Garantili / Sözleşmeli Bireysel ve Kurumsal SEO Hizmetleri - R10.net
 • 30-09-2015, 22:36:23
  #1
  Merhabalar herkese,

  Yaklaşık 5 senedir hem bireysel sitelere hem de kurumsal firmalara SEO hizmeti vermekteyim. Son 2 senedir ulusal markalarda elde ettiğim başarı ve tecrübelerden sonra artık hizmetlerime Seorative Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmekteyim.

  Seorative olarak sizlere en kaliteli SEO hizmetini şeffaf ve samimi bir şekilde sunarak başarıya ulaşmaktayız.

  Neden Bizi Tercih Edeceksiniz ?

  - Herkesin kullandığı yöntemleri kullanmıyoruz

  Her SEO uzmanının kullanmış olduğu yöntem değişebiliyor. Bizim de kendimize göre kullanmış olduğumuz deneme yanılma üzerine yöntemlerinden çok, deneme yanılma faslı geçilmiş ve başarılı olunmuş yöntemlerimiz mevcuttur.

  - Kalıcılık ve kaliteli çalışma

  Çalışmalarımızı kalıcı etki edecek şekilde yapıyoruz. Yani yapılan çalışmaların 2 gün sonra uçma ihtimali gibi bir durum yoktur. Nitekim yarım sene veya bir sene önceki çalışmalarımızın referansları da bu durumu göstermektedir.

  - Kaliteli teknik ve içerik çalışmaları

  SEO'nun en önce içteki çalışmalarla başlaması gerektiğine inanıyoruz. Teknik ve içerik alanlarında yapılması gereken bütün işlemleri hizmetimizin ilk aylarında bitirmekteyiz.

  - Etkili link inşası taktikleri

  İçeriğiniz doğrultusunda etkili link inşası yapıyoruz. Örneklendirmek gerekirse ;

  Sunduğunuz hizmetleri veya sattığınız ürünler internette nerelerde anılıyorsa hem bu yerlerdeki potansiyel müşterilerinize ulaşıyoruz hem de sitenizin linkini bırakarak link inşamızı sağlamış oluyoruz.

  Ya da hitap ettiğiniz kitlenin arama motorlarında aradığı kelimelere göre siteniz için kaliteli içerikler hazırlıyoruz. Bu içeriklerinize uyguladığımız özel link stratejilerimizle birlikte arama motorlarında görünürlüğünüzü arttırmaktayız.

  - Raporlama

  Yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları ay sonunda raporlamaktayız. Çalışmaların dışında da organik ziyaretçi, gelir gibi rakamları kıyaslayarak raporumuza dahil ediyoruz.

  Son olarak da detaylı sıralama raporlarını her ay ileterek hedef kelimelerinizdeki sıralama değişimlerini kontrol edebiliyorsunuz.

  Kısaca; Sitenizin içeriğini Google’ın seveceği bir şekilde optimize ediyor ve kendi özgün çalışmalarımızla tecrübe edindiğimiz site içi düzeni ve site dışı link ağını özenle planlayıp yol haritamızı çiziyoruz. Site dışı optimizasyon için bütün metriklerle tek tek ilgilenerek sağlam bir çalışma ortaya koyuyoruz. Kendi sitelerimize ve müşterilerimize uygulamış olduğumuz özel link inşası ile ilk sayfa, ilk beş ve daha iyi sıralamalarda kesin sonuç elde ediyoruz.

  Bir backlink programı, sahte hit çalışması gibi yapay ve spam şeylerle uğraşmıyoruz. Bu tarz işlemler kesinlikle yapılmayacaktır sitenize.  Her siteye uygulanan SEO çalışması aynı olmuyor maalesef. Rakipler, kelimelerin zorluğu, sitenizin durumu vb şartlar ücreti değiştirmektedir. Bu yüzden bu detayları bilmeden net bir şey söylemek mümkün olmuyor. Aşağıdaki mesaj şablonuna göre bize ulaşırsanız en kısa sürede teklifimizi size ulaştırırız.

