• 14-09-2017, 13:38:48
  #1

  Çalışma Saatleri
  Hafta İçi : 15:30 - 02:00 Saatleri Arasında Arayabilirsiniz.

  Cumartesi : 15:30 - 22:00 (Teknik Destek Verilmiyor) Sadece Satış Ve Pazarlama
  Pazar :
  17:30 - 21:30 Yukarıda Belirtilen Tarihler Arasındaki Saatler Harici Destek Ve Hizmet Vermiyoruz.
  Web sitemiz yenilenme sebebi ile geçici olarak hizmet dışıdır.
  LÜTFEN SADECE TELEFON ve WHATSAPP ÜZERİNDEN BELİRTİLEN SAATLER ARASINDA İLETİŞİME GEÇİNİZ.


  Sosyal Medya ( SMM , TAKİPÇİ SATAN VB SİTELERE ) H*ck, Ad*lt, Spam, Bahis, İllegal Siteler, Sesli, Görüntülü Sohbet, Okey Oynama Siteleri , Yetkisiz İlaç Bitkisel Ürün Satış Siteleri , Halk Sağlığı ile Oynayan Sağlık Ürünleri Satan Vb. Siteler , Kadiköy Beyaz Eşya Servisi, Şişli Klima Servisi Nakliyat Siteleri Gibi İşler Ve
  Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına Aykırı Sitelere Çalışma Yapılmamaktadır.

  Saygılarımızla
  Bizimle İletişime Geçmeden Önce Lütfen Burayı Okuyunuz.

  1. PM üzerinden mesajlara fiyat teklifi vermiyoruz.  HIZLI DESTEK HATTI : 0553 091 SIFIR BİR 91


  R10.Net Üyesi Olmayanlar : destek @ seowox.com ' a mail gönderdiklerin de tarafımızdan hızlı dönüş almaktadır. Lütfen mail gönderileriniz de iletişim numaranızı yazmayı unutmayınız.


  Not : PM MESAJLARINA CEVAP VERİLMEYECEKTİR. LÜTFEN TELEFON ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.
  HAKKIMIZDA BİRAZ BİLGİ EDİNMEK İÇİN BU YAZIYI LÜTFEN OKUYUNUZ. 18.02.2019
  Merhabalar hiç kimse mükemmel değildir, biz de çok mükemmel değiliz. Fakat her zaman doğru olduğunu bildiğimiz sistemler ile müşterilerimize dürüst bir şekilde işimizi yapıyoruz.. Seowox olarak büyük markalara ve kuruluşlara danışmanlıklar yapmaktayız. Bize gelen herkese müşteri gözü ile bakmıyoruz dost olarak bakıyoruz. Ufak tefek Seo çalışması yaptırmak isteyen kişilere 100 TL - 200 TL ver demek yerine ücretsiz bir şekilde yardımcı olmaktayız öneriler sunmaktayız.

  Çünkü biz zaten Seowox olarak her zaman kazanan bir markayız .

  Ve bu sayede Türkiye'nin dört bir yanına müşteri ziyaretlerine gittiğimizde hiç müşterimiz olmayan fakat bana da uğra , bir çayımı, kahvemi , yemeği mi ye diyen dostlar kazanmaktayız. İnsan kazanmak bizim için herşeyden önemlidir bunu bilmenizi isteriz.

  Bazen abuk subuk sorular alıyoruz bunları cevaplamak isterim. . Bu tür sorular sormak yerine konumuzu baştan sona okuyarak ilerlemeniz durumun da sorularınızın defalarca cevaplandığını görebilirsiniz. Konumuza baktığınız da ticaret puanımız ''0'' dır forum üzerinde ticaret puanı kabul etmiyoruz. Bize gelen müşterilerimize referanslarımızı göstererek bizi tercih etmesini sağlamaktayız. Seowox olarak milli projeleri destekliyoruz, televizyonlar da gördüğünüz devlet destekleri ile yürütülen dev markaların icatlarının ve projelerin web sitelerinin 30 Ülke de tanınması için seo çalışmalarını seowox olarak yönetmekteyiz. Bizlerle iş birliği yapan büyük ajanslar var bu ajansların müşterilerine onların adına taşeron olarak hizmetler vermekteyiz. Yine Türkiye 'nin en büyük sağlık markalarına doğrudan hizmetler veriyoruz.

  Ve bunun gibi daha çok sayıda hizmetler sunmaktayız.

  Aynı sektörden aynı kelimelere ikinci müşteri almıyoruz, Bu konuda çok katıyız sırf 2-3 defa reddettiğimiz halde aynı sektörde başka müşteri almıyoruz diye söylememize rağmen , Sen benim işimi nasıl almazsın falancanın dostuyum diyenlere kadar tehditkar konuşanlara bile şahit olduk.

  Geçen yıl Engelli indirimi yaptık, Photoshop da sahte engelli raporu belgesi yapanlarla bile karşılaştığımız oldu . İyi niyet hareketlerimiz bir çok defa suistimal edildi ve sonrasında bu indirimi kaldırdık . Daha şahsi konuşayım Biri %90 diğeri %70 engelli raporu olan evimde iki birey bulunmaktadır. Sırf onların yaşadığı zorlukları,dışlanmışlıklarını hayatım boyunca yakından bildiğim için. Engelli arkadaşlarımıza toplumda herkes ile eşit olduğunu görmelerini sağlamak adına %50 Engelli indirimi yaptık. Çünkü bu insanların dünyasını çok iyi biliyordum bende bir katkıda bulunmalıydım.

