Analizini Yapmadan Nasıl Fiyat Verelim ? )
  3.Lütfen Telefon Yolu İle İletişime Geçiniz.


  HIZLI DESTEK HATTI : 0553 091 SIFIR BİR 91

  HIZLI DESTEK HATTI SADECE ÇAĞRI KABUL ETMEKTEDİR. SMS VE HERHANGİ BİR ONLİNE MESAJLAŞMA HİZMETİMİZ YOKTUR


  R10.Net Üyesi Olmayanlar : destek @ seowox.com ' a mail gönderdiklerin de tarafımızdan hızlı dönüş almaktadır. Lütfen mail gönderileriniz de iletişim numaranızı yazmayı unutmayınız.


  Not : PM MESAJLARINA CEVAP VERİLMEYECEKTİR. LÜTFEN TELEFON ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.


  H*ck, Ad*lt, Spam, Bahis, Sesli, Görüntülü Sohbet, Yetkisiz İlaç Ürünleri Satışı ,Nakliyat, Halk Sağlığı ile Oynayan Sağlık Ürünleri Satan Vb. Siteler , Kadiköy beyaz eşya servisi, Şişli klima servisi gibi işler ve T.C yasalarına aykırı siteler kabul edilmemektedir.


  HAKKIMIZDA BİRAZ BİLGİ EDİNMEK İÇİN BU YAZIYI LÜTFEN OKUYUNUZ. 18.02.2019
  Merhabalar hiç kimse mükemmel değildir, biz de çok mükemmel değiliz. Fakat her zaman doğru olduğunu bildiğimiz sistemler ile müşterilerimize dürüst bir şekilde işimizi yapıyoruz.. Seowox olarak büyük markalara ve kuruluşlara danışmanlıklar yapmaktayız. Bize gelen herkese müşteri gözü ile bakmıyoruz dost olarak bakıyoruz. Ufak tefek Seo çalışması yaptırmak isteyen kişilere 100 TL - 200 TL ver demek yerine ücretsiz bir şekilde yardımcı olmaktayız öneriler sunmaktayız.

  Çünkü biz zaten Seowox olarak her zaman kazanan bir markayız .

  Ve bu sayede Türkiye'nin dört bir yanına müşteri ziyaretlerine gittiğimizde hiç müşterimiz olmayan fakat bana da uğra , bir çayımı, kahvemi , yemeği mi ye diyen dostlar kazanmaktayız. İnsan kazanmak bizim için herşeyden önemlidir bunu bilmenizi isteriz.

  Bazen abuk subuk sorular alıyoruz bunları cevaplamak isterim. . Bu tür sorular sormak yerine konumuzu baştan sona okuyarak ilerlemeniz durumun da sorularınızın defalarca cevaplandığını görebilirsiniz. Konumuza baktığınız da ticaret puanımız ''0'' dır forum üzerinde ticaret puanı kabul etmiyoruz. Bize gelen müşterilerimize referanslarımızı göstererek bizi tercih etmesini sağlamaktayız. Seowox olarak milli projeleri destekliyoruz, televizyonlar da gördüğünüz devlet destekleri ile yürütülen dev markaların icatlarının ve projelerin web sitelerinin 30 Ülke de tanınması için seo çalışmalarını seowox olarak yönetmekteyiz. Bizlerle iş birliği yapan büyük ajanslar var bu ajansların müşterilerine onların adına taşeron olarak hizmetler vermekteyiz. Yine Türkiye 'nin en büyük sağlık markalarına doğrudan hizmetler veriyoruz.

  Ve bunun gibi daha çok sayıda hizmetler sunmaktayız.

  Aynı sektörden aynı kelimelere ikinci müşteri almıyoruz, Bu konuda çok katıyız sırf 2-3 defa reddettiğimiz halde aynı sektörde başka müşteri almıyoruz diye söylememize rağmen , Sen benim işimi nasıl almazsın falancanın dostuyum diyenlere kadar tehditkar konuşanlara bile şahit olduk.