  Bozcaada, bozcaada otelleri, bozcaada pansiyonları kelimelerinde ilk sıraya çıkıldı.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Hiti neredeyse hiç olmayan bir haber sitesinde sadece 3 ay içerisinde elde ettiğimiz oturum grafiği.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Platform ve vinç kiralama işi yapan firmaya sunduğumuz hizmetle bir çok kelimede ilk 3 ve ilk sayfa sıralaması elde edilmiştir.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Karel santral sektöründe hizmet veren bir firmaya verdiğim hizmet sonucunda elde ettiğimiz anahtar kelime sıralamaları.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Lokal SEO çalışması uygulayıp da başarı elde ettiğimiz çalışmalardan da referans eklemek istedim.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  6 ay boyunca son derece derin çok yönlü bir çalışma yapıldı ve site tam olarak 129K'yı gördü! Eski bir referansım olsa da eklemek istedim. Artık film sektöründen şahsi sebeplerden ötürü müşteri almamaktayım. Ayrıca belirteyim bu site de alttaki site de Penguen'den veya farklı bir algoritmadan ceza vs. kesinlikle almamıştır.  *Buradaki görüntüler referanslarımızdan sadece birkaçıdır. Bir çok kurumsal ve bireysel referansımız bulunmaktadır. Daha fazla referans görmeyi talep ederseniz teklif mesajımızla birlikte sizlere gönderebiliriz.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  1. Yapılan çalışmaların detaylarını/kapsamını/şartlarını belirlemekteyiz. Her iki tarafı da koruyacak bu anlaşmayı isterseniz yazılı olarak da yapabiliriz. Yapmasak dahi buradaki şahıs ismimle açtığım bu profili ortaya koyarak bu şartları belirlemekteyim.

  2. Zararlı olduğunu düşündüğümüz için backlink paketi satmıyor veya uygulamıyoruz. Ayrıca sitenizin ve markanızın sadece arama motorları nezdinde görünürlüğünü arttırmakla kalmayıp bütün dijital medyada marka olmanız için çalışıyoruz.

  3. Açmadığınız veya açmayı düşündüğünüz siteler için SEO teklifi istemeyin. SEO yapacağımız sitenin en azından yayın hayatına başlamış olmasını veya yayına çıkıyor olmasını talep etmekteyiz.

  4. Hem ücrette hem de ödemede orta yolu bulabileceğimizi düşünüyoruz. Fakat şunu belirtmek isteriz ki yaptığımız işin kalitesinden ve uzun süre etki edeceğinden ötürü aşırı düşük ücretler beklemeyin. Ne hak ediyorsak onu talep etmekteyiz.

  5. Sitenizin cpanel bilgisi ve admin giriş yetkilerini vermezseniz veya başka durumlar yüzünden işi kabul etmeme hakkımız saklıdır.

  6. Seo hizmetinde anlaşılıp bir süre sonra iptal edilmesi talep edildiğinde paranın tamamını geri iade etme durumumuz şart değildir. Ne kadar iade edileceği duruma göre değişmekle hakkı bizde saklıdır. Full iade sadece paranın gönderildiği gün için geçerlidir.  PM
  Mail: suha[@]seorative.com

  Teklif için :

  Web site adresiniz:
  Yükselmek istediğiniz kelimeler:
  Rapor almak istediğiniz email adresi:
  Çalışmadan talep ettiğiniz başarı(hit veya sıralama):
  Daha önce yaptırılan çalışmalar:

  Şeklinde mail veya özel mesaj atarsanız talep ettiğiniz hizmeti daha iyi anlamış olur ve daha hızlı dönüş yapabiliriz. Detaylı görüşmek isterseniz telefon numaranızı iletebilir ve telefonla da çalışma detaylarını konuşabiliriz.  Referanslar ve Yorumlar


  ragon adlı üyeden alıntı
  Seo yaptırılan film sitesinin sahibi benim. Gerçekten çok olumlu sonuçlar aldık. Durumda ortada zaten. Kafasında soru olanlar bana da yazabilir... Güvenilir bir arkadaş...
  isousluer adlı üyeden alıntı
  Süha çok sevdiğim bir kardeşim aynı zamanda bu sektördeki kaliteli insanlardan biri. Vermiş olduğu bilgiler sayesinde kısa sürede hedeflediğim kelimede hedeflediğim sırayı gördüm. Alacağı parayı sonuna kadar hak ediyor.
  ahmetcem96 adlı üyeden alıntı
  Seo çalışmamız bitti ve sonuçlar gayet güzel kelimelerde yükselme ve siteye google dan ziyaretçi gelme bazında %70 arttı. Teşekkürler.

