• 10-07-2017, 10:21:37
  #1
  Başlık üretmede karakter sıkıntısı yaşadığım için ancak bu kadar yazabildim ki yeterli olmuştur özeti için diye düşünüyorum.

  Ankara Rent a Car sıralamasında kesintisiz 8-9 sene 1. sayfada yer alan sitem son 2-3 senedir sürekli düşüyor yükseliyor.

  1.5 - 2 yıl önce R10 aracılığı ile Seo danışmanlığı hizmeti almıştım bu çalkalanmalar yaşanırken ve nickini vermemin doğru ya da yanlış olup olmadığını bilmediğim için paylaşmayacağım bir kişi web sitemizi oldukça ekonomik fiyatlarla 7.sayfadan alıp 1.sayfaya getirmiş ve 6-7 ay sabit tutmuştu.

  Yalnız yurtdışına gitme durumları ve birkaç problem yüzünden kendisiyle maalesef çalışmaya devam edemedik.

  Bundan sonraki 2 yıllık dönemde kendim elimden geldiğince sitemi güncel tutarak, r10'dan tanıtım yazıları alarak bişeyler yapmaya çalıştım ancak inanılmaz ötesi dalgalanmalar yaşadım. Sitem 1 gün ilk sayfa 3.sırada çıkarken ertesi gün 8.sayfaya düşüyor, 1 gün ilk sayfa 5. sırada çıkarken ertesi gün tamamen kayboluyor gibi durumlar.

  Yaklaşık olarak 5-6 aydır da 5.sayfanın üstüne çıkmadı ve 2 gündür de kayıp.

  11 yıllık bir site, tahminimce sektörümüzde bundan eski 1 ya da 2 site vardır.

  Site altyapısı wordpress bu arada.
  Benim isteğim, ricam, web sitemizi ilk sayfaya getirebilecek, aylık ödemelerle çalışabileceğimiz, referansları bulunan ve ekonomik fiyatlarla bizimle çalışabilecek kişilerin mesaj yoluyla iletişime geçmesi olacak.

  Ekonomik fiyatlar dememin sebebi şu : Biz çok ağırlıklı olarak şoförlü araç kiralama ve uzun dönem araç kiralama hizmeti veren firmayız. Günlük olarak kiralayabileceğimiz araç sayımız oldukça düşük. Bu da siteden gelecek işlerin sınırsız bile olması halinde şu anda çok da kazanç sağlayamayacağımız demek oluyor. Amacımız site 1.sayfaya geldiği zaman eskisi gibi yoğun talep olacak mı, yeni araçlar almamız gerekecek mi, ilk amacımız bu. Bu yüzden başta kâr etmeyeceğimiz bir yatırıma da çok fazla bütçe ayıramayacağız maalesef ( başta böyle olacak tabi )

  Bunun dışında da sitemin neden böyle ilginç şeyler yaşadığı ile alakalı fikir verebilecek kişiler olursa çok çok çok mutlu olurum

  Daha detaylı görüşebiliriz, mesaj ile ulaşırsanız.

  İyi günler,
 • 14-07-2017, 04:14:10
  #4
  utkuemiroglu adlı üyeden alıntı
  Konu Aktifdir.
  PM yolladım ama ilgilenmediniz hocam önce iş sonra ücret gelin yardımcı olayım.
 • 30-07-2017, 18:06:55
  #5
  Danışmanlık hizmeti verip size iş akışı sağlayabilirim.Sektörünüz ve iş potansiyeli konusunda ilk 10 da olmanız size iş getirmez haziran tarihinden sonra.Sektörde bir çok şey değişti.

  7 yıldır hizmet veren biriyim. sağlam ve 7 yıldır sürekli hala devam ettiğim müşterilerim var.Normal şartlarda forumdan iş taraftarı değilim fakat yardıma ve bilgilendirmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum.Öncelikle bir konuşuruz daha sonra doğru bir yol çizeriz.kışın dahil günü minimum 1 kiralama interneten olarak kapattırırım.İddialıyım.

  İletişim: 0 553 777 altı 888
  İnteraktif Hizmetler