En Doğal Yollarla 1. Sayfa Garantili Seo Hizmeti Burada - R10.net
 • 11-07-2014, 18:43:21
  #1
  Merhabalar; “En Doğal Yollarla 1. Sayfa Garantili Seo Hizmeti” almak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.

  AŞAĞIDA YENİ ALDIĞIMIZ SEO HİZMETLERİ RAPORLARINI İNCELEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ

  Evet gerçekten en doğal yollarla “Seo Hizmeti” veriyoruz. Çünkü bizim seo tanımımız mevcut bilinen seo tanımlarından biraz daha farklıdır. Birbirine benzeyen ve benzemeyen faktörlerimiz vardır.

  Günümüz internet ortamında var olabilmek, rakiplerimize fark atabilmek için mutlak manada uymamız gereken kural ve kurallar vardır.

  Biz seo hizmetini sadece backlink ve buna benzer yöntemlerle yapmıyoruz. Büyüklerin bir sözü vardır.
  Derler ki; “Saygı beklemek yerine, değerli olmak gerekir.” İşte bizde saygı beklemek bu beklenti ile yürümek yerine bize saygınlık verecek değerlerle kendimizi değerli tutuyoruz.

  Yine büyüklerin bir sözü vardır. Derler ki; “Balın varsa,sineğin Bağdat’tan gelir”.

  Evet işte aynen böyle yapıyoruz. Yani değeri dışarda değil içimizde arıyoruz. Ve bu değeri muhafaza ederekte saygınlık ve itibar kazanıyoruz.

  Seo konusunda karşılıklı iki muhatap vardır. Aslında üç muhatap vardır dersek daha doğru olur.

  Birincisi web sitemizdir. İkincisi ziyaretçilerimiz. Üçüncüsü de arama motorları.

  En fazla arama motorları sayesinde sitemize ziyaretçiler gelir. Bunun için arama motorlarının mantığını iyi bilmek gerekir. Bilmekte yetmez anlamak gerekir.

  Bakın Allahu Teala biz insanlara hitaben buyuruyor ki; “Benim katımda en değerliniz, Takvaca en üstün olanınızdır.”

  Aynen bunun gibi arama motorları da diyorlar ki “ En değerliniz benim kuralarıma en fazla riayet edenlerdir.

  Kul Allahu Teala ya ne kadar çok tabi olur ve kulluk ederse Allahu Teala o kulunu o denli sever, anar ve ecrini fazlası ile verir.

  İşte arama motorlarındaki mantık ta bunun gibidir. Bir site bütünü ile ama yapmacık değil de gerçekten kalben ve ruhen arama motorlarının hassasiyetlerine göre bir altyapı ve içerik bulunduruyorsa zaten bunu yani o değeri hak etmiş olur.

  Evet biz seo hizmeti verdiğimiz siteleri bütünü ile ele alırız. Her bir detayı ince ince düşünür ona göre bir yol belirleriz. Her site için seo hizmeti de vermiyoruz.

  Herkes bizden seo hizmeti talebinde bulunabilir. Lakin bir her site ile çalışamayacağımızı şimdiden söylüyoruz.

  Bunun iki sebebi vardır. Çok fazla rakipleri olan siteler (e-ticaret, dizi, film vb) gibi.

  Diğeri ise yapmacık sitelerdir (günü birlik, bir ideali olmayan, ***** ve xyz) gibi.

  Daha çok hizmet sektöründe faaliyet gösteren siteler için seo hizmeti vermekteyiz.

  Seo Hizmetinde Kullandığımız Yöntemler

  SİTE İÇİ SEO

  Site içi seo bizim olmazsa olmazlarımızdandır. Hatta seo hizmetinin % 80’idir. Malumunuz bilinen site içi seo teknikleridir. Bunlar özenle ve en ideal ihtiyaçlar tespit edilerek hazırlanan “Başlık,Açıklama,Taglar,H1 H2 H3 H4 H5 H6 etiketleri vb.

  Şöyle ki bir market düşünün içeriye müşteri çekmek için hareketi çok olan bir yerde olmalı. Bu da yetmez dışardan tabelası ve dış görünümü ve camları ve marketin önü tertemiz ve düzenli olmalıdır.

  İçerde ürünler yerli yerinde sıralanmış kategoriye göre dizilmiş olmalıdır. Müşteriler aradıklarını en kolay yoldan bulabilmeli ve hatta bulamadığı zaman yardım talep edebileceği bir muhatap ve müşteri temsilcisi veya destek birimi olmalıdır. Müşteriye gayet güler yüz ve samimiyetle davranmalıdır.