  Ve sonrasında r10' üye olan olmayan bir çok engelli kardeşimiz ile tanıştık, onlara yardımcı olduk onları mutlu etmeye çalıştık. Telefon da konuşamayan engelli kardeşlerimize aileleri aracılığı ile destekler sağladık ve gerçekten ihtiyaç sahibi olanlardan beş kuruş para almadık ..
  Adamın teyzesi,amcası engelli aynı evde bile yaşamıyorlar alakaları yok, sapasağlam onun raporunu versem %50 indirim yaparmısın diyen yüzsüzlerle bile karşılaştık. Bizi bu konuda gerçekten güven olarak çok yıprattılar. Engelli kardeşlerim sizler değil karaktersiz kişiler bunu yaptılar.


  ARTIK BU İNDİRİMİMİZ RAPOR İLE DEĞİL ŞAHSİ OLARAK TANIDIĞIMIZ KİŞİLERE OLACAKTIR.

  BİZ SİZLERE DOĞRU VE ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE KALİTELİ İŞLER ÜRETMEK İÇİN HER ZAMAN BURADA OLACAĞIZ.

  Değerli vaktinizi bu ilanımızı okuyarak geçirdiğiniz için teşekkür eder, en yakın zaman da sizinle tanışmayı dileriz.


  Saygılar .
 • 24-10-2017, 13:30:17
  #2
  Merhabalar

  Öncelike SeoWox ailesine teşekkür etmeden geçemeyeceğim. Verilen işlerin üstesinden gelip üzerine ilgi göstermeleri de şahane.

  Verilen 3 işi de geniş bir anlatım ile yaptılar. Firma olarak SeoWox u tavsiye ederiz.
 • 27-10-2017, 12:01:20
  #3
  Firmamız için uzun süredir düzenli çalışacağımız bir seo uzmanı veya şirketi arayışındaydık. Seowox ailesi ile şirketimizin kurumsal siteleri adına çalışmaya başladık. 3 etaplı bir çalışma şekli kurguladık ve adım adım ilerleyerek 3 farklı sitemizide kendilerine emanet edeceğiz.
  İlk adım olarak Seowox yetkilileriyle İzmir'de 3 kere toplantı yaptık ve anlaşmamızın sonucunda çalışma garantilerini kapsayan noter onaylı sözleşmemizi imzalayarak kendilerine ödemeyi peşin olarak gerçekleştirdik. Çok aydınlatıcı ve ilgili bir ekipleri var.
  İlerleyen günlerde çalışmanın gelişmelerini de buraya ekleyeceyim.
 • 01-11-2017, 00:42:40
  #4
  Ticaret sitesi için anlaşmayı yaptık, çalışmalara başladık ilgi ve alakasından dolayı Seowox'a teşekkür ederim, işlem sonucunda çalışmanın sonuçlarını paylaşacağım.
 • 21-11-2017, 18:34:27
  #5
  DestekHizmetleri adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha hızlı dönüş almak için lütfen 0553 091 01 91 Nolu numaradan arayınız. Ayrıca gönderilen p.m' leriniz de lütfen site adresini yazmayı unutmayınız aksi halde mesajlarınıza dönüş yapılmamaktadır.
  Skype kullanıyorsanız iletebilirmisiniz.
 • 21-11-2017, 20:48:39
  #6
  Özellikle %40 ve engelli olan arkadaşlara indirim yapacağını belirtmesi beni gerçekten çok şaşırttı ve duygulandırdı açıkçası.Webmaster platformlarında Daha önce hiç bir yerde böyle bir hassasiyetle karşılaşmamıştım.. Kendisine özellikle teşekkürlerimi bildirdim ve hemen randevu aldım sitem için..
  Hassasiyetinden dolayı tekrar teşekkür ediyor,randevu gününü merakla bekliyorum
  iyi çalışmalar
 • 22-11-2017, 17:57:58
  #7
  İlgili arkadaşlar, görüşme için İzmir'den Bursa'ya geldiler ve anlaşma sağladık çalışmaya başlıyoruz. hayırlı olsun.
 • 23-11-2017, 17:38:07
  #8
  seowox ile web sitemiz için yaklaşık 20 gün çalışmaya başladık. ilk çalışmamızda bu kadar kısa sürede sonuç almayı beklemiyordum bunun için çok mutluyum yeni siteler için anlaşmaya vardık kendisi çok ilgli sağolsun seowox çalışmasını herkese öneririm
 • 24-11-2017, 07:57:55
  #9
  Kendisi ile bilgi amaçlı iletişime geçtim sağolsun merak ettiğim tüm soruları ve püf noktaları içtenlikle ve samimiyetle cevapladı. Düşündüğüm kelime için bir arkadaş ile anlaşma yaptığı için farklı sektör tavsiyesi de muhabbetin bonusu oldu