  Geçen yıl Engelli indirimi yaptık, Photoshop da sahte engelli raporu belgesi yapanlarla bile karşılaştığımız oldu . İyi niyet hareketlerimiz bir çok defa suistimal edildi ve sonrasında bu indirimi kaldırdık . Daha şahsi konuşayım Biri %90 diğeri %70 engelli raporu olan evimde iki birey bulunmaktadır. Sırf onların yaşadığı zorlukları,dışlanmışlıklarını hayatım boyunca yakından bildiğim için. Engelli arkadaşlarımıza toplumda herkes ile eşit olduğunu görmelerini sağlamak adına %50 Engelli indirimi yaptık. Çünkü bu insanların dünyasını çok iyi biliyordum bende bir katkıda bulunmalıydım.

  Ve sonrasında r10' üye olan olmayan bir çok engelli kardeşimiz ile tanıştık, onlara yardımcı olduk onları mutlu etmeye çalıştık. Telefon da konuşamayan engelli kardeşlerimize aileleri aracılığı ile destekler sağladık ve gerçekten ihtiyaç sahibi olanlardan beş kuruş para almadık ..
  Adamın teyzesi,amcası engelli aynı evde bile yaşamıyorlar alakaları yok, sapasağlam onun raporunu versem %50 indirim yaparmısın diyen yüzsüzlerle bile karşılaştık. Bizi bu konuda gerçekten güven olarak çok yıprattılar. Engelli kardeşlerim sizler değil karaktersiz kişiler bunu yaptılar.


  ARTIK BU İNDİRİMİMİZ RAPOR İLE DEĞİL ŞAHSİ OLARAK TANIDIĞIMIZ KİŞİLERE OLACAKTIR.

  BİZ SİZLERE DOĞRU VE ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE KALİTELİ İŞLER ÜRETMEK İÇİN HER ZAMAN BURADA OLACAĞIZ.

  Değerli vaktinizi bu ilanımızı okuyarak geçirdiğiniz için teşekkür eder, en yakın zaman da sizinle tanışmayı dileriz.


  Saygılar .
  Kendisini dostane yaklaşımından dolayı tebrik ediyorum. Tek amaçlarının para olmadığını kesinlikle hissettiriyorlar.
  -
 • 10-09-2020, 16:25:21
  emrears adlı üyeden alıntı
  Merhabalar. Yaklasik 1 ay kadar önce, buradaki 52 sayfa yorumu 2 defa okuyup en kısa zamanda SeoWox ile çalışmaya başlayacağımı söylemiştim. Tanışmak için aradığımda yardımcı olmak için verdikleri bilgilerle satışlarımı 4 katına çıkardım. Bugün de kendileriyle çalışmaya başladık. İki taraf için de hayırlı olsun. Güzel sonuçlar çıkacağına eminim
  Seowox'u tercih etmenize ve güzel yorumunuza teşekkür ederiz . İki taraf içinde hayırlı olsun

  kksal555 adlı üyeden alıntı
  Kendisini dostane yaklaşımından dolayı tebrik ediyorum. Tek amaçlarının para olmadığını kesinlikle hissettiriyorlar.
  Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.
 • 10-09-2020, 16:31:56
  Bugün itibariyle kendileriyle çalışmaya başladık umarım kısa sürede güzel sonuçlar elde ederiz. İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.
 • 12-09-2020, 00:02:25
  ahmet1340 adlı üyeden alıntı
  Bugün itibariyle kendileriyle çalışmaya başladık umarım kısa sürede güzel sonuçlar elde ederiz. İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.
  Hayırlı olsun Seowox'u Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 • 16-09-2020, 11:48:30
  https://www.modaraf.com/ sitem için diyarbakır raf sistemleri kelimesinde ilk sırada çıkmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?
 • 17-09-2020, 18:48:27
  imzaweb adlı üyeden alıntı
  https://www.modaraf.com/ sitem için diyarbakır raf sistemleri kelimesinde ilk sırada çıkmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?
  Geri dönüş sağlanmıştır.