  Bu davranışlar müşteriyi celb eder ve devamlı müşteri haline gelir.
  İşte bir web sitesi de bu hassasiyetlere göre dizayn edilmeli.

  Mesela bir çok sitede sırf ziyaretçi çekmek için gereksiz meta tag ve açıklamar, kategori ve resimler vardır. Bu uygulama kısa sürede geçici bir hit artışı sağlasa da uzun vadede hüsran ile sonuçlanmaya mahkumdur.

  Neden…?

  Çünkü yine büyüklerin bir sözü vardır. Derler ki; “ Hakk bir davaya, batıl vesileler ile gidilmez. Kullanacağımız vesileler Hakk olmalı ki icra etsin.

  Ayrıca “Yalancının mumu yatsıya kadardır” atasözü de bunu göstermektedir.

  Ne olursa olsun insan hayatın hiçbir yerinde doğruluktan vazgeçmemelidir. Bu hangi zaman, iş ve fiil olursa olsun değişmez. Çünkü Hakk geldi mi Batıl zail olur.

  Çünkü Hakk’ın sahibi Hakk’tır. Hakk hiçbir zaman yerde kalmaz.

  Evet arkadaşlar şükürler olsun ki işte mısralardan da anlaşıldığı üzere bu kardeşinizde seo hizmeti işinde mümkün mertebe Hakk taraflısı olarak çalışmak niyetindedir. Ve eğer bir insan yaptığı işi Allahu Tealanın sınırları ve emrettiği ölçüde yaparsa mutlak manada galip gelir. Allahu Tealanın yardımı mutlaka yetişir ve elhamdülillah yetişiyor da.

  Evet arkadaşlar SİTE İÇİ SEO yukarıda verdiğimiz market örneğindeki gibi şefaff ve düzenli olmalıdır.

  Tabelamız: Alan adı,domain
  Camlar ve raflarımız: Site altyapısı,tema, menüler,başlık ve kategoriler, müşteri destek formu ve sss sayfaları vb.
  ...........

  SİTE DIŞI SEO

  Yine market örneğinden devam edelim. Marketin önünden geçenler tabelanızı ve vitrinizi görerek içeri girebiliyor ve alışveriş yapabiliyorlar.
  Siz sadece marketin önünden geçen müşteriler ile yetinmiyorsunuz ve dışardan mahallenin diğer cadde ve sokaklarından ve hatta diğer mahalle ve bölgelerden de marketinize müşteri çekmek istiyorsunuz.

  İşte burada size MARKET DIŞI MÜŞTERİ PORTFÖYÜ gerekiyor. Bunun içinde marketler Müşteri Servisi kiralar ve hizmete dahil ederler. Öncesinde ise reklam,tanıtım ve el bröşürleri dağıtarak müşterilere ulaşmaya çalışırlar. Hali ile müşteri sayısında artış olur ve daha fazla kazanç elde edilir.

  Bu mantık bir web site içinde hemen hemen böyledir.
  SİTE DIŞI SEO’nun mevcut web sitesine katkısı sitenin ana amaç ve gayesinin site dışındaki özellikle kaliteli siteler tarafından benimsendiği ve kabul edilmesidir.

  Site dışı seo da kullanılan kelimeler ile mevcut sitenin gerçekten de o kelimelerde hizmet verdiğinin bir ıspatı ve delilidir. Dışarıdan link alınan web sitesinin de değerli ve hatırı sayılır bir site veya siteler olması gerekmektedir. Bunlar pr değeri, aktiflik ve güncelliği, Alexa ve ziyaretçi sıralaması vb dir.

  Biz seo hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz site seo hizmetini bu bilinç ve inanç ile vermekteyiz. Ve bu şekilde bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize uzun vadeli anlaşmalar sağlayarak yola başlamak isteriz.

  Seo hizmetlerimiz 1. Sayfa için genellikle 3 ile 6 ay arasındadır. Bazen bu sırayı ilk 2 veya 3. Ayda da yakalayabiliyoruz. Lakin her zaman bu zamanlamayı yaklaşık 1 veya 2 ay kadar uzun tutabiliyoruz. Bunu daha fazla kazanmak için değil sonuca daha sağlam varmak için yapıyoruz. Bu bağlamda para en son düşündüğümüz kuraldır.

  Evet bir verdiğimiz hizmeti Hakk ederek karşılığına almak istiyoruz. Hakk etmediğimiz bir kazançtan fayda göremeyeceğimizin idrakindeyiz.

  FİYATLANDIRMA

  Elbette seo da analiz yapmadan sabit bir fiyat garantisi veremiyoruz. Öncelikle seo çalışması yapılacak sitenin mevcut durumunu, istenen kelimeler ve rakip analizini yapıldıktan sonra süre ve fiyat veriyoruz. Fiyatlarımızda vereceğimiz hizmete göre en makul orta yollu fiyatlandırma uyguluyoruz.