  İyi çalışmalar
  neogsray adlı üyeden alıntı
  Süha hocamla 1 ay beraber çalıştık, gerek sitenin iyileştirilmesi gerek hit açısından çok katkısı oldu.
  KraL41 adlı üyeden alıntı
  Süha Mete hocam ile çalışıldı, gerçekten herşeye ciddiyetle cevap veren ve hangi gün nerede ne yapılması gerektiğini iyi bilen birisi.

  Çalışılması gerekli bir insan.
  d0lunay adlı üyeden alıntı
  Süha kardeşimizden danışmanlık hizmeti almaya başladım. Kendisi her konuda yardımcı oluyor ve olmaya çalışıyor.Her türlü soruyu soruyorum şahsen kendisine.Bilmiyorum o benden memnun mu ama ben ondan memnunum
  WebDost adlı üyeden alıntı
  Forumda sürekli gördüğüm mülayim kişilerden biridir kendileri. Referanslarını eklemiş + %70 geri iade yapıyor bence denemekten zarar çıkmaz. Eminim en iyi şekilde işini yapacaktır.
  MertKoseoglu adlı üyeden alıntı
  Süha'yi cok uzun yillardir tanirim. Kendisine alaninda gonul rahatligiyla referans olabilirim. Isine gosterdigi disiplin ve profesyonelligin yani sira cok delikanli adamdir.
  Zen adlı üyeden alıntı
  Pek fazla kimseye güvenmeyen biri olarak tavsiye edebileceğim biridir.
  drumpoll adlı üyeden alıntı
  Hayırlı olsun hocam. Bir zamanlar baya bir yardımcı olmuştun sitelerimle alakalı sıkıntılar için. Bilgi ve birikimi çok fazla bir arkadaşımızdır.
  Jengawer adlı üyeden alıntı
  Benim de güvendiğim bir arkadaşımızdır. Tavsiye ederim.
  MGurkan adlı üyeden alıntı
  Hocam hakkını vereceğinize inanıyorum hayırlı satışlar
  ridvanfb25 adlı üyeden alıntı
  Tavsiyeler için teşekkürler süha bey sağolsun her soruma cevaplar ve ilerlemem için yol gösterici ip uçları verdi
 • 14-10-2015, 22:28:47
  #2
  pm attım. dönüşüzü bekliyorum
 • 25-10-2015, 14:40:03
  #3
  İlan günceldir, garantili çalışma yapmaktayız. İsterseniz sözleşme de hazırlanır.
 • 25-11-2015, 03:34:51
  #6
  pm gönderildi.
 • 25-11-2015, 22:10:08
  #7
  fizyfizy adlı üyeden alıntı
  pm gönderildi.
  Pm ve mail dönüşü yapıldı.
 • 04-02-2016, 11:13:57
  #8
  süha bey kolay gelsin.

  Elimde Bir adet Daha çalışma yapabileceğimiz film sitesi mevcut. İş alımınız açıksa Pm atın. görüşelim
  Her Türlü Sektöre Link Sağlanır | Uygun Fiyat & Kaliteli Siteler pm veya skype ile iletişime geçebilirsiniz
 • 08-02-2016, 11:20:44
  #9
  phpbot adlı üyeden alıntı
  süha bey kolay gelsin.

  Elimde Bir adet Daha çalışma yapabileceğimiz film sitesi mevcut. İş alımınız açıksa Pm atın. görüşelim
  Film sektöründen iş artık pek almamaya çalışıyorum, film sektörü dışındaki bireysel kelimelere veya kurumsal kelimeli işler almaktayım.

  Teşekkürler mesajınız için.