  Açıkçası dökeceğimiz terin karşılığından fazlasını istemiyoruz.
  Seo hizmeti süresince her gün düzenli olarak analizler ve araştırmalar yapıyoruz. Müşterilerimize 2 hafta da bir durum raporu veriyoruz.

  REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

  Birinci Site
  1.sayfa 1.sıra: arnavutköy vinç (1,5 aylık çalışma)
  1.sayfa 1.sıra: habipler vinç (1,5 aylık çalışma)
  1.sayfa 7.sıra: hadımköy vinç (1 aylık çalışma) >1 ay sonra 1.sırada
  1.sayfa 10. sıra: sultangazi vinç (2 haftalık çalışma) >1 ay sonra 1. sırada

  İkinci Site
  1.sayfa 5. sıra: çatalcada satılık arsa
  1.sayfa 6.sıra: sahibinden satılık arsa
  1. sayfa 9.sıra: satılık arsa

  Daha devam eden çalışmalarımız var. 2.3.4. sayfalarda hala çalışmaları devam eden siteler var. Zamanla referans olması için burada paylaşılacaktır.


  SEO HİZMETİ VE GARANTİ ŞARTLARIMIZ

  1 Süre ve fiyatı biz belirleriz. Pazarlıksız fiyat veriyoruz. Ödemenin % 50 sini iş başlarken peşin alıyoruz. Geri kalan % 50 lik ödemeyi de 1.ay ve 2. ay başında alıyoruz.

  2 Ancak 1. Sayfaya yükseltebileceğimiz sitenin seo hizmetini alıyoruz. Yine de belirlenen zamanda 1.sayfaya gelinmediği takdirde alınan ücretin % 50 si müşteriye geri iade edilir.

  3 Site içi ve site dışı kullanacağımız teknikler açısından her müşterimiz site admin, hosting panel, ftp ve gerek duyulduğunda serverin admin bilgilerini vermelidir. Ya da çalışmamız için bir hesap açılmalıdır.

  4 Seo hizmeti başladığı andan itibaren site sahibi bizden habersiz bir seo çalışması yapamaz ve veriler bizim tavsiyelerimize göre eklenmelidir.

  SEO HİZMETİ ANALİZ VE TEKLİFLERİNİZ İÇİN

  1. Site adresi (domain adı)
  2. En son yapılan seo hizmeti zamanı ve şekli
  3. İstenen kelime ve kelimeler {Her kelime için garanti vermediğimiz gibi kelimeler arttıkça fiyata yansır) Uzun vadeli çalışmak isteyen müşterilerimiz ayrıca uzun vadeli çalışmak istediklerini beyan etsinler.
  4. Lütfen yukarıda belirttiğimiz kriterlere göre çalışma yapmak isteyenler bizi meşgul etsinler.
  5. Minimum tek kelimelik 3 aylık seo hizmetimiz 600 tl den başlamaktadır.
  6. Ödemeyi Paypal, Ziraat Bankası üzerinden alıyoruz. Ayrıca kurumsal firmalardan 3 aylık çek kabul ediyoruz.

  Sorularınız için 0 532 170 61 58 veya 0 535 412 11 70 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

  E-mail: vantube@hotmail.com

  Konu Multidir

  ALINAN SEO HİZMETİ SİPARİŞLERİ

  17 Temmuz 2014 de "Evden Eve Nakliyat" sektörü ile ilgili 5 adet site ve her site içinde 3'er kelimelik 6 aylık Seo hizmeti siparişi alınmış ve çalışmalara başlanmıştır. İki hafta tamamlandığında başlangıç ile son gün arasındaki gelişmeler referans olması açısından burada paylaşılacaktır demiştik. Fakat gelişmeler beklentilerimizin üzerinde gerçekleştiği için ilk haftadan itibaren raporları sizinle paylaşıyoruz.
  Çalışmaya başladığımızda Türkiye de rekabeti çok fazla olan evden eve nakliyat kelimesinde müşterimizin sitesi ilk 500 de yok iken 22 Temmuz 2014 itibari ile 43. sıraya gelmiştir.
  Ve bunun için sadece site içi seo yapıldı ve bir adet tanıtım yazılı backlink alındı. Görselleri aşağıdadır.


  <P>
  Biz cennet için gelmedik ki dünyaya, zaten oradaydık.
 • 22-07-2014, 14:56:45
  #2
  Seo Hizmeti alımlarımız devam ediyor.
  Biz cennet için gelmedik ki dünyaya, zaten oradaydık.